• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jééé tak to mám dilema...řekli jsme si doma s Michalem, že nám to pohlaví řeknou až oběma společně na tom velkém UTZ ve 20tt...a teď se můžu zkusit zeptat už zítra, ale budu tam sama a věděla bych to dřív....
No ale zase já jsem tak zvědavá....

Dashi - v kolik hodin jdeš? Já na 14,10...abych věděla, kdy mám držet všechny palce :wink:
4. led 2010 v 10:04  • Odpověz
holčiny, vy jste zlaté :slight_smile:
a daee - neboj, mimčo bude v pořádku!!!!! s tvými dotazy ti ale bohužel neporadím :wink:
4. led 2010 v 10:10  • Odpověz
daee: samozřejmě, že ti pohlaví může říct normální obvodní gyndař................
a moč bych dala do ledničky.......
jinak já počítám čas do dvou, až v tu dobu dneska ordinuje můj gyndař, tak se taky moc těším, až se budu moct objednat......
4. led 2010 v 10:16  • Odpověz
Daee - já jdu v 8:30...aspoň, že hned tak ráno...jinak bych se zbláznila...doufám, že řeknou jen samé pozitivní zprávy
4. led 2010 v 10:24  • Odpověz
dashi : tak zítra 8,30 si dám pauzu, protože když držím palce, nemůžu pracovat :slight_smile:

Lauri: tak já se ho zeptám....musím, protože jinak bych vybuchla zvědavostí.... :grinning:
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Daee - já bych se taky zeptala :grinning::wink: A pak můžeš Michalovi udělat nějaký překvápko a naznačit, že budete mít buď holčičku nebo chlapečka...a myslím, že to bude hezčí oznámení, než od doktora...:slight_smile: Aspoň si to víc užijete :slight_smile:

A děkuji moc za držení pěstiček!
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz
musíš pak dát vědět, co čekáte :slight_smile: nebo puknem zvědavostí tady my
4. led 2010 v 10:41  • Odpověz
No jo....tak to jsem zvědavá, jestli to ten můj Dr. pozná....jestli jo, tak je frajer....oproti té obrovské obrazovce na NT, má jen takový malinký monitorek.... :unamused:
4. led 2010 v 10:49  • Odpověz
můžeme si tady udělat tipovací soutěž zatím :wink:, naši jsou přesvědčení, že to bude kluk, Michal (i když by rád chlapečka) sází na holčičku. A já....já prostě nevím, nemám žádný tušení ani vnitřní hlas, co by mi poradil :grinning:
4. led 2010 v 10:50  • Odpověz
já myslím, že budeš mít chlapečka...
4. led 2010 v 11:01  • Odpověz
daee: u tebe tipuju holku a u sebe taky a nebo holku a kluka a nebo dvě holky........tak nějak cítím, že tam je.......ale holky, já už chci hlavně vědět, jestli je tam jedno nebo dvě......

jo a dotaz - jdeme na oběd a mají vepřový steak zapečený s hermelínem - můžu si to dát nebo ne, když je to tepelně upravené?????
4. led 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky,
Mariánské údolí je super, taky bych byla pro spojit to s vychajdou. :wink:
A Dae: já tipuju též kluka :dizzy_face:
4. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Holky, tak to uděláme tak, že v tu sobotu si dáme sraz třeba ve 14 hod nebo v 15 hod na konečné autobusu 45? Možná spíš ve 14 hod, ať se projdem ještě za světla :slight_smile: Doufám, že se nějak poznáme :grinning: A kdo všechno by vůbec došel?
4. led 2010 v 11:14  • Odpověz
a mluvím o sobotě 16.1.
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Lauri: tepelně upravené by mělo být OK, zvlášť kousíček rozpečený na mase.
Já taky jedla smaž.hermelín. Nicméně, když jsem zjistila, jak to s ním je, tak si ho (strašně nerada) nedávám vůbec....do června bez něj snad přežiju.
Jo a doufám, že tě Dr. objedná na prohlídku brzy....já mám tušení, že tu budeme totiž mít první těhulku 3v1 :grinning:
4. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Dashi: no jo, jak my se všechny poznáme? :grinning:
Můžu ve 14 i v 15h, je mi to jedno....
4. led 2010 v 11:17  • Odpověz
daee: tak uvidím.....asi si to dám, snad mi to nic neudělá, bývá na tom hermouše jen kousek.....
4. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Mariánský údolí je fajn, ale i když jsem ze Slapanic, a je to přes kopec, tak budu muset jet autem, prže busem bych musela skoro přes centrum :wink:

Tak mám pocit, že tenhle mesíc // zase nebudou.
1. Jsem měla kolem ovulace chřipku, teploty a tak ani nevím, jestli nějaká ovu byla. Mimochdem, po necelých dvou týdnech jsem zase nemocná, chřipka to teď ale nejspíš není.
2. Jsem 31 DC (podle předchzích cyklů asi 16DPO) a necítím vůůůbec žádné příznaky.
3. Říkám si, že otěhotnět při chřipce by stejně ideální nebylo. Chjo.

Prášky jsem vysadila v září. Říkala jsem si, že kdzž to ani příští měsíc nevyjde, tak půjdu k doktorovi. Není to brzo? Bude to cca po 5 měsících snažení... Mám trošku strach, že to bude chyba u manžela. Já podle grafů vypadám dobře, ovulka podle nich probíhá cca 15 DC, cyklus 32-35 dní. Manžel se narodil v 7. měsíci a kromě hoodně špatného zraku byl zatím zdravý. Ale kdo ví...
4. led 2010 v 11:55  • Odpověz
jessi - nehazej flintu do zita, ac jsme netrpelive, nesnazime se zas tak dlouho.
ale k doktorovi klidne jdi, at te aspon zkontroluje, ze i sliznice narusta jak ma a ze je vse v poradku. to by te aspon uklidnilo. a co manzel a spermiogram? nesel by, pro klid vasich dusi?
jinak ja se taky bojim, ze treba az diky hormonum budu fungovat )coz uz zhruba funguju), tak ze treba zjistime, ze nejsme kompatibilni ...... moc premyslime ....
drzim palecky, vse bude dobry. test si zkousela? priznaky totiz fakt nemusis mit zadny :wink:

daschi - tak dr. mi rekl, ze dnes Utros konci, ze to nema vliv. tak mi nezbyva, nez ho poslechnout :grinning: a nechat vse na prirode. jinak me trochu picha vpravo v podbrisku, tak bud ms dorazi driv anebo buh vi :grinning:
4. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
vecernice - test jsem zkoušela na Silvestra z jasných důvodů :wink: , byl negativní, ale bylo to ještě dost brzo. Manžel na SPM půjde, nemá problém, ale chceme, aby nám ho napsal doktor. Bojím se, aby nechtěl, abysme čekali rok. Nechápu, proč se musí čekat rok, když pár nenáročných vyšetření může odhalit problém hned a začít ho řešit? Jasně, může se to povést přirozeně, ale ty testy naopak můžou uklidnit, že vše je OK a pak jde všechno jak na drátkách.

Na co přesně se bere ten Ultroš? Berete ho skoro všechny... Pojak dlouhé době neúspěšného snažení jste to začaly řešit?
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj děvčata, všem, co jsou zítra na kontrolu držím palečky :slight_smile: Určitě to tu zítra bude samá dobrá zpráva :slight_smile:
Já jsem byla na té kontrole, čekala jsem 2 hodiny, ale i tak jsem byla ráda, že mě sestřička někam "vmáčkla" - měli opět hrozně plno. Doktor dělal "poradnu", takže kontroloval čípek, koukal, kde mi končí děloha, pak na mě vzal takové to "pravítko-šupleru" :slight_smile: a měřil pánev a pak jsem i cvrčka viděla, ale na tom jeho utz nic moc, takže nemám ani fotečku, asi už je prďola velký. Měřil mu obvod hlavičky a délku femuru - prcek si z něj dělal srandu a nechtěl mu ukázat nohu, furt je někam schovával :slight_smile:.
Jinak mi napsal neschopku (chrchlám jak tuberák) a byl vcelku svolný, ať jsem doma a pořádně to vyležím a odpočinu si. Dokonce mám i vycházky :slight_smile: (ty by mi obvoďačka určo nenapsala). Ještě se odpoledne asi stavím u obvoďačky, ať si mě poslechne, ale atb nechci, chci to spíš nějak po přírodnu a vyležet a odpočinout. Na kontrolu jdu za 14 dní. Jo a nesla jsem mu výsledky toho screeningu a tak říkal, že tripply brát nemusíme, ale sestřička to nevěděla, tak ho předeběhla a tu zkumavku mi nabrala. Nevadí, odběr krve je u mě v poho a jsem fakt klidná, když ten screening vyšel v pořádku. Tak jsem teď spíš jen tak zvědavá, co vyleze z těch tripplů :slight_smile:.
A dotaz na těhulky co jsou přede mnou - kam a kdy (jak dlouho dopředu) jste se objednávali na velký utz v 20.tt?
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky holky,

nějak teď nestíhám - zařizuju všechno kolem svatby a plánujeme svatební cestu na měsíc do USA (pronajmout auto a po národních parcích západu - juchuuu :slight_smile: ) ... ale jsou to příjemné starosti :wink:

Právě jsem se vrátila od doktora - nic tam není :slight_smile: takže všechno v pořádku!!! ťuk ťuk ťuk !!! Min. tři měsíce tedy počkáme. Mám jíst listovku, tak aspoň využuju to 100tabletové balení Mamavitu, které jsem si koupila ... No a popíjím kontryhel, ale zajdu si ještě k bylináři pro pár bylinek, něco na detoxikaci a český medík :slight_smile:

Omlouvám se, že nikomu negratuluju a tak .. nestíhám to teď číst :-/

Mizím objednat oznámení a uklízet :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
sven - tak super, že kontrola dopadla dobře :slight_smile:, mně toto (krev, měření pánve a spol.) asi čeká zítra :slight_smile:
A k tomu velkýmu UTZ...objednávala jsem se hned, jak jsem odcházela z NTscreeningu (řekl mi to tak můj gyn.Dr.). Takže jdu znovu do Prenatalu 27.01. (budu 20+3)
4. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky,
moc díky za držení palců, ale bohužel ... :frowning2: Včera dorazila MS. Už jsem si fakt dělala naděje, že to tentokrát vyšlo a nic. Vůbec nechápu jak se mi může natahovat luteální fáze. Všude jsem četla, že je každý cyklus stejná, maximálně je rozdíl 1-2 dny. A mně skočila z 9-10 dnů rovnou na 14! A přitom ovu je u mě naprosto jistá, mám vzestup teploty třeba ze 39,4 na 39,8, takže chyba v počítání dnů po ovu to být nemůže. Tak nevím.

Jdu vás zkusit dočíst, snad to nějak zvládnu :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 34DC (poslední cyklus 42 dní )
jessika.............26let ................ 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 29DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /24DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /13DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 4DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 2DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 117DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 111DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 93DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 87DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní
rowennka........20 let................ 1 snažení / 69DC (1. cyklus po HA)
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 55DC (poslední cyklus 31 dní)
4. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
jessi - já nedostala po vysazeni HA MS vůbec. naštestí jsem hned změnila doktora, ten mě prohlédl (utz, krev), apod., takže zjsitil, že nic nedorůstá a není sliznice (takže nedostatek hormonů). takže teď mám clostilbegyt na růst folikulů a utrogestan, což obsahuje hormon progesteron, který má na svědomí luteální fázi (zvýšení BT a příprava pro uhnízdění). takže asi tak. ale někteří dr. prohlédnou hned, někteří nesmyslně trvají na roce. můj mi například říkal, že k němu chodila paní, co se marně snažila rok. tak ji prohlédl, přikázal měřit Bt a vysvětlil, že se předtím snažili v úplně nesprávné dny (ale předchozí dr. to neřešil, že počká rok). takže hodně záleží na doktorovi.

heli - to mě mrzí, ale vyjde to příště, musí!!!!! takže se jen oklepat, nabrat znovu optimismus a hurá na to!!
4. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska vas zdravim jako totalne nafouknuty balon... Trapi me nafoukle bricho a nevim moc co s tim. Pomohla mi teda vcer tepla sprcha na vetry... no, asi si koupim nejaky detsky cajik s fenyklem nebo caj pro tehotne, jinak odletim na mesic... Vecer mam taky brisko jeste nafouknutejsi, ale asi je to tim, ze jsme meli vcera nadymaci obed (cocku:( :rolling_eyes: Asi to radeji nebudu jist. Holky, ze tohleto prejde, ze jo? pripada mi, ze jinak to prece neni mozne, abych uz ted byla takhle nafoukla :unamused: :confused: :confused:

jankabry: teda svatebni cestu budete mit krasnou, to si pekne uzijete:slight_smile:

Mariánské údolí je super, rezervuju si termin a uz ted se moc tesim, az se potkame :grinning:
4. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
holkyy, tak jdu ve CT vecer na kontrolu ke gyndr., prave jsem se objednala,... tak budu do CT jak na trni :grinning: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Orchi: jéé tak to tě vzal rychle...s jeho frontama :slight_smile:. Budu na Tebe moc myslet a určitě pak přijď říct podrobnosti...jsem zvědavá jak s tebou těhu "oslaví"...se mnou moc ne..."no tak jste teda těhotná" :grinning:

Jo a k těm větrům....za sebe hlásím, že ty se mě hodně drží, lítám jak balon pořád stejně. Třeba zrovna teď v práci pořád odbíhám, protože tohle by kolegové nerozdýchali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahoj babulky,

všem holkám kontrolorkám přeju zítra štěstíčko, ať vidí krásně miminko, nebo flíčky a hlavně ať všechno dobře dopadne. :dizzy_face:

sven - to je dobře, že Ti dal dr. neschopenku i s vycházkama , to je paráda, až Ti bude líp, můžeš aspoň procházkovat :dizzy_face:

Jankabry - teda - závidím - ale jen v dobrém - nádhernou svatební cestu :dizzy_face: :dizzy_face: moc si to užijte :wink:

orchidie - taky jsem byla první týdny jak balon - nic nepomáhalo, teď už je to trošku lepší ale o moc ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže žádná výhra

Helli - tak to mě mrzí :frowning2: :frowning2: vypadala jsi opravdu nadějně

Večernice - a na tebe myslím ať to tentokrát vyjde :wink: a když ne leden - únor je vítězný - nezapomeň na historii :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.