• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Daee - jj. jdu na NT screening právě kvůli té přesnosti, chci se vyhnout odběru plodovky jako u TErinky :wink:

A nás výbavička stála taky dost hlavně kočárek. Dobrá věc je monitor dechu a chůvičky, věcičky se dají dokoupit levněji, z auker, bazárků atd. A měli jsme tu výhodu, že jsme i podědili

Lauri -záleží na přání maminek - ale většinou chtějí peníze předem na účet a po připsání věci posílají. A já to posílám z účtu na účet Jednorázovým příkazem :wink:
7. led 2010 v 18:46  • Odpověz
zolik....tak to prcka uvidíš dřív, než za 5týdnů, to čekání nebude tak dlouhý :wink:
7. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Daee - myslela jsem 5 týdnů od poslední kontroly ta byla 28.12 a na NT jdu ve 12+5 a to až 5.2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže fakt 5 neděl :frowning2: ale snad to bude stát za to.
ale to víš, červíček jestli je vše oki hlodá
7. led 2010 v 18:52  • Odpověz
lauri - já to posílám taky přes internetový bankovnictví jak Daee...a nikdy jsem nezažila, aby třeba něco neposlali nebo tak...hlavně já jsem mezi ověřenýma nákupčíma (= ověřili si mojí adresu, na kterou mi zaslali kód a já ho vložila do registrace). Pokud nejsi ověřená, tak moc prodejců nechce s Tebou nic mít (mají tam většinou napsaný, že obchodují pouze s ověřenýma lidma) :slight_smile:. Na druhou stranu je to fajn, protože seš trošku krytá a taky víš adresu a telefon a údaje o prodejci..a taky jsou tam ty komentáře, takže vidíš, jak je třeba solidní. Nemůžou si dovolit to nějak neposlat nebo pokazit, protože bys napsala špatný hodnocení a pak už by se na ně mohli další zákazníci vyprdnout :slight_smile:

zolicku - já jdu na kontrolu taky až za měsíc :frowning2: 4.2. na gyndu a 17.2. na NT screening...na gyndě mi rovnou naberoou 4 zkumavky na triply :frowning2: aaaach joooo...upíři jedni :slight_smile:..ale pro mimi vše...
7. led 2010 v 18:57  • Odpověz
upřesním - poštovní adresu si ověřují...pošlou ti poštou kód, který pak zadáš do registrace a tím si tě ověřují, že existuješ...
7. led 2010 v 18:59  • Odpověz
ok, díky za info............tak já se tam asi zkusím nějak zaregistrovat.....
daee: je mi jasný, že jsi na jiných částkách, ale já se bavím vyloženě o hadříkách. a vitamíny nepočítám, jen ty věcičky........
a taky ty jsi mnohem dál, já jsem teprve v šestém týdnu.,..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 19:23  • Odpověz
Koukáte na zprávy ? Že by nám mateřskou zase zvedli ? :slight_smile:
7. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Ahojky holky,

vy jste toho zase nakecaly :grinning:.

anieanne, katulline, maciol: gratuluji ke kontrole, jen tak dál :dizzy_face:

jinjin: jak už psaly holky já bych se také nebála, ještě je brzy, aby tam bylo něco pořádně vidět a každá to máme jinak :wink:. Já chci jít k doktoru až za dva týdny, abych se zbytečně nestresovala, že tam ještě nic pořádně není, znám se :grinning:

vecernice: grafíkům vůbec nerozumím, ale každopádně také moc držím palce, aby tam byly // :dizzy_face:

co se týče příznaků, mě pobolívá to břicho, jsem nafouklá jak balón a pořád běhám na wc :unamused: . Holky, vůbec se mi do toho nechce, ale zítra to budu muset říct šéfovi. Sice pracuji v kanceláři, ale občas, když nastane nějaký problém musím se jít i podívat do provozu, no a tam jsou různé stroje, laserové záření atd. a bojím se, že by to nějak mohlo ohrozit mimi... Tak jsem se rozhodla radši to říct teď, než potom, aby se něco stalo...tak snad to bude OK....
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz
anieanne: no já to slyšela jen tak letmo, že někdo chce lonskou výši...............ale já teda slyšela, že to snížení má platit jen do května ,to by bylo ještě v poho...............
7. led 2010 v 19:45  • Odpověz
laurinka: také občas nakupuji na aukru a zatím mám jen samé dobré zkušenosti :wink:
7. led 2010 v 19:46  • Odpověz
avally - já to musela vyklopit včera, protože doktorka mě nechala do půlky února doma...a tak jsem nevěděla, jak bych takovou "absenci" odůvodnila...no, šéf se moc netvářil (i když co se dá poznat z telefonátu)...ale tak kdo by byl nadšený, že mu otěhotněla zaměstnankyně...ale zatím práci posílají, tak mám radost :slight_smile:...

anie - co tam přesně říkali v těch zprávách?
7. led 2010 v 19:49  • Odpověz
postupně dočítám....koukám, že jste tady řešili bydlení....my máme byt 3 plus 1 v RD, v budoucím pokojíčku je zatím sklad :sweat_smile: , ale plánujeme nejdříve mít mimi u sebe v ložnici a až pak ho přesunout do pokojíčku :wink:
7. led 2010 v 19:51  • Odpověz
Daschiki:
Slovo od slova ti to nepovím, ale o tom, že většina sněmovny ( nebo v čem to sedí ) je pro zvýšení, a prezident odmítl podepsat nějaký to lejstro o rozpočtu.

laurinka:
Já slyšela, že od července se má zvýšit - povídala tchýně..
7. led 2010 v 19:54  • Odpověz
daschiki: já se toho docela dost bojím, přeci ještě jsem ani nebyla u doktora....hodně jsem o tom přemýšlela a není jiná možnost, už dneska bylo v práci riziko, že bych musela jít do provozu a může se to opakovat prakticky kdykoliv, tak bude lepší, když mu to rovnou řeknu a nebudu se zbytečně stresovat....doufám, že to pochopí...
7. led 2010 v 19:55  • Odpověz
my máme v pokojíčku zatím pracovnu a mimisek nebo mimisci budou spinkat taky s ními v ložnici, ale ten pokojíček bych chtěla zařídit - vymalovat, něco pěkného na zed, postýlka, přebalovák, skříně na oblečení, hrací koberec a tak............prostě hnízdečko na starání se přes den a hraní.......ale mimišák malý to nepotřebuje, je to spíš kvůli vlastnímu přání a pohodlí
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz
anieanne: to by bylo super s tou mateřskou :slight_smile: , já jsem zprávy neviděla...
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz
laurinka: já bych také pokojířek chtěla zařídit, ale my než vyklídíme ten náš sklad... :unamused:
7. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
lauri:
Pro prcka budeme mít zezačátku v pojízdném košíku, a to bude s náma v ložnici. Až z něj odroste a půjde do postýlky, tak pravděpodobně už do svého pokojíku. Postýlka se nám asi do ložnice nevejde..
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
Holky ještě Vám napíšu něco pro zasmání :grinning:, včera jsme se s přítelem bavili o těhu módě, no a já mu říkám, že to těhu vyšlo krásně na léto a že ani toho moc nebudu nakupovat...mám nějaké volnější topy, tuniky, které se dají nosit i bříškem...možná koupím jen pár kousků....no a přítel, že bych si měla koupit alespoň nějaké lacláče... :grinning: , nic proti tomu, ale to je snad jeden jediný kousek oblečení co bych nikdy doma nechtěla mít..teď když prodávají takové krásné těhu džínečky.... :grinning:
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Já už jsem úplně v poho (jak jen může ranná těhule být) :slight_smile:
Děkuju Vám všem strašně moc za podporu, neskutečně mě to pomohlo. Díky díky díky!

Domeček (jako dutinku) má náš Pupik pěknou, tak ať se ukáže :wink: Já pro něj nemůžu víc udělat, než být šťastná, že tam je dutinka a ne nic jako minule, že :dizzy_face: Jinak manža mi přinesl květinku, prý ať se nám s Pupikem pěkně daří :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ta mateřská, to by bylo sqělý! Jen, aby to nedali o pár měsíců později než se nám hodí :angry:
7. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
lauri: jen jsem se chytla toho tvého nápadu spočítat si náklady na mimi...a ještě se ani nenarodilo a už jsme do něj tak investovali....pááááni...když se to rozloží, tak si to člověk ani neuvědomí, ale když to pak takto sečte, je to síla.
Mj. tolik oblečků jsi nakoupila teda opravdu za super cenu!!! :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
avally: my máme v dětském pokoji taky sklad....jsem zvědavá, kam to všechno dáme :astonished:. Úplně od začátku stejně bude ale mimi s námi v ložnici, pak se přesunu k našim, protože u nás se bude bourat a rekonstruovat a až potom bude mít svůj pokojíček.... představy mám o pokojíku přesně takové, jak tu psala Laurinka :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
jo a holky, nechci sem moc zatahovat politiku, ale k té mateřské...já bych samozřejmě ráda brala co nejvíc peněz o tom žádná. Ale prostě stav státních peněz je tak v p... , že prostě když nám i vysokou mateřskou nechají, tak nás skrouhnou jinde....později, vrátí se nám to na důchodech, daních atd. Nejde brát z něčeho, co není i když se to jeví správný...a proto nevolím levici i když bych jako zaměstanec k tomu měla všechny důvody.

A objektivně ty peníze na to prostě nejsou :frowning2:. Jooo jiná věc je, že kdyby se 20% rozpočtu nerozkradlo na špatných státních investicích (psali v dnešním Reflexu), kdyby se pokutovalo, kde se má, kdyby se neuplácelo a jednalo fér...tak by možná peníze na nás a mimísky zbyly, ale to je zase jiná věc...
Do háje se všema politikama!!! :angry:
7. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
aval - taky jsem se moc bála...ale mimišák je na prvním místě ...přinášíš do této společnosti dalšího pracanta a daňového poplatníka :grinning:, takže globálně vzato by šéf neměl říct ani ň :grinning: Je to v státním zájmu :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning: Každá těhule je mimořádně důležitá :grinning:...pěkně tam suverénně naběhni...a žádný sraní s mladou paní :grinning: (teda asi spíš starým/mladým/středním? pánem :grinning:)
7. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holky, mě pořád hlodá červíček, jestli to mám opravdu říct šéfovi....původně jsem to v práci chtěla říct nejdříve až ve 12tt....ale nevím jak jinak bych z toho vybruslila, kdybych musela jít do provozu...
daee - naprostý souhlas, pod to bych se podepsala
Daee - naprostý souhlas...jsem na tom stejně (politicky)
7. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
jinjin:
Tak to jsme na tom stejně - minulý týden nic, tenhle bublinka se žloutkovým váčkem =)
7. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
daschiki: díky moc, teď jsi to napsala hezky :slight_smile: , tohle si taky říkám, mimi je na prvním místě!!!
7. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
avally - myslím, že všechny to vidíme stejně - říct to lide kolem až po prvním trimestru. ale ruku na srdce, je to především pověrčivosti, aby se to nezakřiklo. no a pokud bz v tvém případě naopak to "neříct" znamenalo to vyšší riziko, tak bych to šéfovi na tvém místě řekla...
7. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.