• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
A holky, já jsem se zařekla, že do konce roku nic nakupovat nebudu a už se strašně těším, jak teď začnu!!! Jak tu píšete o těch oblečkách.....jé já se vyvášním!!! I když plánuju nakupovat spíš na MImibazaru nebo Aukru a nových oblečků jen pár...na bazarech mají krásné, skoro nenošené věcičky za pár korun a mimi tak rychle roste.... :sweat_smile:
26. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
anianne - veliká gratulace!!!! :slight_smile: Prosinec je superplodný :slight_smile:

Lauri - no, já si to tam vložila z www.pregnology.com - tam si to můžeš i sama nějak nastavit barvu písma a pozadí..no a pak si necháš vygenerovat kód, který jen vložíš tady do alba.
Jdi tam na DUE DATE, potom tam vlož datum poslední MS, no a vpravo uvidíš GET THE CODE...ten kód pak si zkopíruješ a vložíš do alba

Holky, pokud jde o to časné sdělování, tak chápu i to, že to některá řekneme dřív, jiná až později...každá jsme jiná...některá raději chce počkat...ale já třeba vím, že kdyby se něco stalo, stejně to před našima neutajím...a nechci teď aby to znělo nějak špatně...ale i když těch prvních 12tt je samozřejmě známo jako nejrizikovějších, tak těhotenství může být vrtkavé po celou dobu...a já prostě chci našim udělat radost, když už byly ty Vánoce...samozřejmě se teď klepu strachy, aby bylo srdíčko a tak..a říkám si, jestli jsme neměli počkat... ale když jsem viděla, jak byli naši šťastni, tak jsem ráda, že to ví už teď...navíc se o mě hezky starají a snaží se mi co nejvíc pomáhat...Snad nebudu litovat

Maciol - to mě mrzí :frowning2: Chudáček, ať se brzy uzdraví

Orchidie - naprosto přesně!!! Usínám v 9 večer a budím se v 5 ráno...a už nemůžu spát :slight_smile: No a kolem 6 ráno už mi začíná být pěkně blbě....uf...ale zatím se to obešlo bez zvracení naštěstí...
26. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
Dashi - rodičům říct, to souhlas. Jak říkáš, kdyby to nevyšlo, stejně se to naši dozví, šla bych si k nim taky pro útěchu....
Ale nechtěla jsem to říkat třeba v práci a kamarádům a tak...

Jo a holky, mně Ježíšek nadělil kojící polštář, už jsem s ním spala dvě noci a to je taková parááááda!!! Doporučuju všem!!!
26. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Dashi - a k těm nevolnostem...pěkně k posteli sušenku a pěkně slupnout než vstaneš - prý to pomáhá :wink:
26. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
daschiki - a jaký máš? Plněný těma kuličkama? A jak si ho polohuješ? Já si ho spíš zatím podkládám za záda když sedím na posteli. Mám ten s těma kuličkama a štve mě, když mi to šustí pod uchem :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:33  • Odpověz
jojo, tak to souhlasím...sice ti nejbližší kamarádi už to ví, ale taky to nebudu říkat nikde dál a v práci taky počkám minimálně na srdíčko...:slight_smile:

Jůůůů to jsem ani nevěděla, že kojící polštář existuje...budu se muset trošku vzdělávat :slight_smile: A co ještě pěkného jste dostaly? Můj manžel dostal Knihu pro tatínky a už má za sebou první kapitolu :grinning:
26. pro 2009 v 17:34  • Odpověz
Sven...to je asi na mě :slight_smile: , jojo mám ten kuličkovej (sadu polštář+náhr. výplň+2x potah)...koneckonců myslím na Tvoje doporučení :wink: ...takže díky!!!
Šustí...to jo, ale zase se mi to zdá hygieničtější a trvanlivější, že se neslehne.
Zatím jsem objevila polohu jeden konec mezi nohy a druhej pod hlavu (takovej propletenec) nebo jednoduše podložit nohy....strašná úleva to je!!! :grinning:
26. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Dashi my jsme si sice řekly, že věci na mimi budeme pořizovat až po névem roce, ale něco přece pod stromkem bylo - Michal dostal knížku "Ahoj tati - příručka pro nové tatínky". Já od sestry z Anglie poštou osušku a žínku s medvídkem a od našich náááádhernej fotodeníček od těhotenství do tří let (má místo na fotky, těhu testy, fotky z UTZ, vlásky, otisky ručičky atd.). Hned ho musím začít vypisovat :slight_smile:.
26. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Holky, já se úplně děsím toho, jak jsem strašně rozezřaná...sladký, kyselý, slaný...jedno přes druhý...cpu se jak o život...přibrala jsem 3 kg...a štve mě, že se nemůžu zatím na mimčo vymlouvat :grinning: Nevím, jestli jsem tak rozežraná kvůli Vánocům nebo těhotenství, ale pěkně mě ta váha štve...

A vám už asi roste i bříško ne, holky?
26. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
jůůů Daee ten fotodeníček zní skvěle! Nemůžeš hodit fotečku do alba?
26. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
daee: já taky právě hermouš smažený miluju, ale asi ho jíst nebudu radši......a tu tatarku my kupujem jedině hellmansku, takže to je v poho.........
já bych nakupovala pořád, už mám doma plnou komodu a já jsem zase spíš na ty nové věcičky - jako po někom mi nevadí, ale mám radši jít do obchodu, sáhnout si na to a tak než to objednávat podle fotky.....ale každého věc, právě v tescu a v c&a mají nádherné věci na miminka, tak co se mi líbí, to si koupím......a ted už jsem fakt těhu, ted to už ani není divné.......... :grinning:
jinak kojicí polštář je super, ten určitě pořídíme, prý ke konci těhu hlavně se s tím skvěle spí......
a taky určitě bud šátek nebo krosničku na nošení na břichu..........................
knihu pro tatínky máme doma už dlouho, já ji už přečetla a manža ji má ted nachystanou u postele........
jinak já jsem byla vždy taková, že jsem chodila spát pozdě a ráno vůbec nemohla vstát......no ale už celý tento týden, kdy jsem to ještě ani nevěděla, usínám v půl desáté večer a budím se ve čtyři v pět ráno.......hrůza......a dneska v noci se mi nafukovala ta prsa, taky dobrý zážitek......a pálila mě žáha.........ale špatně mi není, mamce nebylo nikdy, tak bych to ráda zdědila....... :grinning:
26. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
jo a děkuju za ten odkaz, už mi taky ten ploutvonožec plave v albíčku....... :grinning: :grinning: :grinning:
ono to pak bude měnit podobu podle stáří plodu???
26. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
daee - jasně, sorry, nějak jsem si vás holky do "D" popletla :slight_smile:. Já si taky myslím, že ten kuličkový je lepší.
26. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Dashiki :grinning: :grinning: :grinning: , já se taky pěkně cpu...nahoře kilo, ale už teda asi pupík začínám zlehka mít. U mě je problém, že mám velký prsa, takže to bříško zakryjou, pokud nemám vyloženě elastický triko.
Žravost je z části vánoční a z části těhotenská...mám teď pořád na něco chuť :pensive: :grinning:

Zkusím cvaknout ten deníček a dát ho do alba :wink:

Lauri - jé to já si taky věci na mimi ráda vybírám v obchodě a určitě mu dopřeju něco nového, to je jasné, jen to nebude všechno fungl nové. A třeba teď budou po svátcích v obchodem zajímavé slevy a nakoupím víc.
Třeba jsme koupili na Aukru vaničku Onda Evolution po jednom mimi za třetinu ceny a je prostě jako nová, ani škrábanec...to mi přišlo jako hodně dobrý kup
26. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
lauri - jojo bude...mrkni ke mně...já mám většího ploutvonožce :wink:
26. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
Dashi - deníček je v albíčku... :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
daee: jasně, já to naopak beru jako super, když to člověk pokoupí na aukcích a tak.....já jen že já na to moc nejsem, že radši v těch obchůdkách.................ale zatím jen výprodeje v tescu, vše mají za zlomek ceny......
na deníček jdu taky mrknout, i na ploutvonožce.......
jo a já bych teda naopak přibrala ráda..........jsem jak vyžle....
a chtěla jsem se zeptat, včera a dneska celý den mě píchá v podbřišku, ne nějak moc, ale víc než dřív a skoro pořád......zítra mám termín ms, tak nevím, jestli je to tím nebo že se to tam už chystá.......
26. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
lauri. - myslím, že píchání a tahání v podbřišku je normální (pokud to není nějaká hodně silná bolest). Já to měla jako před MS, ale mírně slabší. Prostě se tam uvnitř všechno začíná napínat...
26. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
já taky tak..přesně jak popisují holky...někdy mám pocit, že to snad každou chvílí musím dostat...ale nejsou to ty klasický křeče...mnohem slabší...ale jak před MS...:slight_smile:
26. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
já to právě nikdy přes ms neměla, ale silná bolest to není......v poho, jen na to nejsem zvyklá.....
26. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Holky, mám dotaz - nevíte, kdy doktor pozná, jestli je v bříšku miminko jedno nebo dvě?????
26. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
lauri - sestra mojí kolegyně z práce čeká čerstvě dvojčátka a řekli jí to hned na prvním UTZ a potvrdili i na druhém, kdy už Dr. viděl i dvě srdíčka. Už taky vědí, že to budou dvouvaječná dvojčata...
26. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
daee: díky......tak aspon tak, jsme se právě s miláčkem bavili, kdy se to asi tak dozvíme, dvouvaječná bysme měli taky..........měla jsem dvě uvolněná vajíčka.....tak jsem zvědavá...... :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahoj mohu na chvili k vam na pokec???
26. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 23DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 23DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 15DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........xx let..................x snažení/ 4 DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 108DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 102DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 48DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 84DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 80DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 69DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 60DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 56DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 46DC (poslední cyklus 31 dní)
27. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Krásné nedělní ráno děvčata :slight_smile:
Já měla včera "večerní chvilku poezie" v podobě zvracení, brrr :frowning2:. Sice jsem se jen dávila,ale i to stačilo, bylo mi zle a pěkně mě pak bolel žaludek. Jsem zvědavá, kdy to přejde. Moje mamina měla zvracení do prvních pohybů, fujtajbl :frowning2:.
Jinak je teda neskutečné, jak se nám přeskupuje ta tabulka snažilek pěkně nahoru do těhulek :slight_smile:. Jinak teda taky přibývá hodně holek nad 40DC, ale myslím, že je to tím, že sem už asi některé nechodí. :frowning2:

Jinak se omlouvám, zapomněla jsem přihodit den navíc v tabulce, takže jí jdu hodit ještě jednou.

DC = den cyklu
1.DC = 1. den poslední menstruace
DPO = dní po ovulaci
1.DPO = den následující po ovulaci

TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 24DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........xx let..................x snažení/ 5 DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 109DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 103DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 49DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 85DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 81DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 70DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 61DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 47DC (poslední cyklus 31 dní)
27. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Pěkné nedělní povánoční odpoledne,
teda holky tabulka už je 18:10, nepočítám holky nad 40dní. Těhulky nás nějak válcují a to je moc dobře. Když se tak dívám na nás snažilky, tak je nás hodně, které máme 4 cyklus a to hodně mojich kamarádek otěhotnělo, tak snad se to podaří i nám zbývajícím. I když já mám vlastně popravdě už 7 cyklus, tři měsíce jsme tomu totiž nehali volný průběh a pak teprve začalo snažení. Když si vezmu, že jsem HA vysadila v květnu, tak už mě ta doba začíná nějak děsit. Hlavně, že každej říká, že na to nesmím myslet a být hlavně v klidu, ale mě to tak strašně nejde. Zrovna dneska na mě padla teda nějaká pořádná depka. Ach jo.
Už teď je mi jasné, že ani tento cyklus nevyšel. Vždycky se tak týden před MS začínám osypávat, vyskakují mi na čele a dekoltu takové malinkaté pupínky, asi uhříky, no a včera už začaly ty potvory zase vyskakovat.

Omlouvám se, ale muselo to jít ven, třeba mi to pomůže a ty hnusné chmury mě přejdou.

Všem přeji krásnou neděli.
27. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
maciol - neměj chmury, však ono se to povede. A máš doma už takového krásného cvrčka, takže víš, že to jde :slight_smile:. Jak dlouho jste "pracovali" na Tomáškovi? Zatím to jde v téhle diskuzi myslím nad očekávání dobře :slight_smile:. Takže chmury pryč a úsměv pěkně na tvář :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Sven Tomášek se nám zadařil hned. Na Silvestra jsem vysadila HA a 29.ledna jsem šla k doktorce na pravidelnou prohlídku a ona mi říkala, že se jí něco nezdá, udělala mi utrazvuk a tam byla malilinkatá dutinka, za týden byla větší a o týden později už měla i srdíčko. Byla jsem tak neskutečně šťastná a přítel taky.
To si pořád říkám, že i kdyby to nevyšlo, tak mám doma jedno zdravé a opravdu úžasné dítko, tak můžu být ráda. Někdo bohužel nemá ani to. A toho jsem si samozřejmě vědoma a jsem za to moc ráda.
27. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
autor
ahoj holky,

zitra jdu na kontrolu, tak mi prosím držte pěsti :grinning: ,snad bude všechno v pořadku.
27. pro 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.