• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jéééé zapěstí taky víííím HEČ :grinning: - taky z Přátel :grinning:, kdy Ross nechtěl ochutnat mateřský mlíko :grinning:...no...to bude teda šou...no...hold mimčo se chudák narodí takovýmu vemenu jako jsem já :grinning:, ale pusinkovat a hladit a tulit vím jak..a pár miminek sjem už i držela a odevzdala sjem je bez újmy, bez zlomených vazů a promačkaných hlaviček..takže snad to zvládnu :grinning:
8. led 2010 ve 14:50  • Odpověz
daschiki..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nezapomen před koupáníjm sundávat bačkůrky...................

a koupat v šípkovém čaji............... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:00  • Odpověz
jj ten film je uzasnej :grinning:
8. led 2010 v 15:05  • Odpověz
jeden z mých nejoblíbenějších...po Jak dostat tatínka do polepšovny :slight_smile:
8. led 2010 v 15:07  • Odpověz
daschik: jj, já to má taky ráda, ted nedávno to dávali v telce.....................
a nejlepší je: už toho máme dost, matýsek se posral............... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz
to se ma Adam na co tesit :grinning:
8. led 2010 v 15:10  • Odpověz
jaký adam vecernicko????

holky, já jdu asi spát, jsem zase totálně mrtvá. se mi klíží oči. to je děs............
8. led 2010 v 15:15  • Odpověz
to je můj manžel - Adam...my jsme Adam a Eva :slight_smile:

Já sjem taky strašně utahanááá ...uf
8. led 2010 v 15:16  • Odpověz
jo aha...........................tak to slavíte sváteček na štědrý den..................
8. led 2010 v 15:22  • Odpověz
nestvete me, jak bych taky spala, ale musim vytvaret hodnoty :grinning:
8. led 2010 v 15:23  • Odpověz
ahojky holky, prosím poraďte... na doporučení paní doktorky si mám teď pár cyklů dělat ovu testy... vždycky jsem měla pravidelnou MS tak po 27-28 dnech. Tento cyklus se mě možná díky Duphastonu zkrátil na 24... tak teď nevím kdy bych měla začít testovat na ovu? tak nějak kolem 10DC jako to bylo minule při 27dnech nebo raději dřív?
8. led 2010 v 15:40  • Odpověz
mmaxi - vetsinou se to bere delka ms minus 16 dni (to by mela byt nejdelsi delka lutealni faze...). nejkratsi lutealni faze by mela byt tusim 10 dni (muze byt i kratsi, ale pak to telu neposkytne dostatek casu na udrzeni pripadneho plodu).
mozna by ti pomohlo i mereni BT, ta sice potvrdi ovulku zpetne, ale mohlo by to byt voditkem pro dalsi cykly (pokud se ovsem nahodou nezadari)
8. led 2010 v 15:54  • Odpověz
mmaxicka: souhlasím s vecernicí, určitě měrit teplotu, a zkoušela bych testit radši dřív..............

tak já už jsem zchrupnutá, trochu mi to pomohlo..............co taky dělat v takovém počasí...
8. led 2010 v 16:21  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: dočítám a bavím se....holky ještě, že ten Koník je, já si připadám úplně stejně jako Dashiki v tomto....jestli já se o to mimčo zvládnu postarat, dát mu všechno co potřebuje. A nějaký pravidla jak se co dělá? Doufám, že to dám dohromady s mamkou, těma pár známýma, co už děti mají a hlavně s Váma :wink:.

Strašně dlouho jsem žádné mimi ani nedržela, tak před pěti lety jedno úplně čerstvé bez zavinovačky a měla jsem šílenej strach, že mi spadne...takovej dobek. A ta mamča mi říkala ať se nebojím, že vydrží víc než si myslím...ale já měla děsnej strach :astonished:
8. led 2010 v 16:22  • Odpověz
to jsem dopadla....místo abych se léčila (pravda, už jsem skoro ok, jen malinko frkám), tak skáču kolem Michala...to víte chlap a rýýýýmečka :grinning:. Brodím se se psem sněhem venku (je to čím dál horší venku mimochodem), smažím řízky k obědu....
8. led 2010 v 16:24  • Odpověz
tak holčiny moje, já už se s vámi loučím, vyrážím do sněhové vánice směr Francie :grinning:
tak mi držte palečky, já vám budu taky, a budu se na vás těšit.
páčko
8. led 2010 v 16:27  • Odpověz
vecernicko: pěkně si to užijte, šťastnou a hlavně bezpečnou cestu!!! :slight_smile:
8. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Pěkné hory :slight_smile:
8. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Večerničko, Francie - hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm no nádhera!!!!

Tak si to parádně užijte a dávej na sebe pozor....:slight_smile: co kdyby tam bylo to mímo :slight_smile:

A dej mi vědět!!!! :slight_smile:
8. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak to aktualizuju. Ale v lednu to vyjde a bubeme mít mimčo 20.10.2010 a nebo na manželovy narozky 12.10. To je jasný a všechny ostatní, kterým se to zatím taky nepovedlo, tak ty taky. :grinning: :grinning: :grinning:

TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

jessika.............26let ................ 2 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní
terinax..............21 let...............2 snažení/ 33DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /17DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 8DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /5DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 35 dní )
mirucha84...... 25 let................ 5 snažení / 1DC (poslední cyklus 34 dní)
8. led 2010 v 17:53  • Odpověz
vecernicko: nádherně si užij hory........................a at jsou tam ty //.......................
daee: já se taky bojím, když je to cizí a čerstvě narozené.....proto bych asi taky mimíse půjčovala do ruky návštěvám jen v zavinovačce......................ale neboj, když to bude tvoje, tak pro to prostě budeš mít cit, abys věděla, jak ho chytit a tak...........to přijde samo už v porodnici, věř mi...................
8. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Já se v tabulce přepíšu teprve zítra, zatím to MS není, jen špinění a čípek dole. Ale ta mrcha přijde, cítim to :unamused: Mno noc, podobně jako Mirucha - vyjde to v lednu.
8. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Tak nové zprávy, kontrola parádní, vysosali mi krev na sreening, predchozi vysetreni krve na vse negativni..Bobik ma 44 mm a krasne se hejbe :slight_smile: nemohla jsem se od ultrazvuku vubec utrhnout, napina nozicky jak zabicka :slight_smile: srdicko busi o 106 a v patek jdeme na velky ultrazvuk :slight_smile:
8. led 2010 v 18:25  • Odpověz
jéééé tak to velikááá gratulace Charlott :slight_smile: To je senzační !!! :slight_smile:
8. led 2010 v 18:27  • Odpověz
charlot : no paráda, gratulace veliká.......................
8. led 2010 v 18:30  • Odpověz
daschiki. jak se mám na tom mimibazaru dostat mezi ty ověřené nákupčí - aby mi poslali ten kod - nemůžu to tam nikde najít - poradíš ?nebo je to na těch mimiaukcích??? ted si nemůžu vzpomenou - takže pokud nebudu ověřená, tak teoreticky nemůžu nikam přihodit, protože by mi to nikdo nechtěl prodat? a přihazuješ až ke konci aukce neob v průběhu????
8. led 2010 v 18:58  • Odpověz
lauri - to je na aukru...na mimibazárku nevím, jak to funguje. Ale na tom aukru se normálně zaregistruješ...a někde u té registrace by ti to mělo asi nabídnout, jestli chceš být ověřená...že ti pošlou kód poštou...ale já jsem se zaregistrovala už asi před 2-3 rokama, tak už si to bohužel moc nepamatuju :frowning2:
8. led 2010 v 19:02  • Odpověz
tak na aukru právě vím, že to takto je..............ale tady jsem to nenašla......................tak tím líp, aspon můžu nakupovat.......a vím, že na aukru je nejlepší přihazovat až fakt pár minut před koncem aukce, ale nevím, jak postupovat tady, jestli když se mi bude něco líbit hodně, přihodit zrovna, no uvidíme.............ale díky....
8. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahojky, tak máme za sebou první kontrolu :sunglasses: Máme 17 mm, odpovídáme 8tt a krásně nám bušilo srdíčko :grinning: Vzala jsem s sebou manžela, tak taky koukal jak blázen, je to fakt zázrak :grinning: Takže první kámen spadl ze srdce...a v práci jsem musela s pravdou ven...vedoucí nadšená nebyla, ale reakce trochu lepší, než jsem čekala..aspoň, že se umí tak parádně přetvařovat...ufff..a je to za mnou....teď krev, další kontrola v únoru a dostali jsme žádanku na vyšetření k Apolináři... :slight_smile:
8. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Maxi.smile gratuluji k super zprávičkám, to je úžasné, jen tak dál.
8. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.