• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Zuzi :slight_smile:, tak to by souhlasilo....řekla bych, že to byl úplně první příznak, protože už pár dní po ovu jsem měla tak strašný problém s průjmíkem, že jsem musela letět na záchod i v restauraci, a to tam byl ten záchod jen jeden... kdybyste mě znaly, tak byste věděly, že mi dělá problém jít na velkou jakmile nejsme doma..takže někdy v zahraničí třeba nejdu i týden...takže tohle byla fakt úplná nouzovka...nikdy se mmi to dřív nestalo..ale teď, třikrát, jak se nám to povedlo, tak jsem opravdu měla velkou střevní potíž...:slight_smile:

Jinak se cítím celkem normálně...akorát se v noci budím hladem...bude to asi nějakej Otesánek...:grinning: a ráno mi bývá z toho hladu blbě...blbý je, že nejprv musím zblajznout Euthyrox na štítku (musí se brát nalačno)...a pak čekat půl hodiny než se vstřebá a pak teprve můžu začít jíst...takže se divím, že jsem se ještě nepozvracela :grinning:
No a asi nejprůkaznější příznak u mě jsou zvětšený prsa a na nich modrý žíly...:slight_smile:

Holky, já tomu pořád nemůžu nějak uvěřit...a pořád se strachuju, jestli fakt viděla srdíčko a tak...no nejsem já blbka? :grinning:

Lauri, díkec, taky si to tak myslím...ale teda na tu socku raděj zaskočím hned jak vystavím poslední fakturu za prosinec...:slight_smile:
5. led 2010 v 15:39  • Odpověz
Doufám, že Daee nám povykládá, jaký pokládek schovává v bříšku...já stejnak pořád myslím, že to bude kluk :grinning:
5. led 2010 v 15:41  • Odpověz
JO holky mockrat diky - 13. jdu k novej doktorce...tak uvidim
5. led 2010 v 15:46  • Odpověz
lauri - 180 dní je 6 mesíců, ne? Pokud otěhotním a hned si udělám živnosťák, tak v pohodě. Nikoho ti nenabádám k nepravostem, neříkám, že je to jen tak, jen dávám tip a je na každém, jestli si o tom informace sežene nebo ne. :wink: Možné to je, jak jsem říkala, takhle to udělala jedna holka v mém okolí a vydělala na tom pěkných pár tisíc.
Neříkám jít na živosťák, normálně dál pracovat a k tomu míti ŽL.
S tou DPP (dohodou o provedení práce) a DPČ (dohodou o pracovní činnosti) jsem reagovala na dashiki a její dotaz, jesli má nebo nemá plati sociální pojištění :slight_smile:
5. led 2010 v 15:46  • Odpověz
Daschi, tak to je teda mazec. Já mám občas ty vnitřnosti rozházený, tak jsem zatím pořád ještě skeptik :sunglasses: abych pak třeba nebyla moc zklamaná.
S těma práškama nalačno Tě obdivuju. A nemáš na nočním stolku nějakej malej mls, že bys ten hlad trošku zahnala v noci a ráno neměla tak úplně prázdnej žaludek?
Když jsem čekala Ani, tak jsem za první měsíce děsně zhubla, bylo mi špatně furt a zvracení fakt nesnáším, tak jsem radši jedla po úplně malejch kousíčkách.
Jsi :slight_smile: nemyslím to zle, ale měla bys tomu věřit :wink: já na ultrazvuku vždycky poznám jen to, co mi někdo jinej už popíše :slight_smile:)ale myslím, že zdravá míra strachu je taky v pohodě, a zase když se tady z toho vypíšeš, tak to třeba trochu pomine.
5. led 2010 v 15:48  • Odpověz
vecernice a zuzana_22: holky, s tim omezovanim se pri snazilkovani je to fakt na budku. Ja verim tomu, ze je to k nicemu, zadarilo se nam, kdyz jsem se na to vsechno vykaslala, ob den sklenicku rose vecer u TV a hlavne po ovu fajnovy firemni vecirek, kde jsem s alkoholem teda vubec neomezovala. Proste jsem to vsechno hodila za hlavu a ono to zrovna ten mesic vyslo... Proste hlavne musi asi byt pohoda a celkove pozitivni naladeni :grinning:
5. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Teda dash, to jsou věci. O tom nejít týden na záchod bych taky mohla vyprávět :wink:
5. led 2010 v 15:49  • Odpověz
Jinak k těm paragrafům, pokud bych teď byla těhu, tak to budu taky zjišťovat, jsem normální zaměstnanec, ale dala jsem výpověď a do konce ledna mám výpovědní lhůtu. Tak bych se snažila taky získat nějaký prašulky, platíme všichni daně jak blázni, tak přece vůči státu nebudu dělat nějakou charitu :frowning2:
5. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Orchidie - naprostej souhlas. A nejhorší ty první měsíce bylo, že jsme s manžou plánovali, jakože "na horách už budeme s bříškem", to jsme si taky pěkně naběhli :frowning2:Teď už radši nic nekonstatuju :slight_smile: ale letní prázdniny teda nikomu neslibuju :sunglasses:
5. led 2010 v 15:52  • Odpověz
holky, děkuju Vám oběma :slight_smile: :wink: Já ještě zjistím co půjde na socce a kdyžtak pak to všechno ještě zamotám tím, co mi řeknou tam :grinning:

Holky a co ten srazík? Kdo všechno přifrčí?
5. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Jsem pitomec, napsala jsem to blbě s tou mojí prací a tak, pokud bych šla na rizikový, tak to samozřejmě není záležitost státu, ale pojišťovny, jestli se nepletu.
5. led 2010 v 15:53  • Odpověz
jj, ja taky vahala, zda budeme moci v lednu jet na hory :grinning: no a jedeme v patek :wink: a zatim porad jen dva (teda za Safranky, jinak nas jede particka :grinning:). a tam se bude popijet, a hlavne tam na chvili vypnu hlavu a prestanu hledat mozne priznaky i tam, kde nejsou :grinning: z toho pozorovani mi jednou hrabne :wink: vzdyt ja uz se rano budim nervozne, jaka bude dnes teplota :grinning:
5. led 2010 v 15:58  • Odpověz
no...a to je právě ono Večerničko...já se poslední cyklus vyprdla na měření...jak píšou holky, chlastala jsem jak duha..hlavne ve Vídni na trzích jsem tomu dala na prdel :grinning: To do mě lítal jeden punč za druhým :grinning: ...ale aspoň máme doma hromadu hrnečků :grinning:...no...a dívej se na to...:slight_smile: Fakt ta pohoda je asi to nejdůležitější...podle ultrazvuku jsem zřejmě musela otěhotnět 18 DC...takže o 3 dny později než jsem myslela...ale to někdy taky může zkreslovat...Já věřím, že z hor si dovezeš mimušáka :slight_smile:
5. led 2010 v 16:01  • Odpověz
daschičko, jsi zlatá, ale tam se to nepodaří, jsem 7DPo a spíš čekám, že tentokrát mrcha dorazí dřív :frowning2: pořád studuje grafík zleva zprava zda něco nevymyslím :grinning: a měřit přestat právě nemůžu, můj doktor se tím řídí, vlastně mě dávkuje dle mých teplot. takže měřit musím chca nechca :wink:
5. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Aha, no to si nedovedu představit s tou teplotou, to vlastně, jestli se nepletu, je takovej nejjistější první příznak. Uff, no to na to musíš myslet každej den, i když nechceš.Já mívám po ovu s tím myšlením celkem klid, to mám pocit, že už víc jsem pro to udělat nemohla, tak na chvíli vypnu a pak zapnu až na konci cyklu.
Takže si to určitě moc užij a klidně pař, když to vyjde, tak to tomu mimču stejně neublíží :slight_smile:
5. led 2010 v 16:07  • Odpověz
no v nejhorsim budeme mit maleho spitara (to by byl po me :grinning:). teplota hodne indikuje, a fakt se pritom neda prestat na to myslet. ale chvili po ovu je clovek v klidu, horsi je to pred ms :-X
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz
ajo, já na to pořád zapomínám..juj, to je škoda...jestli Tě to moc nestresuje :frowning2: no...a z hor si pořád toho mimisáka přece dovézt můžeš...:grinning: že ti nedorazí MS :grinning:
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz
daschi - ne že by mě to nenapadlo :wink: pro jistotu si s sebou vezmu testík, ale jeho použití fakt pěkně odložím :grinning:
5. led 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoooj,

DASCH: VÉÉÉLIKÁÁÁ GRATULACE! To je super zprávička :grinning: Mám z toho hned takovou výbornou náladu!

Dae držím palečky.

Holky, tak já taky přispěju svoji troškou do toho chaosu - a co změna práce? Mě bylo řečeno naším účetním, že když změním před porodem pozici, tak se to pak počítá jen ze dvou měsíců... Je to vůbec možný? Druhá věc je, že by bylo logický, že mě nikdo nevezme, ale to my budem zrovinka řešit přechod firmy z fyz.osoby na s.r.o. takže by mě zaměstnali na lépe placené pozici těsně před... Nevíte některá jestli to tak lze. Pokud ano, tak by to mohl být i dobrý tip, pro ty které jsou na tom stejně jako já - ofiko mám psané minimum :confounded:
5. led 2010 v 16:12  • Odpověz
Jin:
fakt ? Zajímací. My se budeme v únoru měnit z s.r.o. na a.s., myslíš, že by se to na mě v tom případě taky vztahovalo ?
5. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Jináč mám taky psaný minimum...
5. led 2010 v 16:24  • Odpověz
holky, v kolik šla daee k tomu dr.? jsem na ni zvědavá........
jess: v poho, já se s tebou nechci hádat, jen s těmi 180dni - je to šest měsíců, ale na mateřskou musíš nastoupit šest až osm týdnů před porodem - to znamená měsíc a půl nebo dva, to už máš dohromady osm měsíců - a říkám, každý nezjistí těhu hned první týden, ale spíš pozdějc, takže stačí porodit o týden dva dřív a jsi v háji.................takže je lepší udělat živnosták měsíc před otěhu, to jsem udělala já....................teda já vlastně dva......
5. led 2010 v 16:29  • Odpověz
autor
moje byvala spolužačka ze střední porodila o mesíc dřív,měla nějaky zdravotní problemy.
5. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Daee šla na 14,10hod.
5. led 2010 v 16:51  • Odpověz
holky, ty strevni potize byly u me taky jeden z prvnich priznaku. Chodila jsem i 3-4x denne :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:56  • Odpověz
maciol: tak to už by tady mohla být................jsem natěšená, jestli už ví to pohlaví............
5. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Moje sestřenice se pohlaví dozvěděla až v 27tt na 3D ultazvuku. Do té doby nožičky u sebe. A budou mít Leonku :wink:
5. led 2010 v 17:45  • Odpověz
holkyyy jsem zde!!! :grinning:

Vy jste hodnýýý, že tu na mě myslíte!!!!
5. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Takže:
příchod k Dr., odevzdaná zkumavka s močí, odevzdané čtyři (!!!! strašné, hrůza!!!) ampule krve...pak mi bylo řečeno, že na triple testy, test na protlátky kvůli mé krvi s faktorem B-, syfilis (chacha :grinning: ) a spol.
Pak šup na stůl, vyšetření jenom rukou a doktorvo vyjádření, že "miminko se má dobře a je správně veliké". Já na to "a kolik měří?" a Dr. "tak akorát" :grinning:.
Pak jsem ho poprosila, aby zkusil to pohlaví...tak mi dělala UTZ (přes břicho už) a holky...to byste nevěřily jakýho mám v sobě obrovskýho mývala (kdepak flíček nebo mimi...vůbec se nevešel na obrazovku obřík :slight_smile: ).

No a to co nás nejvíc zajímá...pohlaví....holky já se to nikdy nedozvím snad :frowning2: ....on na nás mimís normálně drze vystrkoval prdelku :grinning: :grinning: :grinning: a i když se Dr. snažil, tak prostě prdelku máme krásnou, ale co je vepředu nešlo vidět. Takže to Dr. uzavřel tím, že je vše v nejlepším pořádku a pohlaví holt až na lepším UTZ toho 27.01.
To mě mrzííííí..... :frowning2:

Ale jinak holky, jsem strašně šťastná, je zdravej, obrovskej....i já jsem ok!!!! Hurááááá!!!!
:slight_smile:
5. led 2010 v 18:04  • Odpověz
do albíčka jsem nafotila svůj začínající těhu pupík...jak jsem slíbila
5. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.