• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri - tobě budu ve středu držet pěsti, doufám, že vkůli tomu nehodím tygra na svahu :grinning:
8. led 2010 v 11:57  • Odpověz
jasně...dám vědět o všech novinkách :slight_smile: vždycky shrnu dění za celý den :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Lauri: tak to jsem taky moooc zvědavá....a budu na tebe ve středu myslet!! :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
holky, moc děkuju, já čím dýl čekám, tak tím víc bych ty dvojčata fakt chtělaa..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt sranda....................at už je radši ta středa, mně to jen připadá, že já z toho byla nejdřív v šoku z těch dvou vajíček, ale ted jsem si na to jakoby snažila zvyknout a až mi dr. při utz řekne, že je tam jedno, tak já budu snad zklamaná........................ i když samo bych byla radši ohledně výběru kočárku, kupování dvojích věcí atd..............no ale zase jsou dvě roztomilejší, zábavnější a netradičnější.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no jo, hrabe mi..............
8. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
lauri vitej mezi nas, ja se se zdravym rozumem rozloucila, co jsem zacala uvazovat o mimcu :grinning:
tak mi budu ty dve moc prat, a treba to vyjde, sance je velka !!!
8. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
vecernice. no jo, taky bych řekla, že mám těhu demenci..........................
a děkuju, uvidíme, co se z toho vyklube, a když to budem už ve středu vědět, daschiki ti napíše.......

jinak těhulíny - jakým krémem mažete bříška a prsa? já měla GS Mamastrie a ted mám Elasti Q a tento se mi zdá lepší.....
8. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
holky, vy už mažete? Jejda...to já pořád nic :grinning: Já to tak nějak moc neřeším..říkám si, že na bříško je ještě času...tak já nevím...
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
daschiki: no já jo, radši od začátku.......................pro jistotu...
8. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
Dashi: já taky mažu hned od začátku na střídačku kokosovým olejem a Elasti-Q :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
daee: tak to máme stejné.....................ale já olejíčkem nee.....nemám ráda jak je to mastné....
8. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
lauri: souhlas, je to hnus, ale Dr. říkal, čím mastnější tím lepší....a když chvíli počkám, tak se vsáknu :wink:
8. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
no, holky, ja o vikendu asi koupim nejake mazani, pac mi vcera ten muj dr. (a take dr. Daee;) rikal, ze mam okamzite zacit mazat prsa, bricho a boky necim mastnym :dizzy_face: A ja se ho ptala, proc uz tak brzy a on na to, ze si pokozka musi zvyknout:slight_smile:
8. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
daee: tak to jo, ale ten elasti mi přijde taky dobrý.....
orchid: jasně, od začátku, kůže se ti natahuje postupně a je blbost začínat, až ti poroste břicho ,to už může být pozdě, a kůže už může být potrhaná..............
8. led 2010 ve 13:10  • Odpověz
Lauri: jo, Elasti-Q je super, není ani tak drahej a vsákne se krásně hned...až mi kokosák dojde, tak už budu používat jen na Elasi-Q. Jsem zvědavá jak dopadnu...mamka nemá jedinou strii, tak snad je to dědičné. A jedna kámoška mazala a mazala a stejně srie má... :unamused:
8. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
mě moje masérka říkala, že mám sklon ke striím, takže určitě mazat hned od začátku :slight_smile:
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
aha, tak po výplatě hned koupím a začnu mazat...říkáte teda tím Elasti Q?
8. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
Dashi: mě vyhovuje a taky jsem měla u vitamínů vzorek GS Mamastrie a taky byl příjemnej, krásně se roztíral a rychle vsakoval..., ale kolik ten stojí to nevím
8. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
a jak často mažete? To bude asi rychle pryč, co? Jestli mažete prsa, bříško, zadeček a stehna
8. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
Tak zlatou medaili prenechavam jinym, začala se mi rozjíždět MS. Snad je to tak dobře. Doktorka mi říkala, že počít při chřipce je stejně nebezpečné. Ale stejně to obrečím.
8. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
GS Mamastrie stojí stejně, do dvou stovek oba dva, ale ten elasti mi přijde kvalitnější.......
daschiki: nebude to rychle pryč, já mažu ráno i večer, prsa, bříško, bolky, stehna a zadeček.......a stačí troška toho krému, ten elasti mi právě přijde, že vydrží dýl než ten gs.......
a s těma striema je to fakt podle genů - moje máti nemazala vůbec a nemá nic a někdo maže a maže a stejně je má...... :unamused:
jess: to je škoda, ale jak píšeš, při chřipce je to naprd, i když je to těžko, kámoška bly nemocná a otěhotněla při braní atb přes HA a má nádhernou dcerku.......držím palce do dalšího snaženíčka....
8. led 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jess, to je škoda, tak hodně štěstí do příštího měsíce, to už určitě musí vyjít.

Holky já jsem u Tomáše mazala tělovým mlékem od kožní, ale dá se i normálně koupit, jmenuje se to Excipial Lipolotio a měla jsem krásné bříško, teda aspoň mě se líbilo. Chcete ho vidět?????????
8. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
jess: to mě moc mrzí...tak nebudeme ztrácet hlavičku a do plodných dnů to je za chviličku...posnažíte a určitě už tentokrát vykouknou //...podívej, že v tabulce převládá největší počet holek, co se povedlo napotřetí...:slight_smile: Takže teď už určitě to klapne...a je fakt, že s tou chřipajznou by to bylo na prd...Tak si třeba chviličku poplakej, ale žádný truchlení...protože jsi mladá holka, zkoušeli jste teprve dvakrát a teď už to prostě výjde, ju? :slight_smile: Budeme moc držet pěstičky!!! Neboj, do března se nahoru dostanete všechny :slight_smile:

Lauri: děkuju moc za info..tak to já si ho koupím a začnu mazat taky...holky, máte ještě něco takovýho zajímavýho, co já trdlo nevím? Třeba jestli nemám udělat ještě někde něco :grinning: Ještěže mám koníka, protože teda některý věci fakt nevím :grinning: ježiši..to mimčo se mnou bude chudák...roztržitá matka a ještě k tomu naprostý jelito :grinning: Já prostě tyhle vychytávky vůbec neznám...vždycky když koukám na ty díly Přátel, kde Rachel čekala tu Emu, tak si říkám, že budu úplně stejná...taky se celá vyděsila, že nevěděla třeba, že má loktem zkoušet teplotu vody... jak tyhle informace zjistím? Jako selským rozumem asi mimino neopařím...teda doufám :grinning: :sweat_smile: :confused: :dizzy_face: Ale nenapadlo by mě, že zrovna loket je nejcitlivější a že se má strkat loket :grinning: Já si připadám fakt jak totální jelito...:grinning:
8. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
maci - no jasně, ukaž bříško :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Tak pozor!!! Přehlídka mého prvního těhu začíná :slight_smile: :slight_smile: . Ještě dodám, přibrala jsem 10kg a bříško mi najednou z ničeho nic vyskočilo přes noc ve 26 týdnu a to teda pořádně.
http://www.urbici.estranky.cz/fotoalbum/rok-2007/cekame-miminko
8. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
No to je ale kočka!!!! :grinning: Krááásnééé bříííško :slight_smile: A spokojená mamča :slight_smile:
8. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Daschiki nejsi jelito :sweat_smile: , neboj. Ono je to tělo ženy hodně zajímavé. Když jsem čekala Toma, tak jsem si myslela, že to nezvládnu, že nic neumím. Ale ono to fakt všechno tak nějak samo naskočí. Něco Ti ukáží v porodnici, ale od toho moc nečekej. Fakt to zvládneš, to zvládne každá maminka, protože pozná co ten její andílek potřebuje. První dny sice budeš trošku tápat, ale za chvilinku se sehrajete a budete úžasný tým.
8. led 2010 ve 14:20  • Odpověz
jess, to mě moc mrzí, klidně uroň slzu, na to máš nárok, ale pak rychle nasbírat elán a optimismus do dalšího kola. do třetice všeho dobrého, tak vám to už vyjde. budeme ti držet pěstičky!!!
8. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
daschiki: no ty jsi mě rozesmála tím, co jsi napsala........jj, všechno půjde selským rozumem, prostě to naskočí a bude to ok.....
maciol: pěkné bříško..................já už se taky těším, až budu mít pupek....
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
daschičko, ty jsi naše veselá kopa. ale že se zkouší loktem tuším, a ještě, že se testovala teplota mléka na zápěstí (vnitřní strany), jestli nejsem tedy úplně mimo :grinning:
a zvládli to naši rodiče a to chudávi neměli koníka, tak to musíme zvládnout přece taky :grinning:
8. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
vecernice: jj, přesně tak jak píšeš...... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.