• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
To bude Tvoje první kontrola? no je to prostě mazec. však nám taky ta příroda dává zabrat, čekáme na těhu, pak devět měsíců na to mimčo... a tak to jde pořád dál :slight_smile:
4. led 2010 v 18:19  • Odpověz
Lauri...já už je pak radši kupovala na netu :slight_smile: máš tam opravdu nádherné věcičky!!! hele... a kde jsi sehnala takový ty úzký proužky, co mají modrej konec a uprostřed dvě čárky? :grinning:
4. led 2010 v 18:25  • Odpověz
holky, vím co je to za nervíky, ale miminka se mají určo dobře, rostou a mají spoustu práce a srdíčko určitě bude!!!!!!

DRžím strašně moc pěstičky, prstíčky a všechno co se dá aby kontroly byly OK :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a ony budou. Jste holky statečný a miminika jsou bojovníčci :dizzy_face:

Zuzi - jestli máš před MS, jak psala Večernice, čárečka ještě může zesílit za pár dní, nevzdávej to i duch je pozitivní test :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Zolik - Děkuju, ale fakt je to úplně takovej miniminiduch...no ale nevzdávám to, koneckonců kdyžtak to vyjde příště :slight_smile:
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
:wink: Ahoj snazilky ,Vite byla jsem na inseminaci ale nepovedla se .Ted jsme se rozhodli no spis ja ze ty dva pokusi nechci podstoupi je to moc psichycky narocne ,rozhodla jsem se o prime umele oplodneni ale nevim co me ceka strach nemam tak jak to boli dalsi sklamani to bolet nemuze nemohli by jste mi to troch priblizit co me ceka :pensive: dekuju moc od unora to zacina
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
ahoj Safinko, určitě bychom Ti rády pomohly, ale to asi kdyžtak zkus do jiné diskuze přímo zaměřené na umělé oplodnění, protože tady s tím žádná nemáme vůbec žádné zkušenosti...Přeji, ať se podaří :wink:
4. led 2010 v 18:51  • Odpověz
zuzi. no to si vezmeš manžu do postýlky a za čtrnáct dní se to tak na tom papírku objeví............ :grinning: :grinning: :grinning:

safinka: tak u nás určitě nepochodíš, my to tady všechny zatím válčíme přirozenou cestou. ale takových témat je tady spousta....
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Lauri, přesně, ale já myslím, že by to chtělo změnu - žádná postýlka, ale pořádná divočina :slight_smile: ať si tu výrobu užije :slight_smile: takže nejlépe v tom mrazu na balkoně nebo něco podobnýho :grinning:
4. led 2010 v 18:57  • Odpověz
zuzko: tak to na něj zkus......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Lauri, no jasně, možná to s ním šlehne, ale dvě čárky budou :slight_smile: ne, je dobrý, že o tom ještě dokážu žertovat. Stejně bude už jen legrace, až do toho příště zapojím ty ovu testy a bude takový to - miláčku, nechceš přijet na oběd domů? :slight_smile: Uff, já jsem tak šťastná, že jsem vás tu objevila, jinak bych tím napětím už snad praskla...
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
zuzko. to právě ani s těma ovu testama nesmíš tak hrotitl......já se vžít do role chlapa, tak si připadám jak odevzdávač spermatu s takovýjma ženskýma, který to takto dělaj.......když je pozitivní ovu test, tak stačí večer....... :wink: :wink: :wink:
4. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Teda holky, vy po těch Vánocích jedete, to je docela těžké dočítat. Abych na něco nezapomněla tak radši ani nebudu reagovat, stejně už tu bylo všechno řečeno, teda napsáno.
Jenom u Zuzky, jak už tu psaly holky, i duch je velká naděje, tak držím palečky.
Heli je mi to líto, že se nazadařilo, tak držím palečky do příštího měsíce.
Laurinko pěkné věcičky. Dodám jenom takovou mou zkušenost, ale neber to prosím špatně. Vidím, že máš hodně bodýček s průramky u krku, mě to teda u Tomáše vůbec nevyhovovalo, pořád mu to bodýčko sjíždělo přes ramínka a dost škaredě odstávalo u krku. Měla jsem jich taky dost, ale nakonec je vůbec neměl na sobě. Nejlepší pro mě jsou ty se cvočky u krku, ty drží parádně. Je to ale jenom můj názor.
4. led 2010 v 19:11  • Odpověz
maci: neberu to špatně, proboha, takových zkušeností piš klidně víc.,......budu za ně ráda, a věřím ,že i ostatní holky........já mám spíš dotaz - měla jsi věci od narození nasazovací takto přes krk a nebo jen zavinovací nebo zapínací bodyčka nebo spíš overalky:????,
4. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Lauri, já vím. Naštěstí manža po mimískovi snad touží ještě víc než já, takže se předem ptá, který jsou ty správný dny. Ale jeden měsíc jsme se taky netrefili, protože nebyli podmínky, tak jsme to nehrotili.
Jinak souhlasím s těma bodýčkama s Maci, já teda měla nejradši zapínací, vždycky jsem se bála, že jí utrhnu hlavičku :frowning2: a taky varuju před dupajdama na patentky na ramínkách, jestli se to ještě vyrábí, to se zase špatně otvírá a taková manipulace u hlavičky taky není nic moc.
4. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Lauri,
měla jsem od narození většinou bodýčko a přes to dupačky nebo nějaké kalhoty. Na noc většinou body s krátkým rukávem a přes to overálek. Body přes krk, jak tam jsou ty knoflíčky, tak se oblékalo dobře. Tomík byl zmrzlina, proto musel mít něco pod overálkem.
4. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, dlouhooo jsem se tady neobjevila, takže se aktualizuju v tabulce a vrhám se na výklad karet těm z vás, které to už hodně dlouho čekáte :frowning2: . Taky gratuluju všem novopečetěným těhulkám :slight_smile:.

TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:
rowennka........20 let................ 2 snažení / 14DC (poslední cyklus 55 dní)
dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 34DC (poslední cyklus 42 dní )
jessika.............26let ................ 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 30DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 29DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 28DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 25DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /24DC (poslední cyklus 27dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /13DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 4DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 2DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 117DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 111DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 93DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 87DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 78DC (poslední cyklus 28 dní
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 65DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 55DC (poslední cyklus 31 dní)
4. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Zuzi s těma patentkama máš pravdu, některé opravdu drží pořádně. Mě se stalo, že jsem si některé dupačky i zbytečně natrhla, když jsem se je snažila rozepnout. Ale na druhou stranu se mi i stalo, že nedržely.
Nejlepší zkušenost mám s overálky z Tesca, ty mi nosí Tomáš na spaní ještě i teď. Super zapínání, super materiál.
4. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Rowennko jen tak pro zajímavost, šlo by Ti u mě vyložit na pohlaví dítěte? Možná je to blbost, jen se ptám.
4. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Holky, také Vám budu zítra držet moc palečky, aby vše dobře dopadlo :wink:

daee: myslím si, že budete mít holčičku :dizzy_face:

helabella: mrzí mě, že dorazila MS :frowning2: , příště se snad zadaří :wink:

zuzana_22: u mě to také začínalo duchem a teď jak se čárka krásně vybarvuje :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:37  • Odpověz
laurinka.22: jéé, koukám, že už nakupuješ mini oblečky ve velkém, já zatím nějak nemám to nutkání a těmto regálům se zatím snažím vyhýbat, přeci jen zdá se mi ještě strašně moc brzy....no jo, já než se potom rozhoupu, tak už nikde nebudou žádné slevy :grinning:
4. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Ještě k těm větrům :sweat_smile: , také mám celý den nafouklé břicho :confounded:
4. led 2010 v 19:52  • Odpověz
Avally: to na tom budem stejně. Ale mě to tak připadá ještě moc dopředu. Nic ve zlym, každý to vnímá jinak, já asi když budeme mít srdíčko, tak pak budu mnohem víc v poho a taky začnu :slight_smile:

Zatim se mi moc líbí jeden kočárek - easywalker - nádhernej :slight_smile: a drahej :(
4. led 2010 v 19:52  • Odpověz
avally: jj, nakupuju, mám z toho hroznou radost......a slevy jsou myslím pořád........my stejně neušetříme třeba na kočárku, takže se to vykompenzuje s těma slevama ted.....

row_ vítám tě konečně zpátky........jé, já bych taky chtěla zjistit, jaké pohlaví mimi bude a jestli je jedno nebo dvě........jde to???
4. led 2010 v 19:54  • Odpověz
lauri:
Už ? Teda je to tvoje věc, ale mě to přijde hrozně brzo... Bojím se, že bych tím přivolala nějaké neštěstí.. Ačkoli naposledy jsem se málem neudržela nad ponožtičkama, ale nakonec jsem to zvládla :slight_smile:
4. led 2010 v 19:59  • Odpověz
jinjin: jj, každý to vnímá jinak, také to nemyslím vůbec špatně :wink:. Jeden čas jsem se dívala na všechny ty krásné věcičky, dokonce jsem i něco málo koupila, ale pak rozdala kamarádce, která má chlapečka :slight_smile:. No a teď jsem ve stádiu, že prostě nee! Ještě mám spoustu času :grinning:.
Na kočárky jsem se zatím moc nedívala, ale určitě budu chtít nějaký v černo bílé kombinaci. :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
holky, já zatím frčím jen na knížkách a maximálně si koupím ten deníček za 500. Ale taky si netroufám začít nakupovat. Hlavně u mě je to asi tím, že až budu vědět pohlaví, pak se to spustí. No a víc se o to asi začnu zajímat až po potvrzeném srdíčku nebo NT screeningu.

Daee - chtěla jsem se Tě zeptat, u kterýho doktora bylas na tom NT screeningu? Četla jsem si o tom na jedné diskuzi a strašně doporučují doktora Vlašína a nadávaly tam holky na jednu doktorku, že byla protivná...Tak bych chtěla vědět Tvojí zkušenost, abych případně věděla, ke komu se chtít objednat...
4. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
holky....k tomu nakupování, já jsem si dala lhůtu do nového roku, dřív se mi to zdálo prostě brzo....ale fakt je to o přístupu.
Dneska v práci jsem si stáhla nějaké seznamy výbaviček z netu, abych měla rámcovou představu, co mimi potřebuje.
Napsala jsem taky ségře do Anglie o některé věci, kde by mě zajímalo, za kolik se dají pořídit tam, abych měla srovnání. Jestli to bude výrazně levnější, nechám si to od ní v únoru přivézt...
Jo a začala jsem dražit na Aukru....včera pět nových bodýček Early Days celkem za 99 i s poštovným a minulý týden manšestráky od jedné paní na zimu...dnes dorazily a jsou super!!! Přesně něco takovéh jsem chtěla do té zimy co nás čeká na horách
4. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Dashiki...já byla u MUDr. Čuprové. A byla teda docela v pohodě. Nijak se nerozplývala pravda, ale příjemná byla. MUDr. Vlašína chválí všechny, je tam za největší kapacitu a hlavně...je frajer na určování pohlaví mimi takto brzy. Kámošce řekl, že budou mít Lurinku už v začátku 12tt :slight_smile: .
Ale zklamu Tě...nejde se objednat k nějakému konkrétnímu Dr., oni se tam střídají, na to NT Vás tam bude dav a frčí to jako na běžícím pásu v několika vyšetřovnách.Objednáš se oběcně na NT screening, ale výběr doktora nemáš. Ale zkus to, mě to sestra rovnou rozmluvila, že to nedělají (protože, kdo by chtěl jinam než k Vlašínovi, že... :slight_smile: ), třeba budeš mít štěstí :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky,
zítra na Vás budu moc myslet a držet všechny palce!!! Ale vím, že nám sem napíšete samé dobré zprávy. Dočtu Vás až večer, ale budu se těšit!
Daee: já u Tebe tipuji chlapečka a jsem strašně zvědavá, jestli budeš něco vědět. Já jdu na kontrolu v pátek a byla bych moc šťastná, kdyby Dr. už poznala pohlaví. Daee: jestli budeš mít chviličku a nebude Ti to vadit, tak nám ukaž to bříško - jsem zvědavá, jak si mýválek zvětšuje domeček :wink:
Holky, hlavně se kontrol u Dr. nebojte, uvidíte, že vše bude v pořádku! Nezbývá nám nic jiného, než doufat. Berte to tak...dokud nepřijde MS, vše je vše OK. A co se může stát...na to nemyslete, trápíte tím sebe i miminka!
4. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.