• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee, tak to strašně moc gratuluji k supe kontrole.
Nechci tady prudit, ale u Tomáše jsem se dozvěděla pohlaví už ve 13.týdnu na to screeningu v I.trimestru. U nás je jeden doktor, který je prý snad nejlepší na celé Moravě a úplně nejlepší je na to pohlaví. Ale pokud je dítě prdelkou, tak asi může být sebe lepší a stejně nic nevykouká.
I moje těhotné kamošky, které byly u toho doktora, věděly pohlaví ve stejnou dobu a ani jednou se nesekl.
5. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Maciol: díky, já jen doufám, že na tom velkém UTZ za tři týdny mi to řeknou....dneska jsem měla v plánu jít od Dr. koupit nějakou typicky holčičí nebo klučičí věc...abych si udělala radost...a houby :angry:. Radost teda mám obrovskou z kontroly, ale doufala jsem ,že nám to už řekne, ch joooooooooooo, já snad zvědavostí puknu!!!
5. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Dae: gratuluju ke kontrole i bříšku, stejně je to radost, vidět jak roste, pupik jeden - no, já bych asi taky pukla zvědavostí :slight_smile: Tak to už na srazu snad nebudu největší břich :grinning:

Anie: no, já doufám, že to platí... zkoumali to naši, jsem totiž zaměstnaná v rodinném podniku... byla bych namydlená :pensive: Takže pokud by Ti zaměstnavatel vyšel vstříc (zaplatí vyšší daň), tak by to snad šlo i tak.
5. led 2010 v 18:44  • Odpověz
jin: já myslím, že určitě nebudeš...i když ten můj pupík je vidět, jen když jsem takto svlečená, oblečená vypadám spíš tlustá, že nemám pas :angry:
5. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Tak pro pobavení skupiny jsem šoupla do alba svůj špek :slight_smile: - a že je to špek je vidět na rozdílu mezi zataženým břichem a povoleným sádlem :slight_smile:
5. led 2010 v 19:05  • Odpověz
daee: tak škoda no........ale sedmadvacátého je za chvilku, já se zase nemůžu dočkat té kontroly mojí, příští středu................
5. led 2010 v 19:08  • Odpověz
lauri: no jo, to se nedá nic dělat...teď budu fandit tři týdny já Vám všem tady...a pak to moje překvápko snad rozlousknem :wink: , musíme
5. led 2010 v 19:13  • Odpověz
sven: prej "zatažený a povolený" ty jsi dobrá :grinning: :grinning: :grinning: . Nic se neboj, já mám mimi taky bezpečně v teplíčku pod pneumatikou....byla tam, je tam a bohužel tam bude asi věrně se mnou pořád :grinning:
5. led 2010 v 19:15  • Odpověz
daee - nezlob - u tebe tam pneumatiku ani airbag nevidím - to je miminko :slight_smile: Kdežto já tam mám pěknou "kožní řasu", alias špek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:17  • Odpověz
Sven: si piš, že jsem tu fotku dlouho vybírala, aby trochu vypadala :grinning:.
A když říkám, že tam je, tak je....a to polstrování na bocích z boku taky neuvidíš...dej na mě.
Jo a airbagy mám hned dva...všimni si...jsem na vel. 75F...bez podprsenky (samozřejmě zmenšovačka) bych nemohla ven, když jsem doma bez podprdy, jsem fakt nefalšovaná Dolly Buster...hrůůůůza!! :slight_smile:
5. led 2010 v 19:23  • Odpověz
jejda, vy jste pneumatiky........................budte rády, že vám rostou pupky a nemějte takový sebekritický řeči.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:24  • Odpověz
daee - já ty svoje airbagy raději ořízla z fotky :slight_smile: Kozy mám jak vozy, byl to vlastně první příznak a doufám, že už moc neporostou. Do původních podprd se nevejdu ani náhodou.

laurinka.22 - což o to, pupek z mimi mám ráda, jen tu špekoidní pneu bych ořezala - ale holt jsem si jí pěkně vyžrala, tak ji mám :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky,
daschiki: obrovská gratulace!!! Mám z Tebe velkou radost! Je super, že jsi slyšela tak výborné zprávy a miminko je moc pěkné! Tak teď už ho jen hýčkej :slight_smile:
Daee: Tobě také blahopřeji, že mýválek tak pěkně roste a hlavně že je vše v pořádku. Škoda, že se nechtěl ukázat. Ale 3 týdny... to už nějak vydržíme, ne? Hlavně, ať pěkně roste! A bříško už máš pěkné...takové těhulkovské :wink: To já mám jen zvětšený špek.
Holky s tou mateřskou je to teda věda. Také jsem se nahlásila jako OSVČ, ale až ten měsíc, co jsem otěhotněla. Tak snad mi to vyjde. Jinak nedostanu skoro nic :frowning2:
Maciol: myslíš, že bych se k tomu Dr. (o kterém jsi psala) mohla objednat jen na určení pohlaví? Kdyby to náhodou moje doktorka nemohla poznat? Na NT screningu jsem byla ve fakultce a zatím nevím nic.
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
lauri: jak píše Sven...pneumatiky jsme si samy pořídily, tak holt se s nima musíme smířit...já jsme moc ráda, že pupík konečně trošku je...a jak jsem psala, aspoň je mimískovi uvnitř teplo :wink:

Sven: taky doufám, že prsa už neporostou, ale bohužel to nejspíš nebude pravda...tak jsem zvědavá na jakém písmenu abecedy skončím...že by 75M??? :grinning: :grinning: ....snad ne!!! :astonished:
5. led 2010 v 19:34  • Odpověz
didi: a přihlásila ses i k nemocenskému pojištění????
daee: tak to jo......to já se zase těším, až mi pupík naroste, já jsem jak vyžlátko.....................ale od té doby, co jsem těhu, tak mám pořád hlad, tak pořád jím a jím.....
a prsa bych byla taky ráda, kdyby mi porostla.......mám 75C, tak už se těším, až budu mít větší............
5. led 2010 v 19:37  • Odpověz
didi: a třeba ty to zjistíš dřív než já, co budete mít.... :wink: určitě už by to šlo taky poznat
5. led 2010 v 19:38  • Odpověz
daee - na ta prsa máme celou abecedu, takže možnosti tu jsou :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 19:40  • Odpověz
DAee - obrovská gratulace ke kontrole, :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná zprávička :dizzy_face: a břušek máš krásnej tak akorát :dizzy_face: :dizzy_face: jsem zvědavá z aty 3 týdny, co se vyloupne, jestli se to vyloupne :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
lauri: jo jo, platím si sociální, zdravotní a nemocenskou. Není to zrovna málo a kdyby mi to nevyšlo...na to raději nemyslet.
daee: no byla bych strašně ráda, kdyby se prcek hezky ukázal a Dr. to poznala, ale já tomu jejímu UTZ moc nevěřím. Když jsem viděla ten UTZ ve fakultce, tak to byl rozdíl !!! Ukazovali nám třeba žaludek apod.
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz
Daee: krásnej pupík a blahopřeju k úspěšné kontrole! to, že se zatím neukázalo, nepovažuju za neúspěch :wink:
Když jsem byla těhu s Ani, tak byla celou dobu tak natočená, že jsme věděli, že to bude "asi na 60% holčička"...to mě tenkrát fakt pobavilo :slight_smile:
5. led 2010 v 19:55  • Odpověz
daee: velikanska gratulace k pupikovi a super kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: A nezoufej, ze nebylo videt mimcovi mezi nozky, sak ono se to ukaze pri dalsi kontrole :slight_smile:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
didi: a ty chodíš do práce, nejsi na neschopence??? to já chci jít, za to jsou taky dobré prachy.........a kolik platíš to nemocenské? jinak pokud neporodíš dřív a nastoupíš na mateřskou až šest týdnů před porodem, ne osm, tak by ti to vyjít mělo.......
5. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
daee: gratuluju k uspesne kontrole :wink: neboj uz brzy to budes vedet co se v brisku skryva :wink:

me ceka kontrola a NT screening ted v patek kolem desate hodiny, tak vam pak dam vedet co a jak :slight_smile: trosku se bojim dalsich odberu, nedela mi to moc dobre :frowning2:
5. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
lauri - a na jak dlouho a kdy před porodem si plánuješ tu nemocenskou? A kolik to vychází? Pro inspiraci :grinning:

sven, daee - holky, já se z vás picnu :grinning: prej špeky!!! Takový krásný mimi bříška...Je to moc pěkný...
5. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Didi, to teda nevím, jestli by to šlo. Vím, že u něj se screening v I.trimestru platí a v II. už je zdarma. Ale těhulky, které k němu nejdou na ten první screening, musí si druhý platit.
Jediné co Ti můžu poslat je kontakt na jeho ordinaci:
http://www.petr-polak.cz/

Ještě hodně holek chodí sem a tam to pohlaví taky určují přesně, prý se tam neplatí nic.
http://www.fertimed.cz/main.htm
5. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
lauri: já jsem vlastně doma. Studovala jsem, pak se snažila najít práci a nakonec jsem otěhotněla, tak jsem jako OSVČ. Nemocenské platím to maximum - 1003 Kč (myslím). Na nemocenskou bych klidně šla (Dr. mi to i sama nabízela), ale když mám zaplaceno jen 3 měsíce, tak to asi nemám nárok, ne?
Maciol: děkuji, zkusím vydržet a třeba budu mít štěstí a aspoň ve fakultce na té 2.genetice mi to řeknou. Pokud ne, pozeptám se i někde jinde :wink:
5. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
charlott - třeba budeš mít štěstí a šikovného Dr. a přijdeš se nám první pochlubit, co schváváš v bříšku ty :wink:. A odběrů si teď užíváme, jen co je pravda....já dneska zase čtyři ampulky :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale už to zvládám, nedívám se na to, myslím na mimi, že kvůli němu mě čekají daleko horší věci, tak odběry ustojím....a ty určitě taky, neboj!!! :slight_smile:

holky vidím, že diskuze o materšké, nemocenské rodičáku a spol. je taky hooodně rozjetá. Mě dneska Dr. řekl, že kdykoliv budu chtít mi neschopenku dá bez problémů. Prý tam má spoustu těhulí, co po něm hned po potvrzëní těhu chtějí neschopenku a naopak prý já, která mám (nebo jsem měla) objektivní důvod být doma, tak pracuju :slight_smile:. Ideálně by prý viděl, kdybych pracovala z domu.
Tak já Vám nevím....asi to přehodnotím a třeba do konce února budu v kanceláři a postupně se přesunu a začnu makat z domu. Budu mít ten klid, co Dr. pro mě chce a zároveň peníze...Jen to musí mdoladit s šéfama technicky (mobil, připojení na net atd.)....sna dto půjde
5. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
daee: no to by bylo prekvapeni :slight_smile: necekam ze bych se to tak brzy dovedela :slight_smile: on ten screening dela primo muj pan doktor, ma i pomerne novy ultrazvuk tak uvidime..nevim jestli mi v patek neudelaji jen odbery a pak az nekdy ultrazvuk..nevis jestli se to dela najednou?
5. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky děvčata,
musím se s vámi o to podělit. Dneska v 10h.jsem byla na 2 kontrole,moc jsem se na ni těšila,protože jsem měla poprvé slyšet srdíčko :slight_smile: a ono ouha,srdíčko slyšet nebylo a cipísek nám vůbec za ten měsíc nevyrostl,tak mi Dr.zdělila,že musím jet okamžitě na kyretáž,tak jsem byla v Podolí a zítra ráno nastupuji :frowning2: .
Ptám se sama sebe,proč zrovna JÁ,asi to tak nejspíš mělo být.....
Dobrou a pa
5. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
pajula: to me hrozne mrzi, uplne mi ted beha mraz po zadech, neumim si to vubec predstavit :frowning2: asi jen tedy preju hrozne moc sily a velkou podporu ze strany partnera..az to bude zase mozne urcite sem za nami zavitej..
5. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.