• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri - tak to je super s těma daněma...taky myslím, aspoň podle toho, co mi říkala kámoška, že by mi to mohlo vycházet 0. Tak uvidím. No a na tu sociálku si skočím...ať mám jasno :slight_smile: díky na info
7. led 2010 v 09:54  • Odpověz
lauri - a jak to boli? na konci moceni jak ostra rezava bolest? (teda pardon za ten primy dotaz takto po ranu:wink:

daschičko - ty jsi koumes :slight_smile: no teplotka zatim nespadla, tak uvidíme, co dál :wink: ale pořád to můžou být stejný příznaky jak před MS. a ff mi pořád velké naděje nedává :grinning: a navíc mi přijde, že čípek mizí nahoru, což by to zcela vylučovalo ..... no nechme to koňovi, ten má větší halvu :slight_smile:
7. led 2010 v 09:56  • Odpověz
čípek je potvora, protože si dělá co chce :slight_smile: na ten nespoléhej...ale dneska jsi 28 DC a MS dostáváš dva dny po dobrání...to seš dnes...:slight_smile: a teplota je nahoře...já jsem napnutá jak kšandy :grinning:
7. led 2010 v 09:58  • Odpověz
jess a co ty? A co Mirucha, vitaminka a ostatní holky zralé na testování?
7. led 2010 v 10:00  • Odpověz
daschi - no ja jsem docela zvedava :wink: zítra ještě poreferuju, vo sobotu měřit nebudu páč bduu sedět v buse, takže budu čekat, zda dorazí ta červená potvora :wink:

jessi - to je pravda, ty si na řadě s nějakým pozitivním teestíkem :wink:
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
holky, mám takový drzý nápad. co holčiny pod čárou, které se tu už x týdnů neukázaly, z tabulky prozatím odstranit :wink: když se zas objeví, tak se mohou doplnit ... :astonished:
7. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Holky moje zlaté, mrška má sice přijít až zítra, ale já vím, že to zase nevyjde. :frowning2: Musela jsem totiž testovat předevčírem, jak jsem šla k doktorce kvůli tomu zánětu dutin. To jsem byla 33DC. Nevím, kdy jsem měla tento cyklus ovulku, protože předtím tam byla ta chřipka a já měla zvýšenou teplotu. A na rýmu jsem brala Sinupret, který podporuje uvolňování hlenu a uvolňuje i ten děložní. Takže detekovat ovulku bylo skoro nemožné. Pokud by byla jako u předchozího cyklu, byla by 15DC a to by znamenalo testování 18DPO. A test byl naprosto negativn, bez jakékoliv náznaku ducha. Tak čekám, kdy mrška dorazí....

Moc děkuju za starost a za fandění :slight_smile:
7. led 2010 v 10:14  • Odpověz
vecernice - už jsem o tom taky přemýšlela, ale na druhou stranu, ničemu to nevadí, ne?teda kromě každodenního přepisování :grinning:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz
no ale když zítra nepřijde, tak nás už nebudeš napínat viď? mohla si mít ovulku klidně později :wink:
7. led 2010 v 10:23  • Odpověz
pokud nepřijde, tak chci testovat v sobotu. ale jak říkám, žádné příznaky, co tu holky popisovaly, od včerejška se cítím na MS
7. led 2010 v 10:25  • Odpověz
jessi - příznaky mohou být strašně zavádějící, tedy krom naběhlých prsů, což u mě ale taky vůbec nehrozí. tak ti budu držet palečky!!!!!
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Děkuji moc, nápodobně. Ale ty už ducha máš, ne? :wink:
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz
já zatím nic, já testovat případně budu až příští týden :wink: pokud mi to dřív něco nepřekazí .-D mám posunutou ovulku, takže jsem teprve 9DPO
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz
vecernicko moje zlatá, já si to tak strašně moc přeju, abys byla těhu, a stejně myslím, že jsi.............................moc tomu věřímm................................na čípek kašli, já ho taky přestala zkoumat, protože to akorát mate.........................
a k tomu močáku - mě právě nebolí vůbec čůrání samotné, to je v pohodě, jen jakobych měla strašně plný močák, takový pocit před vyčůráním a po tom ještě chvíli to neustávalo.............................ale už to přestalo.................už se mi to stalo cca v tomto týdnu asi dvakrát, ale vždy ráno, protože jsem spala třeba dvanáct hodin, tak byl asi močák plný, ale bolelo to mín no..................................
vecernice. být tebou zkusím testík v pondělí, ale mamatest, ten je fakt nej, zjistlily jsme to tady všechny a rozhodně lepší než ty citlivější........................to je akorát vyhazování peněz. a jinak mně koník taky blbne, včera mi vypadl úplně a někdy to načítá snad dvě hodiny.....
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz
lauri - tak podle popisu by to nemusel byt zanet. ten se fakt vyznacuje rezanim a palenim prave pri konceni toho procesu, a ze jakmile za sebou zavres dvere wc, tak mas pocit, ze tam musis znova. a vetsinou vysledek 1-2 kapky :astonished:
takze to mas fakt asi od tehu, no uvidis, co na kontrole :wink:
a jinak jsi zlatá, moc děkuju za ta milá slova. testovat budu nejdřív v pondělí, pokud bude důvod. ztíra si skočím do lékárny pro nějaké testy s sebou :slight_smile:
7. led 2010 v 11:05  • Odpověz
lauri - mě se přesně to, co popisuješ, občas stává a nejsem těhu ani nejsem nijak nemocná. poprvé se mi to stalo už na základce, to si pamatuju, to mě to bolelo opravdu hodně. nikdy mi v moči nic nenašli, ale i tak, hlavně pro svůj klid, si nech moč vyšetřit. a neboj, určitě to nic nebude :slight_smile:
7. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahoj holčiny,
k tomu močáku - bacha na urologický čaj - třeba ten od Megafytu - který mi vždy na problémy zabíral se zrovna v těhu nemůže! Nevím, jak ostatní směsi, je třeba to důkladně s lékárnicí probádat, zda se to může či ne - prostě to vzít bylinku po bylince. V tom Megafitu je tuším "špatná" petržel.
Jinak jako alternativa jsou možné Brusinky a nebo Uroval Manosa - tam jsou brusinky i manosa - to se taky může.
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz
holky - jak večernička navrhla, já bych holky, co sem nechodí taky drze vyškrtla :grinning: nechci být zlá, ale...:slight_smile:

večerničko a jessi - budu strašlivě mooc držet palce...i na nohách :grinning:
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz
tak to mi musíš poslat fotku, jak držíš všechny palečky :grinning:
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz
to nepůjde, když je budu držet :grinning:...leda by mě vyfotil manžel...:grinning: tak to pak jo, to bych mohla poslat :grinning:
7. led 2010 v 11:23  • Odpověz
pokud ti nebude držet ty palce u nohou :grinning:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz
já už jsem taky dělala ze začátku pokus holky obeslat, ať si to aktualizují či se ozvou. A po mě ještě někdo, tuším, že maciol. A myslím, že to bylo nějak bez odezvy. Třeba už sem vůbec na koníka holky nechodí. Takže jsem klidně pro, vylepší nám to tu už tak naprosto super průměr úspěšnosti diskuze :slight_smile:
7. led 2010 v 11:47  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

jessika.............26let ................ 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 33DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 32DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 31DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 28DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 17DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /16DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 7DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 5DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /4DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 3DC (poslední cyklus 35 dní )

Holky, které jste se tu nenašly a chtěly byste být v tabulce, tak se prosím přidejte a pak aktuálně informujte o změnách :slight_smile:
_____________________________________________________________________________________
7. led 2010 v 11:52  • Odpověz
A je to :slight_smile:
7. led 2010 v 11:52  • Odpověz
tak, konečně jsou v tabulce jen ty, co sem fakt chodí..........
jinak holky děkuju za rady ohledně toho močáku, já právě čůrám normálně a sice chodím každé půl hodky, ale když z tama jdu, tak jsem v poho......a už mě to nebolí, akorát ty ledviny mě tak tlačí, ale to mně dělalo i dřív, před ms...........ale jinak bolest žádná, tak kdoví no..........asi se nemůže močák nechávat v těhu celou noc a do deseti - kdy já jsem přes svátky spala - no nevím no.....
některá jste tady psala, že chodíte za noc několikrát, já jdu většinou dvakrát třikrát než usnu a pak až ráno........tak to je asi chyba.....
7. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Super, téda, to je poměr - 20 těhulí a 11 snažilek - krása :slight_smile: A to tu máme ještě pár adeptek - no hezky se nám to přesouvá, jen co je pravda :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky všem,
Daschiki, mám opravdu na fotečce jenom malinkatou dutinku, jinak nic. Vložím fotku do alba, ale jde mi špatně vyfotit, protože je moc lesklá, i bez blesku to není moc kvalitní. Ale aspoň pro uklidnění. Ještě jenom vysvětlím, že moje doktorka má ultrazvuk, kde dělá i genetiku, tak ho má hodně přesný a podrobný, proto třeba naměřila 5mm, ale myslím, si že je to asi velikost té dutinky.
Našla jsem papír z minulého těhotenství a tam jsem měla 19.2.2007 velikost 3,1mm a 23.2.2007 velikost 5,9mm, což prý odpovídalo odpočtu 6+3, to už bylo vidět i srdíčko. Je to prosím Tě , ale jenom orientantační, tak snad Tě neznervózním.
Aspoň, ale všechny vidíte, jak "moc" to mimčo za 4 dny vyroste, zdvojnásobí se.

Je super, že jste zredukovaly tabulku. Psala jsem všem, které měly cyklus delší než 40 dní o depsala mi jenom Nathali a ta sem chodí. Jinak se neozval nikdo.
7. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
maci - naopak!!!! Jsi zlatíčko největší !!! Strašně moc děkuji !!!! Moc mě to uklidnilo....ona mi právě říkala jen velikost embrya...ta dutinka je mnohem větší...nevím, jestli nekecám, ale dokonce říkala cosi o 8 cm...a je to napsaný i na tom UTZ...
7. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Už tam mám tu fotku
7. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Daschiki to jsem ráda, že jsem Tě uklidnila.
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.