• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinka: jj, po delší době jsem si konečně odpočinula, užívali jsme si vánoční pohodičku...a zítra zase do práce.

Jinak já každým dnem očekávám mršku, sice by měla přijít nejdřív až tak za 2 dny, ale od včerejška mě tak divně bolí břicho....
28. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky, nestačím dočítat, jen teda ashlee - velká gratulace k miminku a srdíčku.
Vám musím napsat, jaká jsem trubka! Normálně na mě působí asi tzv. těhu demence. Teď jsem zjistila, že tu kontrolu na gyndě jsem měla včera :angry: Nevím proč, ale vsugerovala jsem si, že v úterý. Se picnu :frowning2:. Jdu tam volat, snad mě hlavu neutrhnou a na brzo mě přeobjednají.
29. pro 2009 v 07:02  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 26DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 26DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 23DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 22DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 18DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 7 DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 111DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 105DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 51DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 87DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 81DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 72DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 63DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 59DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 49DC (poslední cyklus 31 dní)
29. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:
29. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Krásné ránko holky, jdu Vás jen pozdravit a mizím do města, na návštěvu k dědečkovi, nakoupit atd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Pěkné ráno!

Na nás vykoukla krásná čárka v limitu dnes i na mamatestu, takže jsem nejspokojenejší těhule, jupíííí :grinning: Přidávám do alba.
29. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky vespolek :slight_smile:
jin - krasna dalnice!!!! super!!!

jinak u me porad ovulka nikde :angry: teplota se ne a ne vyhoupnout nahoru ale ovu testy porad pozitivni, no ja se z toho asi picnu. uz beru treti den utros, zbyva mi jen na sest dni :wink: a doktor ma dovolenou, tak jsem ho ani nemohla zahrnout vsetecnymi dotazy :grinning: no treba zitra konecne teplotka stoupne, kez by!!!
29. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Krásné ráno,

jinjin:
MOC VELKÁ GRATULACE!!! :slight_smile: Hlavně ať všechno pokračuje co nejlépe!!!

Musím se vám svěřit se svými rozpaky z příbalového letáčku k antibiotikám :grinning:
Beru je co 12hodin vždy v 11 ráno a v 11 večer. Večer jsem si zapoměla vzít :frowning2: ráno v sedm jsem si na to vzpoměla, běžela jsem do kuchyně přečíst si ten letáček, jak postupovat a stojí tam:
Pokud zapomenete tabletu užít, užijte jí ihned, když si vzpomenete a pak pokračujte v normálním užívání podle předchozího plánu.
TOHLE CHÁPU :slight_smile: Měla bych si jí tedy vzít v těch sedm a pak zase v jedenáct dopoledne a normálně zase pořád v těch jedenáct ...
ALE! :slight_smile: pokračuje to větou:
Pokud od podání poslední tablety uplynulo více než 12 hodin, poraďte se o dalším postupu se svým lékařem.
:grinning: :grinning: když si tabletu ZAPOMENU vzít a mám jí brát co 12 hodin, je přece jasné, že od podání poslední tablety uplynulo více než 12 hodin :grinning: :grinning: co to je za BLBOST??? :slight_smile:
No tak jsem si jí dala, po konzultaci s Pavlíkem, teď v devět a pak si ji vezmu v devět večer a budu si jí brát v devět pořád. Včera jsem měla první, tak to snad nevadí ...
Co myslíte vy? :slight_smile:
29. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
janka: mně se tady toto párkrát stalo s HA.........ale myslím, že jste to vymysleli dobře.........s lékařem bych se neradila, a udělala to tak, jak píšeš......
a nebo si tu zapomenutou vzala ted a v jedenáct tu další...........aby ti nechyběla dávka......

jin: ty jo, super......mně taky vyleze hned v limitu, ale tak moc tmavou jak ty ji ještě nemám.........ale jsem 30DC a 16DPO......ještě mi zbyl jeden testík, tak ten nechám až na silvestra.......
ale jak mě včera píchalo břicho, no šílené......
holky, a takový nesmělý a trapný dotaz na těhule - máte větry? je mi to trapné, ale nějak se mi vyskytly a je to hrůza teda.....včera jsem jedla čerstvý housky, tak nevím, jestli to bylo z toho, ale šílené..........
29. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
jani - zni to jako pekna blbost :wink: ale mozna je chyba v prekladu a chteli rict, ze pokud od terminu podani posledni tablety uplynulo vic nez 12 hodin .... (to znamena, ze by clovek vlastne zapomnel vzit dve po sobe :grinning:), tak konzultovat. ale kdyz si vzala pouze prvni, tak to posunuti by snad nemel byt problem :wink:
29. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
ahoj holky,před chvili jsem vstavala.
sven ,dík.
jinjin,gratuluji k silicí čarce.

jsem včera řekla dr. že jsem měla strach že nebudeme mit srdíčko,že se to stalo me kamaradce před rokem.se tomu zasmal.Řikal že se nemam stresovat.ani jsem neplatila ty 300, ale jen 30kč a 50 kč za fotku.Přiště si řeknu o dvě fotky,jednu pro nas a pro rodiče.
29. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky ashle....
já taky před chvílí vstávala teprve........
a ty tři stovky se mají platit za co??
já vlastně ted vůbec nevím, co nás čeká - první kontrola, a pak???? jak často se chodí?
29. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
autor
laurinka, měla jsem platit za ultrazvuk.ja budu mit od ledna jinou zdravotní pojištovnu,zmenila jsem ji protože manžel měl jinou než ja.Chodí se do poradny,tam mam příště donest moč.Manžel jde zase se mnou.Příště dostanu těhu prukazku.
29. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
a jakou máš? já mám vzp.......zatím. ale uvažuju, že si pak dám jinou, která dává víc výhod těhotným a dětem.....
29. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
jankabry: já bych to brala, tak jak jsi napsala. Mě se to jednou také stalo :wink:

jinjin: čárka krásně sílí :dizzy_face:

Holky vy se máte, že teprve vstáváte, já jsem dneska vstávala už v 5 :unamused:
29. pro 2009 v 10:25  • Odpověz
laurinka:
Jojo větry :slight_smile: tak ty jsem měla teda pořádné :slight_smile: a nadýmání .. hrůza!!! koupila jsem si hned Espumisan - vhodný pro těhotné, nestojí moc a fakt to pomáhá :wink:

jinak díky za rady s atb :slight_smile:

Vybírám místo hostiny ... horor!!! Psala jsem do naší oblíbené restaurace http://www.naroli.com/ - perfektní obsluha, restaurace v parku, skvělá jídla a hlavně levná :slight_smile: a tam mi odepsal, že chce 2000 za pronájem a 600Kč je limit na osobu :astonished: já chtěla jen menu, ne celodenní konzumaci. Je to cena za menu, kávu, nealko a bufet večer. No ale i tak??? :astonished:
Psala jsem ze srandy do mých oblíbených snobských podniků :slight_smile: alá 4hvězdičkové hotely :slight_smile: no a z hotelu imperiál http://mamaison.com/cz/ostrava-hotel-imperial.html a jan maria http://cms.jan-maria.cz/www/cl-14280/5-svatby/ mi napsali sáhodlouhý mail o tom, jak jsou potěšeni, že jsem si vybrala jejich podnik a tak :slight_smile: no a chtějí od 250Kč za menu/osoba, pronájem neúčtují a zdarma apartmá pro novomanžele ....
jsem to týpkovi z té naší restaurace přeposlala, jestli si jako dělá prdel :grinning:
Jdu vybírat oznámení :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
měla jsem vzp a ted mam metal alianc.
29. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
holky já mám Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnu je to kod 205 a teda luxus! 5000 příspěvek pro těhotné a matky .. proplácí bazény a tak no fakt super... http://www.cpzp.cz/main/
29. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
janka: díky za odpověd, já je měla zatím teda včera večer, ale myslela jsem, že umřu, střeva se dobře bouřila......
a s těma restauracema to tak je, my měli svatbu nedávno a přesně tak jak píšeš, vybrali jsme nejdražší podnik ve městě a chtěli mnohem mín, než všechny levné hnusné restaurace.......a ještě s výzdobou, krbem a čokofontánou zdarma.......a taky pokoj pro novomanžele......taky zdarma.....
29. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dne volala na výsledky z krve, a máme těhu oficiálně potvrzené :dizzy_face:
29. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
anieanne: gratulace...............tak to je fofr teda..... :wink:
no já už se taky těším k dr......
29. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,
tak mám chvilku času a začínám moc přemýšlet a to není dobré pak se neskutečně dokážu užírat.
léčím se se štítnou žlázou a jím Euthyrox už asi osm let a doktorka mi říkala,že až otěhotním tak mám přijít a ona mi zvýší dávku,ale až do novýho rokut tam není a já kdesi četla že se dávka musí zvýšit hned a já nemůžu když tam není a začínám propadat hysterii jestli se něco může stát,když skoro 14 dní jím ty prášky normálně,no a uřž si připadám jak cvok.
29. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
makincka:
nestresuj :wink: já mám co kecat, když jsem pořád prolézala, co se může stát a tak .. no a nakonec se to stalo :frowning2: takže příště se na to fakt vybodnu, udělám tři testy pro jasné potvrzení, zajdu na jednu krev, abych věděla, že to není mimoděložní a na kontrolu se objednám až tak nejdříve v 6tt
Nicméně není přece problém zajít si na pohotovost. Tam Ti poradí a případně Ti vypíšou léky. Neboj se, že bys je otravovala, oni z toho mají peníze :slight_smile: a i kdyby se tvářili, že jsi hysterická, kašli na ně! Tvoje pohoda a zdraví jsou přece nejdůležitější, když jsi maminka :wink: !!!

anie:
gratulace!! :wink:
29. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky, šla jsem se mrknout co nového v říjnovkách.

Ashlee: Moc ti gratuluji, jsi tam kousek od nás, a chtěla jsem se tě zeptat, jestli jdeš taky na NT Screening do Brna? :slight_smile:
29. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
autor
syll.,nejdu na screening,neobjednala jsem se.ale asi jsem měla.
29. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky troska som si pozeral fotecky a mate fakt pekne albumy :slight_smile:
mne je dnes nejak hnusne spala som do pol dvanastej strasne a polka dna ja prec :(
29. pro 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
autor
holky ja už mam větší bříško,dala jsem foto do alba.jsem za dva, měsice přibrala dvě kila.doktor mi řikal že mužu cvičit.
dr. řikal že se ma přibírat tak 2kg za měsíc.ale to mi přijde že je to hodně.
29. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky, taky vas jdu pozdravit...

Já mám taky tu českou průmyslovou, tak jako Janka. Nechala jsem se minuly rok zlakat a pak prisly nejake problemy s tou pojistovnou, nedavno jsem se vytocila do vrtule, protoze kdyz jsem to uzavirala, zenska mi tvrdila, ze mi bodou proplacene bile plomby a jaksi se vubec nic nekonalo, divali se na me jak na exota, co po nich vlastne chci... Chtela jsem se preradit zase zpatky k revirni bratrske, ale ted kdyz jsem tehu a davaji takovy prispevek, tak tam zustanu.

jinjin:gratuluji k takovym kolejim, super!!! :slight_smile:

Janka:celkem ti zavidim, ze na tu svatbu mas tolik casu, ja chci videt, jak my to vsechno za 6 tydnu zvladneme :slight_smile:
29. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
ty máš už pěkný těhu bříško :slight_smile:
to já sem tlustá sama o sobě tak sem zvědavá jak to bude až mi poroste břicho,beztak mi doktor nadá že moc žeru a sem tlustá :grinning:
29. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
ashlee, ještě můžeš, jedna holka se objednala včera a to byla 13+6 a jede tam hned zítra, zkus to. ještě v pohodě tě vezmou. brno , veveří, prenatal
29. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.