• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
v práci jsou na mě všichni nasraní že jdu na neschopenku,nikdo to totiž nečekal a teď mají problém protože jsem některý věcy uměla jen já a bylo v plánu že začnu zaučovat od ledna někoho dalšího,ale trošku jsem to předběhla :wink:
v pondělí jdu zanést neschopenku a manžel jde se mnou aby mě ty čarodejnice nesežrali :grinning:
2. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Makinečko kašly na ně, je to Tvoje zdraví a Tvoje dítě.
2. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
maciol, já vím ale trošku to zamrzí
já bydlela v olomouci 23let a teď bydlím v přerově
2. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
holky tehulky, ja vim, ze se vam to bude zdat padle na hlavu, ale rada bych vedela, jestli tady taky nektera mate plactive nalady?... obcas me na chvili prepadne takova nejaka momentalni slabost nebo co a ja mam najednou strach, ze to nezvladnu a jestli to vsechno dobre dopadne (urcite dopadne:slight_smile: a jestli jsme na to pripraveni (no, skoro ve 30letech asi clovek moc nemuze cekat, ze bude pripravenejsi, ze?)... Proste me obcas prepadne ten krasny, ale zaroven desivy pocit, ze uz nic nebude jako driv a tak se pri tom stesti vlastne i trochu bojim. Jsem normalni?? :rolling_eyes: :fearful: Dyt jsem se na tohle prece tak tesila :pensive: :sweat_smile:
2. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
No vidíš, to není zase tak daleko, třeba se někdy potkáme.
Měla jsem něco podobného u Tomáše, v 8 týdnu jsem začala krvácet a šla jsem ze dne na den na neschopenku a taky jsem od kolegyň slyšela dost hnusné věci. Většinou to byly mladé holky, které o těhu neměly ani páru. Starší a zkušenější mi řekly, že jsme měla jít na neschopenku hned a nedělat v takových drsných podmínkách.
2. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
makinecka: vecY??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hezký překlep......

na kolegy se vykašli, je vidět ,že všichni myslí jen sami na sebe, já měla v bývalé práci totéž, spoléhali na to, že tam budu pořád a když jsem se sbalila a odešla, málem se z toho zbláznili........
nejdůležitější jsi ty a tvé mimi a tvé zdraví.......
já jdu taky za chvilku na neschopenku .............ale ted podnikám, takže je to ok......jen aby mě doktor nechal. a ty jsi kvůli čemu na nemocenské..?
2. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
vidím že už na mě doléhá těhu demence :grinning:
už jsem to psala,dělám v labině plné chemikálií,takže tam ani nesmím být
2. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
jo a mě se chce taky pořád bulet,připadám si teď taková bezmocná a všechno mě rozhodí
2. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
O tom bulení vím své. Včera jsem brečela u zpráv jak ukazovali první miminko roku. To se mi ještě nestalo :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
jé maki, promin, já už jsem se tě ptala potřetí na tu práci......................
tak v tom případě jsou ti kolegové tuplovaní trotli, to je přece jasný, že tam nesmíš být......
holky fakt až tak? já teda nebrečím vůbec.............zatím.....
2. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 33DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 32DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................ 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
avally............. 30 let............... 5 snažení / 31DC (poslední cyklus 27 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 28DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /23DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /12DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 3DC (poslední cyklus 53 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 116DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 110DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 92DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 86DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 77DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 68DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 64DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 54DC (poslední cyklus 31 dní)
3. led 2010 v 00:22  • Odpověz
autor
holky,jsem zjistila že existuje nějakej test na zjištění pohlavy ditěte (od 10tt) jmenuje se to intelligender test,ale u nas to neprodavaj.přes ebay se to koupit da.

jdu spat
3. led 2010 v 00:44  • Odpověz
Ahojky holky,
jééé tady už je tabulka a já jsem ještě prosincová :frowning2: , no nevadí, hlavně, že už jsem nahoře :slight_smile: . o tom testu na určení pohlaví jsem četla, ale teda nešla bych do toho, protože asi ani pohlaví dopředu vědět nechci.
3. led 2010 v 08:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,
maciol,jestli chceš tak si přepiš datum.
to ja bych si ten test koupila.na slovensku ten test prodavaji.
3. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ,

včera jsem byla v lékárně a koupila jsem si další testíky Mamatest :slight_smile: , původně jsem chtěla testovat až zítra, ale jak je člověk má doma, je to velké lákadlo....tak jsem testla a čárka už začíná být silnější a začala se rýsovat už po minutě. Takže si myslím, že už taky můžu k Vám nahoru do tabulky :slight_smile:.
3. led 2010 v 10:30  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 33DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 32DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................ 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 28DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 27DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 24DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /23DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /12DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 3DC (poslední cyklus 53 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 116DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 110DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 92DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 86DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 77DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 68DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 64DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 54DC (poslední cyklus 31 dní)
3. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Teda, chvilku tu nejsem a s těhulkama se roytrhl pytel. Horní část tabulky je už početnější než ta dolní :slight_smile: Moooc velká gratulace.

U mě pořád jedna. Testovala jsem na Silvestra, abych se kdyžtak vyhnula radovánkám, ale jen jedna, duch nikde. Ještě asi budu ykoušet, ptotože to bylo teprve 27DC a MS má přijít ža za pět dní.
3. led 2010 v 10:35  • Odpověz
Jessiko budu moc držet palečky, aby se tam ta druhá čárka ukázala. Avally to je dobře, že už jsi taky nahoře.

Tak kdo bude ta první těhulinka roku 2010????
3. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nálady se u mě střídají jak na horské dráze. Chvilku pocit bezmezného štěstí a z toho vztek a depresivní pláč :/ Znám to, vždy před MS u mě proběhl den, dva, kdy se mnou nebyla řeč - ale jak to manža vydží 9měs, to teda nevím :fearful: Budu se muset nějak soustředit, abych byla milá a plačtivá a vynechat tu nespokojenost a vztek.

Doufám, že to teda teď bude boj an 9měs - včera mě zase dost pobolívalo břicho, k tomu se mě udělali obrosvský jebáky na bradě a test - no testla jsem naposledy odpoledne, jak jsem psala, ale když to uschlo není silnější než předtím. A vylézají ty čárky tak do minuty, ne dřív, mám zase strach teď já, jestli je vše ok. Orchi leze dřív než kontrolní.... Dej vědět Lauri, co Ty, já testnu zase zítra.
Stejně jsou ty testy na prdku - teď už nic nezachrání ani víc neřeknou.
3. led 2010 v 11:10  • Odpověz
dobré dopolko,

maciol, avally, jinjin - gratulka ke krásným tlusticím :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál.

a opravdu musím prohlásit, že prosinec byl plodný na ty 2 //. Ježíšek musí existovat :dizzy_face: :dizzy_face: to není jinak možné :dizzy_face: :dizzy_face: takových vyloupnutých miminek o Vánocích.

Jess - taky držím pěstičky aby za pár dní vyběhly 2 //

a vítám holky nahoře v tabulce :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Jin - jééé my jsme si tak podobné :grinning::grinning: Já jsem včera testovala a sice ta testovací vylízá dřív než kontrolní, ale přišla mi světlejší než třeba test 38 DC. Takže jsem z toho byla taky nervózní a test radši hodila do koše. Nevím, jestli teď neřeknu nějakou blbost...ale myslím jsem někde četla, že když už je ta hladina hcg moc vysoká, tak to vykresluje nepřesně. Třeba vezmi si, že já jsem 38 DC měla úplně brutálně tlustou čáru a tmavoua bylo to z moči v 23 hod večer. No a pak 45 DC mám slabší a ta byla z moči v 10 ráno (a byla to první moč). Myslím, že totiž v téhle fázi už by se moc testovat nemělo. Podle mě to je nepřesný. A pak se jedině stresujeme. Musíme být v klidu...naše maminy ani testy neměly...a bylo to tak lepší. Takže já radím už netestovat a počkat si až co nám řekne doktor.
3. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahojky holky,
jess: pět dní před ms je strašně brzo, zkus dva dny před a to je naděje, ale čím blíž k ms tím líp.......
jin: já už pár dní netestovala, jinak poslední test mi taky přijde stejný jako ten před ním, takže se tím nechci stresovat, mamatest koupím ještě zítra a zkusím v práci..............holky, já už se tam tak těším......hrozně, už mě to válení doma nebaví.......
a dneska jdeme do kina na avatar, viděla jste to některá??
3. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Laurinko, my jsme byli na Avataru před Vánoi a bylo to úplně super! Hrozně se mi to líbilo
3. led 2010 v 11:46  • Odpověz
dasch: fakt? tak to jsem zvědavá................pak písnu, jaké to bylo....ale hodně dlouhé teda.....
3. led 2010 v 11:59  • Odpověz
to jo, byla v kině i přestávka...ale mně to fakt nevadilo, mám ráda filmy tohoto druhu...moc pěkný mi to přišlo..klidně bych šla zas a vůbec nejradši na 3D verzi
3. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahojky, tak ja mam s ranem mnohem lepsi naladu nez vecer, to na me jdou vzdycky nejake chmury:( a depky :frowning2: Mrzi me to, ze nemam porad dobrou naladu a nejsem permanentne natesena na miminko, ale proste se tomu nemuzu ubranit. Uz se docela tesim do prace, mezi lidi... chybi mi ten normalni rezim a zaroven jsem napjata a zvedava, co nam prinesou dalsi dny, co mi rekne dr. a jak bude hrášek zvladat to moje decentni sportovani...
3. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky moc vas zdravim do noveho roku :slight_smile: uspesne jsme s bobikem prezili silvestr a ted cekame co nam prinese novy rok :slight_smile:
lauri22: taky dnes vyrazime na avatara, zkusime tu 3D verzi tak uz se moc tesim :wink:
3. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj charlot, no my jdeme taky na 3d, tak jsem zvědavá.......
3. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
laurinka: mám to dostat v pátek a chci testovat nejdřív v sobotu ráno. to ale budeme u tchánovců, takže to přesunu až na neděli. pokud teda do té doby nedorazí MS. :unamused:
3. led 2010 ve 13:06  • Odpověz
jessika: držím palce, ať mrška nedorazí :wink: , myslím si, že na testování je ještě brzo, já testovala až v den vynechání MS a čárka byla jen slabá a ještě po limitu :wink:

Holky, ještě jednou všem moc děkuji za gratulace ke // :dizzy_face:
3. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.