• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Super...krásné zprávičky od Zolicka, to mám radost!!!
21. pro 2009 v 15:21  • Odpověz
holky dorazilo mi objednané cukroví do práce (dvoukillová krabice), tak to tu uždibuju a je teda parádní...zaležené, moc dobré - mňam! ale už končím...nebo tu krabici ponesu domů poloprázdnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
daee - tak gratuluju k napeceni!!!!! :wink:
21. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
ahojky holky,

tak já hlásím, že všechno tak, jak jsme předpokládali :frowning2: zítra nástup do nemocnice ráno, tak odpoledne už to snad budu mít za sebou .....
aspoň už víme na čem jsme .. i když teda po opuštění ordinace se mi nahrnuly slzy do očí, ale prostě další pokus UŽ VÝJDE!!! :wink: pan doktor ani nechtěl nic za utz, i když jsem už překročila limit utz vyšetření za určitou dobu, je fakt skvělý! bude mě operovat pan primář z Vítkovic, tak určitě všechno dobře dopadne!!! vím, že je to malý zákrok, ale bojím se ... 28.12 jdu pak na kontrolu, jestli se všechno dobře hojí, tak snad jo, ať si můžu ty svátky užít alespoň v rámci možností.

Jinak už mám z matriky potvrzený termín :slight_smile: !!! paní je super ochotná a stačí komunikace přes mail. Dotazníky atd. máme přijít vyplnit až v únoru, páč v lednu mají zmatky, což nám vyhovuje maximálně, páč Pavel uzavírá do ledna velký projekt ve Zlínské nemocnici, takže domů bude v lednu chodit tak akorát spát :-/
21. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
jani - to me moc mrzi, ve skrytu duse jsem verila, ze jeste vse dopadne. ale neboj, priste to urcite vyjde, a vse bude probihat jak ma!!!! hlavne ze k sobe dobre pasujete a tedy jste plodni!!!!! zitra na tebe budu myslet, at je vse ok, rychle, a tak.

a super, ze ses pustila do pripravy svatby!!!!! budes mit ted docela napilno to vse vymyslet, usporadat a tak :wink: ale to jsou velmi prijemne starosti :wink: co fotograf, uz mate? a hudba bude ziva? a kolik hostu?
21. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
autor
jankabry,to me moc mrzí.

ja mam docela strach z te přiští kontroly,že nebudeme mit srdíčko :frowning2:
21. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Jankabry, je mi to líto, ale říkám si, že to mohlo být ještě horší (třeba mimoděložní). Je fajn, že už nemusíš čekat a na zákrok jdeš hned zítra. Neboj, bude to dobré, zvládneš to. Slzičky jsou normální, musí se z těla odplavit ten žal a je dobře, že se odplavuje, uleví se ti.
A příště to vyjde, neboj. Je spousta holčin, které to bohužel potká, ale miminka se brzo dočkáš a třeba už se budete brát v květnu tři :slight_smile:.
Je fajn, že teď zaměstnáš hlavu svatbou, aspoň ti to čekání líp uteče.
21. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky,děkuju za gratulace jste moc hodné
janka - to mě moc mrzí,snad ti brzo bude dobré
já jdu na první kontrolu 29.12 tak držte palečky ať jde aspoň něco vidět
je možný že mi už začíná být blbě,když se najím atak?zdá se mi to moc brzo a nevím jeslti si to nevsugerovávám :confused:
21. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
janka - to je mi líto, já si pořád říkala, že to tečka dožene...ale jak holky psaly - vyjde to příště, určitě brzy. Držím palce, ať to máš zítra rychle za sebou, určitě to bude ok a brzy se zase budete moct začít snažit!!! :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
makinecka - co by ne :wink: ....někomu není špatně vůbec, nekomu je špatně hned od začátku. Mě bylo špatně jakoby z hladu, ale když jsem se najedla, bylo to ještě horší....vlastně mi bylo zlehka špatně pořád, pokud jsem nejedla po malých porcích a hoooodně často. Nehrozilo nacpat se hodně - teď už to ale zase jde :grinning: , teď bych snědla, co vidím...slupnu v práci oběd (polívka a druhý) a ještě bych si něco dala :grinning:

ashlee - jasně, že srdíčko bude a bude na Vás s manžou blikat o sto šest!!! :wink: :wink:
21. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
makinečko: velká gratulace!!!
janka: tak to mě móóóc mrzí, ale bohužel....stává se to :frowning2: Příště už bude určitě vše v pořádku, tak se zítra drž! Co jsem slyšela, tak revize není složitý zákrok a další den jsi doma. Budu na Tebe myslet! Užívej si plánování svatby, máte krásné datum a miminko brzy přijde samo :wink:
Já jsem dnes byla na sreningu v 1.trimestru a byl to super zážitek. Sice mi nedali ani fotečku, ale byl tam se mnou i manžel a fakt to stálo za to. Prcek se pěkně hýbal, má 7,5cm bez nožiček a co je hlavní....vše je v pořádku :slight_smile: !
21. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
didi21 - gratuluji k bezva výsledku z NT - máme skoro stejně velkého prcka -. ten můj měl ve čtvrtek 7,4 cm :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
didi - gratuluju moc!!!

Holky - Sven a Didi - když máte za sebou NT...chystáte se ještě na tripple testy? říkali něco Vaši Dr.? Protože já jdu 05.01...to budu 18tt a říkal, že budeme brát krev, že by to bylo ono? Ale zdá se mi to pozdě, ne? Konkrétněji víc neříkal.
21. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky děkuji,
daee: to vůbec netuším na jaké vyšetření jdeš v 18tt. Mě Dr. o takovém vyšetření zatím neříkala, ale jdu za ní až začátkem ledna. Zkus si přečíst tohle:
http://www.porodnice.cz/node/38189
Myslím si, že to by to mohlo vysvětlovat. Jestli se nemýlím, tak ty sis NT platila, ale já a sven ne....třeba v tom bude nějaký ten rozdíl a každá máme to vyšetření trochu jiné.
21. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
daee: kdypak budeš vědět pohlaví? už by jsi mohla nee??
21. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
didi21 - já jsem to asi nepřesně napsala....5.1. jdu na normální kontrolu (prenatální poradnu) ke svému Dr. po měsíci. Říkal, že mám přinést ranní moč + že budeme brát krev.
To bude asi mj. právě na triple test. Každopádně už jsem na netu načetla, že triple testy se dělají mezi 15-18tt ideálně, což tedy stíhám, ale to NT, co jsem absolvovala, je lepší a modernější verze tohoto vyšetření.Takže prý často po negativním NT se triple testy úplně vynechávají, protože jsou méně přesně a více falešně pozitivní. Domluvím se s doktorem, jestli je tedy vůbec dělat.

Myslím,že ten Prenatal, kde jsem na NT byla, je určitě mezi certifikovanými pracovišti na tohle vyšetření...viz. ten Tvůj odkaz. A s tím placením to je opravdu různé (já si holt připlatila), nicméně princip vyšetření je podle mě naprosto stejný...alespoň podle toho, co jsem si porovnávala se Sven
21. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Pěkný večer,
Janka je mi to taky moc líto, přeji, aby Tě nic nebolelo a měla jsi to rychle za sebou. A věř, že příště už to určitě vyjde.

Sven a Didi Vám gratuluji k super výsledkům.

Trošku odbočím, ale musím Vám napsat, co se mi dneska stalo. Mám dvouletého kluka, který ze všeho nejvíc miluje vláčky, tak jsem mu na vánoce koupila tři nové vlaky a rozšiřovací sadu kolejí. K tomu ještě jako dodatek lego. No a odpoledne jsem byla s kamarádkou ve městě a když jsem přišla domů, vláčky byly pryč a doma zůstalo jenom lego a peníze. Petrova rodina nemohla vymyslet žádný dárek pro malého, tak si zavolali a postali dědu, ať jim nějaký dárek dáme a oni nám za něj dají peníze. No a Petr jim dal samozřejmě ty vlaky i koleje. K čemu mi jsou prachy, když teď už žádné jiné dárky nevymyslím. Obvolala jsem asi deset obchodů v okolí a nikde už ani jeden jiný vláček nemají a stejný samozřejmě brát nebudu. Přes net už to koupit nestihnu. Nechce se mi utrácet za žádné jiné blbosti. Tak u nás pod stromečkem malý najde jedno posrané lego a ostatní dárečky bude dostávat až na návštěvách po Vánocích. A on se tak strašně těší na to, že mu Ježíšek donese vláček, je malý na to abych mu to vysvětlila, že Ježíšek dal dárek pod jiný stromeček.
A aby to nebylo málo, já jsem si přála jeden větší dárek a to presovač Dolce Gusto. Petr mi ho taky koupil a dneska jsem ho chtěla zabalit a tak nějak mě napadlo si ho vyzkoušet a co myslíte, jenom se rozsvítil a hned zhasl a už ani ťuk. Tak jsem ho hned vezla na reklamaci a v elektru mi řekli, že jiný nemají a dojdou až na konci ledna.
Tak to vypadá, že já i malej budeme mít pod stromkem pořádný h...o.

Omlouvám se, ale musela jsme to ze sebe vypustit. Hlavně, že jsou Vánoce svátky klidu a pohody.

Jinak samozřejmě všem přeji jenom krásné a pohodové Vánoce, smůlu už jsem si vybrala za všechny.
21. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
laurinka.22 - já už bych moc chtěla,ale asi nejdřív až 27.01., kdy jdeme na druhý "velký UTZ" ve 20tt... :frowning2: :frowning2: :frowning2: . My máme stydlína, nechce se nechat ani změřit, natož aby si nechal koukat mezi nožičky.
21. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
maciol: ac takhle s prarodiči vyměnit zpátky vláčky za lego? Vysvětlit jim to, že vláčky bys chtěla pod stormčkem pro malého u Vás? To by nešlo?

Jo a Dolce Gusto mám a kávička z něj je super...to jo, ale když ho pužíváš pravidelně a hostíš návštěvy a kamarádky atd., tak docela leze do peněz... :unamused: , ale na druhou stranu, sama bych si takové Latté udělat neuměla. takže holt musím investovat :wink:
21. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Daee to právě nechcou, to už jsem zkoušela.
21. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
hmm, tak to je blbý...ty to vymyslíš, koupíš a nakonec k nejlepšímu dárku prarodiče přijdou vlastně bez námahy...to teda rozumím, že tě to štve.... :angry: .Ale fakt nechápu, že si to nedají vysvětlit...
21. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
didi, taky gratuluji k dobrym vysledkum z nt
21. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
Zkoušela jsem ještě jeden poslední pokus, dalo by se celkem domluvit s prababičkou na výměně, ale bydlí asi 100km od nás a vláček už má doma. Nedá se nic dělat, vláčky nejsou a nebudou.
21. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
daee: aha, já zapomněla....tak at brzo roztáhne nožky....
maciol: promin za upřímnost, ale to co tvá rodina udělala mi přijde hodně drzé a hnusné.......ty něco vybíráš a sháníš pro své dítě, oni ti to dva dny před vánoci vezmou a ty máš tomu prckovi zabalit do papíru jejich peníze nebo co?????? bud ti je měli dát s předstihem abys za ně něco koupila a nebo něco vybrat sami......ale tohle, já bych je asi zabila..........nezlob se, je to samozřejmě tvoje věc........
21. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla // :slight_smile:

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 41DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 33DC (2. cyklus po HA)
jinjin................26 let............... 3 snažení / 24DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 18DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 18DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 10DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 103DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 97DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 88DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 79DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 75DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 73DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 64DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 55DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 51DC (poslední cyklus 36 dní)
22. pro 2009 v 06:03  • Odpověz
:grinning: tak to vypada, ze jsme si asi s pritelem nadelili ten nejhezci darecek k letosnim Vanocum :dizzy_face: Mrknete do alba. MS by mela teprve prijit, tak snad nam to vydrzi. Ale i kdyby ne, tak me to moooc potesilo, ze je mozne, aby se nam to povedlo.
:dizzy_face: :grinning: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 06:12  • Odpověz
MS= menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla // :slight_smile:

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 42DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 34DC (2. cyklus po HA)
jinjin................26 let............... 3 snažení / 25DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 20DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 19DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 19DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 11DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 104DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 98DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 89DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 80DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 76DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 74DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 56DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 52DC (poslední cyklus 36 dní)

Jee, ja samym rozcilenim zapomnela upravit tabulku :grinning: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 06:19  • Odpověz
orchidie - supééér :slight_smile: - přeju, ať se čárečce u vás líbí a sílí a sílí :slight_smile:
maciol - s prominutím, to "nasere" :angry: Měli to bez práce a ještě se škubou, když to chceš jinak. Napadlo mě třeba koupit knížku s mašinkama - vím, že opravdový vláček je mnohem lepší, ale furt lepší něco než nic. Nevím, zda sledujete v TV Mašinku Tomáše, ale pokud jo, tak knížka by se prckovi mohla líbit.
Jinak včera jsem to oznámila v práci, šéf a vedoucí v pohodě, gratulovali mi :slight_smile:. No a zbytek se to asi dozví "šuškandou", já to nijak teď už netajím, ale přijde mi divný chodit kancl po kanclu a roztrubovat, že jsem těhotná :slight_smile:.
22. pro 2009 v 06:37  • Odpověz
maciol: no, ted jsem to teprve docetla a nemuzu za nic na svete pochopit, jak nekdo muze udelat takovy podraz!!! Navic v rodine... To mi fakt hlava nebere, ze nekdo je neceho takoveho schopny :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To bych asi byla pekne vytocena :angry:
22. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
daee - na kontolu jdu k doktorovi 29.12., tak uvidím co vymyslí. Myslím, že tripple jsou "povinné", ale jako vše je lze odmítnout. Nevím, uvidím. Jsem teď nějaká klidná, že je vše v pořádku s mládětem a tak jestli o zkumavku víc nebo míň mě moc netrápí a myslím, že když to bude doktor vyžadovat, že na to klidně půjdu, když vím, že NT dopadl dobře.
22. pro 2009 v 06:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.