• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
to jo lauri, ja jsem jen v nejakych ohledech proste divna :grinning: spis nechci mit neco doma nakoupeno treba pul roku, a porad nebyt tehotna, jestli mi rozumis. ale jak najdu dve carky, tak zacnu taky prolezat obchody, do te doby si rikam, ze je to zbytecne :grinning: a hlavne mam jine veci na praci :grinning:
28. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ashlee - gratuleacéééé!!!Krásné zprávičky, krásná fotečka a už krásné mimi :slight_smile: :slight_smile:

vecernice - já bříško nemám skoro vůbec (i po vánočním obžerství jsem zatím přibrala necelé kilo) a to jsem dneska nastartovala pátý měsíc :sweat_smile:..takže už na těhu pupík nečekám a razím do obchodů takhle placatá, abych to stihla pořídit všechno :grinning:. Protože my, kromě té vaničky nemáme vůbec nic :confused:, teda na netu máme vyhlídlej nábytek a favorita mezi kočárky už taky mám, ale víc nic. Musím si někde sehnat, co mimi potřebuje, prokousat se tím, udělat si v tom systém a začít to pořizovat...hrozně moc se těším, jak příští týden vyrazím na první obchůzku :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
laurinka - k těm deníčkům, já mám od kamarádky jeden od narození do pěti let, ale je takovej obecnej, jak píšeš. Myslím, že by se ti líbil, ten co mám já od mamky...tam je o těhu celá véééliká kapitola namátkou: jak jsme se to dozvěděli, termíny porodů, kdy jsme mimi viděli prvně, kdy jsme slyšeli srdíčko a cítili pohyby, pak místo na test a foto z UTZ. Příprava na mimi, kdy se koupilo co (kočárek atd.), co jsme dostali, předporodní aktivity. Pak kapitola, jak se plánovalo jméno pro mimi. Dál podkapitoly pro 1., 2. a 3. trimestr (kolik vážíš, obvod pasu, jak se cítíš ty a jak taťka, co se událo+lékařské prohlídky...).

Mno ale je dražší, jak jsem teď zjistila....na netu kolem 400,- :pensive:
28. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
daee - to beru, spis jde o ten vnitrni pocit, ze tam zatim nepatrim :grinning: ale proste to nechci zakriknout :wink: vsak se taky dockam :wink:ú aspon uz to mezitim budete mit vsechno prolezly a budete me zasobovat radama :grinning:

jinak mi to tak nejak pripomina, ze jsme pozapomnely na ten povanocni sraz rijnovych cekatelek :wink:
28. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
jiank uz jsem zase ve fazi zobani Utroše, a tedy usnula bych i ve stoje. moje pracovni vysledky tomu odpovidaji :grinning:
daschičko - jak ty si to měla s tím Utrošem? ty sis ho pak před MS naordinovala sama? bojím se, že ho doberu už 7DPO, že je to strašně brzy, ale doktor snad ví, co dělá :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
vecernice - já mám pocit, že tam nepatřím pořád :wink: , připadne mi neskutečné, že teď opravdu MUSÍM pořídit kočárek, oblečky, dudlíky atd. A mimochodem, teď jsem tak hodinku brouzdala po e-shopech ajímá mě hrůza jak si z toho milionu druhů a typů vyberu!! Je takový výběr všeho - hrůza :astonished:
28. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Týjo, Dae, 5.měsíc! To nějak frčí! Jinak nemám též vůbec ponětí, co všechno mimi potřebuje a sotva, kde se to bere :slight_smile: Ale zmáknem to, to určitě.

Jak dlouho potřebuje/využije mimi kočár. Jde mi o to, že některý jsou fakt drahý, ale záleží na jak dlouho ta investice bude... jestli na půl roku, kupuju něco levnějšího z bazárku... to raději koupím lepší matračku do postýlky a botičky. Jestli na několik let - 2, 3? - pak se dá zase trochu víc utratit, že.

Večernice: úplně Ti rozumím, já též mezi těma miminkovskejma věcm nerada chodim (nebo chodila?) - prvně mě to vůbec nezajímalo a pak jak se stalo to nemilé minule, tak mě to rozesmutňovalo a znervózňovalo, raději jsem se soustředila na jiný věci...vlastně až do dneška...teď mi to nějak nejde.
28. pro 2009 v 15:28  • Odpověz
jin - mám z tebe fatk velikou radost!!! a moc ti drzim palce i dal :slight_smile:

jinak vyber je az moc veliky, ted aby clvoek zvazoval, zda se mimco narodi na podzim, tak aby se veslo do kocarku se zimnim fuaskaem .... no bude to fuska :grinning: ale me se libi ty trojkombinace, vim, ze budu chtit ctyrkoleckovy kvuli stabilite, a vlastne jsem si na netu jeden vyhlidla, i pekna cena (otazka jak vypada nazivo :grinning:) - jak jinak nez s prvky oranzove barvy :grinning:
28. pro 2009 v 15:32  • Odpověz
daee: za čtyři stovky je to ok, to pořídím taky, lepší než za dvě stovky a k ničemu.......je to pro mimi a nafurt....
vecernice. já ti rozumím, ale já ty hadříky zkupuju už ted, je mi jasný, že naše mimčo bude mít asi kopec oblečků, ale já to miluju.......ale samozřejmě nevybírám kočár, postýlku a lahvičky na pití...........zatím jen ty roztomilosti....
vecernice. a do kočárku se ti určitě vejde líp s fusakem čerstvý mimi než třičtvrtěroční třeba............tak je to fajn....
já jsem ted právě už ráda, že vím, kdy se narodí - jedno nebo dvě, to je ještě otázka..........a můžu kupovat už na to období......ted budou všude slevy na podzimní azimní hadříky, tak to koupím a na příští rok akorát....

akorát mě štve, že má ten doktor můj celý týden dovču, doufám, že když tam v pondělí zavolám, že mě ještě ten týden vezme...
28. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
mno jinjin...třeba zrovna kočárek je zapeklitá věc. Sven třeba chce pro mimi klasickej hlubokej "houpavej" kočár jako dělá Ingelsina nebo Roan. Mně se zase - stejně jako večerničce líbí ty trojkombinace a spíš ta cenová hladina 15-20tis. Já vím, je to hodně, ale pokud vezmu, že mám autosedačku, hlubokej kočár i sporťák dohromady, tak už to zase tolik není...protože si vem, jen kolik stojí autosedačka... :unamused:
Druhá věc je, aby za ty peníze vydržel opravdu po celou tu dobu a člověk nemusel spotťák kupovat pak znovu...

Už jsem si s pár kočárky pojezila po obchodě a díky tomu jsem vyřadila favorita z netu - Casualplay...protože naše mimi bude mít v zimě půl roku, bude se muset vejít do hluboké korbičky i s fusakem a to u tohohle kočárku bude těžký, korbička je malinká.
Taky chci určitě kvůli stabilitě čtyřkolák.

O trojkombinacích se píše, že ty sporťáky u nich jsou těžké a zbytečně robustní, takže asi trojkombinace a plus ještě klasické golfky ke konci kočárkování.

Osobně jsem se zamilovala do Concodru Fusion (večerničko - taky jedině oranžovej :grinning: )...v reálu je nááádhernej a otočí se na místě a je lehoučkej a jede skoro sám - no paráda! Jen doma musíme rozhodnout, jestli do toho ty peníze dáme nebo ne...Michal je toho názoru, že jo, že kočárek novej a kvalitní...
28. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
vecernice - kreje kočárek se ti líbí, ať kouknu :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:43  • Odpověz
ashlee:
Obrovská GRATULACE!!! Moc Ti to přeju!!!

Jinak já byla taky dneska na kontrole - no sliznici mám pořád tak 7mm vysokou :-/ ale nic sraženého tam není, tak se to snad odloučí samo do týdne ... Jinak teda prohmatával mě a ptal se "tady to bolí?" já že ne a on "no to je dobře!" a sáhnul vedle a tam jsem zařvala bolestí :frowning2: takže mám antibiotika kdyby tam byl zánět, pro jistotu preventivně, páč v nemocnici mi 26tého dělali i krevní testy na zánět a bylo to v pořádku ...
takže musím ležet .. silvestr doma mezi paneláky :frowning2: a v pondělí na další kontrolu a to už MUSÍ být dobré!!! Nevím, proč a za co mě kdo trestá????!!! Přece stačí, že jsme přišli před Vánocema o miminko, nemusím ještě mít tyhle komplikace !!!! :frowning2:
další revize se už fakt bojím, vzhledem k tomu, že se jí bojí i doktoři - je tam riziko propíchnutí dělohy atd. ...
Nechápu, sliznice přece ničemu nevadí, vyjde ven sama postupně a kdyby ne tak s další ms určitě přece ... kvůli tomu nebudu riskovat poškození dělohy ...
áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :cry:
28. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
janka - to je mi líto :frowning2: a doktoři o další revizi uvažují pokud se sliznice neodloučí sama?...jestli to dobře chápu, tak na Tebe budu myslet, aby si tělo pomohlo samo, sliznice odešla přirozeně a tys už do nemocnice nemusela...Drž se a nebuď smutná, určitě se to srovná a v novém roce už budeš zdravá a brzo i připravená na další snažení.
Na hrůzy typu poškození dělohy atd. vůbec nemysli - chodíš přece k těm nejlepším doktorům u Vás - sama jsi to tu psala, postarají se o tebe!!
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
holky, no já se na kočáry zatím moc nezaměřila - myslím v obchodech, ale líbí se nám abc 4tec........vzhledově......
janka: to mě moc mrzí, snad to bude brzo v pořádku......
28. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
daee - toto je myslim favorit, cena neuveritelna, ale nevidela jsem ho nazivo :wink:
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-fast-rider-02-oranzovy.html

jinak se mi libi i tento, ale entusim, co v jejeich pojeti znamena ctyrkombinace :grinning:
http://www.bambi-shop.cz/product_info.php?cPath=94_100_103&products_id=1132
28. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
jani - mrzi me tvoje komplikace, a koukam, ze te osud pekne zkousi. drzim palecky, at trapeni co nejdrive odplavou, a v novem roce te/vas cekaji same radostne zpravy. zivot obcas neni zrovna fer, a nekoho trapi vic, nez se slusi. ale mate maly poklad jeden v druhem, a pristi rok minimalne jednu radostnou zpravu (druha se urcite dostavi taky brzy)
opattruj se!!!!
28. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
laurinka - ten abc 4tec se líbí Michalovi, má hooodně zajímavý extravagantní design to teda jo - a dost často ho tady u nás na vycházkách se psem potkáváme - asi se hodně líbí :wink:

vecernice - já bych chtěla pevnou tu hlubokou korbu, aby ten kočárek na čerstvé mimi vypadal tak jako klasicky. Ale Tako má dobré ceny kočárků - to je to, co řeším, jestli zainvestovat nebo ušetřit. Z těch levnějších se mi líbí třeba takový (v nějaké veselejší barvě)

http://www.baby-toys.cz/detail.php?zbozi=1307464
28. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
holky tak mi poslete odkaz na ten 4tec at taky mrknu. jinak daee koukam, ze uz jsi vic zbehla :wink: ten Tako tedy nema pevnou tu hlubokou? sakra, to bude jednou boj :astonished:
28. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
vecernice...no má vložnou tašku na mimi...ale třeba ti to zrovna bude vyhovovat...je potřeba omrknout naživo a co se líbilo na netu, se ti třeba nečekaně líbit nebude a naopak.
Je to hrozně o vkusu, o tom,kam a jak budeš jezdit atd....výběr je obrovský a člověk se bojí, aby nekoupil špatně, ale já myslím, že to se většinou nestane :slight_smile:. Každopádně já byla ve dvou obchodech a v jednom měli tak 40kočárků...a pak si sakriš vyber!!
Na každej kočárek najdeš na netu pozitivní i negativní ohlasy...takže to, že mám o nich načteno mi vůbec nepomohlo, spíš naopak :unamused:

abc 4tec je třeba tady:
http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/akcni-nabidka/luxusni-kocarek-4-tec-s-autosedackou-abc-design?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=feed&utm_campaign=zbozi.cz
28. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
no jeste ze mam jeste tolik casu to nastudovat :grinning: a jeste lip, vy uz to budete mit otestovane v praxi, tak budu sbirat cenne rady ;)
ale tento neni spatny, a je i oranzovy :grinning:
http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/kombinovane/sportovni-kocarek-zaphir-kolekce-2008#pictures
ja proste budu chtit takovy terenni s velkymi koly :wink:
28. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
my určitě potřebujeme nafukovací kola do terénu....po městě toho moc nenajezdíme zato les máme hodně blízko...
28. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
to my už jsme teď taky na kraji města :wink:
28. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
jankabry,dik.
držím palce at jsi brzy zdrava mužete se snažit o mimi.Moje kamaradka taky měla problemy po revizi,dr. jim řekl že se o mimí mužou snažit až po třech měsicich ale zadařilo se jim až za rok.
28. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
autor
ja chci taky trojkombinaci,my jsme se v lětě koukali na kočarky ve zlině a tam měli nadhernej(trojkombinaci) oranžovej.budeme mit i kolíbku po manželovi.Dnes jsem koupila par bodiček a kalhoty pro mimiška byla na to sleva v tescu
28. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Teda, tak to jsem z toho jelen :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bude ještě asi veselý :slight_smile: Někde jsem četla o nějákým kočárku pro vysoké maminky, že nemá tu šprušlu vzadu, takže se dá s ním i chodit aniž ych si ukopla nohy - to bude asi pro mě to pravé :wink:
28. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
Janko, holky to už moc hezky napsaly, lépe to nesvedu. Jsem s Tebou a přeju samé lepší a nejlepší zprávičky!
28. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
holky, ten abc 4tec je u nás favorit, jde mi i o design, ale třeba je i 3tec, ale toto je čtyřkolka a to je podle mě lepší......ale ještě jsem ho nevyzkoušela, tak nemůžu soudit, jen vím, že je odpružený a že je menší než klasické kočáry - jo a v mém případě ještě jeden zatím důležitý bod - dělá se i pro dvojčátka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky, no já tomu snad fakt začnu věřit...........že budou dvě.......
a co se týče ceny, já počítala dvacet a klidně víc, nakonec jsme našli tento a je za mín, ale na kočárku bych nikdy neušetřila, kočárek a kvalitní plenky jsou pro mě základ - spousta známých chtěla ušetřit, koupila kočár za pět šest tisíc(tím nechci říct, že jsou špatné všechny), ale něco se pokazilo nebo to byl těžký kočár a stejně pak kupovali druhý za těch patnáct.......takže je to ve finále vyšlo ještě dráž......totéž plenky, jedině pampers.
proto si pořizuju dítě až ted, kdy na to mám zázemí a situaci, aby mohl mít bobek vše, co je potřeba a nešetřili jsme na jeho pohodlí.........zase na druhou stranu nechci zbytečně rozhazovat, ale chci mít kvalitku za super cenu - třeba právě to oblečení z tesca, jak píše ashlee, ve slevě, člověk to koupí za půlku i za mín a je to krásné a kvalitní. a ještě je super na tyto hadříky c&a
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

všechny vás moc zdravím, dočítat budu později, vy jste toho nakecaly :grinning: .

Prolítla jsem jen v rychlosti...

anieanne, jinjin, laurinka: mooc moc Vám gratuluji ke //, chvilku tady nejsem a hned máme další 3 těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen tak dál a za chvilku tam budeme všechny :dizzy_face:

ashlee, zolik: moc gratuluji k srdíčku!!!

jankabry: shlédla jsem Tvoje svatební šatky. Moooc krásné, určitě budeš překrásná nevěsta :dizzy_face:. Já bych si představovala něco podobného :slight_smile:

orchidie: myslím si, že na Pilates určitě můžeš dál chodit, sama chodím pravidelně a máme tam jednu těhulku a je to v poho. Jo a podívej se třeba na Andreu Vránovou - Kloboučkovou, ta předcvičovala Pilates ikdyž byla těhu :wink:. Jedině, že by Ti to vyloženě Tvůj doktor nedoporučil....

co se týče kočarku mě se moc líbí černo bílá kombinace :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jankabry: teď jsem dočetla o Tvé kontrole, je mi to líto. Držím palce, aby vše bylo dobré a uvidíš ono určitě bude :wink: .
28. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
avally. díky.................
ty se máš dobře?
28. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.