• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
laurinka - tak jo eviduju tvůj tip :wink:
...vidím to u tebe na dvě mimi...tuplovanou těhulku tu ještě nemáme...a pokud mi tip vyjde, sázím dál na kluka a holčičku...to by byla paráááda :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
dashiki: to jsou cely chlapi.... to je jako bych to slysela toho meho, kdyz si me takhle dobira kvuli necemu, co je pro me dulezite a dela srandicky. Ale aspon to pak neberu tak vazne a uzivame si to s usmevem :grinning:

holky, ja dneska cely den premyslela nad tim zazrakem.... zacina mi pomalu dochazet, co se deje a jaky je to dar a krasa. Citim takove zvlastni vnitrni zklidneni... ja, vzdycky rozlitana a "jednim zadkem na deseti zidlich" :dizzy_face: Mozna je to jen moje sugesce a mozna tohle vsechno nevyjde, ale tohle je tak krasny pocit naplneni a momentalniho uplneho stesti, ze uz si nedokazu predstavit nic vic... , tedy co se tyce moji osoby, kdyz pominu vztah s pritelem :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
laurinka, ja si tipuju že budeš mit dve mimča.

me je ted už 5den špatne vždycky večer,jsem už dnes zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
daee: no super tip, tak uvidíme.........
ashlee. ty taky.....vy mi to dáte vyžrat ty dvě..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to nikdo nechce.....ale jestli budou, přála bych si bud holku a kluka nebo dvě holčičky........kdyby to byli dva kluci, museli bysme jít do třetího a doufat, že to bude holka.....aspon jednu chci...........
mně teda špatně zatím není, jako na blití, spíš jen tak těžko trochu......
orchid. to co píšeš, přesně vystihuje mě......jsem blíženec, jsem splašená, šílená, věčně ukecana, středem pozornosti a tak........ale toto mi pořád moc nedochází, zatím tomu moc nevěřím, možná až po té prohlídce u dr. to bude jinél.........
29. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
lauri:
Jelikož se já osobně dvojčat děsím ( a to je máme s manželem v rodině oba ), tak ani tobě je nepřeju, podle mě budeš mít usměvavou holčičku :slight_smile:
29. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
anieanne: děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no my je v rodině nemáme vůbec ani jeden, ale uzrály mi ty dvě vajíčka.......tak uvidíme.......ale beru to tak, že i když budou dvě a budou zdravé, tak budu nejštastnější na světě.........
29. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
lauri:
Jééj, tak to máš asi větší pravděpodobnost než já =) Tak ať to dopadne podle tvých představ :wink: Kdy jdeš na gyndu ? Já zítra ráno, ale myslím, že nám toho moc nepoví, tipuju to max na nějaký třetí, čtvrtý týden...
29. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Holky tak já už pomalu získávám představu o detailech svatby :slight_smile: a tak tady přikládám svoje albíčko z beremese.cz http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=549402
Chceme si koupit rodinné auto a tak jsme si dneska vybrali Chrysler PT Cruiser :slight_smile: a já ho Pavlíkovi shválila ve zlaté metalíze, aby se mi hodilo k šatům :grinning: viz album :slight_smile: Bude se na něm obvzláště vyjímat satební dekor :grinning:
29. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 27DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 27DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 24DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 23DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 19DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 8DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 112DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 106DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 52DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 88DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 82DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 73DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 64DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 60DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 50DC (poslední cyklus 31 dní)
30. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky,

jankabry: koukala jsem na Tvoje svatební albíčko, autí moc krásné a celkově líbí se mi moc Vaše plány. Chtěla jsem se zeptat na jaké škole studuješ tu floristiku? Mě vždycky strašně moc zajímal tento obor a vše co se kolem kytiček týká....no zatím jsem totálně mimo obor....kancelářská....
30. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
autor
dobre rano holky,

laurinka, to my v rodině dvojčata mame,muj děda je z dvojčat.Tak me všichni řikali že budeme mit dvojčata.Taky si tipuju že budete mit holku a kluka.

ja bych chtěla holku ale podle činskyho kalendaře nam vychazí kluk.
30. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem se pro dnesek zase uklidnila. Rano tam byly // zase o neco malicko silnejsi, mrknete do albicka :grinning:

Do soboty asi se sem uz nedostanu, tak vam vsem preju krasny konec roku a do toho roku Noveho jen same stesticko a radostne zpravy v podobe // a rostoucich brisek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
autor
orchidie, gratuluji k silíci čarce na těhu testu :wink:
30. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Krásné ránko holky....

my za chvíli vyrážíme s partou kamarádů a naším psem na chatu...krásně nám tu v Brně nasněžilo, tak snad bude dobrá cesta a silnice protažené.
Až do nedělního odpoledne budu mimo e-mail...tak snad Vás pak zvládnu dočíst :slight_smile:.

Užijte si všechny co nejlíp konec roku 2009 (někdo teda jenom na Rychlých špuntech :wink: ) a těšme se na to, co nám přinese rok 2010... :slight_smile:
30. pro 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky, taky Vám přeju nádherný Silvestr a krásný vstup do toho roku 2010 a ať se všem snažilkám povede v roce 2010 zadělat na mimíse a těhulkám porodit zdravá miminka (to můžou stihnout i snažilky :slight_smile:). Jo a kdybyste si náhodou vzpomněly na jedno trdlo, co si včera stěžovalo, že nemá příznaky, tak náš/naše Pepča mi to dneska pěkně zavařil/a. Holky já měla migrénu jako prase :grinning: a v noci jsem přemýšlela kudy z postele nejrychleji vylítnu na záchod...Naštěstí jsem to ustála. Ale teda bylo to pekelný :unamused: a čárečka mě taky krásně potěšila...a to jsem testovala ještě večer v 11. Je nádherná tmavá a tlustá :slight_smile:, takže už zase začínám věřit, že bude vše v pořádku :slight_smile:

Ještě jednou krásný konec roku 2009 Vám všem!
30. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Orchi - čárečka je krásná...:slight_smile: Tak vidíš, obě máme už takový tlustice :slight_smile: Akorát mě zajímá, jak daleko to až může jít...a sílit a tmavnout...:slight_smile:

Janko - albíčko krásný...:slight_smile:
30. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
Nazdárek, teda Vás dčíst!
Mám také obavy, ale i ten pocit absolutního štěstí, jak píše Orchi. Tak nějak se to střídá a je to dost inzenzivní nahoru i dolů, někdy převažuje to a jindy ono - tak jsem buď blázen, no a nebo těhule :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - vždyť střídání nálad všude píšou na prvních místech mezipříznakama :grinning:
Já se objednám na gyndu, až budu mít šanci rovnou na srdíčko (7tt?). Mám pocit, že i kdyby bylo něco špatně, doktoři s tim stejně nic moc neudělají. Přes všechnu slávu biochemie, je to na přírodě - a já jsem ráda, protože v přírodu já věřím od malička :slight_smile:
Orchi a Dasch: gratuluji ke krásným čárkám
A všem přeji moc moc krásný rok 2010!

PS: A že jsem dneska neodletěla z postele, kolik plynu jsem pustila pod peřinu, to se tedy moooc divím! :sweat_smile:
30. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
daschiki,ja jsem měla migrenu včera
30. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holčiny :slight_smile: ja musim vzdy docitat rano, nebot doma (u nas na venkove:grinning:) zatim nemame net:wink: docela nezvyk :grinning: zas mame cas na jiny veci :grinning:
me konecne dnes trochu povylezla teplota, tak snad byla vcera ovulka, a treba se zadarilo :wink:
a z e blbnete, je dle meho uplne normalni. vzdy je to poprvy, a clovek vlastne vubec netusi, co cekat :wink:
vzdyt ja blaznim i z toho, jak mam brat Utros, zda kdyz se mi takto vyrazne posunula ovulka, tak by se nemel brat dyl (me to vychazi jen 6DPO), no tak nevim. asi v pondeli zavalim doktora spoustou dotazu, ten ze me bude mit zase radost :grinning:

janko - album pekny, hezky se vam to vse rysuje, a kveten je podle me super na svatbu!!! vetsinou vyjde i pekny pocasi :slight_smile:

orchi, daschi - carky krasne sili, tak jen tak dal. plaste s mirou, at to mimco nevydesite :grinning:

lauri - ne ze bych ti to prala, ale tipuju dvojcatka (ony jsou prave po hormonech docela casty :grinning:), ale ty to v pohode zvladnes. a teda prala bych ti dve princezny :wink:
30. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
ahoj holky.....
anieanne: je teda celkem divné, že máš v profilu termín porodu čtvrtého září a u jména šestý týden, já mám teprve začátek pátého týdne, ale termín porodu o dva dny po tobě..
a na gyndu jdu až příští týden, musím se v pondělí teprve objednat, doktor má tento týden volno.....
janka: mrkla jsem do vašeho albíčka......my si zase na svatbu pořídili jaguára, nebo dřív, ale na svatbu nás taky vezlo, taky trošku netradiční..........a jezdí se s ním skvěle...
daee: užijte si chatu, všechny ostatní si taky užijte silvestra a at je ten nový rok plný dětského smíchu......
daschiki. jasně, že bude vše ok, já dneska poprvé netestovala, tak zkusím ještě zítra, mám poslední test doma a další myslím nejsou potřeba.......
vecernice. díky moc............když to budou dvě holky nebo aspon holka a kluk, tak já budu za ty dvojčata ráda........mně to fakt neva, spíš jsem je fakt vždycky chtěla.....jde jen o to se na začátku naučit zvládnout např. nakojit dvě naráz, jinak to snad bude doibrý,......
30. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, chtela bych vam vsem uz tedkom poprat vse nejlepsi do noveho roku, vsem snazilkam preju,aby se jim co nejdrive na testiku objevily // a tehulinkam krasne rostouci briska a hlavne zadne problemy....
Nevim, jestli se tady dostanu i zitra, tak radeji s predstihem :slight_smile:
30. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj,holky
taky chci všem popřát šťastnej Novej rok,ať se každé splní její přání,snažilkám brzo pozitivní těhu testy a těhulkám radosti s miminkem.
30. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
tak já nastupuju na nemocenskou,sice bude málo peněz ale aspoň se nebudu v práci bát,že by se mohlo něco stát.
jinak já si těhu užívám dnes je mi celej den blbě,v lepším případě divně a některý věcy mě vůbec nechutnají a to sem je dřív měla ráda :slight_smile:
30. pro 2009 v 16:22  • Odpověz
holky, já vám taky všem přeju hezký a klidný zítřek.......
maki: to je správné jít na neschopenku....a kde pracuješ, to ty jsi psala o nějakých těch špatných podmínkách?
no já měla včera večer hroznou chut na sušenky tuc, tak jsem si je dneska koupila, a taky skořicové corn flakes, tak jsem to ted jedna, ještě rohlíky s lučinou a čokoládu, no šílené chutě......ale každý večer mám hrozný hlad a chutě....
30. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
my jsme byly u meho stryce na navštěvě.a pak jeětě v obchodě,samozřejme tam bylo plno lidí.
chceme kupovat auto,sedan thaliu,ale teta mi řikala že tam nedame kočar
30. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ashlee. no to si rozmysli, my schválně vyměnili sportáka za auto s větším kufrem kvůli kočárku.......
ale když to budou dvojčátka, tak nevím teda........jestli se tam vejde...
30. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
myslím že sem to psala já,pracuju v laboratori,kde je plno chemikálií a to by mimču nesvědčilo a celou dobu bych se nervačila
dneska sme s manželem vymysleli název pro mimi a to ňufňuf,tak sme se chlámali že nejsme moc normální :grinning:
30. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
maki: tak to je jasný........s tou prací.....
a název pro mimi, když tomu někdo říká fazolka a podobně, tak proč ne nufnuf........
já zatím říkám miminka, protože si myslím, že budou dvě a manža říká jožinek......
30. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
holky mam internet na pritelove mobilu a mam dotaz: co jsem tehotna 2x jsem pouzila opthalmo framykoin, atb mast do oka a ted jsem navic zjistila,ze je nekolik let prosla.Stydim se,ze jsem nevedela,ze se to nesmi v tehu:( je v tom kortikosteroidni hormon a to podle me fakt neni ok pro mimi:(moc se bojim. Je nejaka lhuta do kdy takove teratogeny jeste mimi tak nemuzou poskodit tim,ze krevni obehy jeste nejsou propojene placentou? V letaku se tam pise,ze pro uziti v tehu a pri kojeni musi byt obzvlast zavazne duvody:( ach jo..
31. pro 2009 v 01:13  • Odpověz
navic jsem dneska po ceste do chaty s sebou poradne sekla na bok a narazila jsem si loket.No hrklo ve mne jak v pendlovkach,aby se mimi neco nestalo a vydrzelo tu moji neopatrnost,... tak me napadlo,ze jsem radeji mela zustat doma,jenze to bych musela sedet doma jak pecka celych 9mesicu...
31. pro 2009 v 01:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.