• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Pajulo,
jejda, to je mi strašně líto. Drž se a ať to proběhne rychle a hlavně jsi brzo v pořádku.
5. led 2010 ve 21:42  • Odpověz
Holky moc děkuji,jdu se na ten zítřek vyspat a dám vědět,ještě jednou děkuji a dobrou noc
5. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
pajula. to je mi líto, vím, že ty jsi ani testy neměla pozitivní a měla jsi to takové podivné, ale myslela jsem ,že to už bude ok................

daschiki: nevím, ale nejpozdějc v pátém měsíci, uvidíme.......a měsíčně asi těch dvacet, nevím přesně po tom snížení, dřív to mělo být šestadvacet..........ty bys to měla mít stejný a didi asi taky........
didi: pokud jsi se přihlásila k svč a zároven i k nemocenskému, tak máš nárok okamžitě, takže bych neváhala, at z toho taky něco máš.........dvacička měsíčně se bude na výbavičku hodit ne????
5. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
pajula: také mě to moc mrzí, je mi to moc líto, holka drž se a brzy bude určitě lépe :wink:
5. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
daee: moc gratuluji ke kontrole, pupík máš krásný a máš krásně velká prsa :slight_smile: , já mám jen 75B a jsem hodně štíhlá, takže prsa závidím, v dobrém :slight_smile:. Příště se už snad mýválek ukáže :wink:
5. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
avally:
Věř mi, že to moc k závidění není =) Já mám v základu 80D, a teda niiic moooc... Nechci se vidět, až budu kojit... :grinning:
5. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
avally. tak to jsi na tom asi podobně jako já.............já se těším, až se mi trošičku zvětší, bude změna.........ale holky, co mají hodně velké prsa spíš lituju, asi to musí být nepříjemné "se s tím tahat"........
5. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

jessika.............26let ................ 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 32DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 31DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 30DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 27DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 16DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /15DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 6DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 4DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /3DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 2DC (poslední cyklus 35 dní )

_____________________________________________________________________________________
Holky s delším cyklem než 40 dnů

beruska31........ 30 let.............. 1 snažení / 119DC
janai85............ 24 let.............. 7 snažení / 113DC (poslední cyklus 28 dní)
luca83............. 26 let................1 snažení / 95DC (poslední cyklus 30 dní)
michaela79....... 30 let............... 2 snažení / 89DC (poslední cyklus 28 dní)
monaberuska.....22 let............... 2 snažení / 80DC (poslední cyklus 28 dní
luucanka......... 23 let............... 2 snažení / 67DC (poslední cyklus 36 dní)
zuzka111........ 27 let.............. 7 snažení / 57DC (poslední cyklus 31 dní)
6. led 2010 v 07:54  • Odpověz
pajula - mrzí mě, co se stalo. Zákroku se neboj, vše proběhne hladce. Ještě, že na to doktorka přišla včas, než to v bříšku začalo dělat nějakou neplechu. Holka, drž se, bude líp. A všichni tady na tebe moc myslíme a jsme s tebou..
6. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Holky, jestli chcete koukněte do albíčka, přidala jsem fotku testíků :slight_smile:. Čárka už je opravdu krásná, ale pořád je testovací čárka slabší než kontrolní... :confused:
6. led 2010 v 08:17  • Odpověz
Hezké ránko holky,

pajula: to je mi moc líto....myslím na Tebe, ať to máš rychle za sebou :frowning2: a určitě za námi zase brzy přijď si popovídat....
6. led 2010 v 08:18  • Odpověz
avally: takový krásný testím já ani nemám....testla jsem jen 3x...takže podle mě je výstavní...a já už se těším na první fotečku flíčka :wink:

Holky někdo tu psal, že závidí velká prsa....jééééééé to opravdu není co....podprsenku těžko sháníš, každej ti kouká jen do výstřihu (jsi pro ně "ta prsatá"), taky oblečení všechno nemůžeš mít nebo nedej bože vyjít bez podrsenky :sweat_smile:, protože přírodní velký prsa nedrží tak vyšpulený nahoru jako silikony...že :grinning:
Nehledě na bolesti zad :frowning2:
Takže já doufám, že už se mi moc nenafouknou :confounded:
6. led 2010 v 08:25  • Odpověz
dobré ránko děvčata,

Pajula, hrozně mě mrzí co se stalo :frowning2: posílám hodně sil a ať vše proběhne rychle a bez komplikací a až se tělo dá trošku do pořádku, ať je z Tebe zase brzo těhulinka.

Já teda holky z tohohle mám přesně hrůzu, nevím jak často chodíte na kontrolu, ale já od poslední kontroly jdu až za 5 týdnů, to je hrozdě dlouhá doba. :frowning2:
6. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Maciol - teda testíky nádherné - už ani testovat nemusíš, ta kontrolní už je podstatně silnější :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Pěkné ránko,
taky mi můžete kouknout do albíčka, dneska jsem si udělal poslední testík a testovací už je silnější než kontrolní.
Musela jsem se ujistit, že tam čárka pořád je. Ve 14 hodin si mám volat na výsledky krve a trošku se ve mě pere strach.
Avally vidíš, jak čárka krásně sílí, gratuluji.
6. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Teda Zolik, Ty jsi rychlík :slight_smile: :slight_smile: . Přesně ten strach z kontrol jsem řešila u Tomáška, byla jsem riziková, tak jsem chodila na kontroly po 14 dnech a od 30.týdne už po týdnu, ale i tak mi ta doba mezi kontrolou připadala hrozná.
6. led 2010 v 09:01  • Odpověz
dobré ráno děvčata,

Pajulo - já ani nevím, co na to říct...řekla bych, že to je strašák nás všech :frowning2: a moc mě mrzí, že sis tím musela projít...:frowning2: Doufám, že se brzy rána psychická i fyzická zahojí a znovu se na testíku objeví //.

Holky, krásně vám sílí testíky :slight_smile:
6. led 2010 v 09:02  • Odpověz
holky, krásné koleje máte - na testování se už vyprdněte, není co řešit :slight_smile:. Penízky za zbytečné testy si schovejte pro mimi :slight_smile:
6. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Sven, to víš, někteří magoři :slight_smile: si testíků nakoupily tolik, že jim i po dnešním testování ještě šest zbylo.
6. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Já mám také ještě nějaké testíky, ale další už kupovat nebudu :wink:. Holky asi jsem blázen, ale mě vždycky večer bolí břicho jako by měla přijít MS, no a ráno když si udělám testík, tak se vždycky uklidním :sweat_smile:.
6. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Maciol: ta Tvoje čárka je opravdu krásná tlustice, já jí mám pořád slabší...
6. led 2010 v 09:12  • Odpověz
avally - toho se neboj, já to měla taky tak...jednou mě to vzbudilo v noci...myslela jsem, že to snad vážně dostanu...naše dítko je asi noční ptáče...protože dneska jsem zas ve 3 ráno měla tak strašný hlad, že už jsem nezabrala...:frowning2:
6. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Avally - no ještě jsem zkoukla tvoje albíčo a čárky taky krásně sílí a jsou ukázkové. A že sílí pomaleji - nevadí. U Terinky mi trvalo asi 10 dní než byly čárky zřetelné, takže klid :wink:
6. led 2010 v 09:16  • Odpověz
zolicku, prosím Tě...není divný, že na začátku 7. týdne má embryo 5mm? Není to málo?
6. led 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné dopoledne.
daee - musím pogratulovat k bříšku a hlavně super zprávám!!!!!! a buďte rády, že bříško roste, však ono pak zas časem zmizí :wink:
pajulo - moc mě to mrzí, přidávám se k holkám, posílám strašně sil, a budu ti držet palce, ať vše dopadne dobře, a hlavně ať pak brzy dostanete zelenou na další běh na dlouhou trať, kterou dotáhnete už do konce!!!

jinak mě od včerejška bolí hlava, a furt bych spala :astonished: a to mám zítra 2 hodiny spinningu, no to jsem zvědavá, co tam budu předvádět :grinning:

avally, maciol - čárky krásně sílí, tak zbytečně neplašte!!!! i když se to asi strašně lehce říká, co? :wink:
6. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Večerničko večerničko..neklube se nám další těhulinda? Spánek? Bolest hlavy? :grinning:
6. led 2010 v 10:02  • Odpověz
holky...poraďte zkušenější..co si ymslíte o tomhle kočárku? http://www.aukro.cz/item869456243_kombinovany_kocarek_torent_cerny_mokka.html
6. led 2010 v 10:12  • Odpověz
cena je to zajímavá (na můj vkus až moc) - zkus projet tu značku googlem, jestli se nedozvíš o kočárku něco víc. A taky mrkni do vyhledávače tady na koníkovi v sekci Výbava.
6. led 2010 v 10:18  • Odpověz
ahojky holky.................
vecernice: tak že bys byla v tom? já když jsem otěhotněla, tak hned po ovu šílená únava, bolest prsou, krémový hlen a bolení hlavy.................. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj všem,

Pajulo: já nevím co víc nepsat, je to strašně smutné a moc mě to mrzí. Drž se holka!

Avally: bolesti mívám taky, sice čím dál slabší... Podobné jako před MS
6. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.