• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

dujinka............ 24 let............... 4 snažení / 35DC (poslední cyklus 42 dní )
jessika.............26let ................ 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 31DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 30DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 29DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 26DC (poslední cyklus 26 dní)
mmaxicka........28 let................ 4 snažení /25DC (poslední cyklus 27dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 15DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /14DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 5DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 3DC (poslední cyklus 31 dní)
_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 118DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 112DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 94DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 88DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 79DC (poslední cyklus 28 dní
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 66DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 56DC (poslední cyklus 31 dní)
5. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Dobré ráno,

holky, tak dneska držím všechny palečky :wink:.

Včera večer mě zase začalo strašně bolet břicho, jako kdyby měla přijít mrcha, ale ráno jsem se uklidila, na testíku je čárka krásná a zase trochu silnější :slight_smile:. K doktoru bych chtěla jít asi až v 6tt, aby už bylo vidět srdíčko...
5. led 2010 v 07:18  • Odpověz
Holky, tak já se jdu pomalu chystat...nervičky pracují, od 4 jsem nemohla zabrat...a je mi pěkně blbě, ale to asi spíš z nervů...
5. led 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj ahoj,

Dashiki i Maciol...mocmocmoc držím palce!!!

Já zatím sedím v práci, vyrazím za Dr. až tak kolem půl druhé....po včerejších večerních nervech jsem se trošku zklidnila...tak snad to bude všechno ok....pokud jo, zítra frčím zaplatit kurz (3600 - ufuf :zipper_mouth: )

Jo a včera jsem se zvážila a mám 2,5kg nahoře. Není to nějak moc na 18tt? Asi to bude výsledek vánočního obžerství, kdy jsem se nijak nekrotila. :pensive: :frowning2:
5. led 2010 v 08:04  • Odpověz
ahoj holky, všem, co mají před sebou dnes kontrolu, moc držím palečky a budu se těšit na samé báječné zprávy!!!!
5. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Holkám "kontrolorkám" držím moc palečky a těším se na samé krásné zprávičky :slight_smile:
5. led 2010 v 08:56  • Odpověz
ahoj moje vdolkatý holkýýýýý :grinning:

Nemůžu ani dýchat štěstím :grinning:

Takže...máme srdíčko :grinning:...jsme ještě sice majinkatí, ale bylo vidět...:slight_smile: teda paní doktorka ho viděla :grinning: Já měla co dělat, abych viděla svý mimino :grinning: Měříme 5mm a podle ultrazvuku jsme 6+1 :slight_smile:. Termín porodu 27.8.2010 :slight_smile: Máme i průkajdu :slight_smile: a mám si zavolat na NT screening

Akorát mi důrazně doporučila zůstat do konce 1. trimestru doma a vyhýbat se nemocným lidem...moc nikam nechodit...takže budu dělat z domu...ale to neva, vyhovuje mi to :slight_smile:

Holky, já jsem úplně štěstím bez sebe..jen ať vše zůstane jak má...

Jo a za ten Utrogestan se vůbec nezlobila...a říkala, že je super, že mi ta dávka tak pomáhá...souhlasila s tím
5. led 2010 v 09:46  • Odpověz
daschičko - tak to je přímo báječná zpráva!!!!! moc gratuluju, a koukej se pěkně doma šetřit, ať se tam prckovi líbí!!! jen tak dál!!!!
5. led 2010 v 09:47  • Odpověz
daschiki: velká gratulace, mooooc moc Ti to přeji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Dashiki - to je krááááása!!!!!!!!! Gratuluju mocmocmoc!!!!! :grinning: A dostali jste už i průkazku...fíha!!! A co fotečka? Máš?
5. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Daee - mááám :slight_smile: Je tam malinkatý miminko :grinning: a velký černý flek :grinning:
5. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Dashi - jojojo...to je ONO!!! :grinning: Šup s ní do alba!!!! :wink: :grinning:

Já už to tak chci mít za sebou tu kontrolu!!!
A když Vás všechny doktorři nechávají doma, musím toho svého vyzpovídat, jestli mýválkovi nějak neškodím, když pracuju.... :frowning2:
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz
daschiki - supééér! Posílám obrovskou gratulaci! Vidíš, kdo si počká, ten se dočká :slight_smile: - a máte srdíčko, takže takový ten první stresík je za váma. TAk pak šup s flíčkem do alba :slight_smile:
5. led 2010 v 10:00  • Odpověz
tak holky, je tam :slight_smile: a mimčo jsem vám dala do červenýho rámečku :grinning:
5. led 2010 v 10:06  • Odpověz
Dashi - výstavní flíček..... ještě jednou gratuluju :grinning:. Počkej teď jak se bude strašně rychle zvětšovat...příště budeš pořádně překvapená :grinning:. Kdy jdeš vůbec na další kontrolu? Za měsíc nebo dřív??? Jo a Utrogestan 2-2-2 bereš dál..předpokládám?
5. led 2010 v 10:08  • Odpověz
daschiki: moc krásná fotečka :dizzy_face:, já si ještě musím 2 týdny počkat....

Holky, zatím je to hodně předběžné, ale už jste přemýšlely o tom jak dlouho budete chtít zůstat doma s mimčem a případně za jak dlouho by jste pak chtěly mít druhé mimi?
Já bych chtěla být doma 3 roky a pak druhé, přítel se zase přiklání k variantě být doma 2 roky a pak druhé...
5. led 2010 v 10:12  • Odpověz
daschiki - krásný mimoušek a jaký má pěkný pelíšek :slight_smile:. A příště už to bude pořádný macek - je to neuvěřitelné, jak rychle roste - klíďo brďo milimetr za den :slight_smile:
5. led 2010 v 10:15  • Odpověz
dashi gartulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to je super a hezoučká fotečka :dizzy_face:
me minule nic neřekl,jen že to odpovídá 5+5 a kontrola za měsíc,tak mě čeká ještě 23 dnů nervů,jestli bude všechno v pohodě a na screening jsem už objednaná na 15.2
já bych chtěla na mateřskou na dva roky a pak druhý mimčo
5. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Daschi, to je nádhera, moc moc blahopřeju!!!!
5. led 2010 v 10:18  • Odpověz
holky, moc děkuju :slight_smile: Doufám, že mě zas nezačnou přepadat myšlenky, jestli nebylo moc malý na 6+1 tt...no jás e znám...jsem magor v tomhle ohledu...další kontrola je až za měsíc a to já zas v tom svým chorým mozku vyplodím hromadu kravin :grinning: Ještěže mám tady Vás, protože včas ty moje blbý nápady zarazíte :grinning:

Já jsem přemýšlela, vzhledem k tomu, že jsem OSVČ, tak určo půl roku nesmím dělat hlavní činnost...pokud by byl mimušáček hodný, tak příležitostně vezmu nějakou práci, ale naděje si nedělám..každopádně manžel se svojí sestrou jsou od sebe o 1 rok a připadá mu to nejlepší kombinace, takže mě tak trošku láme, ať jdeme do dalšího hned potom, co se vzpamatuju z porodu :grinning: No, ještě nevím..ale určo bych chtěla miminka od sebe max. o 2 roky...a pracovat popřípadě u toho (jako překladatelka si to můžu dovolit makat z domu). Ještě do toho ale budem kupovat byt a musím dopsat diplomku a dodělat státnice...trošku jsem si toho nabrala :grinning: Ale teď je nejdůležitější mimííís a pro něj udělám vše na světě :slight_smile:
5. led 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky......
daschiki: moc moc gratuluju........to je super zpráva, snad příští týden uslyším podobnou.
Dneska jsem se taky objednala a jdu ve středu před dvanáctou, ale příští týden.......tak už se taky moc moc moc těším.........
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
mno, co se týče té práce...tak já nastoupím klasicky na mateřskou a potom při rodičáku plánuju, pokud to jen trochu půjde, pracovat z domu (jsem kancelářská krysa, potřebuju k práci jen telefon, notebook a net).
Ale trošku jste mě zmátly s tím rodičákem, jestli na dva nebo na tři roky? My chceme druhé mimi tak, aby mezi nimi bylo nejlíp zhruba 1,5-2roky, takže celkem brzo, ale člověk míní, příroda mění....a říkám si, když si řeknu o zkrácený rodičák a mimi se nezadaří co potom? Budu rok doma zadarmo (protože přesně tak to je, když se prodlužuje RD)? Nebo se vrátím naplno do práce? To budu muset ještě promyslet....

Teď řeším, jak to je s dovolenou před mateřskou....nevíte některá? Teď od ledna mám nových 25dní...a co s nimi? Proplatit? Vybrat před MD? Nebo nemám nárok na tolik dní, když jdu na mateřskou?
5. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Daschicko - gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. strašně strašně moooooooc :dizzy_face: :dizzy_face: a fotečka nádherná a prďolka čuper :dizzy_face: :dizzy_face: no nádherná zprávička hnedka dneska po ránu.

Tak ještě držíme pěstičky dál aby takhle krásné zprávy měli i ostatní.

DAshi - a malinký není neboj, vždyť se to neshoduje jen o pár dní, ne? Tak to je OK, Terka se neshodovala o 10 dní a taky z ní je krásná prďolka co už chvilku neposedí :wink: takže žádné strachy, miminko se má u Tebe určo mooooooc dobře :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:49  • Odpověz
daee: já pořádně taky ještě nevím, pracuju na HPP, takže půjdu také na klasickou mateřskou a potom si člověk může vybrat na jak dlouho chce jít na ten rodičák v rozmezí 2 - 4 roky. Nejvýhodnější je jít na 2 roky, tj. 11 400 Kč měsíčně, ale většina lidí co znám chodí na 3 roky, tj. 7 600 Kč měsíčně.
Ale právě také se trochu bojím toho, že bych šla třeba na ten rodičák na 2 roky a pak se najednou nebude dařit další mimi a musela bych jít na pracák. Vzhledem k mému šílenému dojíždění do práce už neplánuju se sem vrátit po mateřské.

A s tou dovolenou myslím si, že máš nárok na poměrnou část a můžeš si jí buď vybrat nebo nechat proplatit, to už je jedno, ale celých 25 dní to asi nebude...
5. led 2010 v 10:50  • Odpověz
daschiki: velikaaanskaaa gratulace:slight_smile: Mam z vas velkou radost a moc ti to preju :grinning: Opravdu vystavni plaváček:slight_smile:

Ja jdu na kontrolu ve CT, 7.1. vecer po praci, tak jsem zvedava, jestli tam bude neco poradne videt nebo jeste ne. Pokud ne, doufam, ze me dr. nenecha moc dlouho cekat... to bych fakt asi nevydrzela. Mimi by melo byt 6+0, takze snad tam prece jen neco videt bude.

daee: myslim na tebe, tak dej pak hned vedet, jak jsi dopadla :wink:

add materska: ja bych chtela na 2roky a mezi tim nejak dalsi ditko, takze celkem na 4roky, ale se dvema prckama:slight_smile:
5. led 2010 v 10:52  • Odpověz
avally: tak to já bych se vrátit chtěla, ale co já vím, co se tády za tu dobu uděje...to uvidím. A abychom v tom netápaly, tak jsem si zavolala naší účetní a příští týden za ní zajdu a nechám si to celé pořádně vysvětlit....každopádně rovnou mi řekla do telefonu, že proplatit dovoleno utakto nelze (to jen třeba v případě ukončení prac.poměru), můžu si ji prý vybrat před MD nebo po ní, než nastoupím na RD, ale to není tak výhodné, protože teď před MD by se to počítalo z posledního kvartálu a po MD z jakéhosi "pravděpodobného výdělku", což prý vychází hůř.
Jo a MD není nemoc...normálně Ti při ní vzniká nárok na dovču....při RD už pak ne....
5. led 2010 v 10:56  • Odpověz
holky, navíc teď se prej bude mateřská snižovat...měn se to teda netýká, protože jak jsem psala, jsem OSVČ a platím si nemocenskou sama...a podle toho se pak odvíjí výše toho příspěvku...zatím v tom totálně plavu, taky vlastně vůbec nevím, jak to je...vždycky jsem byla na tyhle věci totálně blbá...:grinning: Takže ani nevím, jak to funguje u sebe...ani u Vás...ale kdyby tady byl nějaký šikovný poradce..Laurinka se orientuje v OSVČ, tak to bych asi potřebovala poradit, jestli nevíš, jak to je s výší příspěvků po celou dobu na mateřské..?
5. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Jojo, mateřská dovolená se snižuje, rodičovský příspěvek zůstává nezměněný
5. led 2010 v 11:01  • Odpověz
daee: tak to budeme hned chytřejší :slight_smile:, jéé tak to vypadá, že budeš mít nárok na celých 25 dní :dizzy_face:.

daschiki: o té mateřské vím, je to děs takhle to snížit, já tím přijdu o hodně peněz, no ale co, hlavně ať je mimísek v pořádku :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:03  • Odpověz
mrkněte sem, tady je to dobře napsané:

http://www.finexpert.cz/default.aspx?server=1&article=25463

pro výši mateřské pro zaměstnance je důležitý hrubý příjem za posledních 12měsíců (pokud je v tu dobu nemocenská, tak tyto dny ani nemocenská se nazapočítavají...tzn. neměly by výši mateřské negativně ovlivnit)
5. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.