• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Kamaradka koupila kombinak a pak kupovala stejne sportak zvlast, ten z kombinace byl moc težky. presvědcuje mě, že je lepši koupit hluboky kocar a pak sportak, že to ve finale vyjde levnejc... :unamused:
6. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
jess - my na tom finance nejsme spatne, a mame i docela nasetreno, ale stejne me napadla varianta pouziteho. pokud by byl pekny, tak proc ne. mimcu je to stejne jedno :wink:
jinak vim, ze nechci trojkolecko a ze chci sportovni typ a hlavne s autosedackou, at muzeme drandit po svete. ale favority nemam, ja si pockam, az to budu "muset" resit :wink:
6. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
vecernice:
Prckovi ano, ale já bych chtěla nový kvůli sobě. Ne z nějaké rozmazlenosti nebo tak, ale hrozně se na to těším, jak půjdeme do toho obchodu, já si ho vyberu, naložíme ho, a doma ho budu skládat, sundavat z něj ty igelity a študovat návod k použití =)
6. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
anie - no já nevím, pro co se nakonec rozhodneme, spíš jen, že to úplně nevylučuju. ale možná najdu nějaký v obchodě a bude to prostě láska na první pohled :grinning:
6. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
vecernice:
My se byli včera jen tak kouknout v Chiccu, a tam bych si teda nevybrala žádný... Vůbec se mi ty jejich kočárky nelíbí...
6. led 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jess - tak kočárek jsme měli nový. A já zamilovaná do Casuala jsem na druhé pořídila jetý. A vůbec nelituju :wink: vypadá fakt krásně je za 1/3 novou cenu a nikdo na něm nepozná, že je jetý. . Takže pokud budeš mít štěstí, klidně bych šla do jetého.

Ad věcičky - dědily jsme dědíme a zbytek dokupujem různě, mimáč, bazárky, nové, tesco co se naskytne a co se líbí. Bodyna atd v tescu a CA - za rozumnou cenu, vydrží nevytahávají se a jsou celobavlněná. kalhoty různě po sekáčích, stejně je má sedřené a furt padá, takže neřeším. A tak jedny dvoje máme nové na parádu, k dr a do města. Takže když budeš mít šanci něco podědit nebo koupit levnějc neváhej. Jsou to ušetřené penízky prcci fakt straašně rychle rostou a něco jim oblečeš jednou a podruhé už ne, je jim to malý :wink:
6. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky,

tak depka z MS je za mnou, možnosti dalšího cyklu přede mnou :slight_smile:

Pajula -- moc mě mrzí, že to u tebe takhle dopadlo :frowning2: Přeju ti, ať máš ten zákrok brzy za sebou a bez komplikací. Je to moc smutné, tak se klidně vybreč a zanadávej si. A držím palce, ať se mimi u tebe zase brzy objeví a tentokrát napořád.

Co se týče kočárků, tak my jsme měli klasický s nafukovacími koly -- ani jednou se mi nepodařilo píchnout :wink: , houpal se krásně, normálně i do strany. Váha asi 12 kg. Byl polohovací až do sedu, takže nejdřív "ležák" a pak sporťák. Veliký nákupní košík (to pro mě bylo docela důležitý), velká korbička ( i když naše holky jsou mini), moc dobře se mi s ním jezdilo. Byla to Inglesina Magnum. A teď mám pro Štěpi Peg Perego, jen menší sporťák a taky veliká spokojenost. Vleze se tam i s fusakem, dá se sklopit až do lehu, polohovací nožičky a spojená rukojeť. Ale je fakt, že za ty tři roky, co jsme kupovali první kočárek, je už zase spousta nových možností :wink:
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
my taky nekam nakukovali, ale byly drahy a nepekny :astonished:
jinak jsme ale v Asku nebo Scontu nebo kde videli kolebku, tak tu asi pak poridime. mel ji manzeluv sef, a nemohl si ji vynachvalit. tak v ni asi jednou bude prcek chrpukat hned vedle krbu :wink:
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Já jako malá měla zelenou malovanou kolébku. Naši ji mají pořád, teď ují má slíbenou setřenice (bude rodit v únoru), pak si na ní dělám zálusk já. Je ale maličká, jen tak do 6-8 týdnů, spíš na parádu, ale ož to vidím - kolíbla, krajková zavinovačka, v ní miláček... :wink:
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
mě se holky moc líbí koš na kolečkách, ale takový, který stojí kolem 4tis., což je fakt hodně....vzhledem k tomu, že trošku větší mimi už v něm asi nebude chtít být...:frowning2:
My máme vyhlídnutou nábytkovou sestavu do pokojíčku (skříň, přebalovák a postýlka) od Drewexu...mají krásný nábytek a super ceny....
6. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
daee: My pokojíček mít nebudem :frowning2:
6. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,
tak ja se hlasim po dnesni kontrole. Brali mi 3 zkumavky krve na toxoplasmosu, na krevni skupinu, rh faktor a na pohlavni nemoci, tak snad bude vse ok. Jinak mi dr delal ultrazvuk, mimi zase krasne povyrostlo, odpovidam presne osmemu tydnu a konecne jsem uz taky dostala tehu prukajdu a taky prenatal box :slight_smile:

Pajula:mrzí mě, co se stalo, jak uz tady někdo psal, je to opravdu strašák tay nas vsech a snad se das brzo doporadku a budes nahore mezi nama...

Jinak jsem to uz dneska oznamila v praci. Teda klepala jsem se pekne, kdyz jsem to psala sefove do brna, ale vzala to uplne v pohode, tak se mi strasne ulevilo. Jinak mi dr sam nabizel neschopenku, ale zatim jsem ji odmitla, pocitam pracovat tak do brezna, dubna, pak bych uz chtela mit klidek :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
jessi: tak my máme 3+1 v prvním patře RD, takže jeden pokojík máme volný, teď je to skladiště....tak tam uděláme miminku jeho království :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
daee - pošli prosím link na ten nábytek
6. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Daee -- my jsme na Štěpi měli košík na kolečkách a bylo to super. Byl teda z druhý ruky, takže cena šla. A hlavně jsem využila, že jsem si ji mohla přivézt za sebou do kuchyně, obýváku...a taky ji v tom dobře uspávat, stačilo jen chvíli jezdit :grinning:

Katulline -- gratuluju k úspěšné kontrole! A taky k nahlášení v práci, je fajn, že to šéfová vzala takhle v pohodě.

Já jsem u Kačenky pracovala až do klasického nástupu na mateřskou (6 týdnů) a pak jsem trochu litovala, že jsem nešla dřív, protože Kačka se narodila předčasně. Takže jsem ve středu šla na mateřskou a v neděli už jsem byla v porodnici :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
daee: já nevím, o čem jsme před třemi lety přemýšleli, ale koupili jsme 2+kk a ještě má hlavní pokoj průchozí do ložnice. Byt sice krásný (atypický, podkrovní, v obýváku sloup, nepravidelné půdorysy), ale pro rodinu to není. Tak budeme mimísovi zařizovat kout a později s už i s ním zařizovat pokojíšek ve vysněném domečku.
6. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Daee:
U nás v rodině putuje košík na kolečkách, měly ho obě sestřenice i brácha, pak ho mamky sestra půjčila nějaké kamarádce.. Tak doufám, že než se prtě narodí, tak bude košík zase zpátky..
6. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
vecernicko:
http://www.batoleshop.cz/

hledali jsme dlouho něco za rozumný peníze...a tohle se nám líbí oběma....koukni v tom e-shopu na nábytkové sestavy...
6. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
jessi: koutek zatím bohatě stačí myslím.... :wink:, malé mimi celý pokojík mít nemusí
6. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
Já jsem se prostě zamilovala do té postýlky se žirafou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
jess: já vím jakou myslíš....takovou bílo-tmavou kombinaci se žirafou a je k tomu i stejná komoda a jíd.židlička na výběr, že jo?
6. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
daee .- dekuju, hned to omrknu :slight_smile:

katulline - tak velka gratulace, ze se vse vyviji, jak ma. jen tak dal!
6. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
a jo....oni ji mají i v tom e-shopu, co jsem psala :sweat_smile:, to jsem si ani nevšimla :grinning:
6. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
Jo, to je ona, narazila jsem na ní už dřív. To byste nám museli znát, my jsme na žirafy zatížení :grinning: Ale to, že k tomu jsou další kousky, to nevím!!!
6. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
daee:
Stejně bude prcek zezačátku v ložnici, aby k němu nebylo daleko..

Jináč, já se asi moc pozoruju :grinning: Přijde mi, že už nejsem schopná pořádně zatáhnout břicho, že ať dělám, co dělám, stejně na bodbřišku boule zůstane.
6. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
holky, anie to nakousla - budete mit male v loznici nebo jinde? my ho asi rovnou soupneme do jeho pokojicku ... :astonished:
6. led 2010 v 15:16  • Odpověz
anie - tak si aspoň nepřipadám sama jak debil :grinning: holky..je možný mít počínajícího pupana v 7tt? Já vím, že to zní asi divně, ale já fakt mám malý bříško...ale to jsem možná spíš nafouklá :grinning:...

No a já jsem určitě pro to, aby prcek nejrpve spinkal s náma v ložnici...později ho odsunem :grinning:
6. led 2010 v 15:36  • Odpověz
no my po zkusenostech nasich znamych jsme spis pro to, dat ho stranou. aspon bude manzel moc spat, kdyz budu kojit (znama v noci koji treba 45 minut). a hlavne pak se tezko rozhodovalo, kdy ho odlifrovat do samostatnyho pokoje.
6. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu zase po dlouhé době, páč mě zítra čeká první kontrola, tak jsem teda pěkně, ale pěkně nervozní....je mi divné, že mě sestra tak odpálkovala, když je ,,to teda chtěný", že mám přijít až v lednu...měla bych být 9tt, já vím, že to není tak hrozné, ale ten měsíční strach a nejistota...naštěstí žádné krvácení ani nic jiného, tak jen doufám, že ,,tam dole někdo bydlí a je v pořádku"...navíc jdu až v 18:10 hod, to mi je taky takový divný...to mi asi krev těžko odebere..no nevím..jsem zvědavá, jak to dopadne..naštěstí jde manžel se mnou....s tím rostoucím břichem....for daschiki:
já se teda pozoruju už pár dní a musím říct, že prostě mi nikdo nevymluví, že mám prostě už vystouplý pupek:-O Nejdřív to vypadalo jako špek, říkala jsem si, že to je třeba mírnou zácpou...ale není...a z boku je do špičky...sem si to i fotila a posílala mms mamině a ta málem praskla smíchy a prorokuje dvojčata...pomoc....manžel měl z dvojčat být, ale jedno se neudržeo...no nevím..asi to na někom je vidět dřív a na někom později..asi ztřeba záleží na břiších svalech, jestli je mamina plochá, či je někde špíček... a k tomu bydlení...kdyby jsme měli možnost, tak bych mimi měla bokem, mám to od kamarádek a viděla jsem, jak se jim to vyplatilo, že mimi měli vedle v pokojíčku a ne přímo v ložnici...ale u nás je to pasé, máme maličký byt a mimi bude mít koutek pod vestavěným patrem na spaní...zatím...než to vyřešíme do budoucna jinak.... :grinning: A k těm kočárkům..je fakt, jestli je vše o.k., ale kočárek - kombinace - je s jistotou vybranej!!! Vyhrál Peg Pérego GT3, nádherný!!!!!!!!!!!! Tak nám držte palce na zítra!!!!Bojim, bojim, bojim...
6. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Těhulky, kdo se chystáte do Malvika v Hostivici (kousek od Prahy), tak mrkněte :slight_smile:
http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010
6. led 2010 v 15:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.