• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinka - jen abych doplnila statistiku, já měla 26DC-12DPO test negativní (RapiClear citlivost 10) a prvního ducha jsem našla přesně 28DC (ale už na kazetovém testu s citlivostí 20, název si nepamatuju).
Tak jsem zvědavá, jak Tvoje testování dopadne, jestli si taky nadělíte mimi pod stormeček :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
daee: díky.....ono je to u každého jinak a je nedůležité, kolikátý den cyklu člověk je, ale kolik dní je po ovulce......evidentně jsi měla ovu pozdějc než daschiki, nebo se ti mimís pozdějc zahnízdil.......nebo produkoval mín hcg......uvidíme.....já měla ovu 14dc, což bylo třináctého prosince. zítra budu deset dní po ovulce a na štědrý den jedenáct. tak uvidíme. mám ten rapid a taky mamatesty, tak už se nemůžu dočkat.......i třeba stínečku.,.....nějak si prostě připadám těhotně......
22. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dashi - tak zhruba od 6tt do 13tt...přibližně. Napřed jen tak zlehka a potom teda se to rozjelo, že večer jsem kolikrát stála nad mísou a přemýšlela, jestli to málo, co jsem do sebe nacpala, zůstane uvnitř. Naštěstí vždycky zůstalo. Ale opravdu tak měsíc jsem byla večer naprosto nepoužitelná, být to ráno, do práce nedolezu. A potom po prvním trimestru to začalo odeznívat a teď už nevolnost absolutně žádná.
Ale větry, zácpa a brkání mě neopustily...bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jak já říkám - mimi je celej taťka, budu mít doma dva smraďochy :grinning: , vlastně tři, pes se do toho umí taky pěkně opřít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
lauri - já si dělala OVU test a krásně pozitivní byl přesně 14DC...ale je opravdu možný, že se mimís zahnízdil později....
Když to nejde vydržet (nejde to, já to taky znám :wink:) - tak testni, třeba zrovna na tebe stínek jukne, i kdyby 20minut po limitu.
22. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
daee: uvidíme, ale asi zkusím.....nic horšího, než že bude test čistý se stát nemůže.......tak dobrou holky a zítra uvidíme.......
jinak už balím dárečky......
22. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
MS= menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
jankabry......... 23 let................ 1 snažení / 13.11 našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 43DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 35DC (2. cyklus po HA)
jinjin................26 let............... 3 snažení / 26DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 105DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 99DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 90DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 81DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 77DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 75DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 57DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 53DC (poslední cyklus 36 dní)
23. pro 2009 v 06:11  • Odpověz
autor
dobre rano holkyKterá pravidla porušuje: | Zruš MS= menstruace
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:
daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //

SNAŽILKY

zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 43DC (poslední cyklus 31 dní)
anieanne..........21 let...............2 snažení / 35DC (2. cyklus po HA)
jinjin................26 let............... 3 snažení / 26DC
laurinka............22 let................ 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 49 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 20DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 20DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 13DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 12DC (poslední cyklus 27dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 105DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 99DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............21 let.............. 5 snažení / 90DC (poslední cyklus 19 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 81DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 77DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 75DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 66DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 57DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 53DC (poslední cyklus 36 dní)

dobre rano
23. pro 2009 v 06:13  • Odpověz
laurinka.22: 26DC mi ukazal RapiClear sice ducha, ale s jasnym ohranicem. Mam ten testik v albu :wink:
23. pro 2009 v 06:55  • Odpověz
holky, to je nádhera...dneska jsem 35 DC a testovací je už silnější než kontrolní a ukázala se okamžitě...To je taknádherná věc...já vím, že jsem prdlá, ale když dvakrát po sobě zažijete jen slábnutí a pak negativní test, tak prostě máte radost i z tohoto :grinning:

Lauri, držím pěstičky u testování...

Holky, hezký den přeju, my jedem na chatu, tak ještě budeme nakupovat spoustu věcí a dělat salát a tak...však to znáte...:slight_smile: Zítra jsou Vánoce! Juchůůůů :slight_smile:
23. pro 2009 v 07:13  • Odpověz
Ahojky holky,

teď jsem Vás dočetla...

Jankabry: je mi to moc líto, že to takhle dopadlo, doufala jsem, že to nakonec bude dobré. Příště to určitě vyjde :wink: , musí!!! Teď se soustřed na zařizování svatbičky a určitě bude lépe.... :wink:

orchidie: Tobě moc gratuluji, krásný dáreček k Vánocům :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, já už mám od pondělí dovču, ale totálně nic nestíhááám....
23. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno,

Lauri: testla jsi?

Mě se zadálo, že nic, ale pár dní už v podbříšku píchá a od včerejška jednoznačně, jsem přecitlivělá na pachy, jsem nafouklá jak žaba a dělá se mi nevolno ... to jsem teda zvědavá - jestli tohle dokáže psychika, tak potěš - ale já tentokrát moc nedoufala, spíš se to nedá přehlédnout... Jejda, já bych byla štěstím bez sebe :dizzy_face: - a měla děsnej strach, že zase zeslábne :(

Přeji všem pěknou předvánoční středu s příjemným vánočním stresíčkem :slight_smile:
23. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, jdu vám napsat jaká jsem kráva. U nás ráno ledovka jak blázen, přesto jsem se vydala přes kilometr na bus do práce. Bus samozřejmě nejel, protože silnice byla jak sklo. Čekala jsem na bus venku v té zimě 2 hodiny v naději, že pojede. Samozřejmě ani prd. Tak jsem psala vedoucí, že bohužel nedorazím, ale že prostě nejedou vůbec autobusy (měla jsem zprávu od řidiče, který jel druhým směrem a zůstal stát u nás ve vsi, protože dál odmítl jet, že po té ledovce nepojede, že nezabije sebe a cestující).A že z druhé strany nic vůbec nevyjelo. No a teď mi volá kolegyně s tím, že jedna jiná kolegyně prý se v práci rozčiluje, jak to, že jsem jako nedorazila, když ona je taky přespolní a ona v práci je! Holky mě je vám do breku. Já jak kráva mrznu na zastávce takovou dobu, když jsem přišla domů, tak jsem dostala od našich vynadáno, že jsem blbá, že jsem měla být dávno doma v teple. (od včerejška mi není dobře a mám rýmu jak bič), pak jsem to volala přítelovi, ten mě pochopitelně taky sprdnul. Cestou jsem sebou několikrát málem švihla, protože prostě to byl jeden led.
Takže pro dobrotu na žebrotu. Mám chuť se na to v práci vysrat a nechat je tam v tom samotné, když se takhle chovají (za letošek mám 40 hodin předčasů, když je potřeba, jsem tam dýl, prostě se můžu pro ně strhnout a nikdy jsem je s ničím neodmítla a pak za to slyším takovýhle kecy :frowning2:. Naštěstí vedoucí se mě prý zastala. Ale je mi hrozně.
JInak na sebe dávejte všichni pozor, už tu u nás zas sněží. Kopla jsem do sebe horký čaj a mažu rozmrznout do postele.
23. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky......
sven: ve tvém stavu jsem doma a do práce chodím jen když mi bude fakt dobře a cesty nebudou zledovatělé.......kašli na ně, důležitá jsi ty a tvé miminko, ne nějaká debilní kolegyně....
orchid: díky, mrkla jsem........
já teda testla, ale mamatestem.....no a když se na test mrknu normálně, tak nic, ale z boku, je tam náznak něčeho, ale teda slaboučký, možná ho tam vidím jen já..........takže zítra zkusím ten rapidclear, nechtěla jsem ho dneska vyplácat, protože je mi jasný, že je ještě brzo.....jinak teplota pořád třicet sedm, tak aspon tak.....a podivně nevolno je mi už pár dní taky, ale pořád si říkám, že to určitě dělá psychika......ale krémový hlen pořád je, bradavky bolí, tak snad no...
23. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné ráno. Já s sebou tedy ráno hned švihla, a ještě předtím chytala nerva z toho, že po těch krabiccíh nemůžu najít co potřebuju :wink: takže už prostě potřebuju oddech. a jsme oba tak vyčerpaní, že o sexu si tak akorát povídáme :grinning: tak takhle to tento měsíc fakt vyjít nemůže :grinning:

sven - vyprdni se na ně, kolegyně závidí, ale je to prostě protivná koza. zalez si pod deku, pusť si pohádku, dej si kousek cukrátka a hned bude líp. a trošku víc se šetři, mamino :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
ta kolegyně už je "prduch" (pracující důchodce) a bývalá vedoucí. Ona vždycky byla taková mírně řečeno netaktní, já tomu teda říkám "sociální blb", ale tohle mě fakt hrozně zamrzelo. Pokud bude doktor jen trošku svolný s neschopkou, tak na ně opravdu prdím z vysoka. Pobolívá mě břicho z toho, jak jsem balancovala na tom ledu, protože mi to několikrát ošklivě ujelo, ale naštěstí jsem to vybrala a neupadla. Tak doufám, že mládě je v pořádku a jsou to jen namožené svaly.
23. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
sven, koukej se trochu šetřit, žádná práce za to nestojí!!!!
23. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
tak ten náznak stínečku jsem si tam spíš vykoukala, protože ho tam chci vidět.......počkám do zítřka a zkusím ten ciltlivější testík, ale teda je to hrozné čekat....... :grinning:
23. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
lauri - vydrz, treba to mimco chce byt az jako povanocni prekvapko :wink: zitra ti budu drzet palce, do pondelka se sem pak nedostanu, tak jsem moooc zvedava, kolik se tu nasbira novinek
23. pro 2009 v 09:50  • Odpověz
vecernice. jj, třeba....no uvidíme ještě je strašně brzo. ale to čekání mě fakt štve......do včerejška v pohodě, ale jak se to blíží, jsem jak na trní..........uvidíme zítra, kdyžtak sedmadvacátého.....
23. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
lauri - ja vim, myslim, ze to tu prozivame vsechny podobne. tak hodne trpelivosti, at to vydrzis, a hlavne, at na tebe vykoukne:wink:
23. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
vecernice: jj, jsem ráda, že mě chápete.....a díky..............
23. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
to vis ze jo, vsak me se bude vlect cas tak za 12 dni taky snecim tempem :wink:
23. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
vecernice: no to věřím, já jdu radši žehlit a vařit, jinak se mi to povleče ještě dýl......
jo a holky, pro pobavení - dneska se mi zdál sen, že jsem byla těhu......našla jsem na testíku dvě čárky a najednou se u nás objevili všichni naši známí a každý ten test zkoumal, jestli opravdu těhu jsem nebo ne.....a já jim všem pořád říkala, že jsem, že to vím, že to cítím.......no a byla jsem.......a jak jsem se probudila, tak jsem si chvíli myslela, že fakt těhu jsem......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no už mi z toho začíná fakt hrabat.....
23. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
teda, sny mas pekny :wink: tak treba je to predzvest. tak hura na zehleni, ja se snazim prokousat resty v praci. a pak ze jsou vanoce svatky klidu :grinning:

me se zas na vcerejsek zdalo, ze jak jsem si pripravila cd na spinning dle skoleni, tak mi nekdo rekl, ze ty otacky jsou pro duchodce, a pro normalni lidi musim absolvovat dalsi skoleni :grinning: taky uz blbnu, ve snu jsem si chtela otvirat opravdu hodiyn pro duchodce :grinning:
23. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
vecernice: no nevím, mně se sny zdají občas......a holky kamarádky mi říkaly, že večer před tím, než našly dvě čárky, se jim taky zdálo, že jsou těhu......tak jsem asi nějaká předběhnutá, zdálo se mi to moc brzo.....
a ten tvůj sen taky dobrý.... :grinning:
23. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
lauri - me uz se taky jednou zdalo o dvou carkach, bohuzel nic z toho :wink: ale u tebe to muze vyjit! :slight_smile:
jsem nekde zahledla, ze mivate manzelovo decko z prvniho manzelstvi? takze prupravu na vychovu uz mas trosku natrenovanou vid? :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
jj, míváme, ale on už je větší, je mu jedenáct, takže je to něco jiného......ale já od nějakých dvanácti hlídala tolik mimin, že prupravu mám spíš z toho.......

no nic, jdu na to žehlení.........
23. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
tak at to jde od ruky. a na decko/decka (kdyby dvojcatka), jsi koukam pripravena vic nez dobre :wink: to pro me to bude trochu novinka :grinning: ani v okoli moc deti nemam. no co, to se clovek nejak nauci :grinning:
23. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
autor
laurinka.22, me se zdal sen že mam na těhu testu // a fakt jsem je měla // na testu.
23. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
vecernice. tak koupání, přebalování, oblékání, uspávání, krmení, to mám v malíčku........ale u vlastního je to jiné, to přijde samo.....
ashlee: jj, to je fajn, snad ji zítra taky najdu.......když už se mi to zdá tak dopředu.......
23. pro 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.