• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Nathali hlavně, že mrcha přišla a moc Ti přeji, aby další už nebyla, jenom krásné // na testíku.
1. led 2010 v 16:25  • Odpověz
Trochu odbočím - koukala jsem, jak je vždycky vedle jména tt - u mě je 7tt, což je hrozná blbost, když jsem před šesti týdny měla MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jen že mě to tak praštilo do očí.. :slight_smile:
1. led 2010 v 16:28  • Odpověz
maciol joooj dakujem ale ja sama tomu moc neverim ked som taka rozhadzana no ale bol by to kraaasny zazrak :slight_smile:
1. led 2010 v 16:33  •  1 dítě  • Odpověz
anieanne: není to žádná blbost, musíš vědět, jak se těhu počítá......a to od prvního dne poslední ms........a ted budeš těhu 6plus nějaký den k tomu, ale pokud jsi šest plus něco, tak už je to sedmý týden.......
ale spíš mi přijde divné v tvém případě ten termín porodu, protože já jsem 4plus4 a termín mám 6. září, což je dva dny po tobě.........takže to máš fakt nějaké divné.
1. led 2010 v 16:36  • Odpověz
lauri:
Aha, tak to jsem netušila, tak v tom případě se omlouvám... Ale ve středu jsem byla u dr. a povídal, že jsem nebyla ještě ani čtvrtý týden.. Minulý cyklus jsem měla 37 dní.
1. led 2010 v 16:39  • Odpověz
anie. nemáš se za co omlouvat, já jen, že mi to přijde divné, že máš termín porodu podobně jak já, ale v profilu sedmý týden..........spíš je to tím, že máš asi delší cykly a poslední ms jsi měla dřív.......já měla tento cyklus ukázkový, přesně čtrnáctý den ovu, takže to se počítá dobře..........
takže abys to měla u jména dobře, a pokud víš od dr. orientační termín porodu, si v profilu napsat jiné datum poslední ms, než byla.....jestli rozumíš, upravit, aby ti to sedělo podle skutečnosti.....
1. led 2010 v 18:39  • Odpověz
lauri:
Ve středu jdu zase na utz, kde se snad dozvím už přesně, kolik jsem, tak podle toho to upravím.
1. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Krásný celý rok přeji

Jsem to nevydržela a udělala si dneska odpolední testík - a v termínu vylezly krásný čárky :grinning: Já mám z toho takovou radost, Vám to prostě musím napsat :dizzy_face:

Předělám si profil na těhu. Docházím k závěru, že kdyby se to zase zvrtlo, přepsat to na konikovi bude to nejmenší, ten psychický rozklad, který by následoval by byl mnoooohem horší - ale to se nestane, nesmí. Je to Vánoční dáreček a dárky se přeci neberu zpátky - a už vůbec ne od Ježíška :grinning:

Kdy dáme ten SRAZÍK? Nadhodim nějáký termín, alespoň pro Brňandy, jinak to nezrealizujem nikdy, ale klidně mě přehlasujte. Navrhuji poprvé: sobota 16.1.2010 v 15h. (Já soboty dopoledne nemůžu...tak pak leda neděle :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
anie: jj, to je nejlepší podle doktora.....
jin: tak to je super..............a na špatné scénáře vůbec nemysli............ :grinning:
1. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

dostala jsem se k vám až teď.

Dneska jsem zase testovala, druhá čárka se ukázala zase až po limitu, cca po 7 minutách se tam začal rýsovat duch, no ale čárka je o dost slabší než včera :unamused: .
1. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Avally a kdy jsi testovala? Slabší může být i proto, že byla moč méně koncentrovaná.
1. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
avally: a testovala jsi z první ranní moči a stejným testem? protože pokud to nebyl přesně stejný test a z první ranní moči, nemůžeš to porovnávat........
1. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
jinjin,gratuluji k slilicí čarce na těhu testu
1. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
jinjin, laurinka: testovala jsem Mamatestem jako včera z druhé ranní moči.
Ještě mám jeden test - RapiClear, tak zkusím ráno hned z první moči... :slight_smile: . Holky, ještě jeden příznak, včera večer jsem už myslela, že přišla MS a místo toho to byl bílý hustý výtok.... :confused: .
1. led 2010 ve 23:37  • Odpověz
Dobré ráno všem

TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 32DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 31DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................ 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 30DC (poslední cyklus 27 dní)
maciol............ 29 let............... 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 29dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 27DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 26DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 23DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /22DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /11DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 2DC (poslední cyklus 53 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 115DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 109DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 91DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 85DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 76DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 67DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 63DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 53DC (poslední cyklus 31 dní)

Avally neboj, čárka bude sílit. Vyzkoušet test třeba ob den a uvidíš, že to bude lepší. Držím palečky.
2. led 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky,
teda co to vidím, další úspěšné testy!! :grinning: Holky moc a moc blahopřeju :slight_smile: Souhlasím s tím, že je lepší testy moc nezkoumat, pokud tam mimi je, tak to test dřív nebo později ukáže přímo ukázkově :slight_smile: A je pravda, že množství hormonů se násobí, takže je lepší dělat test obden, protože to je větší rozdíl než když se dělá každý den.

U mě to zatím vypadá všelijak. Na Silvestra jsem myslela, že je MS tady, ale zatím pořád špiním, pobolívá mě břicho, ale teploty jsou stále hodně vysoko. Test žádný nemám, takže jsem si řekla, že vydržím do pondělka a pokud MS nedorazí, tak to zkusím. Nebo už rovnou zkusím vydržet do středy, to budu 18DPO a pokud budou teploty pořád nahoře, tak by to mělo být jasné :slight_smile: Tak mi držte palce, ať to vyjde, dneska jsem 14DPO a normálně mám MS kolem 11DPO.
2. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Halabellko držím palečky, aby se MS vůbec nerozjela a ať jsou na testíku //.
2. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Heli, to zní nadějně, takže taky moc držím pěstičky, ať to výjde :slight_smile::wink:
2. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahojky holky,

helabella: také držím moc palečky, jsi další adeptka na // :dizzy_face:

holky, tak dneska je čárka zase slabá, ale pořád je tam a začala se objevovat po 3 minutách :slight_smile: .

Už nemám žádný test, tak alespoň mě to nebude nutit znovu testovat a zkusím testnout až v pondělí. Doufám, že někde seženu Mamatest, všude kde jsem se ptala, tak ho mají vyprodaný... :confounded:
2. led 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj kočky.....
avally: správný přístup.......a bílý hlen je dobré znameníl......
hellabela: držím moc palce, at jsi další na řadě....
2. led 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky, díky moc! Jsem celá nervózní jako by to mělo být první dítě :grinning:

Avally -- čárka v limitu je super! A když není test, tak není pokušení to znovu zkoušet :grinning: V pondělí budeš určitě příjemně překvapená, jak čárka naskočí rychle a tlustá! :slight_smile:
2. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Holky, u mě čárka sílí, tak se prohlašuji za první těhulku roku 2010. Až se zítra bude aktualizovat tabulka, tak už pošupajdím nahoru.
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=551827&vReferer=%2Fphotos%2Fmaciol
2. led 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
ahoj holky.

helabella,držím palce at maš // na těhu testu.
maciol, gratuluji k silíci čarce
2. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Heli taky jsem byla nerózní a to už jednoho broučka doma mám.
2. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
daschiki -
mám na tebe otázku,ty se léčíš taky se štítnou žlázou že?moje dr měla celý vánoce dovolenou tak sem tam ještě nemohla jít pro zvýšení dávky prášků,tak sem se chtěla zeptat jestli ti tobě dávku zvyšovala nějak hodně?
taky sem četla že se nesmí přípravky s jódem a ty tuším si psala že ti dr řekla že taky nesmíš a já krává celou dobu zobu calibrum babyplan a vůbec sem to nevěděla a teď mám strach aby se mi to celý nerozhodilo a ňufíčkovi neublížilo :pensive:
2. led 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj baby co robite???
2. led 2010 v 17:25  •  1 dítě  • Odpověz
makinecko - jojo, zvýšila mi to jen o trošku...z 50mg na 75mg. Myslím, že to neva, že se ještě teď nic neděje, ale hned po svátcích tam skoč ať se to zbytečně neprotahuje. No a pokud jde o vitaminy s jódem, záleží, jaký konkrétně máš typ té nemoci štítné. Já mám třeba ten autoimunitní typ a tam se nesmí brát s jódem. Ale je zajímavý, že mi předepsala jodid ob den 50mg. Takže mi předepsala spíš dávku, jakou můžu a bude prospěšná pro miminko. V těch vitaminech je asi větší množství a navíc je bereš denně. Pokud chceš, tak si kup Elevit. Tam jód není. Já to užívám :slight_smile: Doufám, že jsem ti trošinku pomohla a hlavně žádné stresy, ono to sice spěchá, ale ne až tolik. V pondělí jí brnkni a domluvíte se :slight_smile:
2. led 2010 v 18:42  • Odpověz
dobrý večír kočenky,

Teda Maciol - dneska už nádherná tlustice - a zítra šupky mezi nás nahoru. Budem Tě tam čekat :wink:

Helli - mooooooooooooc držím pěstičky ať se MS nerozjede a je z toho první lednový mimísek v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 v 18:48  • Odpověz
JInak u nás dnes během dne nic novéo, pobyli jsme na návštěvě, bylo to moc fajn a teď mi manžel šel do obchodu pro mlíko, honí mě hrozná mlsná na jahodovej koktejl :sweat_smile: :grinning:
2. led 2010 v 18:48  • Odpověz
maciol a avally: velikaaa gratulace:slight_smile: To jste holky sikovny:slight_smile:

jinjin: tesim se na brnensky srazik. Gratuluju k silicim //.

Helli: drzim pesticky, vypadas nadejne:slight_smile:

my jsme se dneska vratili z hor a ja taky pro jistotu testla, abych se presvedcila o tom, ze se nic nezmenilo. Testovaci vyjela driv nez ta kontrolni :wink: :grinning: tak me to moc potesilo. Nemam vubec nevolnosti, ale prsa mam napnuta k prasknuti. Tesim se, ze si v pondeli zavolam k dr. a objednam se na prohlidku...
2. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.