• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zuzi a mozno to aj víjde nebud smutna
6. říj 2009 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz
nathali:děkuji, vím, že naděje umírá poslední, tak to nechám být a uvidíme, zda to vyjde. Jen se člověk nesmí stresovat, vím, budu se snažit.
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
Zuzka....tak to mě mrzí, že Vám neřekli 100% pozitivní výsledky, ale nevěš hlavu...jsou pomalejší a jejich míň, ale i tak se můžou dostat kam mají....četla jsem , že méně spermií, než je norma má spousta mužů...je to čím dál častější.
Já si teď nevzpomínám, jestli vy nějak řešíte ovulku nebo tak, ale možná bych to zkusila dobře načasovat to tulení, abyste dali těm spermiím co nejlepší výchozí okamžik...
Ale pak tu je taky ta psychika, moc se na to nesoustředit, nehrotit to...to by určitě doporučila Majda.
Tak asi nějakou kombinaci toho :slight_smile:

Ale Zuzi...já pořád držím palečky , aby nepřišla MS ve čtvrtek.... :grinning:
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
ja si davam po snazilkovani hore nohy (pod zadok vankus :slight_smile: ) aby spermiki ostali co najdlhsie vo mne :slight_smile: mame to ako zabavny program po.... :grinning: a priatel sa tomu stale smeje tak aspon trocha odlahcena situacia ale je to sranda :slight_smile: ale citala som ze to fakt funguje tak uvidme
6. říj 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz
Nath - to jsme taky provozovali :wink: gravitace dělá divy
6. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
nooo a ked to tebe pomohlo tak musi aj mne :slight_smile: tak stale to robime ale je to prca :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
daee:díky za povzbuzení, vím,že tam určitě nějaká naděje je, tak uvidíme a musíme věřit, že se to povede. Při nejhorším dojde na umělé oplodnění , ale mimi se určitě dočkáme.

A jaký jsi měla dnes den? Jak jsme jeli na to spermio tak byla ještě tma a na silnici stál policajt a řídil dopravu. Nějaké auto v protisměru sražilo tři prasátka, chudinky, byla to celá rodinka...Bylo mi jich líto. Jinak v práci to dnes nestálo za nic. Měla jsem zákaznici, která svojí scénou překonala úplně všechny zákazníky, s kterýma byl kdy problém. Byla sprostá, tak já taky, už jsem nevěděla, co jí říct, stejně mě neposlouchala, protože tak křičela, že mě překřičela a přitom neměla důvod.
6. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
Omlouvám se všem...při přepisování jsem popletla tabulku....(neopravila jsem DC u Zuzky a Jany85)...snad už to teď je dobře.
Ještě jednou omluva, že je tu tak přetabulkováno...už se do toho opravování radši nepouštím :frowning2:

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 44DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 30DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 29DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 27DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 24DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/24DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 24DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 22DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 22DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 20DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 18DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/16DC (posl.cyklus 28 dní)
6. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
tak to musla byt scena a kde robis ?ak to neni tajne :slight_smile: ja som straaasne zvedava :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:32  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi....pozitivní přístup..to je dobře...ber to tak , že určitě hodně párů má stejný "problém" (jestli se to tak vůbec dá říct) a snaží se třeba 3/4roku a pak tam ti rozvážní plavci rekreačním tempem doplavou :slight_smile: A ta dvojice ani nezjistí, že vlastně bylo něco trošku špatně....Vy to teď víte a můžete to při snažení zohlednit, ale určitě nebuď smutná! :wink:
6. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Zuzi...a kde pracuješ?
6. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
nathali: já dělám v prodejně O2, sepisuji a prodlužuji smlouvy, prodávám telefony a tak. Kdyby měl někdo o něco zájem,stačí říct, ráda poradím :slight_smile:
paní se rozčilovala, protože jsem jí neudělala nic se smlouvou, kterou chtěla zrušit, ale požádala o to tím stylem, že mi tam hodila na stůl smlouvu, že to nechce, že to nefunguje(byla odpojená z důvodu neplacení) a odešla,tak jsem smlouvu schovala a čekala, až se vrátí s vysvětlením co a jak. Přišla za týden a seřvala mě, že jsem neschopná, že jsem samozřejmě nic nevyřídila....že jsem arogantní a že si bude stěžovat. Byla tam ještě jedna paní, která se do ní pustila se slovy, že na to jak je stará, že by měla vědět, jak se má slušně chovat a neřvat na celou prodejnu, když není důvod. Tak seřvala i jí a vzteky odešla. No měla jsem tam veselo. Já bez podpisu zákazníka nezmůžu nic a ona si myslela, že to asi za ní podepíšu nebo co.
6. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
zuzka111: Někteří lidi jsou úplně mimo, fakt... :rolling_eyes: Nesnáším, když někdo na někoho řve a už vůbec ne, když nemá důvod. :angry: To je mi líto, že máš dneska takovej den na nic... Pokud jde ale o ty výsledky, tak v podstatě budu jen opakovat to, co už tady psaly holky přede mnou. To, že jsou spermijky pomalejší a není jich tolik, to ještě nemusí nic znamenat. POdle mě je to teď hodně častý jev a myslím, že už to tady někdo psal, ale pokud ne, tak podle mě někdy ani ty páry neví, že mají tento "problém" a podaří se. Určitě to dobře dopadne, budu moc držet pěstičky, aby se ti lenouškové rozhýbali a dosprintovali tam, kam mají. Věřím, že to dobře dopadne!
6. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
:astonished: Hmmm, tak tomu říkám chování......ale je dobře, že jsi se nenechala...i když Vy se asi musíte chovat k zákazníkům uctivě za všech okolností, že? Ale když někdo překročí meze....
Kdo dělá se zákazníky, potvrdí ti, že tohle je všude. Já pracuju u pojišťovacího makléře, mám na starosti péči o smlouvy VIP klientů a řeknu ti, že často si vyslechnu tolik urážek, že mě svrbí jazyk... :angry: a párkrát jsem se taky neudržela...

Nejhořší je, že tihle ukřičení lidi budou jen řvát a nadávat i když nemají pravdu a nenechají si to vysvětlit... :unamused:
6. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
zuzi to vies praca s ludmi je ta najhorsia ! a to je fajn ja sa potom s tebou porozpravam ak mozem mi O2 mame :slight_smile:hej nahrorsie je ked si ty ludia nedaju povedat a hovoria stale to svoje dokola!
6. říj 2009 ve 20:52  •  1 dítě  • Odpověz
no holky, opravdu se říká, náš zákazník náš pán, ale dnes jsem to fakt nedodržela to nešlo, řekla jsem jí, že je arogantní a že se s ní nedá jednat....Já tu práci dělám už sedm let a baví mě to. Někdy zažiju okamžiky, kdy se opravdu zasměju. Lidi jsou milý, hlavně důchodci, kteří za každou blbost, s kterou jim pomůžu hned nosí čokolády, sušenky, jednou jsem dostala i tekuté mýdlo :slight_smile: jogurt, víno no prostě lidi jsou vynalézaví. No a pak je druhá skupina lidí, kterým pomůžu a dá mi to docela fušku...a oni pomalu nepoděkují a ani se nezeptají, jestli jsou něco dlužní.

Jinak holky máte pravdu , není důvod, proč neotěhotnět:slight_smile: Zítra jdu zase cvičit, tak se odreaguju, už se těším a ve čtvrtek jdu do fitka s kámoškou, která je už v šestém měsíci těhotenství a hrozně miluje sport, tak jsem zvědavá na co tam půjde:slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz
Zuzi...ten sport mě docela tíží...chtěla jsem jít zase v pondělí a ve čtvrtek na power jógu, ale holky tady mi poradily ať radši nechodím a na netu všude taky píšou, že power jógu ne, že se moc prokrvuje dolní polovina těla a rotační pozice miminku vadí ve všech fázích těhu...
Pak chodím o víkendu pravidelně na tenis...a ten se prý později v těhu nesmí vůbec...takže taky paráda...koupená permanentka na jógu, zaplacený hodiny tenisu a všechno "nevhodné".....zeptám se doktora, co je na tom pravdy a nejspíš se budu muset přeorientovat na jiné sporty, protože jen sedět nevydržím...
6. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
nerob si vrasky s tych ludi nema to zmysel
mozno si ide spevnit brusko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: vrásky si opravdu nedělám, já už toho zažila spousta

daee: s tím sportem ti neporadím, je to asi individuální, ta moje kámoška do čtvrtého měsíce jezdila na kole, ted chodila na pilates a to fitko jen na orbitrek, ale popravdě, já až budu těhu, tak asi toho moc dělat nebudu, protože bych se taky bála, že miminku uškodím. Ten tenis asi opravdu ne a ta power joga, to bohužel neznám, ale chtělo by to jedině něco pomalého a vynechávat věci na břicho. spíš se zeptej doktora, ale kámošce vše zakázal a ona moc teda neposlouchala a je v pohodě. A už to ví přítel, že jsi těhu? Jaké to bylo?
6. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Zuzi víííí.....už jsem to tu psala včera, ale Tobě to napíšu ještě jednou....vymyslela jsem to nakonec tak, že jsem miminkovský capáčky zabalila do krabice od normálních pánských bot a dala je přiteli se slovy: "tak jsem to nevydržela koupila ti nový boty - v létě se ti určitě budou hodit" (už dlouho na sebe totiž shání nové podzimní boty). Tak tu krabici rozbalil (ještě jsem ji trochu zatížila, aby nebylo podezřelé, že je tak lehká) a chvilku, koukal, nechápal (chap), pak mu to došlo (i bez nápovědy :grinning: ) a měl vééélkou radost :slight_smile:
6. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
daee: jééé, to je hezký a originální:slight_smile:, tak už se můžete radovat spolu, to je to nejkrásnější. Moc vám to přeju.

koukám na aukru na nějaké povlečení...zatím se mi žádný moc nelíbí, ale narazila jsem tam na bezdrátový mikrofon za 250 Kč, tak by se třeba mohl hodit na karaoke, je to docela sranda. Když jsme měli firemní večírek, tak kluk, co s námi dělá má živnost a jezdí po městech s aparaturou a dělá karaoke, byla to zábava na celý večer, sice zpívat neumím, ale to mi nevadilo. :grinning:
6. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
tak jsem našla jedno povlečení, které se mi docela líbí. Máme ložnici do modra. Co na to říkáte?http://www.aukro.cz/item761130235_novinka_moderne_7_dilne_povleceni.html
6. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Zuzi..pěkný..mě se od tohoto prodejce líbí i třeba toto, jsem víc na geomertické vzory než na kytičky i když to tvoje je ok, to se mi líbí:

http://www.aukro.cz/item751911923_novinka_moderne_7_dilne_povleceni.html
6. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
daee: jo,tak to je moc taky hezký, ty ceny jsou docela dobré, vid? Možná něco objednám, ještě zítra se domluvím s našima, jestli by taky něco nechtěli.
6. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
myslím je to necelá pětistovka za 7dílnou sadu...to se mi zdá dobrý...dvě povlečení, polštářky a ještě prostěradlo...
6. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz
daee: jojo, taky myslím, když něco vyberu, tak potom dám vědět, až to dorazí, jaká je to kvalita.
6. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
já taky docela dost aukruju....je to zábava a adrenalin :slight_smile:, nemám teda jedinou špatnou zkušenost, akorát kosmetice moc nevěřím...ta jsem se jednou spálila
6. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
daee: jo a co vše jsi tam třeba koupila? a bylo to za zajímavé ceny?
6. říj 2009 ve 22:19  • Odpověz
já jsem starej aukrák :slight_smile:...už moooc věcí - 3/4ťáky, boty, kabelky, knížky (doplinila jsem si tam třeba kompletně sbírku všech knih od Simony Monyové - možná znáš, je to takový babský čtení, nic pro náročné :wink:...to jsem si myslela, že je prakticky nesehnatelné), ale taky záclony, závěsy jo a spodní prádlo třeba (s tou prodejkyní jsme se dokonce skamarádily a teď od ní kupuju mimo Aukro, když něco potřebuju třeba pro kámošky a tak).
Třeba to spodní prádlo - podprda Triumph, mám ji nazkoušenou z kamenného obchodu a tam stojí třeba 1200,- a na Aukru byla za 500,-. Nebo ty závěsy a záclonky byly dohromady tak za stovku a jsou úplně nový, přesně na moje okna v kuchyni a chodbě (a tam máme okno s prominutím jako kráva velký :slight_smile: ).

Musí člověk číhat a hlídat a vybírat...jsou chvíle, kdy mě to baví, pak zas pár měsíců nic nekoupím a tak.
6. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
daee: Tak to já se třeba taky do toho někdy pustím, třeba až budu těhu a budu muset odpočívat :slight_smile: , nemám čas to moc sledovat. To jsi tam už koupila opravdu hodně věcí. Kdo umí , ten umí, vid?
Já ted budu sledovat to povlečení a možná koupím, ještě uvidím. s tím spodním prádlem to máš dobrý, já si taky tak drahé podprsenky nekoupím...jsou moc drahé.

tak já se budu loučit, už se mi zavírají oči, to ranní vstávání v pět mě nějak unavilo. Tak přeju krásnou dobrou noc. papa
6. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.