• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=553171&vReferer=

holky, kdo chce mrkněte, přikládám fotečku našeho flíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holčiny,
jelikož by toho bylo na vypisování moc, tak to zkrátím - gratuluju všem ke všemu =)

Jak to tak pročítám, tak nevím, jestli vám mám závidět, že máte těhu příznaky, nebo si gratulovat, že se mi vyhly...
3. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Zolik krásná fotečka a gratuluji k těhu řidičáku.
3. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Ahoj, mohla bych se k vám přidat? snažíme se taky od října, doma už máme osmiletou princeznu, která byla na první pokus, a tak mi už tak trochu hrabe :unamused:
3. led 2010 v 18:47  • Odpověz
no holky tu su same gratulace tak sa pridavam tiez :slight_smile:
zolik ta foto sa podarila :wink: :slight_smile:
3. led 2010 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoooj holky moje :slight_smile:,

tak jsme zpátky z výletu, byla to paráda, krásně jsem si užila Mattonkového Silvestra, mámn super náladu a jsem báječně odpočatá, i když jsem vesměs chodila spát po půlnoci (jako první ze všech...prostě dýl vydržet nešlo :rolling_eyes: ).
Jo a holky...z výletu jsem si přivezla bříško :grinning:, už vůůůbec nejde zatáhnout a dokonce už ani úplně schovat....a všichni mi na něj pořád šahali...zvláštní pocit, musím si na to zvyknout.... :confounded: :slight_smile:
3. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Ufff...dočetla jsem Vás, ale musela jsem si dělat poznámky :pensive:

Maciol + Avally - já vím, už to tu xkrát bylo ale: GRATULUJU MOC!!!! To je krása, že se nám to těhulení tady tak daří!!!

Hella + Jessika (a možná i další, na které jsem zapomněla) - držím palce, ať se zadaří!!!

Orchi - jen k tomu pádu na bok. Já před dvěma týdny spadla na zadek, jen to buchlo, ale spíš mě bolela ruka, jinak nic...nemůžem se zavřít doma až do porodu, to bych se zbláznila. A vyčetla jsem, že cca do 16tt je mimís dobře schovaný v pánvi, takže by se mu snad namělo nic stát, pokud to není extrémní pád...
Jo a ty nálady....nemám extrémní, ale docela reaguju na dojemné věci, víc než dřív...hned brečím jak želva...třeba teď, když mi mamka řekla, že mi pořídila tašku oblečků na mimi....slzela jsem i přesto, že jsem měla radost
:slight_smile:
3. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jin a ostatní Brňandy - já se 16.01. souhlasím....teď ještě se domluvit kde. Už se na Vás všechny moc těším !!!

A ještě jednu věc musím napsat...myslíte holky, že není dobře, když prozatím do práce chci chodit? Že se mi nechce na neschopenku? Cítím se moc dobře, vyjma krvácení v 11tt jsme ok (snad budeme i na kontrole 5.1.), pracuju v kanceláři...tak nějak nevidím důvod zůstávat doma. Mám pocit, že okolo mě zůstává každá těhule na neschopence a to i ty, co jsou úplně ok, třeba jen měly nevolnosti (samozřejmě třeba u makinecky, to je něco jiného...tam není co řešit)
3. led 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, jsem tu nová (asi 15 minut :slight_smile: a čekám na druhé mimčo, ale dovolím si odpovědět - když jsem čekala dceru, tak jsem chodila do práce celé těhu, do půlky osmého měsíce. Nevolnosti jsem překonala, a myslím, že kdybych byla doma, tak bych se strašně sledovala a tak. Měla jsem pohodovou práci,nic kritickýho a vyhovovalo mi to. Teď ale plánuju být na rizikovým, malá má kroužky a všude ji vozím, a to už by s těhu a prací současně moc nešlo dohromady.
3. led 2010 v 19:08  • Odpověz
zuzana_22 - zapomněla jsem Tě mezi námi přivítat :slight_smile: a díky za názor....přesně to si myslím...určitě bych se doma nudila a řešila každé píchnutí a já nevím co... :confounded:
3. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Děkuji za přivítání, to já se připomenu :slight_smile: já si to myslím taky, mám dvě takový nejbližší kamarádky, jedna taky v poho pracovala a druhá byla hned od začátku doma (nic jinýho jí nezbývalo, doktorka ji poslala rovnou kvůli tomu, že na malýho čekali dýl jak dva roky) a strašně si to užívala. Tak samozřejmě konečné posouzení je na Tobě a taky doktorovi. Jinak já jsem si myslím dvakrát vzala týden nemocenské na oddech a relax, doktor s tím neměl nejmenší problém.
3. led 2010 v 19:17  • Odpověz
zolik: krásná fotečka :dizzy_face:

daee: moc děkuji :slight_smile: . Jinak k té práci, také pracuji v kanceláři a chtěla bych chodit co nejdéle to půjde...ale nevím nevím jak to bude u mě, jsem v práci vyloženě od rána do večera a ještě ke všemu denně dojíždím do práce přes 100 km...

zuzana_22: také Tě mezi námi vítám :wink:
3. led 2010 v 19:25  • Odpověz
avally: děkuju za přivítání, a taky Ti i všem ostatním těhulkám blahopřeju a přeju hlavně zdravíčko!!!!
No nevím, jestli to pracovní tempo u Tebe i s tím dojížděním je to pravé, té cesty bych se asi trochu bála.
3. led 2010 v 19:32  • Odpověz
zuzana_22: děkuji :wink: , právě to dojíždění je nejhorší, jinak by to bylo v pohodě, no uvidíme jak to budu zvládat... :wink:. Jestli chceš můžeš se k nám přidat do tabulky :wink:
3. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky,
zuzana_22: také Tě tu vítám.
daee: nechceš nám to Tvé bříško vyfotit? Pořád čekám, kdy "to" bude na mě trochu vidět a nic :slight_smile: No já nějaký malý špek vidím, ale na těhu bříško to moc nevypadá. Jediné, co mě dost naštvalo...když jsem našla jednu malou strii :frowning2: Bříško skoro žádné a už mi praská, tak nevím, jak to půjde dál... :angry: A to mažeme 2x denně. Asi zkusím koupit nějaký kvalitnější gel.
A také jsem si koupila ten "Tvůj fotodeníček" a moc děkuji za tip! Je naprosto úžasný...měla jsem z něho velkou radost a je to přesně to, co jsem hledala! Fakt super. Všem doporučuji!!! Jen je celkem drahý :confounded:
3. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
No já pracuju normálně od 07,30 do 16,00....dřív jsem honila přesčasy, ale poslední rok se mi trošku změnila pozice směrem nahoru, jsem za to ráda....vysedávat v práci do večera bych teď nezvládla...
Dojíždím denně autem (pořídili jsme druhé ojeté, teď nedávno, abych to měla pohodlnější - pracuju na druhém konci Brna) a většinu dne sedím na počítačem.

Mám takovou představu, že budu pracovat zhruba ještě dva měsíce (že by tak do konce 7měsíce?)...a pak z domu, až dokud to půjde. Moje práce jde totiž bez problémů dělat i z domu z notebooku

Avally: to dojížděnímáš autem? nebo autobusem a tak? To musí být hodně náročné :unamused: a pracovní doba od rána do večera....to je taky blbý...nešlo by se domluvit na nějaké úpravě?
3. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
didi: jééé tak to jsem ráda, že se ti ten deníček taky líbí :wink:...pravda, ta cena je horší...ale zase budete mít krásnou památku na to všechno, co se bude dít :slight_smile: . Já ještě nevypisuju :pensive: , ale už se do toho pustím...

A pupík vyfotím...zkusím zítra :grinning:...počkej, taky se za chvilku dočkáš....za chvíli začne být ten špíček tvrdší a bříško zůstane, i když se ho pokusíš zatáhnout...mě se takhle změnilo a vyskočilo během tří, čtyř dnů... :grinning:

A čím mažeš? Já ElastiQ...a střídavě s kokosovým olejem
3. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
daee no pekne sa nam gulatis :slight_smile: uz sa tesim na foto
ty mas ale vela energie aspon taky mam s teba pocit mas sa asi fakt super a to je skvele :wink: :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:23  •  1 dítě  • Odpověz
daee: jezdím autem :wink: , je to hodně náročné, ale na druhou stranu práce je to dobrá a jsem spokojená...ale vždycky jsem si říkala, že takhle budu dojíždět jen do mateřské....nebo dokud to půjde (ráda bych alespoň do 5 měsíce).
Holky o jakém deníčku tady píšete?
3. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Tak koukám, že je to tu už samá těhulka, vlezla jsem do špatný diskuze :slight_smile:
Ne, vážně, mám dotaz, kterej mě teď hodně "žere" - měly jste ještě v době snažilkování nějaké kritické období? pro mě je to tak ten týden před ms, to nesu nějak hrozně těžce tu nejistotu, dělám každý dva dny test, vidím // i tam, kde nejsou. A paradoxně když přijde ms, tak už je to celkem dobrý, chvilku si to odsmutním a už zase myslím na hlídání ovu a vitamínky a tak. A i když bych to ráda přebila nějakým jiným programem a tak, tak se mi vůbec nedaří na to nemyslet :frowning2:
3. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky

zuzi - vítám Tě...a rovnou odpovím - já jsem samozřejmě byla taky nervózní...no a pak mě vyléčilo to, když jsem si udělala test dva dny před očekávanou MS, byla slabá čárka, já nadšená, že jsem těhotná a pak začala čárka mizet...tak jsem si řekla, že testovat už nebudu..jedině, když mi to vynechá. Jenže já jsem trošku speciální případ, protože my jsme se snažili třikrát a pokaždý se to povedlo a já jsem ani nemusela testovat, protože mi naběhly prsa, hned na nich byly žilky a já jsem věděla, že je to tutovka. Teprve napotřetí se to zatím drží a v úterý jdu na kontrolu...no a teď se pro změnu třepu strachem, co když nebude srdíčko a tak...Takže si myslím, že je naprosto normální, že jsi nervózní a pořád na to myslíš. Podle mě na to myslí každá tady...ale jsme tu skvělá parta a vždycky si poplkáme a hned se nám uleví :slight_smile:

Daee - jůůůů těhu bříííško :slight_smile: Jo a já bych chtěla taky dělat co to půjde...taky můžu dělat z domu...a zajímavý je, že tomu i dávám přednost...pracovat z domu...asi je to zvláštní..všichni vykládají, jak se do práce těší a tak...jako my tam máme celkem fajn lidi, ale každý den je ta sestava jiná, protože pokaždý dojde třeba někdo jiný nebo tak..takže dost se to tam mění a já jsem stereotypní člověk...nemám ráda moc změn a hlavně mám ráda takovou přátelskou atmosféru...a máme v práci jednoho člověka, co dělá věčně dusno...takže já fakt nejradši dělám z domu...a hrozně se na to těším :slight_smile:

Jin - já úplně zasklila Tvůj dotaz na sraz 16.1. Jsem pro všema deseti (nebo že by dvaceti)? :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
avally: tak uvidíš, jak se budeš cítit...třeba to půjde bez problémů a nevolnosti se Ti vyhnou :wink:
Jo a deníček...koukni ke mě do alba, je tam vyfocený...dostala jsem ho k Vánocům a moc se mi líbil, tak jsem ho doporučila tady ostatním holkám, které sháněly nějaký pěkný...
3. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
zuzana_22 viem co myslis ja som take obdobie mala.stale som na to myslela a vsade som videla same tehule vo filmoch na chodniku aj kociky isla som sa zblaznit ze ostane maju brusko a ja nie a potom som si povedala ze takto to dalej nejde desila som samu seba ale aj priatela a povedala som si ze ked to pride tak to bude asi mimi pride vtedy ked to najmenej cakame najky cas som nechodila ani na konika aby som nevidela fotky deti proste som s tym prestala a teraz na to sice myslim ale uz zdravo :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzana - období po OVU je těžké pro většinu, co tu jsme, alespoň jak jsme se bavily, tak ty dny vůbec neutíkají, člověk by nejraději hned druhý den věděl, jestli se zadařilo....to znááááám!! Nám se mýválek podařil na 4snažení, kdy jsem brala vitamíny a dva cykly použila OVU testy...u mě krize byla po třetím neúspěšném snažení...naštvalo (rozesmutnilo) mě, že přes všechnu snahu se nedaří (to jsme celá já...všechno nejraději hned) a čtvrtý pokus jsem vůůůůůůbec neřešila, nakoupila jsem permanentky na cvičení, zaplatila hory, přestala počítat plodné dny....hmmm a ono se zadařilo :grinning:

Já doporučuju prostě netestovat, až pokud MS vynechá....ušetříš si zbytečné nervy a trápení, přemýšlení atd...směřování snažení na dny OVU..jestli přesně víš, kdy je máš je určitě dobré...toho bych se držela, ale víc bych zkusila nad tím nepřemýšlet, ale to se lehce řekně....vím...... :unamused: :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
daee: bříško vyfot, já už se taky těším, až budu mít.................
jinak vítám zuzku.....
a ten tvůj fotodeníček chci taky pořídit, už se těším, zítra se chci objednat k dr. konečně, tak snad mě vezme brzo......
hlásím, že avatar byl fajn, akorát moc dlouhý....
no a byli jsme i v tescu, tak náš mimišáček má zase něco nového, koupila jsem tři bodyčka s dlouhým rukávem a tři overálky......vše na tři až šest měsíců, at máme i něco většího, tak už to přibylo do komody........akorát budem muset přikoupit další, už se mi tam nic nevejde......a to chci příští týden zamířit do C&A...... :grinning:
3. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
Holky, moc děkuju za odpovědi, vidím, že to většinou vidíme všechny stejně. Já to právě ze sebe potřebuju trošku dostat, kamarádky ani manžu tím nechci "zatěžovat" - manžu bych nervovala, hned by si myslel, že je někde problém. A když jsem kámošce (na první čekala 9 měsíců, druhý bylo na první pokus) napsala, že jsem nakoupila na snažení 4. měsíc ovu testy, tak se smála,že prý blbnu a co budu dělat za půl roku. To mě celkem mrzelo. Chtěla jsem jí napsat, že když mi otěhotnění trvalo nejvíc dva měsíce, tak na půl roku teda nejsem vůbec připravená, ale pak jsem to neřešila. S tím nemyslet na to je skvělej trik, já na to ani moc nemyslím po menstruaci, ani hned po ovu, to vím, že s tím prostě už nešlo nic víc dělat :slight_smile: , ale pak právě to čekání!!! a to už mám jednoho sviště doma a chodím do práce, no musím se z toho nějak oklepat.
3. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
zuzana jasnacka kludne pis aspon sa ti ulavi kazda mame na to iny sposom ja som proste vypla net a prestala sa divat tak na tehulky a deti
3. led 2010 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz
nathali, já jsem právě začala s opakem, kochám se tu všema vyfocenejma testíkama, teď příští týden čekám ms, a jestli přijde (jakože cítím, že jo :frowning2: tak přijde na řadu kontryhel a ovu testy. Zkoušela jsem chvíli na to nemyslet, a vyhýbat se i koníkovi a tak, a to mi vůbec nejde, jsem při tom daleko víc ve stresu. Naopak mi pomáhá si tady číst i ty příběhy a pak vím, jak vlastně můžu bejt vysmátá, co tu všechno holčiny pro to, aby měly mrňouska, udělaly, tak se za tu svoji hysterii až stydím. Tak uvidíme, co přinese čas. Naštěstí manžel proti snažilkování na povel nic nemá, naopak se ptá předem, tak aspoň s tím nemusím bojovat.
Jestli se smím zeptat, v jakém Ty jsi ... stádiu? nebo jak bych to nazvala :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
my sa snazime uz tak 8 mesiac ale ja mam stale problemy nechodi mi ms a ani ovu niekedy nemam ak sa mi to nezlepsi praskami -dali mi hormony proveru tak pojden do genetu aby mi spravili nejake testy ale snazim sa nechavat to na pani prirodu
3. led 2010 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz
Uff, tak to je taky boj. Na druhou stranu, i když to zní hrozně, tak je dobře, že se to nějak řeší. Moje kámoška se snaží už skoro dva roky a doktorka jí řekla, že když šlo přirozeně první, tak půjde i druhý...to mi připadá jako naprostá šílenost, to bych asi duševně nevydržela.
3. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.