• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
tak nech uz necaka a ide na nejake testy alebo nech hned vymeni doktorku
mne tiez jeden gyndos povedal ze som ok a hned som ho vymenila za ineho a ten vsetko pekne riesi a vsetko mi vysvetli
3. led 2010 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz
teda to bych doktorku poslala do patřičných míst a okamžitě změnila doktora, to, že šlo první přirozeně nic neznamená, moje kámoška s prvním otěhotněla přes HA, a o druhé se snaží už přes rok a nic.........

já si o svém dr. taky myslela že nic dělat nebude, protože já měla dlouhé cykly, a byla jsem připravená ho vyměnit, ale doktor překvapil, přišla jsem a on sám od sebe mi začal pomáhat, vyšetřil mi krev, napsal léky a jsem těhu hned.........takže doktor je fakt zlatý....
3. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
a ake lieky si uzivala a to si mala stastie ze hned si bola tehu ja som zvedava ci sa nam podari tento rok
no ale keby mi doktorka povie ze to pojde prorodzene asi ju udrem po takej dobe to by uz aj sama mohla vedet ze tam asi nieco neni ok staci ze jej ide ovu inak ze sa posunula jak nebere HA
3. led 2010 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
Přesně to si myslím taky, už jsem jí to říkala, ale ona tenhle názor odmítla a dál se o tom nechce bavit, no je to její volba. Můj doktor, kterého mám už těch deset let, mi zase řekl, ať to zkusíme půl roku a pak kdyžtak přírodě trochu pomůžeme. S tím naprosto souhlasím, bude mi zakrátko 34 a nechci moc dlouho čekat.
3. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
a to bude tvoje prve dieta???
no ked kamoska nechce pomoct tak to je jej volba
3. led 2010 ve 22:36  •  1 dítě  • Odpověz
dobru noc holky zajtra sa tu stavim papa :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ne, mám už doma princeznu, v únoru jí bude devět.
Tobě taky dobrou noc, také mizím, a objevím se až večer, v práci bude asi fofr :frowning2:
3. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
zuzko: tak to ten tvůj doktor je podle mě ok.......
nathali: já měla clostilbegyt, je to na vvolání ovulace, já ji totiž vůbec neměla.......a cykly trvaly i šedesát dní, bylo to strašné a nekonečné....................a taky jsem s tím půl roku před snažením čekala, mohla jsem to mít vyřešeno hned.......no ale neva.......a taky má asi manža v poho spermie, když to klaplo hned, ted jen aby bylo vše v pořádku holky, zítra se objednávám k dr, tak mi držte palce.......
3. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 34DC (poslední cyklus 42 dní )
helabella...........36 let................4 snažení / 33DC (poslední cyklus 26 dní)
jessika.............26let ................ 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 29DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /24DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /13DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 4DC (poslední cyklus 53 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 117DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 111DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 93DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 87DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 69DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 55DC (poslední cyklus 31 dní)
4. led 2010 v 07:26  • Odpověz
Dobré ráno holky,

tak dnes zase v práci....

daee: děkuji za info, kouknu na ten fotodeníček, vypadá zajímavě :slight_smile:, něco podobného jsem si také chtěla pořídit :wink:
4. led 2010 v 07:29  • Odpověz
Jinak dneska je už čárka zase silnější :dizzy_face: a vylezla skoro hned :dizzy_face:
4. led 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno holky, já dnes mažu k obvodní, rýma se mě drží od předvánoc a nemá se na ústup a hlavně se mi přidal bolavý kašel, takže to nebudu hrotit. A jak jsem zapomněla na tu kontrolu na gyndě, tak jsem tam dnes volala a mám přijít dnes. Takže tam pofrčím asi dřív jak před tou obvodní, ať vím, že je vše O.K.
Avally - super, že čárka sílí, doufám, že to zažijete každá, která zpočátku naleznete ducha.
Jinak naprosto zírám, jak se ten seznámek těhulek zaplňuje - neskutečné! Za chvíli budete všechny nahoře :slight_smile:. A koukám, že v tabulce snažilek jsou tak 3 horké adeptky (dle délky cyklu). :slight_smile:
4. led 2010 v 07:36  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju všem krásný nový rok!
maciol a avally - strašně moc gratuluju, a taky strašně moc závidím. já mám někdy pocit, že se těch // nedočkám :frowning2:
heli - tobě držím palečky, ať dneska test dopadne na výbornou!!!!!

jdu radši pracovat, ať o tom všem příliš nepřemýšlím :grinning:
4. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Pěkné dopoledne holky,

vítám mezi námi Zuzanu.22 a přeji, ať se brzo zadaří.
Volala jsem dneska doktorce a mám přijít zítra na krev a podle hladiny HCG mě potom objedná na ultrazvuk.

Avally gratuluji k čárce, vidíš, že je to den ode dne lepší.

Pěkný den.
4. led 2010 v 09:18  • Odpověz
koukám, že na zítřek se nám ty kontroly nějak kupí :slight_smile: já, Daee, maciol...a myslím ještě někdo?
4. led 2010 v 09:20  • Odpověz
večerničko - vůbec se nenech vyvést z rovnováhy....proč by ses neměla dočkat? Stačí jen cyklus nebo dva a sliznička bude vysoká jak má být a mimís se podaří hned...nezoufej :slight_smile::wink: Já myslím, že do toho března seš nahoře...víš, že jsme si to slibovaly...no a to máš jen dva měsíce :slight_smile:
4. led 2010 v 09:22  • Odpověz
díky daschi, ty si zlatíčko :slight_smile: jen minulý měsíc byl už dr. spokojený, a tento jsme to všechno trefili no a teploty žádná sláva, spíš klesají :frowning2: ale zatím 6DC, jen dnes mám přestat s Utrogestanem, tak to půjdou ještě níž .....
4. led 2010 v 09:24  • Odpověz
a nechces radeji ten Utros tak jak ja vydrzet do testiku? Ale nechci te navadet :slight_smile:
4. led 2010 v 09:28  • Odpověz
protože mi připadá, že 6 DPO je krátká doba na to, aby se mimis uhnízdil...mně moje doktorka když jsem začínala s Utrogestanem řekla, ať ho beru 10 dní a když mezitím přijde MS, tak pak ať přestanu...prostě od 16 DC tak nějak 8-10 dní...podle MS...no a pak se mi to ustálilo tak, že jsem vysadila a mrška\ přišla za dva dny...takže cykly 28 dní...

No a nenervuj se ani když je sliznice vysoká a vše jste trefili...vždyť si vem, že i zdravým párům se třeba podaří až napočtvrtý...hlavně zůstaň v klidu...juá vím, že možná je stresující vidět, jak holky rychle mizí všechny nahoru...ale ty za chvilku budeš nahoře taky :slight_smile:
4. led 2010 v 09:33  • Odpověz
no taky me to napadlo. ale pak bych to musela priznat dr :frowning2: nebot on me davkuje dle grafu BT :wink:
asi mu jdu zavolat, co delat, kdyz se mi tak posunula ovu :grinning: a uvidime :wink:
a diky moc. obcas to clovek potrebuje dostat ze sebe ven :wink:
4. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky vdolky :slight_smile:

Tak jsem objednaná na čtvrtek k Dr. Doufám, že to vyjde, uf uf, to je teda mazec - prý žádné strasy v těhu :astonished:

Večerničko, do března jsi nahoře. Nezoufej, však my ještě také nemáme vyhráno. Ale jak nás tam bude dost, a budem zadraplé, vytáhneme Tě tam raz dva!

Tak to vypadá, že SRAZÍK Brněnských snažilek a těhulek BUDE 16.1.2010. ODPOLEDNE (15h?). TAK SI TO ZAPIŠTE DO DIÁŘŮ, jestli jste to některá přehlédla :slight_smile:

Místo nechávám na někom jiném :sweat_smile: zbaběle. Nic rozumného mě nenapadá.

Pěkný den.
4. led 2010 v 09:36  • Odpověz
to je úplně v pohodě...já Tě naprosto chápu...kdybys viděla, jaká mě se zmocňuje hysterie ohledně zítřejší kontroly...dneska jsem raděj zůstala pracovat z domu a řekla, že budu chodit po úřadech, tak že nedojdu, protože jsem strašně nervózní a nejsem schopná se na nic soustředit...
4. led 2010 v 09:37  • Odpověz
a nás pražský holky žádný srazík nečeká :astonished: no snad pak něco vymyslíme celorepublikového :wink:
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Jin vdolková :slight_smile: píšu píšu do diářku...holky, můžu být sobeckýý návrh na místo? Je to totiž blízko pro mě, Daee i Jessicu :grinning: - nevím ale jak pro zbývající - co Mariánský údolí? A spojit to s vycházkou...a pak posezením u čaje a krbu v Eldorádu nebo U Raka? Znáte to tam?
4. led 2010 v 09:39  • Odpověz
teda "mít návrh" :grinning:
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
4. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky....

tak na mě dnes ráno padly nervy ze zítřejší kontroly :frowning2:.....co se uvnitř za ten měsíc událo? A jak mimi zvládlo vysazení Utrogestanu? Jestli mi Dr. dovolí ten předporodní dvičící a teoretickej kurz?....atd.
Jéééé, já z toho mám nervy :zipper_mouth:

Dr. po mě chtěl ranní moč, tak jsem dnes ráno koupila v lékárně zkumavky (pět za 7,50) a musím to zítra nějak přepravit a uchovat do 14h...myslíte, že by ta zkumavka měla být v ledničce?

A ještě jeden dotaz holky, myslíte, že má cenu se ptát po pohlaví miminka u normálního gyn.Dr.? Že by to mohl poznat? Má takový menší UTZ než měli na NTscreeningu....tak nevím, ale jsem straaaašně zvědavá :sweat_smile:
4. led 2010 v 09:55  • Odpověz
vecernicko - nevěš hlavu....v téhle diskuzi se rodí v roce 2010 a Ty jsi naše, takže pro Tebe to platí taky a jak píše Dashiki...do března jsi nahoře :wink: :slight_smile:
4. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Dashiki - no já jsem samozřejmě pro, je to tam moc příjemné....jen jestli pro ostatní to nebude moc z ruky...
4. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Daee - já myslím, že by to měla vidět i normální gynekoložka. Já jsem tak na minulé prohlídce do kabinky zaslechla, jak tam jedné mamince oznámila, že to vypadá na holčičku...Slyšela jsem i bít srdíčko..tak jsem v té kabince brečela, jaký mají štěstí..a v té době se ve mně už prtě zahnizďovalo :slight_smile:

Taky jsem strašně nervózní, co mi zítra doktorka řekne...Moč podle mě nevadí, když necháš někde venku..vždyť i na testy se píše, že by měla mít pokojovou teplotu...ale nevím no...
4. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.