• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee: necekam od nej zadnou slavobranu. I ja sama si na to postupne zvykam a pomalicku se s tim szivam. Myslela jsem si napred, ze to bude euforie jak remen, ale neni. Jsem moc rada, ze nam to vyslo, ale jsem spis tak nejak jeste porad skepticka, kdyz to nemam potvrzene od dr. Zaciname pomalu mluvit o tom, jak a co zaridime a jak to vlastne vsechno dal bude a az tim si to vlastne zacinam uvedomovat, ze prijde tahle krasne zmena. V dubnu se budeme konecne brat, ackoliv jsme uz pres 1,5roku zasnoubeni, ale porad jsme to odkladali :grinning: :grinning: tak se moc tesim a zacinam shanet saticky pro pupik, protoze pri moji fyziognomii mi urcite nejaky maly pupik vyleze :grinning: a v dubnu, pokud by vsechno slo tak, jak ma bych mela byt kolem 20tt a to uz bych asi neschovala :slight_smile:
4. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
Orchid - tak ve 20 TT už pupíčka fakt asi neschováš. Naštěstí dělají i nádherné těhu svatební šatičky :dizzy_face: :dizzy_face:

a někdo se tu ptal - jestli už půjde vidět pohlaví - tak jestli je dobré vybavení u dr. mohlo by být vidět. Švagrová ho věděla už od 15 tt a to snáz jdou poznat chlapečci a o na čeká babuli :slight_smile: takže hodně štěstí. a ať je tajemství odhaleno.

Daee jsi to ty, že? ale typuju u Tebe děvčátko už od začátku :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:00  • Odpověz
jak to tak čtu holky, tak já tu zbudu jediná neprovdaná těhule :frowning2: :frowning2: :frowning2:, všechny se odvážně vrháte do svatby s bříškem.
Tak snad se té svatby v bílém taky dočkám...později...snad se hodím po porodu rychle do formy a zvládneme to v červnu 2011 a prstýnky nám přinese prcek :slight_smile:
4. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Daee - jestli bude prďolka už chodit :grinning: :grinning: Terka chodila až ve 14 měsících,
4. led 2010 v 15:07  • Odpověz
zolik: jojo, to jsem se ptala já....já už tu zvědavostí úplně nadskakuju, ať už je zítra, ať už jsem na řadě a ať už mi řekne, že je všechno ok + bonus, co za mimi teda uvnitř schovávám :wink:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz
daee .- já tu hlavně nechci zůstat jediná neprovdaná těhule :grinning: neboj, vše bude .... :slight_smile:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Daee uvidíš snad Ti bude štěstíčko přát. A co pohyby už začínáš cítit? :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:09  • Odpověz
zolik: tak přijede na tom našem mega psovi :grinning: :grinning:
Daee :- :grinning: :grinning: :grinning: tak v tom případě to bude originální :grinning: :grinning:
zolik: pohyby? Leda tak ty větry jak ve mě jezdí sem a tam... :confounded:. Myslíš, že už bych to mohla cítit? A jaký to je? :astonished:
4. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Daee - je docela brzo, většinou tak kolem 20 tt u prvního. A já je poprvé ucítila asi v 19 tt. A pocit náááááááááádherný, nepopsatelný, takové lehounké bublinky, oťukávání. no a za pár týdnů to nabere na intenzitě a to už budou pořádné boule ale je to nádhernýl :dizzy_face: :dizzy_face: Malá reagovala na sušenky a čokošku, když jsem jí dala na bříško, to byl v mžiku šrumec. :grinning: :grinning: mlsoun mlsná :grinning:
4. led 2010 v 15:17  • Odpověz
jéééé, tak odteď hlídám bublinky....snad to ucítím a rozpoznám už hodně brzy :slight_smile:
4. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Orchi: jdu též ve čtvrtek - na 14.45h :slight_smile: Než jsem se tam dovolala, skoro jsem byla rozhodnutá změnit Dr, nebývá tam teď nějak moje Dr, ale nějáký záskok, dost se mění a tak je to takové - nedůvěryhodné. Ale sestřička byla děsně milá, hned mě poučila, ať se vyhýbám kouři a smogu, ale taky říkala, že srdíčko ještě nebude, tak podle výsledku, že se objednám na později....

Ćo se týká větrů a grkání, přijdu si jak hospodský prase :sweat_smile: Furt to ze mě lítá :grinning: A břicho mám nafouklý, že vypadám na 5tej měsíc, minimálně :grinning: Občas jsem měla takovej divnej pocit, jako, když se udělá blbě v zatáčkách, ale jentak trošičku, no a dneska mě je fakt blbě. Ale co, všechno beru, jen ať je mimisek zdravej!
4. led 2010 v 15:26  • Odpověz
jinjin - nádherná čárečka :slight_smile:
4. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky, všem těhulkám blahopřeju, a do vašich diskuzí se moc nepouštím, nějak se v těch příspěvcích ztrácím. :slight_smile:
Chytla jsem tu příspěvky asi tří holčin, co buď zase dorazila ms nebo se čeká, u mě se čeká ve středu a spíš to vidím zase že ne :frowning2: samozřejmě jako správnej nervák už jsem si dělala tři testy, na dvou je slaboulilinká čárka.....když si stoupnu pod určitej druh světla a ten test správně natočím...no upřímně - fakt mi hrabe. A s tím léčením a tak, já mám od doktora limit snažilkování půl roku, teď to byl třetí měsíc, na čtvrtý mám ovu testy, tak uvidím. Tak se jdu zase pokochat do fotoalb dvoučárkovýma testama, to mi docela svědčí, je to takový pozitivní, jak se to spoustě budoucích mamin tak hezky povedlo :slight_smile:
4. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Holky, já se v té posteli tááák nudím, že jsem si stáhla High School Musical a skoukla ho :pensive: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 15:43  • Odpověz
jin - krasna carka!!!

zuzko - jestli je tam aspon duch, tak je to pozitivni, a navic, pokud mas jeste pred ms :slight_smile: tak zkus jeste chvili vydrzet :wink:

jessi - ja bych se flakala taaaak rada :wink: pobyt doma mi momentalne svedci, nebot nemame net, takze nemuzu brouzdat po netu a hledat vselijaka moudra :grinning: jen se mi pak styska tady po vasem povidani :wink:
4. led 2010 v 15:48  • Odpověz
Jess, můžu Ti poslat na hlídání osmiletou dceru? :slight_smile: minule jsme tu na to koukaly a docela to bavilo i mě.

Večernice, to je fakt jen asi takovej ten odraz v místě, kde má být ten druhý proužek. Mám ovu hned na začátku cyklu po ms, tak to už by to mělo být vidět víc, děkuju za podporu, ale myslím, že jsem si to fakt jen vysnila :frowning2: musím říct, že mě to skoro štve dvakrát tolik, za prvé kvůli mimču a za druhé končím v práci, kdyby se to povedlo teď, tak bych měla nárok aspoň na nějaký penízky na rizikovým a nemusela na pracák. No holt mě to mimčo zkouší, kolik trpělivosti mám :slight_smile:
4. led 2010 v 16:05  • Odpověz
holky...já jsem tak nervózní... :unamused: :frowning2: Tak koukám na Přátele a snažím se nemyslet na nic...ale přece není důvod, aby nebylo srdíčko, ne? Nebo aby bylo něco špatně? Když už se to povedlo udržet, tak to musí být v pořádku, že jo?
4. led 2010 v 16:59  • Odpověz
jejda, to byla fuška vás dočíst....................
na všechny vaše příspěvky už holky reagovaly, takže nemám co dodat..........
co se týče mě - k dr. se objednám až zítra, protože mi nikdo nebral tel, asi jsem tam volala moc pozdě........
ale koupili jsme dneska mimišáčkovi zase overálek a mikinku, tak vám to musím zase vyfotit......moc krásné.....
a taky už mám ten fotodeníček, sice za pět set, ale je fakt krásný, už se těším až ho budem vypisovat, i manžovi se moc líbí.........
no a větry mám taky šílené, brkání naštěstí ne......
a hlavně mám pořád hlad......
4. led 2010 v 17:16  • Odpověz
Daschiki - neboj, všechno bude v pohodě. První dceru jsem čekala před skoro deseti lety a tenkrát se ani na netu celkem nic neřešilo, tak jsem ani nevěděla, že něco jako další mezník těhu s objevením srdíčka existuje, nic mi nebylo, tak jsem šla na kontrolu až ve třetím měsíci :slight_smile: sice bych to nikomu nedoporučovala, ale určitě se nemusíš bát, ten můj poklad si tu právě píše úkoly :slight_smile:
4. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Děkuju, děkuju.

Dasch: Taky se moc těším a bojím, co řekne Dr. Bude to dobré, musíme věřit! (I ve mě je malá dušička)

Jinak Zuzano_22: vítej mezi náma. Myslím, že se nám to tady všem dostkrát potvrdilo, že když tam je duch, tak se něco děje.
4. led 2010 v 17:38  • Odpověz
zuzko: taky jsme toho důkazem, nejdřív jsem čárku pomalu sama vykoukávala pod lampou, a ona pak fakt vylezla, ale už bych nekoupila jiné testy než mamatesty, hlavně ne ty "citlivější"........
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz
ahoj babulky tak konecne som dorazila k vam :slight_smile:
v praci to bolo celkom kludne a aj mi to rychlo utieklo uz mam aj vsetko vyzehlene a aj upratane no dnes mi to vsetko ide nejak samo :slight_smile:
4. led 2010 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
jinjin: děkuju za uvítání i za optimistickou předpověď :wink: ale ještě pořád jsem skeptická, no uvidíme. Mám takové ty nálady - kéž by to už bylo.... neplaš, máš krásnou dceru, tak si holt počkáš..... kde je ta druhá čárka? no říkám, jsem blázen a to ještě netěhotnej! :slight_smile:))
4. led 2010 v 17:51  • Odpověz
Laurinka: taky moc děkuju za útěchu, no uvidíme... ve středu je den D, taky už jednou bylo zpoždění pár dnů, tak když nedorazí do neděle, tak na neděli mám připravený mamatest! teď jsem si dělala ty trochu citlivější... už tři, normálně se stydím, jak "blbnu" :frowning2:
4. led 2010 v 17:53  • Odpověz
zuzko: myslím, že jsi stejná, jako my všechny tady, takže blbneme všechny.....
4. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Lauri, děkuju!!! já myslím, že je průšvih v dostupnosti informací, testů, a všeho možnýho - když si ho můžu koupit každý den cestou z práce (řečeno obrazně), tak to je pak mazec :slight_smile: Jak už tu zaznělo - nejlepší by bylo vědět den poté, jestli se to povedlo, a basta :slight_smile:
4. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Zuza: hrabe nám všem a jsme tu od toho, abychom se navzájem vypovídali a uklidnili!
Já jsem to tu už jednou psala...jsem strašně zbrklá, všechno chci v životě hned, nebo pro to alespoň hned něco začít dělat...a to bezmocný čekání je naprosto zničující! Úpln Tě chápu! Kdybys viděla, jak jsem netrpělivá na čtvrteční kontrolu! A přitom mi neřeknou nejspíš vůbec nic moc :( protože to bude moc brzy! Teda jedině špatný zprávy by mohla Dr. vědět hned :frowning2: No vidíš - taky pěkně magořím.
4. led 2010 v 18:17  • Odpověz
zuzi. to jo, a taky ještě když se ty magistry v té lékárně vždy tak diví, že mi nestačí jeden, proto já jich koupila vždy víc najednou, abych tam tak často nemusela.......

holky, dala jsem do albíčka nové věcičky, mrkněte.......
4. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.