• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Nath....a myslíš, že je tu možnost, že bys mohla být těhu? Když vynecháš pochybnosti o ovulce a tak...sleduješ na sobě nějaké příznaky (třeba ty chutě..to je zvláštní :slight_smile: )?
7. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
no keby som nemyslela na ovu tak si mylsim ze by to aj tehu mohlo byt :slight_smile: ja som fajcila a teraz uz nemozes vobec mi to nechuti a mam chute na vsetko mozne no neviem nechcem si robit nadeje a zajtra mi povie lekar ze nic tam neni ale som zvedava :slight_smile:
jak to ze este nespis???
7. říj 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Je pravda, že jsem na sobě kolikrát viděla milion příznaků od nevolností přes bolavá prsa, ale nakonec samozřejmě nic...a teď, když jsem na tím urputným snažením zlomila hůl a nesledovala se, tak se na nás usmálo štěstí...a příznak není a nebyl ale vůbec žádný....
Chci říct, že je dobře, že se příliš přehnaně nepozoruješ...člověk často sám k sobě není objektivní (ale třeba zrovna ty tvoje chutě jsou ten správnej signál :slight_smile:), uvidíš, co zítra řekne doktor....a určitě nám přijď říct, jak jsi dopadla!! :slight_smile:

Nespím, ještě je brzo, chci se ještě dívat chvilku na TV a užívat si pohodičku (pejsek spinká, přítel je venku s kamarádama...paráááda)
7. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
no ja som sa pozorovala jeden cas a vsetko co sa vychylovalo od "normalu" ale co je normalne?som povazovala za priznak :slight_smile: uz mi s toho sibalo ale potom som s tym skoncila fakt to bolo hlupe a priatelovi som uz sla na nervy stale som kecala iba o detoch tak teraz to nechavam ta nerobim si ani nadeje radsej a mozo bude aj mile prekvapko no uvidime :slight_smile: urcite dam vediet nech to dopadne ako kolvek

no ja som sama tiez doma priatel je este v praci lebo on jazdi tak som zvedava ze kedy pride uz mam nachystanu pre neho aj veceru a kafe :slight_smile: no ja som skvela zenska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2009 ve 21:22  •  1 dítě  • Odpověz
na příznaky se holky vyprdněte. Znáte to - přání otcem myšlenky. Hlava je svinstvo a dokáže na těle vykouzlit těhu příznaky, i když se těhu nekoná. Tak proč se zbytečně nervovat a pozorovat a pak se trápit. Znám holčinu, co 3 měsíce nevěděla, že je těhu, protože menstruovala, takže "rozum" byl odpojen a žádné příznaky se nekonaly :slight_smile:
7. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
nathali: nemáš MS pravidelně? tak to jsme na tom stejně.....vidíš mé číslo v tabulce - 45DC....a to ještě nekončíme, kdoví, kdy to dostanu.....vysadila jsem HA před půl rokem a na vyvolávačce jsem zatím nebyla - vždycky to přišlo, ale naposled dokonce 56DC....hrůza...tak jsem zvědavá, jak se podaří mimi......ale třeba to bude ok....k doktorovi mám jít na konci října, tak se s ním musím nějak poradit.....
a s tím, že ti přestanou chutnat cigarety, to mi říkalo hodně známých - i maminy mých kamarádek, dřív těhu testy neměly, ale prý to podle toho poznaly, že už jim cigarety nechutnaly.....a byly těhu :grinning:
tak zítra dej vědět, jak jsi dopadla.....
7. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahoj taggy a preco nejdes na vyvolavacku ??? mne vzdy gyndos vynadal ked som dosla nejak neskoro vravel mi ze ked mi to nepride tak maxi dva tyzdne a na vyvolavacku no urcite dam vediet ale dost uz o tehu lebo si este zacnem nieco namyslat a nakoniec budem sklamana . taggy moc ti drzim palceky aby sa ti to dalo kokopy a mimco prislo co najskor :slight_smile:
sven s tymi priznakmi mas pravdu hlava si robi svoje :sweat_smile:
7. říj 2009 ve 21:50  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: já nevím, vysadila jsem v květnu, první MS přišla po 26dnech, další po 41 dnech a další až po 56dnech. to už jsem byla na vyvolávačku objednaná, ale dostala jsem to, tak jsem to zrušila.....a další MS čekám teď....já u něj byla hned po vysazení a on řekl, že když to nedostanu do dvou týdnů zpoždění, že mám přijít...ale já to dostala hned, tak jsem byla šťastná....ale to bylo jen jednou...a někdo říká, že je lepší vyvolávačky nepíchat, pokud ti to samo přijde.....názory se různí, i doktorů...tak uvidíme, co mi tentokrát řekne
7. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
no mne to samo este nikdy neprislo (po vysadieni anti.) ale ved uvidis snad to pride :slight_smile:
holky tak dobru noc ja uz bezi do postielky rano musim do prace :(
7. říj 2009 ve 22:22  •  1 dítě  • Odpověz
nathali: aha, tak to mně právě jo....no uvidíme
dobrou
7. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Krásné ráno,

koukám, že jsem zase první.
8. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Tabulka 8.10.2009

daee..............28 let.............4 snažení / 5.10. našla //

taggy.............22 let.............0 snažení/ 46DC
beruska31.......30 let...........1 snazeni / 32DC
zuzka111........27 let...........5 snažení / 29DC (posl.cyklus 28 dní)
avally.............30 let............2 snažení / 26DC (posl.cyklus 28 dní)
sven.............31 let............. volný průběh pár měsíců/26DC (posl.cyklus 31 dní)
janai85..........24 let............7 snažení / 26DC (posl.cyklus 28 dní)
maxi.smile......25let.............1 snažení/ 24DC (posl.cyklus 28 dní)
ashlee...........24 let............1snažení / 24DC (posl.cyklus 30dní)
maciol...........28 let............1 snažení/ 22DC (posl.cyklus 37dní)
daschiki........25 let.............1 snažení/ 20DC (posl.cyklus 29 dní)
didi21...........24let.............1 snažení/18DC (posl.cyklus 28 dní)
vanilkaa.........27 let............1snažení / 18DC (posl. cyklus 27 dní)
makinecka.....26 let............1 snažení /13DC
charlott..........24 let............1 snazeni / 13DC (posl. cyklus 27 dní)
bibiska1........30 let.............4 snažení/ 9DC(posl.cyklus 30 dní)
majdalena.....27 let.............3 snazeni / 5DC (posl.cyklus 27dní)
mirucha84.......25 let..........1 snažení/ 2DC(posl.cyklus 30 dní)
8. říj 2009 v 07:56  • Odpověz
daee: já si chci také pročistit šatník, a také prodat některé věci, které nepotřebuji. Zkusím to na tom Aukru, nejdřív to nafotím a pak písnu, jestli si nebudu vědět rady. Mockrát děkuji :wink: .
8. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
jj, beruška a zuzka by už mohly testovat....holky jak jste na tom?
8. říj 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahoj avally (a ostatní, jestli tu někdo další je :slight_smile:),

s Aukrem ráda poradím, když budeš potřebovat, nic na tom není...a nakonec je do ještě zábava a trošku i adrenalin.
Včera mi zrovna doběhlo pár aukcí....něco se prodalo a něco ne.

Avally, ale tobě už se to pomalu taky blíží....jak to vidíš tento měsíc?
8. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
dobre rano holciny, jak se dneska mate? Ja mam uz po MS a bricho me poboliva porad stejne jako by MS mela prijit :rolling_eyes:tak nevim. No nic, frcim do prace :slight_smile:
8. říj 2009 v 08:23  • Odpověz
daee: začínám mít příznaky, jako vždy mívám před MS, takže tenhle měsíc asi nic. MS by měla přijít v sobotu, tak uvidíme. Snažím se na to nějak nemyslet.
8. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Avally...já to měla podobně, všechno vypadalo, že přijde MS, byla jsem s tím smířená...a ona mrška nepřišla. Takže prostě já pořád všem držím palce..... :wink:

A kde ty pracuješ, že máš přes den přístup na Koníka?
8. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem našla chviličku, abych vám napsala. Dnes by měla přijít menstruace, ráno zatím nic, je fakt ale, že mi od včera pobolívá břicho, jako by měla přijít. Ten předchozí cyklus jsem měla ale delší, tak se jen možná o nějaký den zpozdí. Jinak ráno jsem si udělala test a bohužel druhá čárka tam nebyla. Dnes ráno mi bylo z toho poprvé dost smutno, když člověk ted ví, že spermijky nemáme úplně ok a já ani nevím, zda jsem měla tenhle měsíc ovulaci. Co myslíte holky. Jaký je váš názor?
8. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
pořád si představuju, jak by to vypadalo, kdybych otěhotněla, jak bych to jako překvapení připravila partnerovi, jak to musí být krásné a z druhé strany přemýšlím, co když to nepůjde a bude na řadě umělé oplodnění, to pak člověk vnímá už úplně jinak. Rozumíte mi holky? Ale budu se snažit myslet pozitivně a věřit, že to vyjde.

Daee: Včera jsem na aukro vydražila to povlečení, jak se mi líbilo za 520 Kč, tak už se moc těším, až dorazí.
8. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
ahojky holky...
zuzi: rozumím ti, že tě ty výsledky trošku vzaly....ale nevzdávala bych to.... počkej ještě a zkus testovat třeba v sobotu a pak ještě, pokud MS nedorazí....negativní test dneska nemusí nic znamenat. může se mimi teprve usazovat......my se ještě nesnažili, protože čekám, až mi konečně dorazí MS, ale taky už jsem mnohokrát přemýšlela nad tím, jestli se podaří hned nebo jak dlouho budeme čekat.......je to těžké se tomu nepoddávat, ale je to jediná možnost, jak se nezbláznit.....
daee: a kdy jdeš k doktorovi, aby ti těhu potvrdil?
avally: tak držím palce, aby MS v sobotu už nechodila
8. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Zuzi: nevěš hlavu....dokud nepřišla opravdová MS (ani špinění nic neznamená a nakonec jsou tu případy těhulek , co menstruovaly normálně, ale to bude asi malý procento), nevzdávala bych to. Prostě já palce stále držím a držím a držím....a budu čekat na další zprávy :slight_smile:.
Taky záleží, jakou citlivost měl ten test, kdy jsi měla OVU (protože jestli později než třeba 14-15DC cyklu, tak se ještě nemusí nic ukázat).
Jak říká Taggy...pokud nedorazí MS, zusila bych testík (nějaký ten více citlivý) v sobotu....to už třeba bude všechno jinak.
No a pokud se nezadaří, je to výzva "do třetice všeho dobrého". Možná bych zkusila investovat do OVU testů, abys přesněji věděla, kdy máš OVU. Já si je objednala z netu a nebylo to až tak drahé (nicméně do peněz to leze)...

A ještě k tomu umělému oplodnění...rozumím, jak to myslíš, je to jiné, ale pořád je to zázrak...pořád je to velké štěstí a pokud je opravdu problém a nedaří se, proč si nenechat pomoci...nebránila bych se tomu. Ale na takové úvahy máte ještě čas (myslím minálně ty tři snažení, co Vám doporučil doktor, že?)
8. říj 2009 v 09:58  • Odpověz
Zuzi: určitě napiš, jaké je to povlečení ve skutečnosti.....možná když se ti ten prodejce osvědčí, taky bych něco od něj koupila.. :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
Taggy....k doktorovi jdu 13.10. na 15h.....jsem z toho docela nervózní.
Holky netušíte jak si spoočítám jak daleko já vlastně jsem? Počítá se to od poslední menstruace nebo od oplodnění? Ty jo....budu si o tom muset přečíst, jsem nevzdělanec :frowning2:
8. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
holky díky moc za podporu. Tak já tenhle měsíc zkusím vzít ty prášky na podporu tvorby vajíček, doktor říkal, že bych to mohla tím spermiím usnadnit, tak vyzkoušíme a uvidíme, jen se mi nelíbí ty vedlejší účinky, potrat , cysty, dvojčata, ale to doktor říkal, že se naštěstí moc často nestává...

Daee: S tím povlečením dám určitě vědět:slight_smile:
8. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
dae: takže příští úterý že? tak to bude určitě radostné, až ti to potvrdí on oficiálně....
tady na koníkovi by mělo být nějaké počítadlo....a v profilu budeš mít místo snažíme se otěhotnět - čekáme miminko......zkus si hodit nastavení profilu a najít to tam.....ale určitě od poslední MS.....jiný termín ti pak řekne doktor podle UTZ, ale to až později...
8. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
daee: já jsem taky kancelářská, tak kouknu i na koníka :wink:

zuzi: souhlasím s holkama, hlavně to nevzdávej! Ještě je čas na testování, někomu se to ukáže dřív, někomu později...a pokud dorazí MS, taky bych další cyklus zkusila ovulační testy alespoň na jeden měsíc. Já to tak chci taky udělat, abych měla jistotu, že tělo správně funguje a pak bych tomu nechala volný průběh. Hlavně žádné stresíky a pozitivní myšlení.
8. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
daee: bohužel nevím jak se to počítá, já jsem si vždycky myslela, že od oplodnění...já jsem taky nevzdělanec :unamused:
8. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,mohla bych se taky přidat? Chceme se začít snažit o mimi. Měla bych hned na začátek jeden dotaz, nechávaly jste tělo "odpočinout" po HA? Tedy spíš za jak dlouho po vysazení jste se začaly snažit?
jinak Zuzko a daee držím pěsti Vám oběma, a samozřejmě také všem snažilkám tady :slight_smile:
8. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
luucanka: vítám Tě mezi námi, můžeš se k nám připsat do tabulky :wink: .
Já jsem nikdy HA nebrala...
8. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.