• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daschi - ten je pěknej, a mají i černo oranžový .-D tak sjem zvědavá na názory holek :slight_smile:

jinak dle teplot mi to moc nepřijde, ale naděje umírá poslední, že jo? :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65
dávám grafík, ať ho furt nestuduju jen sama :wink:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz
autor
ahoj holky, jdu na kontrolu 14.1. ve čtvrtek.Jsem zvedava jestli mi bude dr. dělat ultrazvuk.
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz
zlatíčko vždyť 6 DPO je implantační pokles jak kráva!!!!!!!!!!!! :grinning: (promiň, nechala jsem se unést) :grinning:

No podle mě jsi jasnááááááááááááááá
6. led 2010 v 10:28  • Odpověz
sven - no právě - až moc zajímavá cena!!! Až podezřele!!! :grinning: Četla jsem, co píšou ti výrobci a zdá se být v pořádku...no..počkám, co napíšou holky... ještě jednou sem vkládám ten odkaz

http://www.aukro.cz/item869456243_kombinovany_kocarek_torent_cerny_mokka.html

ty večerničko...ale já si nedělám prdel !!!! To je implantační pokles...a navíc tam špinilas!!!!! Podle mě si jasná!!!
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz
daschičko, teď si mě málem rozesmála na celou kancelář :grinning: no taky už jsem to zkoumala, špinění taky přestalo, ale pořád se vše může zvrtnout ..... uvidím příští týden :astonished: ale kéž by :slight_smile:
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz
autor
vecernice,graf vypada dobře.Držim ti palce at maš // na těhu testu.
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Ty jo večerničko, že by? juchů stále vyhřívám místečko, za pár dní jsi u nás, vypadá to fakt nadějně jak píše DAschi :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz
já ani nedýchááám...:grinning: Já jsem teď úplně normálně rozřepaná z Tebe :grinning: Navíc 27 DC a Tobě to jde nahoru na 37,10...uf uf uf...no tohle vypadá veliceeee dobře :slight_smile: Jéééžiš to by bylo náááádhernýýýý !!!!! :slight_smile: Strašně držím pěstičky...kdy budeš testovat?!?! Pokud se uhnízdilo předevčírem, tak bych zkusila třeba už pozítří..třeba už bude slabounká....:slight_smile:
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Kočárek pěknej.
Večrrnice: držim palečky, to zní nadějně!
6. led 2010 v 10:34  • Odpověz
no v pátek jedu na hory, přec nos v buse. MS by měla přijít tak v sobotu, takže test bych viděla na pondělí :-O ať je zbytečně neplýtvám :wink:
holky, normálně jsem díky vám začala být nervozní :wink:

jinak daschičko - k těm cenám, já předtím našla takovýto, cena je obdobná (neboť ty bys musela dokoupit autosedačku...)
http://www.svetkocarku.cz/kocarek-tako-fast-rider-02-oranzovy.html
jen pro srovnání
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz
holky, s kočárkem tako bych byla opatrná - nečetla jsem na něj moc dobré ohlasy, zkuste ale pohledat. Oni všechny tyto levné kočárky budou mít své mouchy. (tím netvrdím, že platíž e drahý kočárek = skvělý kočárek :slight_smile:.
6. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jééé, a krááásnnýýý pupiky máte Sven a Dae :slight_smile: Já chci takýýýý :grinning:
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz
vecernice: nezlob se, ale ten grafík je jasný..................................já už ti snad budu gratulovat,
holky, já teda implantační pokles neměla, ale mrkněte schválně na můj grafík, protože je hrozně srandovní, jak se mi tam udělala ta čára a teploty se prostě nehnuly......

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=6/userid=69986
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz
Večerničko - nechtěla jsem Tě znervóznit, ale já si nemůžu pomoct...tohle je prostě ukázkovej těhotenskej graf!!!! Já tady snad začnu skákat radostí...nechci Ti to zakřiknout, ale já jsem tak nadšená, že být teď v Praze..tak kolem Tebe tančím hula hula...:grinning: Jééé jááá to nevydržím do pondělíííííííííííííííííííííííííííí
6. led 2010 v 10:42  • Odpověz
Dashiki....k tomu kočárku....což o to, cena je to super, ale trošku mě to hlodá, že až moc....na druhou stranu tenhle typ kočárků nestává 20tis.
Funkce má zřejmě všechny, co já bych od něj očekávala, je teda trošku těžší se mi zdá...15,5 kg kočár + mimi + nějaký věci a máš 20kg...ufuf. Zhrzba do jara budeš mít asi mimi v té hluboké verzi, tak aby se tam vlezlo i s fusakem...ale to by mělo, ta vložná taška je docela velká...zdá se podle rozměrů.
pak je otázka, jak je širokej (aby se ti s ním dobře všude najelo) a skladnej do auta...to byste si museli přeměřit.

Já zkrátka bych kočárek chtěla vidět a pojezdit si s ním, zkusit ho složit a rozložit, přehodit ty nástavky atd.

Za sebe...na mě vypadá málo kočárkově...je to taková terénní verze, já bych chtěla tu hlubokou korbičku pevnou. Nafukovací kola rozhodně jooooo :grinning:
ale tohle je vyloženě můj názor, tím se nenech ovlivnit :wink: :wink:
6. led 2010 v 10:52  • Odpověz
večernice.....jooooo jasněěě pojď nahoru šupšup :grinning:
6. led 2010 v 10:53  • Odpověz
hele holky těhulky z Brna a spol. ....tak ty kočárky půjdem zkouknout v březnu na ten veletrh Pro dítě (nebo jak se to jmenuje), hmmmm?
6. led 2010 v 10:54  • Odpověz
vecernicko - moc bych ti přála, aby to byl opravdu implantační pokles, ale já jsem v tomhle hrozný cynik :slight_smile: (koník mě naučil :slight_smile:. Takže ze své 2 leté zkušenosti s měřením říkám, že to implantační pokles být může, ale nemusí. Nechci ti kazit radost a všech ostatních a moc bych si přála, aby to tak opravdu bylo, ale zároveň nechci dávat falešné naděje. Ono spousta grafíků vypadá před termínem MS krásně nadějně a pak prd. Ale moc bych si přála, aby to u tebe byl cyklus zakončený // :slight_smile:.
Snad jsi pochopila, jak to myslím, že prostě nechci říkat hop, dokud člověk nepřeskočí, ale zároveń bych byla moc ráda, kdyby to byl opravdu těhu graf.

Třeba můj těhu graf, kde žádný implantační pokles nevidím a výsledek vidíš v albu :slight_smile: :
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=47793/nummer=28

a třeba tady nějaký pokles byl a prd :slight_smile: - a to prd bylo z důvodu, že jsme v té době používali "neprůstřelnou" antikoncepci :slight_smile:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=47793/nummer=9
6. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Daee - já jsem moc vděčná za jakýkoliv názor...mně se právě tyhle terénní verze líbí...ale jsem moc ráda, že vím, ež yt nafukovací kolečka jooo...protože to my bduem už v Blansku (doufejmeú a tam budou spíš výlety do lesa... no a zdá se mi, že 15,5 kg je taky dost...jak se ty hmotnosti pohybují?

Jo a holky, co myslíte, že je teda nejdůležitější u kočárků zkoumat?

Tak určitě je asi důležitý popřemýšlet, do jakýho terénu..tak to my budem spíš ten les (chaty, příroda v Blansku atd...) - samo do města taky vyrazíme, ale nebudeme brázdit Masaryčku každej den :grinning:

Pak teda hmotnost kvůli cestování...ale já budu mít k dispozici autí, takže snad by cestování vlakem a tak mohlo odpadnout...nebo se výrazně snížit (oproti nynějšku)

No a ty kombinace jsou dobrý v tom, že se dá pak přehodit na golfáč, že?

Jak to vidíte s hloubkou a šířkou korbičky? Pokud naši mimísové budou jezdit hlavně přes podzim a zimu, tak je potřeba tam vložit teda fusak, co? Máte zkušenosti s rozměry?

No a pokud jde o složení do auta, my máme malýho Peugeotka 106, takže do kufru určitě ne...to bych nedala sebemenší kočár (možná tak pro panenky :grinning:), takže spíš na zadní sedadlo nebo tak..a to se myslím musí vejít...:slight_smile:
6. led 2010 v 10:58  • Odpověz
jo a na trhy klidně půjdu...moc ráda :slight_smile:
6. led 2010 v 11:01  • Odpověz
daschiki - nejdřív si člvoěk musí říct co chce od kočárku očekávat - to už více méně víš - jako že terén, tudíž malá nenafukovací kolečka pro tebe nepřicházejí v úvahu.
Ta váha je dost důležitá, ono jen to přizvedávání kočárků na chodníky a manipulace s nimi, jízdu do kopce atd. - prý hodně záleží na tom, jak má kočárek udělané těžiště - a to zjištíš při "ošahání kočárku".
Korbička pro nás bude hodně důležitá - takže čím větší, tím lepší, protože v zimě nám prckové ještě sedět nebudou a tak je cpát do sporťáku do sedu či polosedu kvůli zádíčkům je blbost. Hodně kočárků má třeba polohování pod zádíčky - že dítě můžeš na chvíli přizvednout (některé dětičky prostě v leže hrozně řvou a chtějí prostě vidět, to je myslím praktické.
Pak jsou důležité rozměry - šířka - kvůli dveřím, výtahům atd. Sice jdou sundat kolečka -ale představa, že to dělám denně - fuj. I ta váha při manipulaci s kočárem do auta hraje svou roli.
Rozhodně pro nás, co budeme mít prcka v ten letní termín není třeba vhodný x-lander - protože má hrozně malou a úzkou korbičku a tam bychom dítě opravdu nenarvaly s fusakem, až bude dítěti třeba půl roku.
Jinak ještě co tak koukám, tak spousta mamin si říká, že jeden kočár stačí, když je to kombinace, ale stejně se pak uchylují k nákupu sporťáku nebo golfáče, když je mimi větší. Protože ty kombinace jsou hrozně těžké a ono když pak dítě má přes 10 kg, tak se proveze, nehledě na to, že i ta manipulace s tou sportovní nástavbou je asi nešikovná, prostě je to velké. Třeba když už pak prcek chodí, tak řídit kočár a za ruku ještě mimi dost dobře nejde. A bez kočárku to taky nejprve nejde, protože ti prckové nevydrží ťapad dlouho sami.
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz
omlouvám se za překlepy a hrubice, určitě jsem jich tam nasekala až až, ale psala jsem to v rychlosti.
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
no to my z Prahy na trhy taky muzeme ne? :wink: tedy pokud ja do ty doby najdu //, jinak bych si tam prisla nepatricne.

a sven - diky moc za nazor, ja jsem taky spis skeptik. projela jsem spoustu grafu, tak vim, ze to je 50:50 nebo mozna min. ale jen jsem se tady potrebovala podelit a odhledcit sve hlave :wink:
no uvidime, nejak vam dam vedet, at tak ci tak :slight_smile:

jinak jste zaltíčka, ještě že vás tu mám :slight_smile:

a na názor na kočárky jsem zvědavá, já chci taky terénní, neboť hodlám s mimčem vyrážet na brusle. (asi budu chtít i ten vozík za kolo, na kolo jsem totiž trošku magor :wink:

takže ještě jednou moc díky a držte palečky !!!
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Dashi: třeba ten můj favorit má 11,8kg (ale taky stojí v 3v1 20tis.), ale z těch oblíbeních značek Casualplay má přes 12kg a X-lander přes 13kg (to je velkej favorit Michala)

A co zkoumat, to je těžký a záleží podle mě na tom, kde a kdy se bude kočír využívat...my hodně na procházky (les a spol.), ale i město. Proto moc nechci tu hooodně sportovní verzi, ale něco mezi...nafukovací kola, fevná korba, trojkombinace se sporťákem i autosedačkou (než to všechno vybírat zvlášť....toto raději koupím zaráz).
Nafukovací kolečka do terénu určitě ano, nevýhoda těchto kočárků je, že většinou nehoupou, jako klasický hluboký kočár (alespoň co jsem zkoušela), prostě jsou pevné, maximálně jím můžeš drndat do strany.
Pak bych chtěla aretaci předních kol (aby se mi furt nemotaly dokola, třeba v terénu) a kvůli stabilitě na mě nedělají dobrý dojem tříkolky (ale můžu se plést).

U těch trojkombinací jsem četla, že sporťák bývá hodně mohutnej, že později asi stejně koupíš ještě golfáč...

Jo a tu velikost korbičky je třeba si prohlídnout. Já se zamilovala do Casualplay S4, ale v mnoha diskuzích jsem četla, že se tam zimní mimi s fusakem (nám bude šest měsíců) nevejde nebo jen těžko....a když jsem ho viděla na vlastní oči, opravdu je korbička malinká... :frowning2: , takže ten určo ne
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
Sven: tak to píšem vesměs to stejné :grinning:, máš pravdu i X-lander má prťavou korbu :confounded:
Ale ty chceš prvně hlubokej kočárek , že? Ten Roan Marita, ne?
6. led 2010 v 11:14  • Odpověz
jojo, uvažuji o tom Roanu nebo něčem podobném a pak pořídit nějaký sporťák, kdyby ten z Roanu nevyhovoval.
Ptala jsem se kamarádky, má teď 2. prcka a říkala, že kočáry má dva - jeden používá jako hluboký Deltim (verze gugu - asi se už nevyrábí) a pak až prcek vyroste, tak má jako sporťák X-landera a prý spokojenost.
6. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Daschiki,
kočárek vypadá moc pěkně, ale.... Názor "zkušené" matky, které už vystřídala za dva roky syna 4 kočárky.
1) váha fakt hrozná - samostatný kočár 15,5 + dítě, plínky, sarapatičky, náhradní oblečení, pití pro Tebe( to já vždycky vozila), třebe nějaký malý nákup a už jsi na 25 kilech, když počítám, že dítě bude mít třeba jenom pět, ale v půl roce může mít už i osm nebo ještě víc. Nevím, kde bydlíš, ale určitě se může stát, že někde nepojede výtah, pojede vysoký autobus či tramvaj a podobně a to se z té váhy pak pose....., protože lidi jsou s prominutím svině a jak vidí matku s kočárkem, tak utečou co nejdál od ní.
Já jsem měla na Tomáše tento: http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1047723 , ale jezdila jsem s ním jenom půl rok a pak jsem kupovala jiný. Bydlíme v domě, kde je malý výtak a kočár se tam nevlezl a musela jsme ho tahat po schodech do prvního patra, sice jenom troje schody, ale vždycky jsem to proklínala. A taky manipulace ve městě byla hrozná, uličky v obchodě děs a hrůza.
2) Pozor na černou barvu u těch levnějších kočárků, bledne a flekatí. Ten můj patron třeba ne, oni ty kočárky mají nějaký speciální UV filtr, ale to je asi jeden z mála. Kamošky, které jezdí s Patronem už třetí rok, mají ho pořád krásně černý, ale co mají jiné kočárky, už mají šedé nebo flekaté. Třeba já mám sporťák Casualplay a to už nikdy více, po půl roce užívání už měl barvu otřesnou a teď po roce a půl ani nemluvím.
3) Nafukovací kola, jsou do terénu dobrá, ale třeba já jsem za půl roku všechny píchla a dost těžko se sháněla a hlavně pořád ucházela, tak se minimálně jednou týdně musela dofukovat a z toho mě taky braly četi.

Uvidíš, co Ti napíší holky, které už nějaké dítko mají, jaké mají ony zkušenosti.
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holky, já to mám s kočárkem tak, že mám zatím vybrané dva favority. a důležité je u mě: váha, vzhled, kola, vnitřní rozměry, prostě vše možné. u našeho vybraného jde dát sporták po i proti směru jízdy, skládá se sám, je lehoučký, má otočné přední kolo, oodělávací stříšku, pratelný potah, prostě moderní kočárek ne žádná velká těžká kráva splnující dobré funkce. taky je pro mě důležité, jaká autosedačka tam jde nacvaknout. a rohodně vybírám podle sportáku, ne podle hluboké korby, protože ta se využije jen půl roku.........takže naše tipy

ale samozřejmě ceny jsou trošku někde jinde, ale zase žádné extrémy, do dvacky se vejdeme i se sedačkou a doplnky, a to mi za to stojí, mám spoustu kamarádek, které chtěly ušetřit pár tisíc, koupili levný šmejd a stejně za chvíli kupovaly pořádný, takže neušetřily......

http://www.baby-kocarky.cz/

http://www.babypark.cz/kocarek-quinny-buzz-3
6. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Jéé, já úplně zapomněla na Večerničku, grafíkům nerozumín, to přiznávám. Ale stejně budu moc držet palečky, aby to yšlo a testík ukázal vysněné //.
6. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Pajulo: moc me mrzi, co se ti stalo. Moc na tebe myslim :pensive: a drzim palecky, aby vsechno bylo brzy v poradku a tys byla zase brzy mezi tehulinkami nahore.
Tohle je presne i muj strasak a tak si rikam, ze dokud dr. nepotvrdi tehu, ze je tam kde ma byt a pak kolem toho 10tt znovu, ze prcek roste a vsechno je tak, jak ma byt, asi se ani jeste moc radovat nechci. Tohle je taky duvod proc urcite pockame s oznamenim sirokemu okoli vc. rodicu az po 12+6, kdyz vsechno dobre pujde.

vecernicko: juchuu, to vypada nadejne. Moc drzim palecky, aby z toho byly //

Holky, ja jsem dneska rano byla za sportem, pekne jsem si zaplavala:slight_smile: a vcera vecer protahovani na zada a zjistila jsem, ze mi to pomaha od toho nafouknuteho pupku a citim se zase normalne, i kdyz teda vcera vecer mi bylo celkem dost soufl, zaludek na vode :confounded: Zjistila jsem, ze ruzne podivne pocity citim v podbrisku hlavne, kdyz dlouho sedim a pak chci rychle vstat. Na "soufl od zaludku" opravdu pomaha malinko jidlo a hned je to pryc... Zitra vecer jdu na prvni kontrolu, tak mi holky drzte palecky:slight_smile: :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.