• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jessi, jsi zlatá, ale moc optimisticky to nevidím. a nevidím jediný důvod, proč bys mě nemohla předběhnout :wink:
8. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Já tipuju nejprve asi Jess a hned den po ní Večerničku...a nebo ve stejnej den...
8. led 2010 v 09:47  • Odpověz
no, ono je to asi takto: dr. mi vysvetlil, ze utz je zdarma, ale ty krevni testy ne. Na zadanku mi napsal misto kodu pojistovny "samoplatce" a stalo tam: "prosim o tehot." utz a Dg: Grav.h.12. Mam se objednat na tyden po 15.2., to budu ve 12+neco
8. led 2010 v 09:49  • Odpověz
holky Jess a Vecernicka...tak obě zaráz, jo? My Vám tady klidně dáme dvě zlaté medaile :wink: :slight_smile:
8. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Orchi: tu žádanku má nakopirovanou dopředu, že? Myslím, že dává všem stejnou...a víš co mi k ní řekl přesně? "Možná budete platit , možná ne"...a pak si vyber...
8. led 2010 v 09:51  • Odpověz
daee - to bych musela testovat zitra v buse :grinning:
Já to prostě vím, já bych tak nějak vnitřně cítila, že jsem těhu. Asi se mějete, blbost, co? Já si myslím, že se mimča dočkám, ale asi to nebudu mít tak jednoduché jako většina z vás. Já to tak v životě prostě mám :slight_smile: Ale prosím, neberte to jako brečení, já to tak prostě beru...sportovně.
vecernice: no však normálně půjdeš za řidičem a řekneš, že ti musí zastavit, že si musíš odskočit udělat test... :grinning: :grinning: :grinning:
Jako včera Chůva k pohledání (jestli se díváte)...teď se snaží ze všech sil o mimi a měla poz.OVU test zrovna když ten její seděl v TV v přímém přenosu a neváhala za ním vlézt na obrazovku a odtáhnout ho okamžitě do šatny, aby to nepropásli :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:53  • Odpověz
asi bych na to mela nekdy kouknout a neco se priucit :wink:
ne, ted si pekne pockam, pokud do nedele nic, tak jdu na to v pondeli :wink:
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Jo, včera jsem zrovna koukala. Já nevím, ale mně se zdá, že kolem všude vykukujou těhulky a mimča. Nebo so toho jen víc všímám?
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz
vcernice - no a my budem napnuté až do příštího víkendu, to nám nedělej!!!
8. led 2010 v 09:57  • Odpověz
neboj, poslu zpravu daschicce, at tak nebo tak :wink: takze budete temer online :grinning:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz
My chceme těhulku! My chcemě těhulku!!! :grinning::grinning::grinning:
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz
takže žádný mrchy a nic podobného....ať to jede jak na běžícícm pásu :grinning: Zítra ráno Jess, odpoledne Večernička, pak ještě napíše Mirucha a Rowennka...a je to :slight_smile: tak holky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 10:09  • Odpověz
teda ne Rowennka ale Terinax...já jsem to popletla :grinning:
8. led 2010 v 10:10  • Odpověz
No a to musí manžel ještě koupit testíky. Ale on je šikula, už mi kupova i tampony a punčocháče :grinning:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz
:grinning: tak to ten můj se bojí kupovat tyhle věci...i když mu přesně napíšu, jaký vložky chcu, stejak řekne, že si je musím koupit sama :grinning:
8. led 2010 v 10:12  • Odpověz
tak testiky jsem ho kupovat jeste neposilala :grinning:

jinak neumim pocit, MS ma dorazit v nedeli, ne zitra, takze jeste budu napnuta dlouho .... a vy taky :grinning:
8. led 2010 v 10:12  • Odpověz
no....tak v tom případě bylo dneska asi fakt ještě brzy na testování !!! Mně se poprvý ukázal den před MS a úplně slaboulinkej duch...takže...já věřím dál :slight_smile:
8. led 2010 v 10:13  • Odpověz
daschi, vidis, ja ani neumim pocitat, a chci vychovavat maleho spunta :grinning:
8. led 2010 v 10:15  • Odpověz
tak jsem se objednala na ten NT screening:slight_smile: na 16.2., takze jsem zvedava, jake to bude :grinning:
já měla ducha až v den vynechání MS...předtím na testu pusto prázdno...takže já taky věřím... :wink:
No a kdyby to náááhodou vyšlo, tak díky svým dlouhým cyklům naskočím rovnou do 6tt :wink:
8. led 2010 v 10:16  • Odpověz
tak ted jen, kolik si mam vzit testiku, mela jsem s sebou pripraveny dva, ale jeden zbytecne vyplytvala :wink: takze bud dokoupit, ale pokud prijde MS, tak si budu pripadat jako blazen, co s sebou vlaci tunu testu :grinning: a kdyz budu mit jen jeden, aspon me to odradi od dalsiho nesmyslnyho brzkyho testovani :grinning:
ale cenove jsou tyto testy fakt prijemnejsi nez ovu testy, i kdyz nehapu proc :astonished:
8. led 2010 v 10:17  • Odpověz
jééé Orchi, ty jdeš den přede mnou :slight_smile:
8. led 2010 v 10:20  • Odpověz
já bych si vzala na každý 3. den.... takže na neděli (den vynechané MS), středu, sobotu...:slight_smile:
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz
holky já v tom termínu Vašich vyšetření budu zrovna na horách...hned si jdu zjistit, jestli je tam možnost připojené přes noťas!!! To bych propásla zprávičky, jak Vám oběma Dr. Vlašín řekl, co čekáte...a to si nemůžu nechat ujít :grinning:
8. led 2010 v 10:22  • Odpověz
:grinning::grinning: zvědavka zvědavka :grinning: no jestli budeme mít takovýho stydlína jak ty, tak to si ještě počkáme :grinning: Ty bys to mohla vědět za 2 týdny, že? Na tom velkým UTZ?
8. led 2010 v 10:24  • Odpověz
Dashi: no snad....jinak už fakt nevím....já to snad budu mít jako v "pravěku" ,kdy se to zjistit nedalo...
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
holky, cim dyl cekam, az se to povede, tak tim vic si myslim, ze se necham prekvapit, co to bude (tedy jeste presvedcit zvedaveho manzela :grinning:)
8. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.