• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
a díky, aspoň se tu člověk může vypovídat, vždyť manžel ze mě už musí asi šílet :wink:
28. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
jo a vcera jsem v Globusu u pokladny pro ukraceni dlouhe chvile vzala do ruky Blesk pro zeny (Zdravi ci jak se to jemnuje), a tam psali, ze nekolikate brani HA nemuze mit zadny negativni vliv na plodnost a ze neni treba ji po par letech prerusovat. no malem jsem tim triskla na zem :grinning:
28. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 25DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 25DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 22DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 21DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 17DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 6 DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 110DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 104DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 50DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 86DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 80DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 71DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 62DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 58DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 48DC (poslední cyklus 31 dní)

Pěkné ráno holky, opravila jsem Terinax a taky mi psala Nathali, ta je dnes 50DC.
Všem co mají kontrolu přeji samé dobré zprávy a Zolik gratuluji k srdíčku.
28. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
katulline....NT se dělá koncem 1.trimestru...zhruba 12-13tt, ale pozor, nevím jak u Vás ale tady v Brně se musí člověk objednávat dost dlouho dopředu. Takže být Tebou, jestli chceš jít a víš, kam se u Vás objednat, zavolala bych si tam hned a domluvila se. Žádanka od Dr. není nutná, většinou si to holky platí stejně samy...
28. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Katulline, tady u nás v Olomouci se na to taky objednává aspoň měsíc dopředu. První Tě objednají na krev a asi za 14 dní jdeš na ultrazvuk, který se musí stihnout do 12+6tt. Ale třeba je to u vás jinak, radši si tam zavolej. Jo a platí se u nás 1400Kč + 50Kč za fotku nebo 250Kč za DVD. Ještě je u nás jedno centrum, kde se to neplatí, ale tam se objednávají holky už ve 4tt a stejně se tam některé nedostanou. Asi je to tím, že je to zdarma. Ale tam nedostanou žádnou fotečku a ultrazvuk je neskutečně rychlý, jedna kamarádka mi říkala, že jenom 50 sekund.
28. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky děkuji moc, za rady. Já ani tady u nás nevím, kde se to dělá. V ostravě asi to budou dělat a nevím, jestli i v Třinci. Zkusím to zjisiti co nejdříve a zkusim se i objednat. Já pravě myslela, že se na to chodí až později a proto jsem se na to jeste svého dr neptala... Ted bych mela byt v 6 az 7 tydnu, tak snad by se to dalo jeste stihnout
28. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
katulline - že ti to tu ale ukazuje 10tt??
28. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Večerničko, vidím, že taky padá nějaké depka, já jsem si to tu odbyla včera. Ale je to tu super, holky Tě strašně nabijí pozitivní energií a na chmury brzo zapomeneš. Máš pravdu, že mi se moc studujeme a z každé maličkosti je obrovský problém. :slight_smile: Neber to prosím špatně, není to přímo na Tebe, ale obecně. No neměly to naše maminky jednodušší, žádné knížky, internet, ovu testy a všechno možné...
28. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Katulline možná si to pleteš s tím velkým ultrazvukem ve druhém trimestru, ten se dělá tuším kolem 18 - 20tt a tam se taky dělá nějaký ten screening, teda aspoň tady u nás. Bere se krev a potom se to srovnává s výsledky ultrazvuku. To vyšetření ve druhém trimestru je povinné.
Teda doufám, že to tak je. Absolvovala jsem to osobně už skoro před třemi lety, ale mám hodně kamarádek, které jsou teď těhu, tak pořád sbírám informace, které se mi určitě budou brzo hodit :slight_smile: .
28. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
maci - ja vim, projizdela jsem, co se tu udalo :wink: no ted me ale holky zase nabily pozitivni naladou, ze to treba funguje, tak jsem zvedava. nepromarnim jedinou sanci :grinning:
a je pravda, ze clovek vse studuje, kdyby nemel problemy, tak ani nevi, jak to telo funguje (v mem pripade). takhle me zajima, co co znamena. hlavne jsem se bala, co ten utros, ale ted uz jsem vic v klidu. jo holky, s vama je tu bajecne :slight_smile:
a maciol neboj, jsme dalsi na rade :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
maciol - na ten velký UTZ jdeme ve 20tt, ale o braní krve už teda nemluvili...tak já ti nevím, to taky co doktor, to přístup a pak se v tom vyznej :angry:. Když to vyprávím mamce tak na mě kouká, co to povídám, protože za nich vůbec neměli výběr a tolik informací, minimum kurzů, jeden dva tituly pro těhotné a nazdar. Z jednoho úhlu pohledu to měly mamči tehdy snažší, nemusely se orientovat v tolika zdrojích informací....
28. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
vecernicko - Utroš je zázračnej lék, jak píše Dashiki a já 100% souhlasím...uvidíš, že ti taky brzo pomůže :wink:. No prostě do jara, šupšup nahoru do tabulky. A co takhle zlatá medaile v souboji o první lednovou těhulku, hmmm? :wink: :slight_smile:
28. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
Daee tu krev už by měl brát Tvůj gynekolog a jenom jim ji tam poslat. Jedna moje kamoška je teď ve 21tt a byla na tom ultazvuku minulé pondělí, byla jsem jako opora s ní, protože už třikrát potratila. Když tam došla na recepci, tak se jí sestra ptala jestli výsledky krve má s sebou nebo jsou u nich. I moje dr. mi tenkrát krev brala a říkala, že je to na ten screening, brala ji při normální poradně. Ono se té krve v těhu bere tolik, že možná ani nevím, že to šlo na ten screening.
Určitě si to každý doktor hlídá, to se neboj.
28. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
daee - děkuju, vy jste zlatíčka :slight_smile: tak třeba to vyjde, to bych měla krásný překvápko na horách ve Francii :grinning:
28. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
maciol - tím se taky uklidňuju, že Dr. ví co dělá a těhulí už mu prošlo rukama spousta. Takže už jsem si prostě zakázala stresovat se například tím, že v 16tt jsem měla jít na triple testy a přitom kontrolu mám až v 18tt :zipper_mouth:. Volala jsem mu celá vyděšená, že to prošvihnem a on na to, že o tom ví, že to vede v patrnosti a že vzhledem k výsledkům NT mi triply dělat ani nechce :astonished:. Vůbec nevím, jak se k těm výsedkům z NT dostal, ale asi mu je museli poslat poštou z Prenatalu...
28. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
daee:ukazuje mií to 10tt, ale to proto, ze tady to pocita podle posledni MS. Dr mi ale sam rekl, ze takhle je to strasne nepresne pocitani a ze u me byla ovu podstatne pozdeji a proto mame i mene tydnu.
28. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
ahojky holky, já se už hrozně moc těším, až zase další napíšete, že máte pozitivní testík......a určitě to bude brzo....
jinak já odpočívám, opět, za chvilku přijedou naši, byli jsme v obchodě........tak mě to zmohlo......
a chtěla jsem si koupit nějaký těhotenský deníček a žádný pěkný jsem nenašla......tak až příští týden...
28. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
vecernice a maciol: verim, ze brzy taky najdete //. Vetsinou je clovek najde, kdyz propadne totalni skepsi a na vsechno se vykasle a necha to proste plynout.

Ja jsem dneska zkousela volat memu gyndr., abych se zeptala, kdy mam prijit na kontrolu a zaznamnik mi ohlasil, ze tam ted az do silvestra nejsou a smitec :grinning: takze je to vyresene a pujdu asi az koncem pvniho lednoveho tydne, uvidim 4.1. si tam teprve budu volat a pevne doufat, ze me vezme jeste ten tyden :zipper_mouth:

Holky, poradte mi nekdo s tim pilates? Ja bych strasne rada dal chodila... :sweat_smile:
28. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Orchidie, asi bude nejlepší, když Ti poradí doktor. Ale i tak jsem našla jeden článek:
http://www.miminko.com/clanky/pilates-v-tehotenstvi-udrzujte-se-fit-130.html
28. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
ahoj holky,tak jsem už doma,pak jdeme k rodičum.Mame srdičko.mimi kopala ,mavalo ručkama,manžel koukal a dr. mu řikal kde co ma.mame i foto.a už mi i vypsali těhu prukazku ale dostanu ji až 14.1. protože ji posilali s krvi,zapišou mi tam krevní skupinu atd,a brali mi tři ampulky krve.mimi ma 3,20 cm od hlavičky po zadeček, a je stary 10+3,podle ms by mělo byt 10+5
28. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
ashlee: tak to je paráda, super výsledky......
já jdu akorát volat na gyndu, aby mě objednali taky na prohlídku.......ale teda teprve na první...
28. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ashlee moc gratuluji k super zprávám, to se tak krásně čte.
28. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
holky dik, dala jsem do alba foto mimiše
28. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ashlee: krásnej zdravej Kulíšek :slight_smile: Gratuluju!
28. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
orchi - ohledne cviceni - nedoporucuji se jakekoliv sporty s dopady, takze zadny squash, tenis, apod.
zdrave je plavani, muzou se i dalsi sporty, pak je docela dobre si hlidat tepovku, mela by se pohybovat v aerobni zone, aby se mimi neprehrivalo. tak nevim, zda ti to nejak pomohlo :wink:

ashlee - gratulace!!!!!!!
28. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky, já mám z toho ranního testu takovou radost, až mě to děsí. Úplně mě to štěstí převálcovalo, nedokážu už na nic jiného myslet, dokonce jsem se šla v obchodě podívat do děckého :sweat_smile: Já se tak těším. Děsí mě pomyšlení, že to třeba zase nevyjde, ale nějak dneska nemůžu než si to vůbec nepřipouštět :grinning:
Lauri: Jůůů, oni dělají těhotenský deníčky? Myslíš něco, jako má Dae? To se mi též moc líbí, ale počkám s tím ještě chvilku... nebo ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
jinjin - vubec se nedes, koukej se nestresovat, a poradne si tu radost ze silici carky uzivej :wink: a ze si sla do detskeho, je jen dobre, aspon uz zacnes vybirat, co bude jednou ten maly prdolka nosit :wink:
28. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
jin. jj, to co má dae, akorát v knihkupectví jsem jich viděla dneska asi tři čtyři, ale vevnitř o ničem......bylo tam místo na test a jak dlouho trvalo snažení a pak hned údaje o porodu......byly až do tří let, ale spíš až po narození, já chci právě takový, aby tam šly zapisovat údaje o těhu.........

jinak můj gyndař má tento týden celý dovolenou, takže se budu muset objednat až v pondělí, chjo.....

jin: a do dětského - tam já chodím pořád a pořád něco kupuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
ja tam zatim moc elezu, asi jsem trochu poverciva. a prijdu si jako blazen, kdyz v nabytku treba koukam na postylku, pak tam prijde nejaka mamina s velkym briskem a ja se radsi zase vyparim, zatim tam nepatrim :wink:
28. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
vecernice. i ty maminky s velkýma pupkama měly dřív bříško malé a pro ostatní neviditelné......nakupovat se může i v prvním trimestru a to břicho ještě není, takže když nejsi těhu nebo jsi na začátku, poznat to nejde......tak to beru já......a normálně tam chodím, aspon vychytám všechny slevy..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.