• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
vecernice: drzim moc palecky, vypadas fakt nadejne :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 08:47  • Odpověz
holciny, ja si asi okousu vsechny nervy :grinning:
a do toho si manza dela furt srandu, jestli smim pit. no pro jistotu jsem s sebou pripravila takove oznameni po vzoru laurinky, kdyz to vyjde, tak dostane na horach prekvapko :wink:
8. led 2010 v 08:54  • Odpověz
Večerničko...a nechceš fakt zkusit testík? Já už to nevydržím.... :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Včera jsi to teoreticky měla dostat, když Ti to chodilo vždycky dva dny po dobrání...já jsem z toho úplně nervózní...teď už by tam minimálně duch byl...:slight_smile: nebo ne?
8. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoooj holky.....krásně zasněžené ráno :slight_smile: ...u nás teda parádně sněží a sněží a sněží...To mi to počasí dělá naschvál, zítra jsem chtěla vyrazit na mimi nákupy a vypadá to, že leda sněžným pluhem :angry:
8. led 2010 v 08:58  • Odpověz
no..i když seš 10 DPO...tak to možná asi ještě ne...to asi vážně až tak 12 DPO...ale já už to nevydržííííím
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz
vecernice: držíme všech 8palců!!!akorát teda nevím, jak to vydržím celý týden než se vrátíš....čekat na výsledek :frowning2:
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz
daee - neboj, já už jsem ji zaúkolovala a bude poctivě psát smsku...a já Vám to vyřídím :grinning:
8. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Orchi: gratulacéééé, už i srdíčko...no krása!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A k tomu UTZ....on mi to navrhnul přesně stejně (pro ostatní...máme s Orchi stejného Dr. :grinning: ). Dalmi žádanku jen na UTZ, kde říkal, že platit nebudu. Takže by mimi jen zkontrolovali na obrazovce, jestli má všechno, co má mít, šíjové projasnění atd., ale ty přesné testy v kombinaci s odběry, by mi nedělali. Ale já - sečtělá z Koníka :wink: - jsem sestřičce po telefonu rovnou řekla, že chci raději to NT kompletní a ona, že samozřejmě, že to chtějí všechny mamči. Ale tím pádem mi žádanka byla k ničemu a vysolila jsem 1450,- Kč...
To je prostě jeho přístup, on posílá na normální UTZ, pak nabere tripple testy a pak další UTZ ve 20tt, ale když jsem si nechala udělat NT, tak říkal, že to je dobře, že je to lepší a přesnější než triply....Jen nechápu, proč to neříká předem, kdybych se o to nezajímala, tak to ani nevím... :unamused:
8. led 2010 v 09:05  • Odpověz
Daee, takže když jsem do telefonu řekla, že bych se chtěla objednat na Nt plus screening, tak to je teda se vším všudy? Ona mi do telefonu řekla 1450 Kč...
8. led 2010 v 09:06  • Odpověz
jj daschička bude tady váš informátor :grinning: ať vám ty palečky neupadnou ..... :grinning:
8. led 2010 v 09:07  • Odpověz
jojo, krev, UTZ+fotka, odpol. telefonem výsledky, tvé Dr. je pošlou a taky budou 14dní ke stažení pod heslem na jejich webu...to jen pro info, kdybys to v tom zmatku při odběrech (protože to tam docela frčí, jedna těhule za druhou) nepochytila :wink:...já jsem to nezvládla a ptala jsem se 2x :grinning:
8. led 2010 v 09:09  • Odpověz
jo a holky, vím, že to teď zní předčasně, ale až tam budete, objednejte se při odchodu na recepci rovnou na "velký UTZ" ve 20tt...mi to tak poradil Dr., abych se zavčas objednala, že mají hodně plno...
8. led 2010 v 09:10  • Odpověz
ten velkej se teda dělá taky na Veveří, jo? Aha, tak to je super. :slight_smile:
8. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Dobré ráno děvčata,
orchi - gratulace k báječné kontrole a srdíčku :slight_smile:

Jinak s tím NT je to fakt co doktor, to jinak. Já byla v tom Podolí v Praze, tam mi do telefonu řekla sestřička, že se to platí, že to stojí asi 1600,-, a že když mi doktor vypíše žádanku, tak nic platit nebudu, ale musít to být nějaká konkrétní žádanka (označená nějakým písmenem, už si nepamatuji kterým). A že pokud by mi ji nevypsal, tak ať mi vypíše pan doktor normální žádanku na utz, tak si budu platit jen půlku na tu krev. Takže jsem s tím tak počítala, nechala si od doktora napsat žádanku (neříkala jsem mu o žádnou konkrétní, protože zrovna moc neměl náladu, tak jsem nechtěla prudit), prostě mi napsal nějakou asi normální (žádné písmeno jsem na ní nenašla) a v tom Podolí jsem nakonec za screening neplatila nic (nikdo mi nic neřekl, jen po mě chtěli 100,- Kč za fotku, tak jsem odtamtud pelášila a na nic se neptala :slight_smile:.
8. led 2010 v 09:18  • Odpověz
Dashiki: jo, taky v Prenatalu. A v út na kontrole mi Dr. řekl, ať se po tom druhém UTZ objednám rovnou i na UTZ ve 30tt...takže tam asi půjdu celkem 3x

HOlky...tak jsem se neudržala a koupila na Aukru dudlíky Avent...to jsem prostě musela, protože ten dudlík je s mýválkem :grinning: :grinning: :grinning:. Koupila jsem celkem 4 za dobou cenu (2bal. po dvou), dva od narození do 3měs. a dva od 3-6měs. Značce Avent hodně věřím, plánuju toho od nich pořídt co nejvíc (něco teda klidně použité, ale lahvičky nebo dudlíky určo nové)
8. led 2010 v 09:19  • Odpověz
holky tak jsem to nevydrzela, ale nic, cistej jako padlej snih :wink: tak si aspon uziju hory :grinning:
8. led 2010 v 09:21  • Odpověz
sven: tohle fakt nechápu, že je to všude jinak. Ten můj říkal, že zdarma to mají jen těhule s vážnou indikací, jako že je riziko gen. vady z nějakého důvodu....
Ale tak to je jedno, dobře, že jsi ušetřila, peníze se budou hodit jinde :wink:

Stejně nechápu proč to pojišťovna neplatí, když jsou ty testy lepší a přesnější než triply.... :astonished:
8. led 2010 v 09:22  • Odpověz
vecernicko: může být ještě brzo, záleží na OVU, já se v těch grafech nevyznám, tak nevím, kdy jsi měla....dokud není MS, tak šance je...
8. led 2010 v 09:27  • Odpověz
vecernicka - no, podle mého názoru to žádný pokles není. muselo by to spadnout až někam k nejnižším hodnotám z počátku cyklu, ne? :wink:
večerničko - ach joooooooooooooooooooooooooooooooo :frowning2: na druhou stranu...jestli fakt ještě není brz, když seš 10 DPO. Já nevím, ale nějak si nemůžu pomoct jak tak koukám na ten Tvůj grafík, na ten jeden den špinění, kdy to tam pokleslo...uvidíme..třeba nedorazí mrcha...a pak to bude jasný :slight_smile:
mě dal doktor žádanku na screening v prvním trimestru a říkal že to dává všem těhulím aby to nemuseli platit a na žádanxce mám písmeno K,a když sem tam volala tak že mi dr vypsal žádank na screening tak mě sestra objednala anic neříkala,tak teď nevím jestli budu mít i ty odběry,dá se to domluvit kdyžtak i tam?že bych chtěla odběry a zaplatím si je,já jdu teda do Olomouce,ale snad je to všude stejný??
8. led 2010 v 09:28  • Odpověz
tak jenom v Brně jsou takoví vydřiduši?!?!! :angry: :angry:
8. led 2010 v 09:31  • Odpověz
holky, díky. zatím jsem v poho, to mě přejde, až MS dorazí :wink: jsem 10DPO, coz je brzo na testovani, no uvidime. uz par dni citim podbrisek, jen je sranda, ze chvili levou stranu, chvili pravou. ale jelikoz jsem ho minule citila i pred ms, tak to nic neznamena. nevadi, kdyz ne ted, tak uz priste jo!!! to bych si pak // nadelila k narozeninam :wink:
8. led 2010 v 09:33  • Odpověz
jessičko, mluvím o sobě, a uplne jsem se zapomnela zeptat co ty?
8. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Dashi - nejen v Brně...co jsem tu četla, tak 90% holek si to platilo...částka kolem těch 1500,-
8. led 2010 v 09:34  • Odpověz
no, Jess a Mirucha jdou další horké kandidátky...
8. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Já hlásím, že MS nikde, ale ráno to nikdy nedostávám. Navíc od vysazení HA se mi každým cyklem cyklus prodluuje tak o dva dny. A taky už ty důvody, co jsem několikrát popisovala :unamused: . Ale testovat budu nejspíš zítra z ranní moči :wink:
8. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Takže...kdo bude ta vítězná první těhulka roku 2010?? Hmmmm?? :grinning: :slight_smile:
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
jess - tak ti budu v buse drzet palecky !!!!
8. led 2010 v 09:44  • Odpověz
Já typuju večernici. Fakt, upřímně. :wink:
8. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.