• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Krásné dopoledne :slight_smile:

Vstala jsem před hodinou :slight_smile: Pavlík pracuje z domu, aby mi nic nechybělo, pere, opravil baterii v kuchyni .. no báájo :slight_smile: Je mi dobře, řekla bych ... jen hlava mě zase trošku začala pobolívat, ale to je prý po narkoze normální ... Krvácím jenom když se jdu vyčůrat, jinak nic, tak snad bude všechno v pořádku!!! bude, to jasné :wink: !!! :sunglasses:

Já nemám nic :frowning2: Mám jenom ty perníčky ... vyšlu chlapa odpoledne do obchodu, nemá dárky, tak je musí dneska nakoupit :slight_smile: Udělám nějaké nepečené roládky a kouličky a nějaké to slanoví, hlavně pomazánky na chlebíčky a salááát :slight_smile: Do obchodu s ním jít nemůžu, nepustí mě ... no ale tak taky mi jde kupovat dárky, že jo :slight_smile:

Jinak termín máme toho 15.5.2010 a domlouvaly jsme se s paní matrikářkou na vhodném čase. Pavlík vymyslel 13:30 ale to je dost pozdě - pak bude focení, gratulace, přesun na hostinu a jídlo by se tak uskutečnilo tak nejdřív ve čtyři ... takže ve dvanáct to bude OK, doufám :slight_smile: stejně nebudu vůbec spát a zcvoknu se z čekání do té dvanácté :slight_smile:

Já mám ale pekelný problém - k těm šatům co mám http://www.nevesta-zenich.cz/prev/svatebni-saty-cosmobella/Olympia_b.jpg (jsou krémové nebo spíš ne čistě bílé, na hrudi s bílou vyšívkou a kamínkama trošku) potřebuju dobrat barvy a hlavně typ kytice. Vzhledem k tomu, že studuju floristiku :grinning: mám fakt problém ... nemám tušení .. pro někoho jiného bych to vybrala, ale pro sebe? Nechci kulatou ani anglickou kapku ... musí to být něco antického, vzdušného, ale ne moc, extravagantního, ale romantického ... a barva? No to řeším hodně, ale budou kvést ty rododendrony a azalky - růžové, fialové, oranžové a tak ... takže něco v těhle barvách. S barvou šatou to ladí, tak by to mohlo být v pohodě.
A od barvy a typu kytice pak teprve můžu odvodit barvu celé svatby, oznámení, doplňky a tak ... uf :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
jankabry - ty šaty jsou tak krásné a zdobné sami od sebe, že k nim vybrat kytku bude fakt boj :slight_smile: Napadl mě nějaký ten podlouhlý závěs na ruku nebo tak něco :slight_smile:. Ale spíš asi fakt něco jednoduchého. Barvu bych ladila podle toho co máš ráda a zbytek podle toho doladila (haha, to se mi to kecá, vdavky v únoru a nemám zatím ani nic vymyšleného:frowning2:. A šla bych možná do takové té růžovofialové (starorůžové), lila - ale já jsem na tu barvu teď hodně ujetá, takže mě neber vážně. Spíš co se líbí tobě. Ale je fajn, že aspoň zaměstnáš mozek a nebude myslet na blbosti :slight_smile:
23. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Hezký den holky... u nás v Brně je teda parádně...prší prší, jen se leje, všechen sníh v tahu :frowning2:.
Ráno jsme jeli s Michalem nakupovat jídlo na svátky, hned na osmou a i tak už byla v Olympii pekelná řež a davy lidí. Michal to nesnáší, takže samozřejmě hádka uprostřed supermarketu, ale zatla jsem zuby a zvládli jsme to :slight_smile: .

Laurinka - tak uvidíme, co ukáže testík za den za dva. Třeba sis dušíka nevykoukala, třeba tam zlehka je a za pár dní se ukáže v plné síle :wink:

Dashiki - užijte si to na chatě, já razím odpoledne k našim a Michal ke svým rodičům...už se mooooc těším, jak se pak u nás na Štědrej večer sejdeme :slight_smile:.

Sven - na kolegyně se vykašli, udělala jsi co šlo a prostě do práce se dostat nešlo...a ještě abys kvůli tomu někde nešikovně (myslím na bříško a tak) upadla na ledu nebo se pořádně nachladila...napracovala ses letos dost, jak jsem četla, tak si hoď relax, pohádky a klíííídeček :wink:.

Jankabry - já Tvoje šatky ještě neviděla, zkoukla jsem je teď - a jsou nádherné!!! už se těším na Tvoje fotky ze svatby, budeš určitě kočka!!!
23. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
daee: díky za podporu......už aby to bylo, těším se....
23. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahooooooooj baby :slight_smile: jak sa mate???
23. pro 2009 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz
jankabry - koukala jsem se na nějaké kytky, co mám uložené - vybírala jsem tam něco co by nebylo moc do kulata enbo kapka, tak mrkni - hodila jsem si to do alba na beremku. Jsem zvědavá, co nakonec vybereš.
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=543144&vReferer=
23. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
holky, dala jsem do albíčka, co mám připravené pro manžu a pro naše, kdyby nám to mimi vyšlo.....
23. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak přináším čerstvé zprávy z naší druhé prohlídky :slight_smile:
Brouček je v pořádku, má 2 cm a srdíčko mu buší jako splašenému králíčkovi :wink: , nabrali mi krev, mám dvě nové fotečky a těhu průkajdu :slight_smile:
pan doktor je úžasnej, všechno mi vysvětlil a sám automaticky nabídl a doporučil NT screening..prý jsou u toho lepší výsledky..jako průkaznější..
při braní krve jsem tedy skoro omdlela, ale nakonec ze mě něco vycucli :wink:
takže další odběry osmého ledna :slight_smile:

orchi: moc gratuluji ke //, je to nádhera takhle na vánoce :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
charlot: tak paráda, at se miminku i dál daří skvěle....... :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
laurinka.22 - moc krásné oznámení - doufám, že to vyjde a ty ho budeš moct dát pod stromeček :slight_smile:

charlott - gratuluju k prohlídce, je fajn, že je vše v pořádku, jen tak dál :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
sven. děkuju.....snad......no uvažuju, protože stejně jedem ještě na nákup, že koupím ještě jeden citlivý testík a zkusím ho už dneska (nechce se mi ten rapid vyplácávat ted, protože nevím, jestli seženu další, můžu jen do jedné lékárny v kauflu, aby to manžovi nebylo podezřelé....)
tak zkusím......
23. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
lauri - krásné oznámení taťkovi i prarodičům....teď jen držet palce, abys je mohla opravdu použít!!!! Držíííím!! :slight_smile:
Na nákupu přeju pevné nervy - mně to stačilo ráno :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: - a jestli se k testíku proboxuješ a budeš klidnější když testneš hned dnes, tak do toho jdi. Já bych možná test s vyšší citlivostí koupila, ale zkusila bych být pevná a testnout až zítra...dát si dva dny, aby čárky mohly zesílit....tak uvidíš, jak to půjde

charlott - gratulace k srdíčku a krásným fotečkám!!!
23. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
daee: uvidím ještě, na zítra ráno testík citlivější mám, dneska jsem zkoušela mamatest, ten je až od vynechání ms, takže bylo jasné, že tam nic nebude...
a doufám, že nás lidi neušlapou, čekám, že bude všude přerváno, stačilo mi včera ve městě.......
23. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
lauri: tak fakt pevné nervy a veeelkou trpělivost...předvánoční "radovánky" v supermarketech vrcholí :confounded:
23. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
lauri - přáníčka jsou moc pěkná!!!

jani - ty šaty jsou úžasný, taky se strašně těším na vaše fotky. barvu si vyber dle svých oblíbených, my měli celou svatbu do oranžova, ale kytku vybíral manžel beze mě (dle tradic), takže jsem ji viděla až ve svatební den :wink: a budeš mít závoj nebo ne?
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
vecernice: díky.......
holky, už jsme zpátky.....lidí hodně, tak jsme vzali jen to, co jsme potřebovali a rychle šli pryč.......test mám, dokonce čtyři, protože mi prodali nějaký s citlivostí deset, ale ne ten rapid.....tak mám aspon zásobu....
23. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
tak mizim z prace a tedy ok kompu:wink:
takez vsem krasne a pohodove vanoce, spoustu dobre nalady, stesti, dvojitych carek a hlavne lasky!!!!
krasne si to uzijte a budu se na vas tesit v pondeli :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Lauri...jen v rychlosti...mně se zdálo, že jsme těhotná...a ráno // :slight_smile: takže...:grinning:

Holky musím vás dočíct, vy jste toho teda napovídaly :grinning: Ještěže máme na chatě internet :grinning: Jinak bych přes svátky úplně vypadla z koníkovské debaty :grinning:
23. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
daschiki. už mi totéž říkalo víc holek, ale dneska je asi ještě hodně brzo.....ale ráda bych tomu věřila......
23. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
sven:
dííky za tipy!!! máme podobný vkus :slight_smile: půlku kytek, které jsi tam dala už jsem si taky stáhla :slight_smile: fakt netuším ... zajdu po svátcích za profesorkou - jedna z nejlepších floristek v ČR se specializací na svatby :wink: a určitě něco vymyslí ... do té doby něco zkusím taky .. když já nemám vůbec představu, jak různé typy kytek k šatům tohodle střihu vypadají :frowning2: zkoušela jsem projíždět internet a hledat nevěsty v podobných šatech, ale nikde nic :frowning2:

No udělám si asi svatební albíčko na beremku :slight_smile:

vyslala jsem chlapa do obchoďáku, tak jsem tu teď tak na tři hoďky sama a doufám, že se mi nějak nepřitíží ... uff :-/ a večer zdobit stromeček a zítra dodělat nepečené cukroví :slight_smile: mňam :slight_smile:
23. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Jůůů, Laurinko, ty oznámení jsou krásná! Moc Ti držím pěstičky, ať Ti to vyjde a můžeš je zítra pojužít!

Charlott: moc gratuliji k srdíčku a spokojenému broučkovi, jistě si teď užijete Vánoční pohůdku naplno!

Večerničko: i když tu už nejsi - žádné flákání a snažilkovat se!

Holky držte mi palečky, prosím, prosím. Zítra testnu. Mám jedinej mamatest a myslím tak 10% naději, ale zkusím to. Když to nevyjde na Vánoce, budu testovat až někdy, když nepřijde MS...je mi to šumák...mám strach z toho zklamání :( ALe co, když ne teď, tak příště, že?

Jinak Vám všem přeji kouzelný Štědrý večer a zdraví, štěstí a hodně lásky, i té mateřské, v příštím roce!
23. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
ahoj jin, akorát jsem na tebe myslela..........no nevím, ztrácím naději u sebe..........ale maličkou mám ještě taky......tak zítra to zkusíme spolu a uvidíme.....mně má přijít MS sedmadvacátého, a tobě???
23. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Taky tak nějak ... kdyby bylo vše normálně, tak bych to viděla na sobotu, tj. 26.12. ... ale nevím po tom potrátku...
Jojo, už jsem napnutá, jak tohle dopadne :slight_smile: Jsem moc ráda, že v tom nejsem sama (doufám, že jsme v tom obě :grinning: )
23. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
jin: budu ti moc držet........
už se těším na zítřejší testování........
23. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
Děkuji, já Tobě též, určitě dej vědět, jestli se dostaneš... Taky ještě v práci?
23. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
holky, držím pěsti Vám oběma :slight_smile: A přeji krásné překvápko na Štědrý den...Viděly jste film Dárek z lásky? Mám pocit, že teď někdy bude v televizi...moc hezkej film...a tam si Penelope Cruz nadělila // :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:45  • Odpověz
jin: sem napíšu určitě..........a v práci nejsem už týden, pracuju s miláčkem a udělali jsme si už volno......vloni a předloni jsem byla v práci pomalu i na štědrý den, tak letos si to chci vynahradit......
daschiki: ten filmík jsem neviděla, ale můžu si ho stáhnout z netu........holky, já tomu tak strašně moc věřím, že tam zítra něco bude, že se až bojím toho zklamání, když tak nenajdu ani stíneček......
23. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
laurinka.22: teda, ty jsi na tom uplne stejne jako jsem byla ja. Mne se ukazala slaboulinka carecka uz 25DC, ale to byl jen stinek, ovsem videl ho i pritel. Den pred regulernima // se mi zdalo, ze mame malou holcicku, bylo ji tak 1,5roku a rano jsem nasla //.

Takze na vas holky - laurinka.22 a jinjin budu moc, moc myslet a moc drzet palecky :wink: :wink: :wink:

daschiki: taky jsem uz mela dneska carecky silnejsi a hlavne uplne krasne viditelne na mamatestu, coz je parada :grinning:

Jinak jsem kazdym dnem odpoledne unavenejsi. Po obede zacne nastupovat unava, nebo spis pocit vysileni a neni to z jidla. Dneska jsem se silene zadychala, kdyz jsem mela vybehnout tri patra, malem mi vyskocilo srdce z krku. K veceru mi zacina pak busit vic srdce, ale mozna si toho jen vic vsimam, ze jsem doma a v klidu... tak si rikam, ze to teda asi fakt musi byt fuska pro telo, kdyz se takhle unavene projevuje uz 3dny za sebou...
dotaz na tehulky: Kdy mi asi muzou zacit nevolnosti? A na kdy se mam asi tak objednat k dr. Az po novem roce nebo radeji mezi svatkama? Rikala jsem si, ze bych si mezi svatkama zasla aspon na krev, jako samoplatce. Myslim, ze kdybych naklusla k dr. treba, ze by se mi vysmal, ze mam teprve tyden zpozdenou MS. Poradte... :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
orchid:
mi bylo nevolno už skoro od začátku, ale já jsem extrémně citlivá na všechno ... K doktorovi jsem šla dva dny po vynechané MS takže 33DC a šla tam vidět tečka, kterou ani nezapsal jako těhu, i když stejný obrázek, jaký jsem tehdy viděla na utz s mnohem menší "tečkou" má spousta holek v albíčku ...
Já už na krev chodit nebudu po téhle zkušenosti :cry: a na kontrolu si zajdu tak v šestém týdnu, ať aspoň jednou vidím rovnou srdíčko ...

laurinka a jinjin:
MOOOOC držím pěstičky, aby vám to, holčiny, vyšlo!!!
23. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
orchidie: díky moc......já se ale přiznám, že já tam tu čárku viděla jen u okna v pořádném světle a nebo pod lampou......a byl to spíš náznak, tak nevím.....no zítra uvidíme.........
janka: taky moc díky za přáníčko, zítra sem napíšem, jak to dopadlo, ale bohužel mám pocit, že bud těhu nejsem vůbec a nebo se to ukáže až někdy nejdřív na štěpána.......no ale i kdyby, bylo by to moc super......
23. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.