• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
autor
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 30DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................2 snažení / 28DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 28DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 25DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 24DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 21DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení / 20DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let..................1 snažení/ 9DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 113DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 107DC (poslední cyklus 28 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 53DC
luca83............. 26 let................1 snažení / 89DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 83DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 74DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 65DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 61DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 51DC (poslední cyklus 31 dní)
31. pro 2009 v 07:49  • Odpověz
autor
dobre rano holky, přeji vam přijemné prožití silvestru a štastny novy rok 2010. :wink:
31. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
ahoj a krásný Silvestr!!!
do Nového roku dvě čárky, sílící čárky a rostoucí bříška!!!
mějte se krásně a zas v 2010 :wink:

orchi - sice nevím všechyn možné dopady, ale moc se nestresuj. dřív žena nevědela od prvních dní, že je těhotná, takže neměnila zvyky, a děcka se rodila zdravý :wink: to bude dobrý!
31. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky,

přeji Vám krásného Silvestra a vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdravíčka. Snažilkám přeji ať brzy najdou vytoužené // a těhulkám ať mají jen samou radost ze svých mimísků :slight_smile: .
31. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
avally - ty jsi skoro první adept na //, ne? tak ať je hezky zkraje nového roku objevíš :slight_smile:
31. pro 2009 v 09:27  • Odpověz
vecernice: díky moc :wink: , ale myslím si, že tento cyklus asi ne, ovulka proběhla v týdnu, když byl přítel služebně mimo, takže jsme se snažili jen jednou a to 2-3 den od // na ovu testu....ale tělo si se mnou nějak zahrává, už asi 4 dny mě bolí břicho jako kdyby každou chvíli měla přijít mrcha a pořád nic...
31. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky,

taky přeji ať snažilky najdou // na testíku a těhulky ať ve zdraví to těhotenství zvládnou :slight_smile: a ať jsou mimísové zdraví

orchi - žádnou paniku...já myslím a potvrdila mi to i ségra lékárnice, že se v podstatě farmaceutické firmy kryjí... těhotenství je zvláštní "jiný" :slight_smile: stav a oni raději než aby si lajzli, že se něco stane, tak to hodí do příbalovýho letáku...sice první trimestr je dost důležitý na vývoj miminka, ale podle mě ta mastička není zas tak nebezpečná... vem si, že mně se udělal opar...a taky jsem někde četla, jak je to pro miminko nebezpečný a že nesmíš žádný krémy...no a pak jsem četla příspěvek zas jinýho doktora, co psal, že v tak malé dávce se nemůže nic stát. Takže pak babo raď že? Moje kámoška v těhotenství musela užívat dvoje antibiotika...Sice až v 5. měsíci...ale je vidět, že se některý věci i tak můžou, když je potřeba. Tak se nestresuj! :slight_smile: Určitě to bude v pohodě...té mastičky do oka stejně dáváš trošičku, já myslím, že to ublížit nemůže...A ten pád taky ne...miminko je zatím maličký a je velice dobře chráněné dělohou. To by hrozilo pak spíš až v pokročilejším stádiu, kdy bys řachla přímo na břicho....Takže žádné stresíky a běž se pořádně bavit s kamarády a slavit Silvestra :slight_smile:

Avalko - já myslím, že dva nebo 3 dny před // na ovu testíku není problém :wink: A jestliže si takhle tělíčko s Tebou hraje, tak třeba to tam padne :slight_smile: budu držet pěstičky
31. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj Berušky,

no dočítám a zírám, tolik nových vyloupnutých těhulinek během těch pár dní co tu nejsem.Všem mooooooooc gratuluju a přeju ať bříška krásně rostou, srdíčka na kontrolách tlučou a hlavně vše běží jak má.

a já jsem konečně doma, juchů, budu v obraze a budu Vás moct sledovat :dizzy_face: :dizzy_face: no holky kdy máte kontroly a takˇ? ať vím :dizzy_face: :dizzy_face:

všem snažilkám přeju aby se do jara dočkaly i ony pozitivních testíků, krsáných bříšek a ten nádherný pocit těhulkování :wink:

a všem samozřejmě zdravíčko, štěstí, pohodu, lásku a vrnící se uzlíčky v náručí :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
:slight_smile: zolicku, já jdu 5.1. Budu 6+5, tak doufám, že bude srdíčko...zatím to mám potvrzené těhu testy a z krve...a taky mi samo mimčo pěkně zatápí a bývá mi dost zle...uf :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
daschi - zadne snad, urco bude!!!! tak se moc tesim na pozitivni zpravy hned zkraje noveho roku :slight_smile:
31. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Daschi - srdíčko už by být mohlo, jestli vše bude sedět dle MS. U Terinky jsme ho měli v 6+4 :wink: tak budu moc a moc držet palečky ať si neprojdeš žádnýma stresíkama a srdíčko už bude :dizzy_face: :dizzy_face:

Já teda měla nervy slušné. Miminko odpovídalo, že je starší a doktor mi teda dal týden aby se rozhodlo, ale už při té první kontrole jsem byla 6+2 a miminko dle jeho měření odpovídalo 6+6, což bylo dost na srdíčko :frowning2: ale já vím kdy přibližně byla ovulka, takže jsem mimouškovi věřila a musím říct že na kontrolu druhou jsem šla s přesvědčením, že je mímo v pořádku a taky že jo. Srdíčko tlouklo a vše sedí na den přesně. Uffffffffffffff :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky.......
orchi: neboj, mimískovi se nic nestane, akorát se výrobci léků chrání, a takovým zanedbatelným množstvím ublížit takto zkraje miminku nemůžeš..........
svoje přání už ani nebudu psát, protože jste všechny vystihly to, co vám chci říct, hlavně at se máte rádi se svými miláčky, sílící //, rostoucí bříška, zdravá hodná miminka a prostě všechno úžasné.........

Jinak mně dneska // zase zesílily trochu, ale ještě nejsou stejné, jsem 32DC a 18DPO...........
31. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Pěkné poledne všem,
taky přeji moc krásného Silvestra a do nového roku jen to nejlepší, těhulkám spokojené těhotenství a krásná a hlavně zdravá miminka a nám snažilkám co nejdříve ty vytoužené //.

V sobotu mi má přijít mrška, trošku mě pobolívá břicho, tak si myslím, že asi přijde. Ale i tak jsem si dneska v lékárně koupila testík a zítra ráno ho zkusím. Za pokus nic nedám a třeba ještě taky "vyhraju" souboj a první těhulku roku 2010. I když mě je to teda úplně jedno, budu klidně i pátá nebo desátá, ale hlavně, že budu.
31. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
maciol. tak moc moc držím palečky, aby se povedlo.......... :wink:
31. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
maci -taky moc drzim palecjy, a jinak s posledni vetou zcela souhalsim!!
31. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky,
moc vás zdravím po delší době. Hned jsem koukla do tabulky a obrovskááááá gratulace těhulkám!!!! Tady se těhotní jak na běžícím pásu :wink: :grinning:

Akorát mě se to zase nebude týkat :frowning2: Jsem už dneska za svojí luteální fází, včera jsem si dělala test a byl negativní. A dneska mě začalo bolet břicho a přidalo se špinění. Takže je to jasné, zítra se přesunu do spodku tabulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nějak mě to sebralo, i když dvě děti už máme, ale stejně bychom si ještě jedno přáli. Vím, že je vás tu víc, které jste o to svoje první mimi musely "bojovat" a já bych měla být vděčná za to co už mám. Vděčná samozřejmě jsem, ale touhu po dalším mimi to nijak nezmenšuje. Snažíme se od srpna a myslela jsem, že v tuhle dobu už bude mimi v bříšku. Navíc manža má v úterý 30, tak jsem myslela, že budu mít ideální dárek...

Každopádně přeju všem všechno nejlepší do roku 2010 a ať nikdo z nás dlouho nezůstává v té spodní tabulce! A všem těhulkám pohodové těhotenství a hlavně zdravé miminko :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
hellabela: nebud smutná a užívej si svých prcků, co máš doma a manžela taky......a mimísek určitě brzo přijde.......moc moc ti to přeju....
31. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Holky, když je dneska ten Silvestr, tak jsem si řekla, že zkusím testík, abych věděla jak večer....

No a v limitu teda vůbec nic, ani známka po druhé čárce, ale po limitu, je tam, sice slabá, ale je tam !!! Moc se mi tomu nechtělo věřit, tak jsem běžela do lékárny pro další test jiné značky a je tam to samé, v limitu zase nic a po limitu zase slabá....hlava mi to zatím moc nebere, zkusím testnout zase zítra... :wink: .

Možná by to vzal i foťák, abych to hodila do alba, ale nemám u sebe kabel do PC...
31. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Testovala jsem Mamatestem a testem 7 days :wink:
31. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
avally: no teda..........
to je jako to bylo u mě......zkus další zítra a být tebou si koupím mamatest......mně to ty citlivější ukázaly hůř než mamatest........................a držím pěsti, at sílí, to je opravdu krásná zpráva.......
31. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
teda AVally? že by bylo první novoroční miminečko? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: držím palečky ať čárečka sílí :wink:
31. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
avaly:
No tak gratulace veliká :slight_smile:
Nejlepší je podle mě mamatest, ten mi dělal nejhezčí čárky.
31. pro 2009 v 15:30  • Odpověz
Avally - jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů no vidííííš !!! Holky to je nádhera"!!!! Tyhle zprávičky miluju !!! Mamatest je nejspolehlivější...ten když ukáže ducha, tak je to jasný..já to taky měla tak...vždycky...už 3krát :grinning:
31. pro 2009 v 15:40  • Odpověz
Avally no teda, to je úplně úžasná zpráva. Mě to nedá a zkusím ten testík asi taky dneska.
31. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
maci tak to strašně moc držím pěstičky!!!!
31. pro 2009 v 15:47  • Odpověz
Toto snad ani nepotřebuje komentář, že??? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652804&vReferer=%2Fphotos%2Fmaciol
Jsme ten nejšťastnější člověk pod sluncem, ani tomu nemůžu uvěřit.
31. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Holky, děkuju moc :dizzy_face:. Já si taky myslím, že mamatest je asi nejlepší, ale oni ho mají skoro všude vyprodaný....ještě mám jeden mamatest a test Rapiclear, tak zítra uvidíme :wink: . Večer vyrážíme do hospůdky, tak pro jistotu budu na matonce :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
maciol: jéé, moc moc gratuluji :dizzy_face: , teda to je pořádná tlustice :dizzy_face: , já mám jen slabou čárku a ještě k tomu po limitu...
31. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
maciol,gratuluji.
31. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Holky moc děkuji.
Toto mám do dvou minut, naskakovaly obě ty čárky skoro současně.
31. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.