• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
ashlee - držím palečky, určitě vše bude v pořádku a těším se na dobré zprávičky :slight_smile: Já jdu na kontrolu v úterý.
27. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
maciol - neboj, určitě se mimčo brzo povede. Tomáška se vám povedl krásně hned a druhé mimčo bude do pár měsíců.Tělo ví jak na to, jen čeká na ten úplně nejlepší okamžik :slight_smile:.
27. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
maciol - no a třeba zrovna ten leden je pro tebe ten správný měsíc, takže ... :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Ashlee a Sven přeji jen samé dobré zpravičky z kontroly.
Sven a Tobě díky za podporu.
27. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Našla jsem jeden zajímavý článek, tak že by se zadařilo i nám ostatním....

http://www.novinky.cz/zena/deti/187412-predvanocni-shon-prospiva-vsem-kteri-usiluji-o-miminko.html
27. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Hezký den holky,

ashlee: ty bys zítra měla poprvé vidět srdíčko, že? Tak držím palce a přijď se nám určitě pochlubit!!! :slight_smile:

Maciol: nám se taky zadařilo na čtvrtý snažící pokus...ale myslím, že naše diskuze je veleúspěšná...těhulek je tu vážně už hodně :slight_smile:.
Takže nevěš hlavu, buď tu s námi a určitě brzo skočíš za námi nahoru :wink:
27. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
autor
holky dik.
sven,taky ti budu držet palce.
daee,jj měla bych vidět poprvy srdíčko.
27. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Holky, to si taky myslím, že je naše diskuze veleúspěšná a to ještě nekončíme.
Koukala jsem na začátek diskuze a první // čárky našla 5.října Daee a to je přesně před 12.ti týdny, to znamená, že máme průměrně jeden a půl těhulky na týden a to je fakt krásné. Nejsou tam holky nad 40 dní a třeba i tam nějaká ta těhulka je.
Zkusím napsat holkám, které jsou nad 40 dní do IP, ať se sem staví aktualizovat tabulku. Třeba se někdo ještě ozve.
27. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
maciol - super nápad. Já už jsem jim kdysi psala a už ani nevím, zda teda reagovaly, ale za pokus to stojí. Buď ať se aktualizují a nebo zda už chodit nechtějí, tak je můžem vymáznout a tím se ta naše statistika ještě zvýší :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak IP jsou odeslané, teď uvidíme jestli se ještě někdo ozve.

Toto je text IP:
Ahoj holky, jsem z diskuze Snažíme se od října a Vy jste v tabulce s cyklem delším než 40 dní. Moc Vás prosím, přijďte mezi nás a aktualizujte se v tabulce. Pokud už nemáte zájem chodit na tuto diskuzi, tak prosím, přijďte taky a napište nám to tam. Určitě je tu někdo, kdo na diskuzi byl, tak se mu omlouvám.
Děkuji moc Maciol(Marcela)
27. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojl holky pekny den vam prajem :slight_smile:
dufam ze u dokyho dopadnete dobre a vsetko bude v poriadku :slight_smile:
27. pro 2009 ve 12:32  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky všem.

Tak já jsem přežila termín Ms, moc děkuji všem za povzbudivé zprávičky, už i v bříšku tolik nebobolívá a zase spíš začalo lehce píchat...ale teda strach mám šílenej, nějak to na mě padlo a klid je ten tam. No, manža mi koupil RapidClear, tak snad zítra testnu a poprvé v životě najdu čárky hezký a hlavně v temrínu. Vlastně ještě nikdy mi nevyskočili jasný pěkný čárky do pár minut a moc se bojim, aby se to neopakovalo. :confounded:
Nemám tentokrát žádný příznaky, krom toho, že je mi furt zle. Snad je to teda z toho. Fujiky. Ale uklidňuje mě to, že teda snad všechno jde jak má.

Ashlee: držím palečky, ať na Vás srdíčko krásně bliká. Jde i Tvůj chlap?

Maciol: Nebuď smutná, určitě se zadaří v lednu, je to jasný! Do března jste/jsme všechny zdravé těhule!
27. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojky holky,
tak já dneska zase testíkovala a super, čárečka vylezla hned a už je růžovoučká a zřetelná, musím ji vyfotit a hodit do albíčka k ostatním.........
akorát jsme tady měli návštěvu, tři super děti, na focení, tak jsme se tím bavili celé dopoledne a výsledek stojí za to teda........nejmenší má dva roky a na fotkách je jak andílek......fakt bomba........tak se mám zase s čím hrát, ležím s notebookem u telky a upravuju.... :grinning:
27. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky Lauri, se máš...že sílíte, to je moc dobře! Koukala jsem, že by se nám měla mimča narodit den po sobě, kdyby vš šlo ideálně :slight_smile:
27. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
jin: my máme ten termín do roka a do dne od svatby......to je nádhera.......
já si akorát říkám, jestli nesílí ty čárky tak rychle proto, že tam jsou dvě mimča, tak je víc hcg..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a vy máte jaký termín? nemáš to v profilu,...........
27. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Měli bychom 4.9. No, my se brali 8.9., to by též mohlo vyjít :slight_smile: To nám to krásně vychází :slight_smile:. Já to v profilu nepředělám, dokud nebudeme mít alespoň srdíčko. Kdyby se to opakovalo, bojim :unamused:
27. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
aha........tak já mám strach taky, ale budu ho mít celé těhu, takže na opatrnosti kašlu...........
spíš jsem zatím hrozně moc moc štastná.......
27. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Lauri, určitě není potřaba se zbytečně strachovat. Já minule měla hned v profilu, že jsem těhu i toho červíka, kolik zbývá do porodu. Jen jsem potratila a myslím si, že to mohla být náhoda (a to doufám a věřím) nebo se mou nemusí být všechno v pořádku. Nu a než překonáme alespoň 8tt, tak to budu asi hodně na trní a prostě ve mě čarvík teď hlodá. Když zítra testnu a bude tam čárka v limitu, budu nejšťastnější a strach se moc zmenší...ale teď je a velkej.
Moc Ti přeju zdravá a veselá dvojčátka, zdá se mi, že po nich toužíš? Já bych to asi nezvládla :slight_smile: ale - dvakrát starosti, dvojnásob radosti :grinning: Musím frčet vařit...
27. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
jin.........já to beru zase tak, že čárky můžou být v poho, vyšetření v poho a pak až třeba v desátém týdnu se může něco stát...........takže se snažím na to špatné vůbec nemyslet.......
ale strach samozřejmě mám, zdá se mi to milimetrové miminko hrozně zranitelné........
a ty dvojčata - když jsem byla malá, hrozně jsem je chtěla, ještě aby byly stejné a stejně oblečené.... :grinning: :grinning: :grinning:
no a ted by mě to vůbec nenapadlo, ale když mi dr. řekl, že se uvolnila dvě vajíčka a je na to dost vysoká pravděpodobnost........tak se s tím snažím trochu v mysli počítat........chtěla jsem taky normálně jedno mimi, to je samo o sobě náročné dost........no ale když budou dvě a zdravé, budu moc štastná,.......akorát bych chtěla aspon jednu holčičku........ :grinning:
27. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz
autor
jinjin,dik,jj manžel jde se mnou na kntrolu.jěště že jsem objednana na 8hodinu.nevydržel bych čekat
27. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 24DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 24DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 22DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 20DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 16DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 5 DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 109DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 103DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 49DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 85DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 81DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 70DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 61DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 57DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 47DC (poslední cyklus 31 dní)
27. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
tak jsem holky zase zpátky doma z nemocnice a příští rok už se tam hodlám vyskytovat jen kvůli porodu :grinning: !!!

Pak napíšu, teď se jdu věnovat muži :slight_smile: ale teda byla to hrůza :frowning2: nechali si mě tam přes noc, miminka brečela ... áááá
27. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Janko, jsi velká šikulka a moc statečná buducí maminka. Moc moc Ti přeju, z celýho srdíčka, ať se rány na těle i na duši co nejrychleji zahojí a hned jak to jen půjde, je z Tebe šťastná těhulka a mamka!
27. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
jin - ani nevíš, jak strašně moc Ti rozumím...přesně takové byly moje pocity...bála jsem se, že nebudou sílit ..no a teď mrkni do albíčka...:slight_smile: Jak krásně každým dnem sílí... A teď se už nebojím ani trošičku a naopak se vždycky těším, jak ryc hle to vyskočí. Včera vylezla rychleji než kontrolní a už je parádně tlustá...mám vždycky radost jak malá holka :slight_smile: Teď jen aby bylo to srdíčko...taky radši počkám s tím, abych si dávala v kolikátým jsem tt...mám přece jen strach..když to dvakrát dopadlo jak to dopadlo...tak snad teď do třetice už bude vše skvělé

Maciol - neměj depku holka...neboj, brzy se dočkáte...opravdu máš jednu záruku, že to jde, doma, takže není důvod, aby se nepovedlo zase :slight_smile: Budu se těšit, až pár zbylých snažilek najde ty vytoužené // :slight_smile:
27. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
dashiki - týýý jo, ten poslední testík je úplně učebnicovej!!! :slight_smile:

Holky já si ten týden těhotenství tady nastavila až koncem prvního trimestru - z pověrčivosti. Pořád jsem se v koutku duše bála, že se něco pokazí - takže Vám naprosto rozumím.
Ale nic takového, všechno bude ok - tady už se všem bude jen dařit, samé dobré zprávy, blikajícíc srdíčka, // atd.....nic jiného!! :wink: :slight_smile:
Já jsem strašně zvědavá, až budeme všechny vědět, co to bude....necháte si to holky říct nebo ne?
Zajímá mě, jak se nám to tu rozloží, kdo bude mít holčičku a kdo kluka. Laurinka teda možná zvládně oboje :wink: , jo a Sven nás překvapí až po porodu :grinning:.
27. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
jankabry - hlavně, že už jsi doma a máš to nepříjemné za sebou, teď už bude jen líp!!! A jak to zdravotně půjde, zasnažíte se a šup za námi nahoru a tentokrát už tam zůstaneš až do finále!! :slight_smile:
27. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Daee - já si to nechám říct určitě :slight_smile: Ale tak nějak mám tušení, že to bude chlapeček...nevím proč, nějak se toho nedokážu ale zbavit...třeba budu překvapená :slight_smile: Snad to výjde...5.1. asi zkolabuju než k té doktorce dojdu. Koukala jsem, že máš ten den taky kontrolu...

Jo a děkuji za pochvalu testíku...jsem na něj hrdá :grinning: Fakt jsem strašně šťastná, že nezmizela čárka a pořád roste a roste a roste :slight_smile: a tmavne a tmavne a tmavne :slight_smile:

Jani - ať je teď už jen líp...věřím, že to musel být hroznej zážitek...Teď už to bude jen a jen skvělé...nejprve si pořádně užiješ svatbičku a pak přijde mrňous
27. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Dashi - já právě tušení nemám vůbec žádné...taky bych chtěla mít šestý smysl, který by mi to napověděl :frowning2:.
Jo a toho 5.ledna už se nemůžu dočkat - chci se ujistit, že je mimís, kde má být a že se mu daří a taky...třeba můj Dr. i na tom svém mini UTZ taky už pozná, co to bude...to by bylo super!

Těším se na první tvou fotečku flíčka, jestli ti ji Dr. dá...jo a půjdeš sama nebo s manžou?
27. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
jankabry - hlavně, že jsi už doma a teď už bude jen a jen líp.
Daee - jojo, já vás překvapím až u porodu, nechci si to nechat říct. Mě hlavně překvapuje, jak mi je to tak nějak šumák, jestli to bude klučina nebo holka. Vždycky jsem měla tak nějak "ideální model" - první kluk, pak holka. Ale teď mi je to nějak jedno, nevím, co víc bych chtěla. Ani žádné tušení co to je nemám, prostě nic. Abych pravdu řekla, kolikárt mi nějak ještě nedochází, že jsem těhu. Teda včera když jsem se skláněla nad kýblem, tak jsem si to teda uvědomovala přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
sven - i když je mi to taky jedno, tak já jsem prostě zvědavec a chci to vědět co nejdřív :grinning: a taky nám to doma usnadní diskuzi o jménech, protože zatím jsme se tedy prakticky na žádném neshodli... :zipper_mouth:
27. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.