• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
juj, tak to koukám a jsem ještě klidnější...když mrknu na ty naše fotečky...možná myslela u Tebe tu dutinku 5mm a u mě to embryo...a nebo fakt je to tím, že máš tak brzy ovulku :slight_smile: To mám radost...každá odpovídáme tomu svému :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
Taky si myslím, že u maciol myslela dutinku a u daschiki měřila embryo :slight_smile:. Schválně se mrkněte ke mně do alba do toho povídání - jeden týden tam neviděl ani dutinku a pak kontrola za týden a dutinka 8 mm a prcek v ní 2 mm a srdeční akce! Prostě je to v těch začátcích hrozný fofr :slight_smile:.
7. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Maciol - gratulka ke krásné dutince - fotečka super :dizzy_face: :dizzy_face: to je fofr :wink:
7. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Daschi o vidíš, Ty už máš na fotečce i drobka a já jenom dutinku. Bude to dobré, uvidíš. Až půjdeš příště, tak se budeš sama divit, jak ten drobek rychle roste. Uvidíme s jakým číslem přijdu příští týden ve středu já.
7. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
jo a jinak je zvláštní, že po hormonech se má přibírat (což mě v létě trochu poděsilo), no a já mám od léta přes čtyři kila dole. to tělo si občas fakt dělá co chce :grinning:
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
vecernice. hormony učinkují na každého jinak........a s tím přibíráním to prý platí u toho, kdo má k tomu sklony........
tak bud ráda..............

holky těhulky, dotaz. které z vás nakupují na mimibazaru - občas se mi tam líbí nějaké věci na mimíse a ráda bych tam brouzdala, ale nevím, kolik vychází poštovné......protože když tam mají třeba hadříky za třicet, padesát kč, a poštovné by stálo padesát a víc, tak se to asi moc nevyplatí ne......jak to tam probíhá prosím prosím???
7. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahoooj holky....tak já jsem se teprve teď vydrápala z postele....kurýruju rýmu (Vincentkovýma kapkama) a čtu časopis Maminka, kterej mi Michal předplatil k Ježíšku :slight_smile:

Včera večer jsem za Vámi ještě chtěla, ale totálně mi spadl koník :frowning2:, takže je to asi jejich chyba, ne naše, když nám to padá všem...

Dneska držíme všech osm palců všem kontrolorkám....už jsem zvědavá na zprávy a držíme je i večerničce, aby za námi přijela do Brna na veletr taky vybírat kočárek v březnu!!! :wink: :wink: :wink:
7. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
daee díjy moc, však já se za váma vypravím, i kdyby to tentokrát nevyšlo :wink:
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
a pěkně lenoš a dej se brzy do kupy!
7. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Dashiki: kurz mě stál 3600,- na 15týdnů. Je to 15x2hod.....jedna hod. cvičení pro těhule a druhá teorie + návštěvy všech por.sálů v Brně. Jo a a si na tři lekce se mnou půjde Michal.
Budu chodit na Nerudovu do ag.Větrník. Jo a protože jsem u VZP, dostanu 400,- zpátky (vyřídí mi to přímo ta agentrua a jen mi vrátí peníze)
Prostudovala jsem snad všechno, co se v Brně nabízí a cenově to zhruba odpovídá ostatním, navíc mi vyhovuje ta poloha (mám to tři minutky z práce)....takže jsem do toho šla...ale je to ranec, to jo :rolling_eyes:
7. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
vecernicko - to budem určitě všechny moc rády, ale já pevně věřím tomu, že // do té doby budou!! :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Večerničce taky držíme všechny palečky co doma máme :dizzy_face: :dizzy_face:

a je škoda že máte ten sraz teĎ 16. to bohužel nemůžu, jinak bych za vámi asi dorazila - ale nejde to -jedeme na Kleopatru do Prahy.

Ale snad v březnu jpokud mě beret se na kočárky pojedu podívat s Vámi i když už mám vybráno :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
daee:co????? 3600??? u nás stojí těhukurz asi šest nebo osm stovek a je v tom zahrnutá i přítomnost otce u porodu, která se už pak neplatí a taky tam chodí tatínci......
7. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
lauri: mno pro mě jsou to 3200...jo je to ranec, ale v kombinaci s tím cvičením mi těch 15*2 hodiny nepřijde tak moc...to je 106,- za hodinu.
Nevím, jestli ten tvůj kurz je srovnatelný, taky tu jsou v Brně kratší, jen předporodní kurzy pár týdnů (nebo jen dva dny o víkendu i ), ale ten můj kurz je docela mega...15týdnů a i se cvičením. Fakt jsem hodně srovnávala a rozhodla jsem se do toho jít, protože kromě teorie se chci i hýbat...a vyhovuje mi ta kombinace, prohlídky sálů...i ta délka...
7. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Holky, chcete se pobavit?
Moje těhudemence pokračuje - teď jsem volala se objednat do Gennetu na velký utz a dala mi termín a hodinu a já to položím, podívám se na ten lísteček kam jsem si to zapsala a koukám, že je to jediný den, kdy nemůžu - plánujeme totiž akorát svatbu :slight_smile: - takže bych rovnou z obřadu jela svatební kolonou na velký utz - to by bylo povedené - to tam jistě ještě neměli :slight_smile: - tak jsem tam volala znovu a přeobjednala se se jiný termín :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
sven -tos me pobavila, ale teda bylo by to zcela originalni pojeti posvatebniho veseli :grinning:
7. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
To jo a ještě bych tam mohla cestou dlabat v autě sváču, abych neumřela hlady :slight_smile: (obřad je od 12:00 hodin a ten utz by byl od 13:30 hod., takže by to fakt tak vycházelo). To by se divili, kdyby jim před klinikou zastavila svatební kolona :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
daee: jako v poho......a od kterého týdne se doporučuje do těch kurzů začít chodit.................
já nevím, jestli jsou srovnatelné, ale vím, že se tam chodí pravidelně, ta jedna lekce má snad tři hodky nebo tak.............ale podrobnosti jsem nezjištovala, to je na mě moc dopředu ale cvičení tam je taky......
7. led 2010 ve 14:24  • Odpověz
A teď jsem si uvědomila, že si nesmím zapomenout taky vzít s sebou oddací list, protože objednaná, průkajdu těhu, průkazku zdrav. pojišťovny atd. budu mít vše na staré jméno :slight_smile:. Sice mi dávala ještě termín den před svatbou, ale myslím, že to budu mít už tak hlavu v pejru, takže jsem to nechala až po.
7. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
myslím, že je to rozumější. budeš mít klid na svatbu, a pak díky svatební nervozitě nebudeš nervozní z toho utz :wink:
7. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
lauri: dá se říct, že jsem se plácla hodně přes kapsu :wink: a dopřála jsem si jeden s těch lepších kurzů, co tu máme. Čímž rozhodně neodsuzuju kurzy jiné, nejspíš taky splní funkci a člověk se dozví, co potřebuje. Nevím odkud jsi, taky je možné, že mimo velká města, si nemůžou dovolit být tak drazi...
Ale nedělám si iluze, služby a věci kolem dětí jsou dobrý byznys a proč si nenarazit cenu, že ,když to ti rodiče ráááádi dají. To zjišťuju teď, co jsem se začla rozhlížet po věcech na mimi...to holky není jen výbavička jako oblečení, ale všechny ty serepetičky kolem, to se teprve prodraží.....!!!
7. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
jo a na těhu kurzy a cvičení se obecně chodí od ukončeného 12tt a na cvičení většinou chtějí v těhu průkazce razítko od Dr., že můžeš cvičit....
7. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
Sven, to si pobavila i mě.
Daee k tomu těhu kurzu vůbec nevím, jak je to tady u nás v Olomouci, tak nemám srovnání. U prvního jsem nechodila, protože jsem měla hodně rizikové veškeré aktivity mi dr. zakázala.
Ale nepřijde mi to moc. Vemte si, že já chodím s malým na plavčo už od šesti měsíců. A jeden kurz má 12 až 14 lekcí. Kurz, který jsme začali včera má lekcí 13 a stojí 2210,- Kč. Jedna lekce trvá 30minut a vychází na 170Kč. Úplně první kurz trval jenom šest týdnů, protože se plavalo 2x týdně, teď už teda jenom jednou.
Kdysi jsem psala na jednu diskuzi, kde mě zajímalo za kolik se plave v jiných městech, že mi těch 170 Kč za 30 minut přijde moc. A holky mě málem ukamenovaly, že se všude plave tak za 200 až 250 Kč, tak co se mi nelíbí.
To znamená, že my jsme za rok a půl plavání zaplatili už asi 15 tisíc, ale malého to baví, voda je jeho druhý domov. Samozřejmě těch peněz nelituji, ani si nestěžuji. To jsem napsala jen pro srovnání.
Proto chci říct, že mi cena u Daee 106,- Kč na hodinu přijde směšná.
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
sven: :grinning: :grinning: :grinning: ,jsi mě pobavila...jo a těhu demenci mám taky, nic si z toho nedělej a ještě těhu sklerózu...
7. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
maciol: taky bych chtěla s mýválkem chodit plavat...já strašně miluju vodu tak jestli bude po mě, tak to bude další ranec peněz za plavání (protože v Brně to bude určitě taky pekelně drahý)
7. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
holky, ja dnes na tom spinu snad usnu. a v duchu si preju, aby na tu druhou hodku nikdo neprisel, to ode me neni moc pekny :grinning:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
já to nemyslela tak, že to má daee drahé, spíš že co jsem slyšela, tak u nás to stojí prostě mín, ale nevím, zkusím se pak podívat na internet a nebo se zeptat u doktora, vůbec nevím, jak tyto informace zjistit.............................

a samozřejmě peněz vražených do dítěte nikdy litovat nebudu, proto si ho přece pořizuju..............tak bude mít všechno nejlepší......................... :grinning:
7. led 2010 v 15:15  • Odpověz
holky ,ještě zopakuju svůj dotaz ohledně nakupování na mimibazaru - myslím, že aspon sven má zkušenost........
zajímá mě, jak to tam funguje, jestli to poštovné je fakt jak píšou okolo čtyřiceti kč.......a jakým způsobem se to platí a doručuje - na dobírku to asi nebude co? nemám moc ráda posílání peněz někam kdoví kam.......proto zatím radši nakupuju nové a v obchodech....................tam si na to taky můžu sáhnout a vím, jaké to je.............
a nebývají na těch aukcích i podvodníci náhodou?
7. led 2010 v 15:17  • Odpověz
daee - a neb můžeš chodit nejdřív na kurz, aby ses dozvěděla co a jak a pak ho třeba brat do bazenu solo jen tak. až povyroste, tak třeba další kurzík... tak to asi udělám já.

asi před rokem jsme byli plavat na Kraváku a jak je tam ten malý bazen s perličkou, tak tam bylo mimčo, sotva se drželo na nohou a vždycky vylezlo na okraj, jak je tam ta odpadova mřížka, postavilo se mrsk s sebou do vody. jen výskalo. a rodiče ho jen vytáhly a znova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz
tak jsem nastrkala pár věciček do alba, co mám pro prcka - vše je to kupováno ještě v době, kdy byl pidižvík vajíčko a spermie :slight_smile: - prostě mě chytala nakupovací mánie - kamarátky byly těhu, tak jsem se taky nechala strhnout, poté, co jsem objevila MMA a MMB :slight_smile:. Takže toho hromadu mám (toto není všechno :slight_smile:

laurinka.22 - poštovné je tolik, kolik tam má paní psáno. Takže klidně těch 40 Kč to je (oni ty kurvy pošťácký nevědí co za to). Většinou se to posílá jako doporučený balíček, aby se to neztratilo někde na poště. Jinak u dražších věcí se to poštovné ztratí. A jinak většinou vybírám u holčin které mají toho v albu či na aukcích víc, takže je to pak za jedno poštovné a když kupuješ víc věcí najednou, tak se to dá. Platba je povětšinou (skoro vždy) předem na účet, a musím říct, že jsem s tím neměla negativní zkušenost (a to mám celkem na MMA za dobu co jsem tam registrovaná asi 130 obchodů za sebou). Na dobírku většinou neposílají (většinou z důvodu špatné zkušenosti, že si to pak kupující nepřevezme a prodávající to pak stojí peníze). Když se chci vyhnout poštovnému, tak hledám, zda to, co potřebuji neprodává někdo v okolí, tudíž pak je většinou možný osobní odběr, takže si proto dojedeš a poštovné neplatíš.
Jiank určitě i zde narazíš na nesolidní jednání, ale to je tak všude. Mě se to ještě nestalo, fotky si důkladně prohlížím, popisky pročítám. Aby se nestalo, že narazíš na někoho nesolidního, tak tam existuje hodnocení, takže mrkneš na ohlasy na obchůdky holek před tebou, jak byli s prodávající spokojeni. Uf, kdyby něco, tak se klidně ptej.
7. led 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.