• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee: jj, souhlasím s holkama...
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Na idnes o té mateřské píšou, že asi je jasný, že půjde zase nahoru :slight_smile:
http://zpravy.idnes.cz/vyssi-materskou-ma-paroubek-silu-prosadit-na-zruseni-poplatku-nema-11o-/domaci.asp?c=A100107_173418_domaci_kop
Já bych brala, když dávaj, protože na důchody nám nedaj tak nebo onak - nebo v 90ti :confounded:

A k té práci - taky hodně váhám - taky nemůžu dělat všechno - vlastně se už několik měsíců porůznu vyhýbám a nejde to tak už moc dál. Navíc moji šéfové jsou moji rodičové, takže to stejně neutajím, kdyby se podruhé nepovedlo :( Jenže můj otec je tak užvaněnej, že to řekne každýmu na potkání - a my denně potkáváme hodně lidí, kteří se zajímají, znají mě a tak... no taky mám dost dilema. Osobně asi počkám, jestli za 14 dní bude to srdíčko...
7. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ty bláho, to by bylo super, o nějaký čtyři tisíce mateřská navíc. :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
otázka holky ale je, jak se ta mateřská bere? Stav k datu nástupu a podle toho jedeš celou dobu? Nebo se to v průběhu MD v případě změny přepočítá na vyšší částku?
7. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak s Daee plne souhlasim, zrovna jsme s manzelem probirali jak na to nase zadluzeni budou doplacet prave nase deti :frowning2: Je to hruza..

Jo a zolik - chtela jsem se zeptat - myslela jsem, ze monitor dechu je jen pro nedonosene deticky..nebo ne? Jsem nejaka zmatena.

U me tedy jeden z tech vetsich vydaju bude epino, na které vetsina mych znamych neda dopustit..Je to sice palka, ale myslim ze se celkem vyplati..
7. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
daee: já si myslím, že se to pak přepočítá...ten kdo má teď mateřskou na přelomu r. 2009/2010, tak se mu mateřská snížíla od 1.1 ikdyž byl nástup dříve....
7. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
jessika: díky moc :wink: , asi fakt nemám jinou možnost....nechci zbytečně v práci riskovat, chjo to je situace....
7. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
jeee holky musim se pochlubit, uz jsme doma taky pripojeni :grinning:
ale ted musim jit varit gulas s sebou na hory, a pak sbalit. no ale jak ja to bez vas ten tyden vydrzim, to fakt nevim :grinning:
7. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Tož holčičky moje, dobrou noc :slight_smile: Jsem nějaká znavená, tak už to balím. Papa zítra :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
jinjin: tak to máš super, být Tebou to bych se vůbec nebála říct :wink: ...můj šéf je taky hodně ukecanej, takže se obávám, že za chvilku, to budou vědět skoro všichni.... :unamused:.
7. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
avally: určitě běž v práci s pravdou ven...mimi je nejdůležitější :wink: a neboj neboj, přesně jak psala jess...ten první trimest tajení je opravdu spíš o pověrčivosti...když se má mimís udržet, udrží se i když o něm budou všichni vědět už zítra....a já věřím, že už všechny miminka tady (ta současná i budoucí) se budou držet zuby nehty.... :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Večernicko: vaření guláše zdar!! :slight_smile:

Mě ta moje megarýma taky zmohla, tak mažu do postele....dooobrou noc! :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
daee: díky moc :slight_smile: , jsem ráda, že jste mě v tom takhle utvrdily :slight_smile: , také už běžím...jdu se věnovat miláčkovi....dobrou noc :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
poslední dobou jsem si všimla, že někam zmizela jankaby. snad je v pořádku....
7. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
večerničko...taky nám budeš chybět...ale vem testíky s sebou!!!!!!!!!!!!!!!!! I když...já jsem takovej Tvůj lidský testík...u mě máš // už od předvčerejška :grinning: Snad se můj lidský testík nemýlí :slight_smile:

Já taky doufám, že je Janka v pořádku a že brzy přinese nějaké další zprávičky ohledně svatby...:slight_smile:

Děvčata dobrou noc...mimčo chce chrnět, tak musím taky...:slight_smile: Uf...už tak malý a poroučí mi jak o závod :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
daschi, ty muj testiku, pekne se vychnrte :slight_smile:
a krasnou dobrou noc i ostatnim :slight_smile:
7. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
holky, tak s tou mateřskou je to super....................a bude to tak, že když nastoupíš třeba v květnu, tak květen červen budeš mít nižší a od července dál vyšší.................stejně to měly ted holky, které nastoupily třeba v listopadu, tak listopad prosinec mají po staru a od ledna snížené...................aby to bylo spravedlivé.............
7. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
Ahoj kočky, moc vám děkuju za tu podporu těch pár dní, co jsem ji tu čerpala, ale dneska dorazila mrcha, a test už zase negativní, tak duch byl fakt jen podivnej duch :frowning2: Moc na vás všechny myslím a držím palce, ale na chvilku se ztratím, abych přišla na trochu jiný myšlenky. Domluvili jsme se s manžou, sice to zkoušíme jen tři měsíce, ale už nám trochu hrabe, že tomu dáme měsíc dva volnej průběh, žádný plodný dny a tak, a uvidíme. Tak zatím pa a ještě jednou děkuju, že jste mě tu "poslouchaly". Jo, a Večernice a tuším Jess, až příště nakouknu, tak vás čekám v horní části tabulky! :wink: vás ostatní samozřejmě taky, ale vás dvě jsem tak nějak vnímala v posledních dnech v těch příspěvcích víc.
7. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
ahoj holky, kontrola dopadla ukazkove, prcek je tam, kde ma byt a ma 0,53cm a.....podle dr. uz taky srdicko:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: na dalsi kontrolu vyrazim za 3tydny.
7. led 2010 ve 23:14  • Odpověz
jo a velikostne odpovida prdola 6+2, ale ja myslim, ze se pan dr. spletl a je spis 6+0 :wink:
7. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
Orchie,

no tak to je náááádhera!!!! :slight_smile: To je senzační!!!Moc gratuluju!!! Máš fotečku? Tak to jsme na tom stejně :slight_smile: já odpovídám 6+1 a mám 0,50cm a ty odpovídáš 6+2 a máš 0,53....všechno to hezky odpovídá :slight_smile:

Takže máš TP taky 27.8.?
8. led 2010 v 06:34  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

jessika.............26let ................ 2 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní)
mirucha84...... 25 let................ 4 snažení / 34DC (poslední cyklus 31 dní)
terinax..............21 let...............2 snažení/ 33DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /17DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 8DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /5DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 35 dní )
8. led 2010 v 07:27  • Odpověz
Ahoj holky,

orchidie: mooc gratuluji ke kontrole a k srdíčku :dizzy_face:

Holky, tak dneska jsem si ještě udělala jeden test, když jsem to chtěla říct v práci...no a čárka už je krásně silná jako kontrolní....
No a šéf, vypadá to, že v pohodě....alespoň teď se už nemusím bát, že budu nějak ohrožovat mimi a můžu chodit v pohodě dál do práce... :slight_smile:
8. led 2010 v 07:33  • Odpověz
daschiki: dekuju:slight_smile: Ja tomu jeho mereni utz moc neverim (nechci se samozrejme povysovat, to vubec :zipper_mouth: ), ale vim presne kdy byla ovulace, ... a kdyz jsem videla ze tam proste nejak najde flicek, sup-sup a zmeri ho, jak mu to prijde pod ruku, nemuze to by uplne presne... Kdybych byla 6+2 musela bych mit ovu o 2dny driv a to jsem urcite nemela.

Ted teda jen potrebuju poradit. Rikal, ze se mam objednat uz ted na utz ve 12tt a ze ten plati pojistovna, ale ze k tomu jsou ty nadstandartni odbery (NT screening), ktere se plati. Ja myslela celou dobu, ze to vysetreni je jako celek cele placene pacientkama, tzn. utz+ krevni testy na vrozene vady. Tak jsem z toho ted jelen :confused: :sweat_smile:
8. led 2010 v 08:26  • Odpověz
daschiki: jee, ja uplne prehledla tu posledni poznamecku:slight_smile: TP jeste teda vubec nevim, priste mam dostat prukazku, takze asi pak mi teprv neco takoveho sdeli :dizzy_face: ale podle pocitadla www.pregnology.com mi teda vyslo, ze nejak 1.9. nebo 2.9., a to jak podle posledni MS tak podle dne ovu. Ale radeji bych teda ten srpen, aby mi to prcek nevycital, az bude muset do skoly :grinning: :sweat_smile:
8. led 2010 v 08:34  • Odpověz
dobre rano holciny :slight_smile:
tak halsim, ze gulas se povedl, ale balila uz jsem se sirkama v ocich :grinning:
jinak me dnes teplota klesla, takze asi az priste :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/29da65

orchi - velka gratulace ke kontrole!!!! super, ze se vse vyviji spravnym smerem, tak jen tak i dal :wink:

zuzko - vim, ze to pokazdy nastve, ja byvam tak minimalne dva dny bez nalady. pak se clovek oklepe, a zacne verit, ze "tentokrat" uz to ale vyjde. takze az budes chtit, tak pojd zas mezi nas, lepe to tady utika :wink:
8. led 2010 v 08:38  • Odpověz
večerničko - dokud nepřijde mrcha, tak tomu nevěřím - navíc mně tohle nepřipadá jako pokles :slight_smile:

A navíc, mně tehdy když jsem měřila a byla jsem těhotná, tak mi klesla před očekávanou MS a najednou pak šla nahoru...takže to ještě úplně nezatracuj :slight_smile:
8. led 2010 v 08:41  • Odpověz
ještě jsem to nazatratila. jen včera jsem tomu věřila hodně, pak se vecer objevil kremovy hlen ve vetsim mnozstvi, no a rano si teplota klidne klesne. ja nehraju :grinning: a zitra nezmerim, tak budu cekat, zda dorazi mrska ci ne.
ale na druhou stranu jsem rada, ze aspon vim, ze se mi nezkratila lutealni faze tim, ze jsem Utrogestan driv vysadila. jinak jsem se tedy musela dost premlouvat, ze vydrzim s testovanim az do pristiho tydne :wink: ale jelikoz jsem si nekoupila vecer zadny testy, tak to bylo rozhodnute :grinning:
8. led 2010 v 08:44  • Odpověz
orchi - tak teď jsem z toho jelen taky.... Taky jsem si myslela, že NT screening je utz + odběr krve...Ale určitě to tak je..asi se jen špatně vyjádřil, protože ti musí sledovat to projasnění a tak, a to bez utz nedje. No a na základě krve pak ještě to propočítají, jestli to vychází fakt dobře... Říkám to dobře Daee?
8. led 2010 v 08:44  • Odpověz
večerničko - krémový hlen?!?!?! No, tak to zní velice dobře...a navíc ten "pokles" nebyl ani pod Tvou hraniční čáru..to ještě není žádný pokles...vzhledem k tomu, žes to měla teoreticky dostat včera...já tomu pořád silně věřím...
8. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.