• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
ahoj holky.

jinjin,koukala jsem na tv s manželem,tak jsm šla pozdě spat.
20. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
ahojky holky,
doufám, že si užíváte super víkendík......my měli včera srazík ze střední, bylo to úžasné.......tak jsem si dneska pospinkala do jedenácti, akorát jsem se vzbudila na měření teploty a spala jsem dál. teplota se mi pořád drží nad třicet sedm, bradavky pořád bolí, mám už tak pět dní krémový výtok, ale obrovské množství a tak trochu mě občas píchne v podbřišku, tak jsem zvědavá......
20. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak maki: moc gratuluji, to mate krasne vanoce :slight_smile:
dasch: tak uz se tesim na leden az budes mit prvni fotecku bobka :slight_smile:
já už se nemůžu dočkat kontroly..uz jen dva dny musím vydržet :wink:doufám že uslyším srdíčko a taky ve mě pořád hlodá ten červík strachu..ale snazim se to potlacit..
20. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
ještě vkládám svůj grafík holky......můžete mrknout:

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986

charlot: tobě držím palečky, aby to bylo vše v poho.........určitě bude....strach má myslím každá, takže at máš samé dobré zprávy pod stromeček....
20. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Prosim, mrknete na ten můj graf, co jsem vkládala včera večer. Jak to vidíte? Nejsem si jista...
20. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
jess: mrkla jsem na tvůj grafík, těžko ted říct, jestli ovu byla, nebo zatím ne.......fertility by ti to měl vyznačit, kdyby byla, ale spíš bych ještě počkala a měřila dál, protože teplota sice vyskočila nahoru, ale pak zase spadla, takže uvidíš, jak se to bude vyvíjet dál........
jak jsi to mívala minulé cykly?
jinak ovu testy by nemoc ovlivnit neměla.....spíš teploty by mohla ovlivnit.....jakože se ti zvýšila teplota kvůli nemoci.....
20. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
laurinka, graf vypada dobře.taky jsem měla od ovulace kremovy vytok.Tak to vypada,že určitě budeš mit na těhu testu // :wink: .
20. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
ashlee: myslíš? já ho teda měla i minulý cyklus, ale jen maličko a asi dva dny, a takový sušší, ale ted je mokrý a je ho hrozně moc.....tak už se nemůžu dočkat, až budu moct zkusit testík.........
20. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hezké nedělní odpoledne holky,

my jsme od rána jezdili po městě a sháněli stromeček....a já málem umrzla u toho prohlížení, dneska je neuvěřitelná zima, tozmrzám ještě teď. Jeli jsme nejdřív na doporučení známých do jedné vesnice za Brno k hajnému, který měl mít "velký výběr jedliček a smrčků", když jsme tam dojeli (a málem cestou několikrát skončili ve škarpě, protože nebylo ani posypáno natož protaženo), tak tam měl zhruba pět posledních smrčků s minimální výčkou tak čtyři metry :angry: . Paráda....takže jsme se vrátili do města a hledali a jezdili, všude už měli dost probráno a stormky ošklivý, ale nakonec jsme koupili jedličku hned kousek od našeho domu v Líšni u Billy...kde jsme celí zoufalí a zmrzlí na kost zastavili, že "buď tady nebo nic a budem bez stromku" :wink: .

Charlott: na kontrole budu držet palce a přijď se pochlubit :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
daee: my taky ještě stromek nemáme, chceme ho koupit zítra, tak jsem zvědavá......
20. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
lauri - ten dnešek "zavinila" paličatost mého přítele. Já mám zaručené místo, kde mají vždycky pěkný stromky a vždycky jsem tam v klidu začátkem prosince vybrala. Ale on si letos postavil hlavu, že ne, že letos ho vybere on a nedal si říct...nechal to na poslední chvíli a pak chtěl objíždět místa, kde vím, že je nic moc výběr. Tak měl co chtěl, všechno jsme to objeli, abychom se nakonec (po čtyřech hodinách) vrátili, kam jsem říkala já.... :slight_smile:

Určitě seženete, stormků je všude dost. Co míváte? Smrček? Jedličku?
20. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
dae: míváme jedli, dánskou nebo kanadskou, takovou co neopadává, jednou jsme měli smrk a jehličí všude.....
20. pro 2009 ve 14:30  • Odpověz
Krásný večer holky,

nějak nestíhám, dočítat budu později, jen v rychlosti jsem to tady prolítla...

makinecka: mooc moc gratuluji ke // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

daee: my máme každý rok kavkazskou jedli, vždycky dlouho vydrží. Zítra jedeme shánět stroměček a hned ho asi ozdobíme :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Krásný zbytek zlaté neděle :slight_smile:

nestíhám a oči se mi klíží, dočtu vás zítra :wink:

Já hlásím, že už jsme se konečně shodli na termínu svatby :grinning: a to 15.5.2010 - 15+5=20 a 15-5=10 což dává dohromady 2010 :slight_smile: miluju hru s čísly :slight_smile:
No a po dlouhém debatování jsme došli také k místu obřadu :grinning: a bude to arboretum Nový Dvůr. Je to tam krááásné a hlavně na přelomu května a června tam kvetou všemožné rododendrony a azalky, kterých je tam fakt HODNĚ :slight_smile: takže romantika největší :slight_smile:
Rodičům oznamíme svatbění pod stromeček :slight_smile: nemáme moc dárků a tohle jim jistě vystačí :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak zítra jdu k tomu doktrovi v 11.10 .. je mi jasné, že to dopadne špatně a obávám se toho, kdy mě pošle do nemocnice a jak se pak budu zotavovat, páč já se hojím špatně :frowning2: ale TO BUDE DOBRÉ !!! musí !!! přece nebudu mít další rok svátky chorobné po hospitalizaci !!! ne a ne a ne :slight_smile:
a možná nám to Tečka ještě natře :wink:, i když tomu, upřímně, ani nevěřím ... je to asi kruté, ale je to tak :-/ trvalo mi než, jsem začala normálně spát a nějak se s tím srovnat a nechci se na to upínat ..
No každopádně DRŽTE PALCE!!!
20. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
Která pravidla porušuje: | Zruš MS = menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 41DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 33DC (2. cyklus po HA)
orchidie........... 28 let............... 2 snažení / 26DC
jinjin................26 let............... 3 snažení / 24DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 103DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 97DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 88DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 79DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 75DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 73DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 64DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 55DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 51DC (poslední cyklus 36 dní)
21. pro 2009 v 06:45  • Odpověz
ahoj holky, dnes jsem po 14 dnech dovči v práci, to bude masakr. A taky jim dnes povím to sladké tajemství :slight_smile:.
Jankabry - moc ti držím palce a ať to dopadne jakkoliv věř, že to dopadne dobře. A neboj, pokud bys šla na revizi, tak to není složitý zákrok. Určitě dej brzo vědět. Myslím na tebe a určitě všechny holčiny tady z diskuze.
A gratuluji s termínem svatby - mám květen moc ráda a máte krásné datum. :slight_smile:
My máme zatím 5.2.2010 - takže 5x2= rok 10 :slight_smile: takže aspoň trošku to snad bude zapamatovatelné :slight_smile:
Jinak mi je furt stejně zle, už mě to fáákt nebaví.
21. pro 2009 v 06:45  • Odpověz
Krásné ráno všem,

jankabry: držím všechny palce a dej brzo vědět!!! Myslím naTebe!!

Sven: jééééé jak to, vždyť už Ti tu bliká 15tt....ty nevolnosti už musí každou chvíli přestat!!!
21. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
ahojky holky......
jankabry: gratuluju k termínu svatbičky a držím palce s bříškem.....
sven: at je ti brzo líp.....

mně dneska teplota trochu klesla, tak nevím, jestli to něco znamená....ted si snad i říkám, jestli nepřijde dřív MS, ale v podbřišku mě trošku píchá, bradavky mě pořád bolí......mrkněte...

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986
21. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky,
Jankabry moc držím palečky i kdyby bylo spíš hůř než dobře, halvně ať už to máš za sebou. Dej vědět. A krásně jste si vybrali tu svatbičku!

Laurinko: já se v grafech vůbec nevyznám :frowning2: ale píchání v podbřišku znám a znamenalo těhu.

Já bohužel tento měsíc asi nic, nemám žádné příznaky. Jen teda pobolívá podbřišek, ale jinak, asi z nachlazení. No, včera jsem si přivezla od segry váhu a po dvou čolkoládových měsících na ni stoupla a jéjé jajajaj mám o pět kio nahoru :confounded: Takže nasazuju Vánoční zdrženlivost :slight_smile: ať v lednu počínáme na nějáké rozumné váze! Už se ani nedivím, že se mě všichni dokola ptají, jestli nejsem těhu :sweat_smile:

Hezký den!
21. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
dobre ranko,
Jankabry, moc drzim palecky, aby vam to dopadlo a prcek se jen schovaval. Ses statecne holka. Gratuluju taky k terminu svatbicky.

jak se dneska mate? Mne se strasne nechtelo vstavat rano do prace :frowning2: :rolling_eyes:
21. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
orchidie - mně se taky nechtělo, ale říkám si: ještě dneska a zítra a mám volnooooo!!! Tak radši rychle do práce, ať to mám za sebou :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
jinjin: no uvidíme, já to neznám, takže je to pro mě nové.....
21. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile: já tady mám dnes skoro sirky v očích... poprve jsme jeli do prace z naseho venkova :grinning:
ale vcera vecer jsme si poprve jen tak sedli k televizi s lahvinkou, uz jsme nejak nemeli silu :wink:

jani - moc ti drzim palecky, a gratuluju k terminu!
21. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
teda, ja myslela, ze bude pred vanocema trochu klid. a misto toho mi od rana drnci telefon, a svet se zase zblaznil :grinning:

maki - gratuluju!!!!! ani jsem predchozi zpravu nestihla dopsat :wink:

lauri - uvidis, co udela teplota zitra, pokud zas vzroste, tak by to mohlo byt velmi slibne:slight_smile: drzim palce!!!
21. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
ahoj holky,my jsme byly nakoupit a nedalo se ani zaparkovat .

jankabry,držím ti pěsti.
21. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Jankabry taky držím pěstičky a přeji hodně síly. Máte vybraný krásný termín svatby.
Já chci taky, ale u nás se té svatby nikdy nedočkám

:frowning2:
21. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Makinecko -- taky se přidávám ke gratulacím!!! :slight_smile:

Jankabry -- doufám, že se sem ozveš s dobrýma zprávama! Jinak my měli svatbu 14.5.2005 :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
vecernice: no já v to doufám, protože pokles z důvodu ms - na to je ještě brzo, jsem teprve 22DC....
21. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahoj holčiny, psala mi zolik :wink: byla na kontrole, ale nedostane se na net. Miminko je tam, kde ma byt, ale zatim bohuzel nemaji srdicko. Tak mame drzet palecky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
jej, koukám, že Večernička už to vyřídila :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.