• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné ránko a hned se super zprávičkami....orchi - GRATULACE - to jsou // přímo pod stromeček :grinning: :wink: !!

sven - práááávě to jsem včera řešila, jestli na ně jít nebo nejít, když NT dopadlo dobře (vzhledem k tomu,ž e často vychází špatně a já už budu v 18tt, což je na triply asi i dost pozdě). Každopádně volím přístup jako ty - ať si klidně zkumavku krve navíc Dr. nasaje, když bude chtít - upír :grinning:
22. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
Krásné ráno holky,

orchid: GRATULACE a hlavně přání, aby vše probíhalo v pořádku!!!

Já vypínám komp a mířím do nemocnice ... :frowning2: bojím bojím .. večer jsem nemohla usnout ... :frowning2: No a pavlajdo mi v noci udělal cucflek :grinning: fakt perfektní!!! už tak tam jdu s mamkou, je mi 23 a s cucflekem ... bože to tam fakt budu vypadat, jak kdybych tam šla dobrovolně .... uf :frowning2: :slight_smile:

no nic DRŽTE MI PALEČKY!!!! ozvu se hned jak budu moct ...
22. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
jankabry - tfuj tfuj, myslím na tebe a neboj, vše dopadne dobře, na svátky budeš doma a budeš odpočívat a bude už jen dobře!
22. pro 2009 v 08:23  • Odpověz
Orchidejko - jáááá to vědělaaaaaaaaaaaaa!!!! :grinning: Prostě jsem to nějak tak tušila, že půjdeš nahoru za námi !!! No paráda!!! Hned mrknu ndo albíčka!!! Mám za Tebe obrovskou radost !!!!! :slight_smile:

Maciol - holky to tu už psaly, ale musím se přidat...to je neskutečný! Já bych byla neskutečně nasraná!!!! Jak si to vůbec můžou dovolit? A navíc vzít to, když nejsi doma?!?! Ani se nedomluvit?!? Co to je za chování proboha!!!!! Já teda vše řeším až moc impulzivně...já bych jim všem tam vynadala...no konec...tohle snad ani není možný...
22. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
jo a Jani - samozřejmě moc na Tebe myslím!
22. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Orchi: parááááda, nejkrásnější dárek, moc moc gratuluju a přeju samé štěstíčko! Hlavně držím všecky prstíky, ať hezky sílí!

Já bych mohla testnout na štědrý den, ale nemám žádné příznaky, tak asi ani testovat nebudu. Uvidím, bojím se zklamání, kdyby třeba ne, nebo i jo a pak přišla zase MS :confounded:

Maciol: no, je to s těma rodičema fakt o nerv. Můj tchán mi zas loni koupil za 10tis Kč vysavač, když máme doma dva super a funkční!!! A pak buď mu vděčná, že?! A letos si bude půjčovat peníze, aby vyžil :frowning2: No, ale dospělej si to nějak poskládá, prcek asi ne, to je mi líto.
22. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Orchidie: velkááá gratulace. To jsou dárečky pod stromeček!!! Fakt super!!! Po Vánocích musíte holky napsat, co Vám na to oznámení rodina, manželé atd. řekli, jo?
Maciol: tak to se Ti vůbec nedivím, že jsi naštvaná. Mě by to totálně vytočilo!!! Je to fakt sprosté. Asi bych teď za každou cenu zkusila ještě něco vymyslet. Jak psala sven: třeba knížku a nebo cokoliv z čeho by měl trochu radost. Aspoň že ty vláčky nakonec dostane, ale je pravda, že tak malému dítěti to nevysvětlíš, že musí počkat.
daee: tak to jsem sama zvědavá, jestli mi ještě budou dělat nějaké tripple testy. Zatím o tom nepadlo ani slovo. Ale jsem zatím ve 14tt a k doktorce jdu začátkem ledna, tak uvidím co mi řekne a dám vědět. Ale odmítat asi nic nebudu, snad Dr. ví, co dělá.
janka: myslím na Tebe. Určitě vše dobře dopadne!
22. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj holčiny!
orchi - moooc gratuluju a zas trosku zavidim :wink:
maciol - ja se divim, ze si jeste tak klidna, ja bych asi litala jako furie a poustela siru a blesky. navic je dost smutny, ze to nedokazou pochopit a vratit :frowning2: drzim palce, at aspon neco sezenes, aby mel maly radost a zarila mu kukadla!!!!
jani - taky ti moc drzim palecky!!!!!
22. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
jinak me se vcera podarilo na dnesek uhnat jednoho kadernika, tak budu na vanoce krasna :grinning: jen jsem zvedava, co si tam necham vykouzlit :wink: pak poreferuju :grinning:
22. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
janka: držím palce a myslím na tebe

vecernice: super, budeš krásná s novým účesem v novém domečku :grinning:
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
ahojky holky,
orchi: moc moc moc gratuluju, je to super úžasná zpráva......
mně dneska teplota vylezla zpátky na třicet sedm, tak jsem ráda a doufám, že se udrží.....
22. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
lauri - drzim palecky, at teplota se drzi ci stoupa :wink:

jinak vcera jsem jela poprve mhd domu (okolo osme vecer), no a cekala jsem 20 min na bus, malem jsem tam primrzla jak rampouch. vecer jsou ty intervaly dost desivy, na to, ze jsme jeste v Praze :frowning2:
22. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
ahoj holky,

orchidie, gratuluju :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
holky, moc dekuju... Teprve mi to tak nejak dochazi, ale rikam si, ze to sice je pozitivni testik, ale to jeste neznamena, ze je vyhrano. Uverim tomu, az mi to potvrdi dr. a az bude "po" datumu, kdy mela prijt MS. Jsem sice zalozenim pozitivni clovek, ale taky skeptik. Radsi se nechci jeste tesit Ja jsem sice v praci, ale jsem uplne mimo. Nedokazu se na nic moc soustredit :dizzy_face: :dizzy_face:
Pritel to jeste nevi, bude to prekvapko pod stromkem :wink: :grinning: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
vecernice: děkuju, taky doufám........nevím, chvíli mám pocit, že jsem určitě těhu a chvíli zase, že to nevyšlo.....tak uvidíme ......
22. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
laurinka.22: drzim ti misto nahore v tabulce :wink: :dizzy_face:

vecernice: taky jsem si udelala pred Vanocema radost a naklusala jsem jsem ke kosmeticce. Uzasne mi vycistila plet a pri masazi dekoltu a obliceje jsem normalne bez ostychu vytuhla, jak to bylo prijemne:D

daschiki : no:slight_smile: tvoje predtucha se vyplnila :dizzy_face: :dizzy_face: Ale musim rict, ze jsem vubec neverila, ze by to uz mohlo vyjit. Posnazili jsme se sice kolem plodnych dnu vydatne, dokonce jsem jednou zkusila i mit nohy nahore a sup, on to asi pomohlo :slight_smile: ale rikala jsem si, ze takove stesti ja prece nemuzu mit, ze by to vyslo pod stromecek :grinning:
22. pro 2009 v 10:09  • Odpověz
vecernice: já včera jela sice domů autem, ale místo obvyklých 20minut mi to trvalo hodinu a čtvrt!! |Strašný, všude kolony asi všichni vyrazili nakupovat dárky či co... :angry:. Vůbec nevím, kudy pojedu dneska, protože to asi bude podobný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

laurinka.22 - taky držím palce, ať se teplota drží!!! :slight_smile:

orchi - já jsem taky ještě v práci (dneksa naposledy hurááááá) a pracovní morálka je mizivá, vůbec se mi nechce :sunglasses:. A to je jasný, že jsi z takové zprávy v šoku...já se třepala jak ratlík a vůbec tomu nemohla uvěřit. Ale // tam jsou a krásné...tak se raduj, užívej si to ať máš veselé a spokojené mimi už od začátku :wink: :wink:.
A vydržíš to manžovi neříct do potvrzení u Dr.? Já to nezvládla :frowning2: , muselo to ze mě ven, ale skoro všem ostatním jsme to tajili až do 12tt. Já jsem právě taky v podvědomí měla pořád nahnáno, že je ještě brzy atd., ale upřímně, tím že to řekneš nahlas to nezkazíš...když je všechno ok, tak se mimi udrží i když už o něm budou všichni vědět... :wink:
22. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
holky, mam jeden urgentni dotaz: co ockovani proti chripce a ranne tehu? Mam takovy pocit, ze to neni dobra kombinace a ze asi odreknu ockovani, co mame od zamestnavatele.
Za chvili tak vyrazim na vysetreni, co jsem o nem psala, uz to nechci opakovat:(, tak mi drzte palecky, at je vsechno ok.
A mrknete na tohle :wink:
http://www.novinky.cz/zena/deti/187412-predvanocni-shon-prospiva-vsem-kteri-usiluji-o-miminko.html
22. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
orchi - nohy nahoře jsou koukám základ úspěchu - u Vás i u nás :wink: :grinning:
22. pro 2009 v 10:12  • Odpověz
orchi - očkování je hodně o názoru Dr., ale myslím, že hlavně takhle ze začátku raději asi ne, pokud to není opravdu nezbytné. Já očkování proti sezónní i prasečí pod vlivem názora gynekologa i obvoďáka (oba řekli "raději ne") odmítla....
22. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
daee - tak já teda nohy nahoře určo neměla :slight_smile:.
orchi - Jinak jsem se ptala na očkování proti chřipajzně doktora a řekl, že raději ne, že mi to nedoporučuje. Takže jsem nechtěla nic riskovat, ačkoli tam píšou, že to možné je. Ale člověk nikdy neví, zvlášť v tom začátku, jak by na to tělo zareagovalo.
22. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
jé, já si taky dávala nohy nahoru........ :grinning:
22. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
laurinka.22: jak rikala Daee, to je asi zaklad uspechu :sunglasses: drzim ti palecky, aby to klaplo :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
mno základ....to jsem asi přehnala.... :grinning:....ale prostě možná , že u nás jsem pomocí gravitace spermijkám pomohla, tak proč to nezkusit, že :grinning:
22. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
no, u nas to proste asi taky tak bylo. Myslim, ze to urcite pomohlo, ale tech faktoru, ktere to mohly ovlivnit je samozrejme mnohem vic :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
...stejně je to zázrak...právě to,kolik věcí to ovlivňuje a co všechno musí spermijky i vajíčka absolvovat...že se to spojení vůbec povede.... :astonished:
22. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky, dneska jsem trošku vychladla a ráno jsem nechala Tomíka tatínkovi a vyrazila do města. Nakonec jsem mu koupila velikánskou krabici lega, jsou to tři lega v sobě a je tam taky vláček a koleje, tak malej bude mít určitě radost. Ještě jsem na to dostala velikánskou slevu, normální cena je 1700Kč a já ji mám za 999Kč, protože byla roztržená a pomačkaná krabice, ale nic tam nechybí, uvnitř jsou originál zabalené sáčky. Krabici jsme slepila a zabalila do balícího papíru a nikdo nic nepozná. Ještě mi zůstaly nějaké penízky, tak mu koupím něco až po vánocích. A to moje malinkaté lego nechám až k svátku.
Nakonec z toho mám i radost, i když ty vláčky by byly asi nejlepší.
Sven mašinku Tomáše právě sleduje každý den a nemůže se od toho odtrhnout, proto jsem mu nakoupila ty koleje a vláčky. Vidíš ale knížka mě nenapadla a on má knížky moc rád. Ještě po ní zkusím odpoledne mrknout nebo pověřím moji mamku. Díky moc za tip.

Moje ponaučení do příštího roku je, že si od všech vyberu předem peníze a dám jim nakoupené dárky. A to co budu mít pro malého já radši odvezu k mamce.

Jenom mě na tom všem hodně mrzí, že Petr(přítel) nechápe proč jsme na všechny z jeho strany rodiny tak naštvaná, když mi za to daly peníza a můžu si teda koupit co chci.

Janka Ty už to máš snaz za sebou, přeji brzké zotavení.
Orchid Tobě moc moc gratuluji ke //.
22. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Orchid -- velikáánská gratulace! To je super vánoční dáreček! :slight_smile: :slight_smile:

Maciol -- teda taky jen zírám, jak si něco takového vůbec mohli dovolit :astonished: Já jsem teda taky impulzivní a pořádně bych zuřila. Ale je fajn, že se ti podařilo sehnat to lego, ta sleva je úžasná. Tomášek bude určitě nadšený :slight_smile:
My taky nakupovali koleje a vláčky, ač máme holčičky, protože u nás taky jede mašinka Tomáš :grinning:

Jestli můžu něco dodat k těm tripplům -- mám 2 špatné zkušenosti a vím, že pokud se nám mimi podaří, tak ty tripply odmítnu. V obou těhotenstvích mi vyšly testy špatně, u Štěpánky to bylo teda hodně špatný. Tak jsem tenkrát samozřejmě zjištovala co a jak a zjistila jsem, že i samotní lékaři kolikrát ty testy odmítají, protože jsou dost nepřesný a v zahraničí se už vůbec nepoužívají. A pokud dobře vyjdou ty testy NT, tak je to mnohem důležitější.
22. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
helabella,a když ti vyšli ty trippl testy špatně,tobe neodebrali plodovou vodu?
22. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
autor
u nas už snih taje,tak budou vanoce bez sněhu
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.