• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ashlee -- při Kačence mi rovnou řekli, že odběr plodovky by byl větším rizikem a při Štěpánce to navrhli, ale já nechtěla.
22. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
daee: pritolovi bych to nevydrzela nerict... dostane proste nejakym napaditym zpusobem takovy dost neobvykly, ale moc krasny vanocni darecek. I kdyby to nevyslo a neco bylo spatne, jako ze doufam, ze ne, kdyby to vedel jen on, zvladnem to nejak zpracovat. Pro me je zatim dulezity fakt, ze se zda, ze se v nasem zadarilo. Tak i kdyby to dal nedopadlo, vime aspon, ze to jde :slight_smile:

Holky zlaty, spala bych, az by se hory zelenaly. Obcas pichne v podbrisku jako na MS, ale mnohem slabeji a hned je to zase pryc. Do obeda jsem malem nevydrzela, ackoliv jsem mela svacinu.... ale jinak nic.
22. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
a jeste jedna vec, kterou neznam a pribyla evidentne poslednich par dni: busi mi srdce, tak nejak silneji a rychleji... jako pri rozruseni, ackoliv jsem klidna jak zelva... :astonished:
22. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
orchidie - píchání v podbřišku, spaní kdekoliv a kdykoliv a i rychlejší bušení srdíčka je normál...vítej v klubu :slight_smile:. Já obědvala v jednu a už mám zase pekelnej hlad :grinning: :grinning: :grinning:.

Až to řekneš přítelovi, určitě napiš, jak jsi to zrealizovala a co on na to...jsem zvědavá :dizzy_face:

Helabella: slyšela jsem právě spoustu podobných zážitků s triply :unamused:, tolik maminek se zbytečně stresovalo, že mimi bude nemocné a nakonec bylo úplně zdravé ...tak si říkám, když mi je Dr. bude chtít dělat v tom 18tt, tak se nechám, ale možná ani chtít nebude, protože do telefonu vychvaloval, jak nám vyšlo NT kráááásně.
22. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Orchid -- nápaditý způsob předání krásné zprávy příteli nám určitě popiš. Rády se necháme inspirovat :wink:

Daee -- myslím, že když ti to NT vyšlo tak parádně, tak můžeš být v každém případě v klidu, i kdyby ty triply třeba úplně nevyšly.

Holky, zrovna jsem četla statistiku podle Českého statistického úřadu a víte kdy se plodí nejvíc dětí? No samozřejmě v říjnu!!! :grinning: Tak sice už v říjnu to nestihnu, ale zase to máme v názvu diskuse, tak se to musí nějak projevit, ne? :wink: :grinning:
22. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
helabella - tak nevím, jestli vyšlo přímo "parádně" :grinning: , ale prý výsledek dobrý. jenže i tak by mě asi pozitivní triply vyděsily....to víš, další pochybnost. Uvidím e s čím vyrukuje sám Dr.....
22. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
nějak dnes nestíhám :wink: ale mám nový účes, takový rošťácký, skoro mě o rok až o dva omladil :grinning:

jinak k těm testům - kolegyni vyšly špatně, byla na nich snad třikraá, ale děcko se narodilo zdravý a bez problémů. a ty hodnoty byly špatný, neboť už před otěhotněním měla rozházený hormonální profil ....

a heli - to víš, že se to projeví! já už na to taky čekám :wink:
22. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
ahojky holky....
v první řadě myslím na janku, at je z toho co nejdřív fit....
pak všem děkuju za podporu s teplotkou.......snad se bude držet nahoře dál, bradavky pořád bolí, krémový hlen neustupuje, spíš je ještě krémovější a lepivější......ale jinak nic, břicho už nepíchá, jen nejvíc včera, ale to i klesla teplota, tak že by se zahnizdovalo?? no nevím, nechci to zakřiknout, ale štědrý den je už pozítří a to už můžu testnout.......
22. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, jen krátce.

jsem doma. bolí mě hlava a zuby :slight_smile: trochu krvácím a trochu to bolí, tak to snad bude brzy v pořádku. Máme teď 6týdnu pohlavně abstinovat ... to se zcvoknu!!! už tak jsme se netulili tak měsíc minimálně ... ááááá !!! ale co no, vydržet se to musím a pak dostanem za odměnu krásné a zdravé miminko :wink:

a konečně vím, jakou mám krevní skupinu - 0+ :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
Janko: Foukám na dálku na bolísku a přeju rychlé zotavení! A abstinence - no, není to přeci dobrá záminka si zase zalaškovat trochu jinak? Ať Ti to utíká!

Lauri: kolikáty DC budeš o Štědrém dni? Taky uvažuju o testu 24., ale moc tomu nedávám. Budu ale teprve 26DC, přijde mi to brzy... Ale vytrhlo by mě to trn z paty - nemůžu miláškovi sehnat jeho dárek a to už jsem objela 7 bchodů!!!
22. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
janka: at je to co nejdřív dobrý a brzo čekáte další miminko....
jin: budu teprve 25DC, deset dní po ovulce, ale mám testík s citlivostí deset, pak i mamatesty, ale ty mají myslím pětadvacet nebo dvacet......tak uvidíme, vím, že je to brzo, ale je to štědrý den......jde o to, kolikátý dc jsi měla ovu, kolik dní jsi po ovu ne kolikátý jsi den cyklu...
jinak já pro miláčka dárečky mám, toto by byl takový bonusek....a když tam nic nebude, zkusím ještě sedmadvacátého, to mám termín ms.....ale potichoučku doufám, že by tam už něco mohlo být......z ranní moče pochopitelně....
22. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojte holky, predne gratuluji orchi ke // na testiku :slight_smile: Snad uz budou jen a jen silit :slight_smile:

Janka:je mi moc lito, co se stalo.. Neboj, 6 tydnu utece jako vodaa zase se budete moct snazilkovat.

Ja byla dnes na kontrole a nastesti teda same dobre zpravy :slight_smile: Dr. mi urcil termin porodu na 11.8. ale to se jeste urcite zmeni. Podle velikosti odpovidame 6-7- tydnu ale co je hlavni, mame srdicko :slight_smile: takze jsem se aspon tedkom uklidnila a muzu v klidu proszit svatky
22. pro 2009 v 16:27  • Odpověz
Kutulinko: gratulace ke krásným zprávičkám a srdíčku, které pro Vás tluče v bříšku!

Lauri: no já OVU netestuju, BT neměřím, takže OVU mohla být někdy 12-14DC, mám cyklus pravidelný....ale po tom potrátku nevím, jestli to bude normálka... takže o Vánocích by to bylo cca 10-12 dní po OVU.
No přeju Ti moc moc štěstíčka, ať to výjde. Já věřím, že když nám teď ne, tak příště někdy joo. Ale stejně to bude zklamání :(
22. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
jin: tak to už zkusit můžeš......taky budu držet palce.....já se taky bojím zklamání, ale o tom to je ....
22. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
orchi - gratuluju k pozitivnímu těhu testu
katuline - gratulace k srdíčku
já sem měla ovulku 17 - 18 den cyklu a když sem testovala před vynecháním MS tak byl test negativní a první den vynechání asi tak 13DPO vykoukla slabounká čárečka,takové jsou mé zkušenosti.
22. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
maki: díky za zkušenost....a jaký jsi měla testík??
22. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
no mamatest a čárka nebyla ani v limitu a pak ten na kterej se rovnou čůrá,ale ten nevím jak se jmenoval.
teď už je čárka v limitu a pomalu sílí tak doufám že příští týden u gyndr bude všechno OK
22. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
maki: tak to je fajn.....já mám doma právě mamatesty a jeden rapidclear, ten má nižší limit - deset....a prej se může už od pátého dpo, ale je to podle mě blbost, počkám aspon na ten štědrý den, to budu deset dní po ovu.....
22. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
třeba se tam čárka objeví později po limitu jak u mě a budeš těhu :wink:
22. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
no kdyby aspon tak, budu ráda.....ale už se nemůžu dočkat testování...
22. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
jo jo to znám :slight_smile: a jaký scény sem doma dělala když ten první byl negativní :sweat_smile:
pořád sem říkala že to není možný že se mi zdá že jsem těhu a manžel se na mě díval jak na cvoka a když ten druhej byl pozitivní tak sem lítala po bytě a řvala ,, já sem to říkala,já sem to říkala že sem těhotná ,,, no nevím co si o mě manžel myslel :sweat_smile:
22. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
maki: :grinning: :grinning: :grinning: tak já se zatím před manžou držím, kdyby to vyšlo, chci to pro něj jako překvápko....
22. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
díky holky za milá slova :wink:

katuline:
Gratuluju k srdíčku a závidím ... ale určitě víš, jak to myslím ... hlavně ať jste oba v pořádku!!! Držím pěstičky!!!
Jinak já 6týdnů bez sexu a pak další 2 měsíce se nebudeme moct snažit, ale alespoň můžeme pak pohlavně žít .. takže mimi nejdříve v dubu či jako svatební dar :slight_smile:

už se cítím trochu lépe, hlava tak nebolí, břicho pobolívá .. uvidíme, jak mi bude přes noc, to bude kritické hlavně co se psychiky týče :frowning2: když tak budu muset zítra poslat pavlíka k mému doktorovi pro něco na spaní či na uklidnění ... ale to se zvládne!!! :wink: Zítra budeme zdobit stromeček ... těším se!!!
22. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
jinjin: mne uz ukazal RapiClear, citlivost 10 carky 26DC :wink: ale ja vim, ze ovulka byla 13DC. Takze myslim, ze 26DC je na testovani v poho, pokud jsi mela pred tim taky takovou nejakou delku cyklu....
makinecka: sceny s testama moc dobre znam. Ja jsem zase byla dneska rano uplne paf z toho, kdyz jsem zjistila, ze jsem ten tycinkovy test, na ktery se primo cura, drzela v proudu moci prilis kratce.... ani se nenamocil a zustal suchy, tak jsem na to vejrala nevyspalyma ocima, pac jsem rano nemohla uz nejak spat. Tak jsem pak ten test namocila do nadobky s moci o chvilku pozdeji a jak to dopadlo, vidis v albu:slight_smile:

Podle me to chce pockat aspon 12-13DPO :dizzy_face: Budu drzet palecky :wink:
22. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
orchi: a jak silnou čárku jsi měla u toho rapidclearu? já budu jedenáct dpo na štědrý den, blbě jsem to spočítala, tak to by už něco ukázat mohl.....jesli teda jsem těhu.......ms mám dostat sedmadvacátého, tak tím ciltlivějším by to tři dny před už ukázat mohlo.....
22. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
katulline, taky gratuluju k srdíčku :wink:

ja už se nemužu dočkat kontroly,snad to rychle uteče
22. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
holky, moc gratuluju k pozitivním zprávičkám - hlavně Katulline...doufám, že podám 5.1. taky tak dobré zprávy.

Jaňulko - vím, že asi žádná slovíčka útěchy tady momentálně nepomůžou...ale pokud se má na tom najít aspoň něco malinko pozitivního, tak si budeš moct svatbičku parádně užít a vyblbnout se...no a pak určitě z přemíry veškeré té lásky se znovu zase podaří :slight_smile: A hlavně...aspoň teď máš jiné příjemné starosti a uteče to jako voda...

Holky - jinak pokud jde o testování, tak já poprvý testovala 12 DPO, to byla slabá...ale pak se to bohužel neudrželo... podruhý jsem ani nestihla testnout...přišla mrcha...a pak jsem měla asi ten dodatečně pozitivní test, no a teď potřetí jsem měla pozitivní (a to dost silně) 27 DC. Bohužel nevím přesně tu ovulku, ale vím jisto jistě, že nejdřív mohla být 14 DC. Nevím, jestli Vám moje zkušenosti nějak pomůžou, ale třeba jo...:slight_smile:

Jinak já teď balím dárečky a chystám se, zítra odjíždíme mimo Brno na Štědrý den na chatu...jsem zvědavá, na Štědrý den to oznámíme našim. Holky, kéž by bylo vše v pořádku...docela mám strach...Já mám jediný příznaky ty, že mám pořád hrozně nalitý prsa a žilkovatý, jsem neuvěřitelně protivná :grinning: a holky jak já jsem pořád nafouknutá...to je šílený! Už jsem říkala manžovi, že kdyby mi dal do rukou šňůrky, tak stačí zatáhnout a já poletím :grinning: jak balón...No a taky mi bývá v noci tak zle...nad ránem...jakoby hlady...ale prostě tak jinak...a píchá mě v bříšku...Ale jinak se cítím úplně normálně...Tak doufám, že vše bude v pořádku...

Jo a 27 DC jsem měla hcg 150. Dneska mi to dali na endokrinologii. To je docela dobrý, ne? Na to, že někdy ani den před očekávanou Ms to nezachytí někomu ani testy s citlivostí 20. Prosím, potřebuju uklidnit :grinning:
22. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
daschiki: jasně, že zkušenosti pomůžou.......já už se toho testování nemůžu dočkat.....možná testnu už zítra......prostě to nemůžu vydržet.....akorát jsem si ve photoshopu vytvořila poukázky na mimi pro manžela a moje rodiče, kdyby se podařilo, at to nevytvářím až na ten štědrý den.....tak vám je pak ukážu, když to klapne...
22. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
katulline: gratulace k srdíčku....je to krása, vidět ho blikat, že? A příště nám určitě přines ukázat fotečku mimíska, ať se můžeme podívat, jak pěkně roste :wink:

Dashiki: nafouklá....to jsem už čtyři měsíce....hrůůůůza. A někdy jsem opravdu v tomto směru "výkonnější" než Michal, což je co říct... :grinning:,. Jak jsem tu psala, nedávno i pes ode mě znechuceně odcházel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nechtěl se mnou ležet...
Hlavně, že ti zatím není nijak moc zle...ty nevolnosti jsou asi nejnepříjemnější (i když já teda díky bohu nezvracela...zatím)

Janka: je dobře, že je ti alespoň trošku líp...myslím na tebe, ať se všechno na těle i na duši pěkně zahojí a v dubnu si nadělíte //...nebo třeba po svatbě (nejlíp o svatební noci...to by bylo :grinning: )
Jo a s tou abstinencí...nejsi v tom sama...my jsme bez tulení už třetí měsíc...máme zákaz od momentu, co jsem začala špinit a pak dokonce krvácet... :angry: . Takže pilně improvizujem a taky to není špatný, alespoň člověk naruší stereotyp :wink: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Daee a kdy Ti tak začínalo být špatně? No, já jsem už Adama suverénně překonala :grinning: Holky, on se mi tak směje...a ještě když do toho začnu škytat nebo brkat...no...fakt něžná těhotná kopretinka :slight_smile: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.