• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Zuzi...dobrou, jdu taky do postele.
6. říj 2009 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky, moc rada bych se k Vam pridala. :slight_smile: Je mi 27 let a s manzelem mame rok po svatbe. Pred dvema tydny jsme se zacali s manzelem snazit o mimi. Doufam, ze nam to snazilkovani nebude dlouho trvat a ze tu brzy privitame prvni tehulky. :wink:
6. říj 2009 ve 22:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:,

tabulka 7.10.2009

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 45DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 31DC
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 30DC(posl.cyklus 30 dní)
zuzka111........27 let...........5 snažení / 28DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 25DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/25DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 25DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 23DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 23DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 21DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 19DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/17DC (posl.cyklus 28 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /12DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 12DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 8DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 4DC (posl.cyklus 27dní)
7. říj 2009 v 07:32  • Odpověz
Vítám všechny nové snažilky, pěkně se to tady rozrůstá :slight_smile:

daee: koukala jsem do albíčka na Tvoje testíky, ta čárka už je krásná :dizzy_face:. S těma botkama je to pěkný, já bych taky nevydržela a řekla to hned :slight_smile:

zuzka: mrzí mě ty výsledky, ale pořád je tady naděje, moc držím palečky... :wink:
7. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
cauky holky, jak se dneska mate? Se divam, ze jsem porad posledni v tabulce... Tak to tady asi zase pribudou nejake tehulky... co? :sunglasses:
7. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj všem,
mám se pracovně a ne moc dobře...visí tu ve vzduchu nějaká pořádná hádka. Máme tu totiž na pozici recepční manželku našeho pana majitele a nějak nám to nedělá dobrotu, že je "paní majitelová" a zároveň na nejnižší pozici tady a měla by všem být k ruce.
majdi - taky jsem zvědavá co budou hlásit snažilky, co už přetahují cyklus... :slight_smile:
7. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj vsem :wink:
daee: teda ja tady jeden den nejsem a hned takovy zmeny :grinning: moc gratuluju daee a hlavne drzim palce aby // vydrzely :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
holky, stejne to vyrabeni noveho clovicka je vzruso!:D Nemam ted teda na mysli primo danou aktivitu plozeni:D ale ten fakt, ze clovek nikdy nevi dne a hodiny a vetsinou se tak stane bez naseho vedomi. Prijde mi osobne, ze to dava (jak uz jsem tady psala) uplne jiny rozmer cele te intimni casti vztahu :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
je to takova trinacta komnata :wink: ja uz se hrozne tesim na prvni testovani po snazeni..zakazala jsem si testovat driv jak 15 DPO tak to musim vydrzet..
jinak se k nám domů v pondellí dostalo malé koťátko, pracuju venku na zahradách a lidé si tam pořídili malé koťátko a pak na 3 měsíce odjeli do ciziny :unamused: byl by tam chudak pres prosinec sam venku -tak jsem bobika vzala domu a manzel si ho hrozne zamiloval:slight_smile: ja moc nechapu proc si nekdo poridi zviratko a pak ho necha svemu osudu.. :unamused: takze ted mame doma dalsi zviratko a ja se mam o co starat :slight_smile:
7. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
charlott: jj, presne, trinacta komnata :dizzy_face:
7. říj 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, tak kde to dneska vazne? To nikdo nemate chvilku casu na Konika?:slight_smile: :sunglasses:
7. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Upravuju tabulku,zas nic :slight_smile:

sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/25DC (posl.cyklus 31 dní)
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 1DC(posl.cyklus 30 dní)
7. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahoj děvčata, hlásím se po pár dnech nečinnosti,nebyla jsem u PC. Předně moc gratuluji daee k // :slight_smile: Přeju, ať vše probíhá jak má a ať jí hcg pěkně stoupá a za pár týdnů ať uvidí na utz blikat srdíčko :slight_smile:. Všem dalším snažilkám, co se chystají testovat přeji hodně štěstí :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Daee GRATULUJU!!!!
7. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky,

to máte pravdu, že je to zázrak...Někdy bych chtěla ze zvědavosti vědět (až se podaří splodit mimi), kdy přesně k tomu došlo...Škoda, že to člověk prostě nepozná hned... :slight_smile: Třeba by se pak i nasmál, za jaké situace se ty spermijky probojovaly k vajíčku :slight_smile: No, je vidět, že nemám momentálně v práci co dělat :grinning:

Pokud jde o aukro, já jsem si tam většinou kupovala třeba puzzle nebo knížky, ale oblečení jsem ještě nezkusila. Tak sleduju, že máte s tím dobrý zkušenosti....Já bych se asi bála, jestli to bude vypadat tak jak na té fotce, nebo jestli mi to bude. Mohlo by být dobrý tam nakupovat na mimíska...

A jak se jinak dneska máte? Já mám pocit, že mi asi začíná zánět...ráno jsem si zkoušela měřit BT a ani jsem nemohla zavést teploměr :frowning2: Tak nevím. Navíc mě furt píchá v bříšku, tak doufám, že neroste zase cysta....
7. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
HOlky děkuju moc!!

Miru: vzhůru do nového kola!! :slight_smile:

Dashiki: hmmm, tak snad z toho píchání nebude nic vážnějšího a spraví se to samo...
A k tomu Aukru...na mimča tam nakupují všichni v mém okolí a ještě na Mimibazaru, tam možná ještě víc, ale ten teda neznám
....ono člověk asi musí důkladně prohlédnout fotky a popisky, přečíst si o prodejci a podle toho se rozhodnout (na aukce bez pořádného popisu a s rozmazanou fotkou bych samo nikdy nepřihodila...), protože holt se tam pohybují i vykukové a podvodníčci jako všude :angry:
7. říj 2009 ve 14:14  • Odpověz
já mám zkušenosti s Mimibazarem i Mimiaukcí a spokojenost. Ale také se dívám na hodnocení, prohlížím fotky a preferuji osobní odběr.
Daee - ty testy vypadají nadějně - jakou značkou jsi vlastně nakonec testovala? Best a to druhé je co? O Bestu jsem slyšela, že moc dobrý není a háže falešné výsledky. Ale ty máš koukám dvě značky, takže to bude v pohodě :slight_smile:. Půjdeš na krev?
7. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky, všechny Vás tu zdravím a připojuji se mezi vás do tabulky. Doufám, že se zařadím správně, pokud ne prosím o pomoc, jsem tu nová a tak to všechno ještě nemám v malíku. :grinning:

vanilkaa.........27 let............1snažení / 17DC (posl. cyklus 27 dní)
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 1DC(posl.cyklus 30 dní)

Daee....moc gratuluji!!!! :slight_smile:
7. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
ahoj všichni.je tady nejaky mrtvo
7. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
autor
přišti tyden mam dostat ms.ale doufam že nebude a objeví se // na testu.
7. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Holky, ještě k tomu aukru. Máte některá zkušenosti s prodejem věcí na aukru nebo někde jinde? Mám doma plnou skříň oblečení, které je pěkné, skoro jako nové, akorát je mi jaksi malé :angry: .
7. říj 2009 v 19:11  • Odpověz
ahoj baby :slight_smile:
tak dnes som sa rozhodla ze budem jest inak zdravsie lebo stale doma nieco hladam a stale mam na nieco chut tak som si zacala robit kokteily :slight_smile: kupila brokolicu a zacinam varit :slight_smile:
zajtra idem na gyndu tak na mna myslite inak kazdy mi vravi ze som asi tehu ale ja tomu moc neveri aj ked by to bolo skvele
7. říj 2009 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz
Nathali - a tes sis dělala?
Avally - já spíš nakupuji než prodávám, ale i něco málo jsem prodala na Aukru a na Mimiaukci a Mimibazaru. Tak když něco budeš chtít vědět, tak se klidně zeptej :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:31  • Odpověz
sven nie nerobila lebo mne lekar raz povedal ze ovu nemam a ked som si robila aj ovu test tak bol negativny tak som sa nahnevala sama na seba a povedala som si ze uz sa sledovat nebudem ked budem tehu povie mi to lekar zbytocne sa potom stresujem a marne cakam na // raz to pride a aj som uz bola neprijemna ze nam to nejde tak uz kaslem na to ale uz sa tesim na zajtra ten jeden den este pockam :slight_smile:
7. říj 2009 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz
sven: já jsem právě zatím jen nakupovala a mám zkušenost jen s aukrem. Ještě jsem nikdy nic neprodávala, jen jsem si zatím přečetla podmínky prodeje na aukru. Chci se do toho pustit o víkendu, tak kdyžtak písnu.. :wink: Díky moc.
7. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky holčiny.....
my máme z aukra třeba tiskárnu, něco na auto a tak.....hadříky jsem tam ještě nekupovala, ale na mimi určitě budu a taky na mimibazaru, ten je super....chodím tam už teď třeba čerpat inspiraci na receptíky, to tam taky je....
nathali: držím zítra u doktora palce.....a jakto, že nejsi v tabulce....? nebo jsem tě přehlídla?
teď je na řadě s testováním beruska a zuzka že?
tak co holky, kdy se na to chystáte?
7. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
nie v tabuke nie som mne to nechodi presne stale som cakala na vyvolavacku ale snad uz to bude dobre :slight_smile: na aukro chodim tiez ale len pozerat este som odvahu nieco kupit nenasla ale raz pre mimi urcite nieco kupim :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si za Vámi přišla nachvilku popovídat...doufám, že tu někdo jste :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj daee ja som sa sem chystala :slight_smile: tak som rada ze si tu aspon ty :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Avally: já jsem toho na Aukru prodala už spoustu...vždycky pročistím šatník od přebytků a mám tak alespoň příspěvek na pořízení nových věcí :wink: . A taky jsem tam prodávala vybavení bytu, když jsem se stěhovala k příteli a nechtěla a ani nemohla jsem všechno brát s sebou...takže klidně a ráda poradím.

Nath: tak budem držet palce, aby tě čekaly jen dobré zprávičky...

Taggy: přidávám se k tvé výzvě pro berusku a zuzku...holky, tak jsme zvědavé, jak to u vás vypadá!! :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.