• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahojky, děkuju za držení palečků. asi to pomohlo :slight_smile: Sice to není žádná tlustice, ale vykoukla na mě hezky v limitu - i to mě asi ke štěstí stačí. Moc se mi ulevilo. Musím koupit mamatest, aby to šlo mezi sebou porovnat. Mám dneska ty narozeniny, tak jsem dostale ten nejhezčí dárek :slight_smile:

Ashlee: myslíme na Tebe a těšíme se na fotečku, dej vědět.

Orchi: Já jsem teď nějak v tomto ohledu na pohudku. Myslim, že se to řeší trochu přehnaně (ne Ty, obecně). Asi by se to s jistýma věcma nemuselo přehánět, ale když to sníš jednou, aniž bys věděla, myslím, že by byla obrovská náhoda, aby se něco hned stalo. Stejně tak s cvičením. Zdravý plod se udrží. Podle knížky, co mám doma, by se ani plavčo nemělo - kvůli vodě, ale taky chodim a budu chodit.
28. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 6 DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 110DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 104DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 50DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 86DC (poslední cyklus 30 dní)
terinax..............21 let................1 snažení/ 82DC (1. cyklus po HA)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 80DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 71DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 62DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 58DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 48DC (poslední cyklus 31 dní)
28. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Dashi - Michal na opary, praskání rtů a koutky atd. hodně trpí a letos jsem mu na doporučení známé koupila v bio-obchodě medovou mast s propolisem a maže a maže místo jeleního loje a letos nic....jen má krásnou pusu :slight_smile:. To jen pro inspiraci, že ses myslím ptala na léčbu bez vyloženě léků na opary. Tohle koupíš i v lékářně za zhruba 30,- kelímek....

Jo a, že se přestaneš bát po 12tt...hmmmmmmm...u mě to teda nefunguje...strachuju se furt :pensive:

Zolickovi - vééééééélká gratulace :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
holky a neni to nebezpečny v lete ty majonezovy salaty?
28. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
jinjin - tak všechno nejlepší!!!!a držte se!!! :wink:
28. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Dae: jasně, když se MuDrovi něco nezdálo, tak vynechat raději vše... možná to plavčo by nezakázal?
Dala jsem si testík do alba :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
jin - no tak to velikááá gratulace :slight_smile: To je super!!! No a mimochodem taky všechno nejlepší k narozeninám :slight_smile:

Já jsem dneska letěla pro testy do lékárny u nás na Vinohradech...chtělo se mi čůraz už od rána, ale vydržela jsem a běžela do té lékárny jak o život :grinning: Prostě ty testy jsou jediný očividný důkaz toho, že jsem těhotná a já se pořád musím přesvědčovat. Sice vím, že rozhodně to není záruka, že je vše v pořádku, stejně mě to těší si ty testíky dělat...a pořád se ujišťovat, že jsou tlustý a v limitu :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Děkuji :slight_smile: Musím jít něco sníst, je mi teď furt tak nějak divně... :grinning:
28. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
Úplně chápu :wink: Ty máš ale pěkný dálnice, ti povim :slight_smile:
28. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
Daee - děkuji moc za tip...tak to příště zkusím...já jsem dneska v té lékárně rovnou koupila zinkovou mast...tak snad i to pomůže...Taky už jsem začala zobat těhu vitaminky (Elevit - jediné, které kvůli nepřítomnosti jódu můžu), tak snad i to Béčko zabrání další tvorbě těch hnusáků...:slight_smile:
28. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
terinax psala včera že je 21dc,tak ji pak spravte v tabulce
28. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
jinjin - já doufám, že to cvičení pro těhule taky dovolí, že už jsme ok....přece jen od toho 11tt mi nic nechybí, je mi strašně moc dobře (kromě únavy a větrů a spol.)....poslední Utrogestan doberu na Silvestra a do roku 2010 vzhůru bez hormonů a snad i bez komplikací :sweat_smile:

Dashi - ty jsi číslo :grinning: :grinning: :grinning: , já bych teda po ránu nemohla vyběhnout bez vyčurání - jsi hodně dobrá, mně by to asi vyvylilo bok, ráno se mi vždycky teď chce šííííííííííííííleně :grinning:
28. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
jinjin,dik.gratuluji k pěknym // .taky ti přeji vše nej k narozkam
28. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
ashlee - majonézový salát v létě je risk i pro netěhulky :grinning:, pro nás to holky vidím spíš na zeleninový salát...bohužel, ale vše pro mimi, že :sweat_smile:
28. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojky holky,
jin: gratulace k narozkám i k testíku.....
orchid: mně řekl můj doktor, že už sedmnáctý den po oplodnění na utz něco uvidí, takže bych mohla jít už pozítří.......ale chci se objednat až na ten příští týden, to bude stačit.......
28. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
daee,moje kamaradka chodila na cvičení pro těhotne,a řikala že se ji to libylo.ji se narodil 4kg kluk.
28. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
jsem strašně nervozní,snad tam doktor bude. :frowning2:
28. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
ahoj holčiny, moc gratuluju novým těhulím :slight_smile: a moc závidím :frowning2:
jinak koukám, že Daschi mě předběhla, já chtěla být posel dobrých zpráv! (aspoň něčí, když ne vlastní).
mé tělo se tento měsíc zbláznilo :frowning2: doktor mi posunul Utroš, takže se mi šoupla možná ovulace, ovu test pozitivní až první den braní Utroše, tak, nevím, zda to nemůže zkreslovat .... no nedělám si naděje asi žádné :frowning2: leze mi to na mozek :angry:
krásný den!!!
ashlee - držím palečky!!!
28. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
vecernice dik.o pul jedeme,tak snad večer napišu
28. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holciny, tak se zase po delsi odmlce hlasim :slight_smile:
Predne gratuluji vsem novym tehulkam a taky jinjin k narozeninam!

Tak nasi rodicove se na vnoce dozvedeli, ze budou dedeckove a babicky a byla to teda radost ohromna, coz nas samozrejme s pritelem moc potesilo... Tedkom narychlo resime svatbu. Puvodne mela byt 28.8. ale bude uz 13.2. a to mame teda co delat,aby se vse zaridilo... Snad se to teda podari a vse co bylo uz objednano a zaplaceno, tak snad se to da presunout.

Ashlee neboj, srdicko uz dneska urcite pujde videt a dr tam bude!

Chtela jsem se vas zeptat, va kterem tydnu se chodi na NT screening? To se musi stihnout do prvniho trimestru a nebo se to dela az pozdeji? Ja jsem tedkom z tech vsech odberu krve tak nejak zmatena a ten NT bych necghtela prosvihnout...
28. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Večerničko,

neboj, to nemůže zklreslovat...mám s tím bohaté zkušenosti :slight_smile: Takže pokud jste to hezky prosnažili, doufám, že budeš adeptka na první těhulku roku 2010 :slight_smile:
28. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Tím samozřejmě nechci říct, že holky před Tebou ne :grinning: Ty jsou adeptky ještě na prosinec nebo na pozdější leden :slight_smile:, pokud se nemýlím a dobře počítám...
28. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
vecernice: děkuju a sázím na tebe, že za chvilku budeš taky hlásit dvě čárečky......
mně teda sílí taky, mám nové foto v albíčku.......dnešní je už růžová
28. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
daschi - jak to muze zkreslovat? teplota mi to zatim nepotvrdila, mozna zitra .... ale proste bez Utrose ani prd :frowning2:
28. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
večerničko - výsledek ovu testu Utroš určitě zkreslit nemůže. To vím jistě...takže ovulka proběhla ten den, kdy našlas pozitivní ovu testík nebo den potom...a teplotka teprve asi stoupne. To nevadí, že bez Utroše ani prd...Utroš je zázračnej lék :grinning: Podívej se na nás s Pepčou (tak nazvali pracovně naše mimis mí rodiče :grinning:)
28. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
daschiki. to je dobrý, našemu mimču říká zase manža Jožinek..............a já tomu říkám bříška nebo miminka.........kdyby byly teda dvě.... :grinning:
28. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
aha...já už Tě chápu asi...jak to myslíš....jakože bez Utroše by ta ovulka nebyla, tak to myslíš? To se mi moc nezdá...já myslím, že normálně proběhla, jen pozdějc...ten Utroš první den zas takovou změnu neudělá. Chápu Tě dobře?
28. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
daschiki, já to chápu spíš tak , že si myslí, že braní utroše ovlivnuje ovu test - jakože i když ovu není, test díky utrogestanu ukáže, že ovu je......ale podle mě to nemůže mít vliv....
28. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
jo, tak tak, jak jsem to pochopila poprvý. Tak to určo nemá vliv. To vím jistě.
28. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
jo holčiny, už jste mě pochopily :slight_smile: neboť předtím jsem brala od 15DC Utroš, 15DC se objevil pozitivní ovu test a 16. se zvýšila teplota. tento měsíc mi to doktor posunul, utroš mám až od 17DC, no a 17DC se objevil pozitivní ovu test, jen dnes (18DC) teplota jaksi nic. a jelikoz se rika, ze se Utros ma brat az po ovulaci, tak nevim, zda to vse neni nejak spatne. jinak se s manzelem poctive snazime cely tyden a radsi i dnes, co kdyby nahodou :astonished: ale kdyby to telo aspon fungovalo, takhle mam strasnou nejistotu. a na kotnrolu (i sliznice) az v pulce ledna .....
nekdy mi dochazi trpelivost.
a k tomu jsem asi diky mirne prechozene chripce mela problemy s dychanim cely tyden, kdy se clovek nemuze poradne nadechnout, no tak vecer uz jsem byla skoro hystericka (nemohla jsem ani usnout, a do toho hlava furt srotuje).

jo a kdyby ovu byla, tak Utroš mám jen 7 dní po, což mi přijde krátce na to aby se mohlo něco udržet. no jak říká můj doktor, hloupý ženský otěhotní hned, protože nad tím moc nepřemýšlí. my svěchno studujeme, hledáme informace a máme milion dotazů, tak s náma je to problém :wink:
28. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.