• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
byly u nas manželovi rodiče,už jsme jim to řekli,že budeme mít mimi.kdyby to nedopadlo dobře tak by se to stejně dozvědeli.
manžel se těší až bude spravovat postylku,(budeme mít postylku po manželovi,rodiče ji maji na pudě).
ja už jsem nervozní z te kontroly.snad usnu .

daee,my mame vybrany jmena ale libí se mi jich víc,tak snad už nebudeme měnit.manželovi se jmeno matyáš nelibí.jěště se rozmyšlím mezi jmeny filip, alexandr a richard.
27. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Ashlee - Richard je moc pěkný! Taky jsem přemýšlela...Jinak já jsem z kontroly taky už peknělně nervózní a naprosto chápu tvé obavy a to, že neusneš...tak hlavně hned napiš...Já věřím, že vše bude v pohodě...za týden budete utěšovat holky vy mě :grinning:

Daee - co máš z toho, my taky vedeme šílený boje...prosadila jsem si klučičí jméno Michal...ale teda manžel mi to moc neusnadňuje...hrozný :slight_smile: Doufám, že fotečku dostaneme. Jinak jdu zřejmě sama...nějak jsme se o tom ještě s manžou nebavili, ale vzhledem k tomu, že v lednu nastupuje po půlroční neschopence konečně do práce, tak myslím, že asi hned druhý den nebude chtít v práci už nějak chybět...ale možná bude chtít se mnou..ještě nevím.
27. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
holky, tak vám řeknu, že jsem ve dvě usnula a vzbudila se před chvilkou.......to je šílené, ale poslední týden se mi chce každé odpoledne spát......no a někdy to nevydržím......
já nevím, jestli má ženská odpočívat a dávat na sebe pozor hnedka takto od začátku a nebo až třeba po návštěvě gyndaře???
jinak s jménama, u nás akorát víme, že když to (nebo jedno z toho) bude holčička, bude to Laurinka, to si přejeme už dlouho, je to sice trochu netradiční, ale nikdo se známých to nemá a líbí se nám to......ale další holčičí nebo na chlapečka nevíme, líbí se nám jich spousta, takže spíš s vymýšlením počkáme, až budeme vědět pohlaví........my si to zase necháme říct určitě, jednak kvůli jménům a oslovování bříška a taky kvůli oblečkům - už ted, když něco mimču kupujem, tak vždy přemýšlíme, jaké barvy, abysme to určitě použili.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ashlee - Richard i Filip je pěkný jméno...

Dashi - u nás by Michal byl po tatínkovi :slight_smile: , necháváme si to jako jednu z možností, ale vede zatím Matyáš. A holčičí: Amálka, Emma nebo Zuzanka - tady je to problém, nemůžem se shodnout. Já bych chtěla staré české jméno (Rozárka, Dorotka, Tonička, Karlička), ale Michalovi se bohužel ani jedno z nich nelíbí :frowning2:
27. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
lauri - kamarádka teď v únoru čeká Laurinku :slight_smile: a pro kluka měli v zásobě Olivera (jména jako u té hlavní dvojice z filmu Román pro ženy).
Jinak - ty jsi těhu, tak spinkej a odpočívej kdekoliv a kdykoliv se ti chce. Já během prvních týdnů usínala naprosto všude...ber to tak, že těžce makáš, vyrábíš mimi - tak přece musíš odpočívat :wink:
27. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
daee: a co na tu dorotku dát místo Dorota Teodora........je to Tea, Teuška a zároveň Dorka, Dorotka.......

román pro ženy miluju, ale olivera bych nedala, zdá se mi to na malý mimi tvrdý.....ale jinak se mi taky líbí.......já se těma jménama ted radši nezabývám, až budem vědět, co to bude, nebo aspoň kolik toho bude..... :grinning: :grinning: :grinning: bude to jednodušší.....
a s tím spánkem - já fakt usínám všude.......chci se vidět na silvestra, jestli vůbec vydržím do půlnoci....
27. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
autor
moje byvala spolužačka se vdala za chorvata,bydlí v amstrdamu a maji syna,česky jmena se ji nelibila,dali synovi jmeno Dian.
27. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
ashlee: když bydlí v cizině, tak je to v poho, ale tady bych nějak moc extravagantní jméno nevolila - kvůli posměškům spolužáků například.........
27. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
autor
laurinka, tak to maš pravdu.Muj manžel se jmenuje Zbyněk.takovy jmeno bych nedala .hlavně aby se to jmeno hodilo k příjmení
27. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
ashlee: jj, to je pravda.......já ty tradiční český jména starý taky moc nemusím.......líbí se mi český, ale ne moc častý a trochu zajímavý.....ale výběr je těžký......
nejvíc mě štve, že když už se mi líbí nějaký jméno, tak znám někoho toho jména, koho zrovna nemusím....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Daschi děkuji, vím, že jsme na tom podobně...
Jinak ta dálnice je pěkná tlustice! To je super :slight_smile:
Já zítra ráno testnu, vlastně asi manža... Dneska když jsem stírala los z jakési bonboniéry, bylo tam: Tento los nevyhrává ... tak jsem si uvědomila, že já nikdy žádnej los nevyhrála...tak ho necham, ať to zkusí on :wink: třeba bude mít lepší výsledky. Spadl by mi kámen ze srdce.

My bychom si to nechali určeitě říct, jsem též zvědavec. Předtuchy - to uvidíme. A jméno se mi též líbí Zuzka, nebo Julie, po babičce. S klukama je to těžší - asi Lukáš.
27. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Budu na Tebe hrozně moc myslet, ať už je pořádně tlustá dálnice...:slight_smile: Určitě pak napiš, budu moc držet pěstičky...Tentokrát to určitě dobře dopadne nám oběma, neboj :wink:
27. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj ve spolek, my jsme se dneska vratili z navstev pribuzenstva a jelikoz jsem rano nemela zadny testik, jela jsem si koupit mamtest do zasoby, pro jistotu, abych byla klidna. Testla jsem odpoledne a carka nam krasne sili, je uz stejne silna jako kontrolni :grinning: :grinning: :grinning: Mam z toho obrovskou radost. Az budu moct, tak vyfotim a soupnu do albicka :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
juj, Orchi, tak to mám velkou radot i za Tebe :slight_smile: Holky, doufám, že všechny budeme mít zdravé mimísky
27. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
holky, to je stejně paráda, jak nám to tady postupně vychází......
si říkám, že tady dlouho nebyla zolik a vecernice.,...........snad jsou ok........
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
jinjin: budu zitra drzet palecky.

Holky, mam desnou radost, ze se nam tady v te nasi skupince tak dari :grinning: A ty, co jeste nemaji // se urcite taky brzy dockaji.
Jinak jsem zjistila, ze kdyby to klaplo a vsechno slo dobre, TP by nam vychazel na 2.9., to budeme mit urcite na taliri do konce zivota:slight_smile: To by me zajimalo, jak takto narozene deti chodi do skoly, jestli je vemou hned, i kdyz jim jeste neni na zacatku roku 6 let, nebo jestli musi jit o rok pozdeji? Asi to zalezi na individualnim vyvoji, hlavne, aby byl prcek zdravy a spokojeny.

daee: ta staročeska jmena me totalne berou, okamzite bych si jedno z nich vybrala, ale taky se to doma nesetkava s pochopenim... Pritel mi dneska rekl, ze se zacal moc tesit a hned se me ptal, jestli se mnou muze jit uz i na prvni utz :grinning: :grinning: , tak jsem s diky odmitla, nechci byt s nim, kdyby tam nebylo nic videt a ja byla zklamana, ale potesilo me to :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
lauri - zolik i večernice jsou obě mimo internet. Zolicka psala nám s večernicí ty smsky, že ještě nebylo vidět srdíčko...tak snad bude vidět na příští kontrole a večernička je taky mimo internet...v novém domečku :slight_smile:

Orchi - já bych byla kousek před Tebou...26.8. :slight_smile: Taky už jsem dumala, jak to je. Má ségra je 6.9. a šla o rok později...Mám za to, že se to snad nějak posuzuje..jestli je na to to dítě zralé jít do školy...No každopádně ve znamení lva nebo panny :slight_smile: To se doma asi pozabíjíme :grinning: jestli to bude lev...já jsem sice ryba, ale už trošku beranovitá :grinning:
27. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
autor
zitra napišu jak dopadla kontrola ale nevim kdy se dostanu k počitači,asi až večer
27. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak my máme termín šestého září, ale dala bych dítě určitě o rok pozdějc, většina jich chodí v dnešní době o rok pozdějc....ted má jít synovec do školy v září v šesti a připadá mi, že by měl mít odklad.....
27. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
lauri - Teodora - to by doma určitě neprošlo....prostě tyhle prababičkovský jména jsou u nás pasé. Máme s Michalem dohodu, že jméno se musí líbit oběma...tzn. kompromis, každej máme právo veta...tak uvidíme na čem se nakonec shodneme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a s tou únavou - já jsem večer unavená pořád, ve středu jedeme na hory s partou kamarádů na Silvestra a myslím, že vydržet do půlnoci pro mě bude hodně náročné (spát teď chodím tak v devět v půl desáté :slight_smile: )

Orchi - krása, že test sílí!!! Pak napiš na kdy ses objednala ať Ti můžu držet palce :wink:. Já na prvním UTZ byla taky sama, ono to trvá pár vteřin a šupšup ven, na průkazku je ještě brzo...chlap si ale krásně užije to NT si myslím, tam mimíse může zkoumat dlouho a na vééélké obrazovce. Ono taky já chodila na kontrolu kvůli špinění co 14dní a vždycky brzo odpoledne a to by si Michal nemohl brát pořád volno... :unamused:

Holky a k tomu nástupu do školy, já jsem 8.7. a šla jsem taky o rok později, prostě proto, že naši to tak chtěli, nějak to vyběhali a zdaleka jsem nebyla ve třídě nejstarší....vždycky mi říkali, že jsem měla o rok delší dětství...
JInak já jsem rak (červenec), Michal blíženec (květen) a mimi se narodí mezi námi v červnu...asi bude taky blíženec...tak doufám, že to nebude po tátovi blíženec s beraní paličatostí jako tatínek, to bych si užila :grinning:
27. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho sem tu nebyla, nebyl cas a v posledni dobe ani nejak chut, prace moc, pres vanoce zmatek...k tomu mi umrelo morce, dneska sme pochovali kralika :cry: Proste hruza :confounded:

Jinak jsem uz 21DC, jeste budu brat 4 dni Utrogestan a pak cekam na MS..snazili jsme se tedy ob den, ale v tehu nejak neverim.

Gratuluju vsem tehulkam a verim, ze ostanim se brzo zadari..
27. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
daee: no my jsme domluvení stejně, a podle mě by to tak mělo fungovat všude.....nechápu lidi, kdy třeba ženská vybírá pro holku a chlap pro kluka a chlap třeba vybere něco, co se té ženské vůbec nelíbí, ale stejně to dá........
my řešíme všechno spolu, takže i jména......
zítra bych si chtěla zavolat na gyndu - jestli tam někdo ted mezi svátkama bude - a objednat se na prohlídku.........
27. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
daee: dekuju, jukni do albicka, dala jsem tam novou fotku. Na kontrolu bych se chtela objednat na 7.1., to bych mela byt 6tt, tak snad uz by dr. neco videl. Ale velmi zapasim s myslenkou zkusit k dr. zajit uz 30.12.... nevim, no. Ale asi spis to dopadne az po tom novem roce, aby tam fakt neco uz bylo videt a ja nebyla zklamana.
Jinak jsem dneska resila, co budu delat se sportovanim. Chtela bych dal chodit na pilates s tim, ze budu delat jen to, co mi bude prijemne. Cetla jsem ruzne diskuze a celkem jsem se vsude docetla, ze v te prvni tretine se da v podstate delat cokoliv z tech bezpecnych sportu, kdyz je na ne telo zvykle. Rozhodne teda neprestanu chodit plavat, to bych si mohla rovnou hodit masli, kdybych nedelala uz vubec nic. Holky, jak to resite? Jak moc jste omezily nebo hodlate omezit sportovani?

Dneska se mi taky stala nemila vec, snedla jsem dve kolecka suseneho masa, takova ta spanelska, susena klobasa, co se prodava balena a az pak jsem si uvedomila, ze je to jen susene maso a ze bych to asi nemela:( myslite, ze to muze byt nejak nebezpecne?
28. pro 2009 v 01:27  • Odpověz
autor
dobre rano holky,my za pul hodiny jedem do kyjova ke gyn.dr. .a pak snad nakoupit
28. pro 2009 v 06:54  • Odpověz
autor
tak jsem doma,ale kontrola zatim nebyla,doktor byl na nějaky operaci. Tak musim čekat do 10 hodin. :angry:
28. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
Jejda, to je napínavý....hlavně napiš co nejdřív Ashlee, protože já odpoledne mizím zrovna ke Kyjovu na chatu :grinning:. Takže budu mimo internet a jsem strašně zvědavá, co všechno ti na první prohlídce řeknou...:slight_smile:
28. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
orchi - já myslím, že to snad ublížit nemůže, když toho nezbaštilas kila :slight_smile: Určitě to bude v pohodě...Holky, já teď úplně pozoruju, jak jsem taky ze všeho vyplašená. Mám opar na rtu a úplně jsem se bála, aby to nemohlo něco způsobit...člověk má v tom těhotenství jen strach...tak jak si ho má potom užívat? :slight_smile: Snad se aspoň trošku uklidním po 12 tt.
28. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
holky - mám vzkaz od Zolika: Mame srdickoooooooo, juchu. A 10 mm k tomu. Ahojky a vsechny moc zdravim.

:slight_smile:
28. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
daschiki,ja už na jedny kontrole byla 1.12. ale to mi dělal ultrazvuk jen přes břicho,řikal že mimi je v děloze ,že přište mi budou brat krev.tak jsem zvědava jak to dnes dopadne.
28. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Pěkné ráno holky....my si doma užíváme volno...to je paráááda :slight_smile:

Orchi: tak ta sušená klobása byla určitě mňam :grinning:, ale pro příště ji asi raději vynech. Nemyslím, že by ti dvě kolečka, kterým na 99,9% nic nebylo, měly nějak ublížit, ale tak proč to riskovat, že.
Já měla docela trapas na návštěvě u Michalových prarodičů. Měli tam chlebíčky, krásný na pohled - mňam - tak se ptám Michala, jestli tam není vlašák (protože byly dělaný na objednávku z místních minipotravin) a on že ne. Tak jsem si jeden vzala a 2/3 jsem slupla, než mi mezi řečí došlo, že je celý ten chlebíček tím vlašákem poctivě namazaný (Michal si toho nevšimnul). Tak jsem tam začala blekotat, že to nedojím, že to nemůžu a koukali na mě jak na cvoka proč jako. Dřív se toto vůbec neřešilo totiž, že by se maminky tolik bály listeriózy nebo salmonely atd. Ale holt jsem ty chlebíčky zbytek odpoledně jen okukovala.

Jo a ten sport...mně Dr. squash i tenis zakázal (přesněji nedoporučil) kvůli dopadům a doskokům. Powerjógu zase kvůli rotačním pozicím a vůbec kvůli tomu mému krvácení je velký sport pasé :frowning2: . Takže se tak nějak protahuju doma a už se těším jak blááázen až 14.1. začnu chodit do kurzu cvičení+teorie. Doufám, že Dr. mi řekne, že jsme ok a cvičit můžeme, jinak už mě vážně trefí, pohyb mi moc chybí :unamused:
28. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.