• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Ahoj Holkyyyyyy,
vy jste toho zase napovídaly. Já mám super zprááááávu :grinning: Víme pohlaví našeho miminka :grinning: Tak jestli tu ještě někdo jste, tak tipujte. Já Vás zkusím dočíst a potom sem ještě nakouknu.
Tak já jdu číst.......
8. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
Děkuju holky :slight_smile:
Maxi.smile: tak moc gratuluju, dnes bude den skvelych kontrol :wink:
didi21: já predbezne teda tipuju holcicku :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
didi: já tipuju chlapečka.........................
ale rychle to napiš, jsem napnutá......................................
a to je fakt super zprávička.................
8. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
didi?????????????????????????? kde jsi............................. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
Holky, to než bych dočetla...to by byla ještě hodina, takže.....čekáme chlapečka. Paní doktorka prej na to vsadí ordinaci :grinning:
lauri: ještě k té sociálce, dnes jsem si ještě vše ověřovala a ode dneška jsem na nemocenské....vše je tak, jak jsi nám poradila. Takže parááááda :grinning:
No dnešek byl prostě SUPER den !!!!!
8. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
didi: obrovská gratulace....................................a jaké jsou pocity, co ty a co manža? co jste si vlastně který z vás víc přáli??? no věřím, že je to fuk, že jste moc štastní.............
snad bude mít daee holku, jak jsem tipovala, většinou se trefím, tak snad to pak vyjde i u nás..............
a s tou sociálkou - tak to jsem moc ráda, že jsem ti mohla pomoct a poradit.....................aspon budeš mít klid a pohodičku doma.................................
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
teda didi moc gratuluju :slight_smile: ja jsem ted nejak ujeta na holcicky :slight_smile: a pritom jsem si sama pred otehu prala chlapecka :slight_smile: kazdopadne vam to moc preju :slight_smile: manza bude urcite celej pryc :grinning:
8. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
jéééé ...tady se toho zase událo!! :grinning:

charlott, maxi.smile - gratulace ke kontrolám!!!

didi21 - to je krása, že se mimís ukázal!!! Gratuluju moc!!! :wink: A záááávidím, že už to víte....snad já už taky brzo :slight_smile:
8. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
a taky mě zajímá..co manža??? Co ty??? Co jste si přáli??? :grinning:
8. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
lauri: k tomu mimibazaru...já jsem tam koupila jen pár věcí...nějak hůř se tam totiž oproti Aukru orientuju. Registrovala jsem se tam snadněji, než na Aukru, žádný kód neposílali...
Ale není tam spíš většina inzerátů než aukcí? Jako že si to koupíš rovnou to zboží? A kolikrát i tak za super ceny...
Jo ale na druhou stranu spousta věcí je tam hodně předražených si myslím...jak v porovnání s netem obecně tak s Aukrem...člověk musí porovnávat
8. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
daee: no mě to z toho mimibazaru když klidnu na končící aukce vždy přesměruje na mimiaukce.................takže ten mimibazar jsou jen samotné inzeráty asi........no musím to prostudovat................a já to spíš prohlížím jen tak, ze zvědavosti.............a kdyby tam bylo fakt něco extra, ale jinak si ty hadříky stejně pokoupím radši nové nebo popůjčuji od kámošek, protože si na ty věci chci šáhnout no...................a navíc na těch MMA jsou dost levné, ale jde na to hrozně vidět, že je to starší nebo nošené. tak to se mi nechce..............ale když tam natrefím na něco super, tak bych to objednala................
8. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, rychle jsem vás dočetla, ale už nevím co jsem komu chtěla.
Takže všem kontrolorkám gratuluji ke krásným kontrolám.
Já měla den blbec :frowning2:
Byla jsem kvůli šatům u švadleny a nemůžu to napsat než jinak, že mě nějaký zmrd během 5 minut v metru čórnul z báglu peněženku. Obvykle tam mám tak 2 stovky, tentokrát jsem nesla zálohu švadleně a měla tam 2500,- :frowning2:. Doufám, že se těma prachama zmetek zalkne :frowning2:. Naštěstí doklady nosím zvlášť, takže hurá. Kartu od účtu jsem hned zablokovala a ještě si přetáhla prachy na jiný účet, tak snad dobrý. Akorát mě štve, že jsem tam měla spoustu i takových těch slevových karet, OpenCard atd. budu doufat, že to ten zmetek aspoň někam pohodí a peněženka se najde, i když pravděpodobnost je malá :frowning2:. Takže mám zkažený den, snažím se špórovat co to dá a pak se mi stane toto :frowning2:.
8. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
No mě to bylo více méně jedno, jen se bojím, abych později neměla 2 kluky, tak snad nám ta holčička ještě vyjde. Spíš jsem si to chtěla tou holčičkou pojistit už teď. A manža chtěl chlapečka. Takže ten je strašně rád. A můžu Vám říct..... je to nádhernej pocit. Já se do toho chlapečka strašně zamilovala :grinning:
8. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
sven: to je naprd...tohle vždycky naštve a ta bezmoc před těma grázlama je hrozná... :angry: :angry: :angry: , no peněz to není zrovna málo, ale ještěže ti nevytrh celej batoh i s dokladama, klíčema, mobilem atd....ale stějně je to pech :unamused:
8. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
didi: beru to stejně...holčička by mě uklidnila, že za pár let nebudu mít doma tři fotbalisty... :wink: :slight_smile:, ale i jeslti je to klučík, budu strašně šťastná...hlavně ať už safra ty nožky roztáhne!!! :grinning:
8. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
didi: takže jsi na tom stejně jako já, taky mi bude jedno, jestli nejdřív holka a pak kluk, ale aspon jednu tu holčičku bych chtěla......................ale moc ti to přeju, že to víte, to musí být fakt úžasné....................jsi vlastně první z této diskuse, co ví pohlaví, hned se musí přizpůsobit tabulka, aby tam byly i tyto údaje, pohlaví, termín porodu a jména....................souhlasíte holky??

sven .tak to je mi líto s tím zlodějem.....................no jo no, co už ted...................aspon že ty doklady máš u sebe..............
chtěla jsem se tě zeptat na ten těhotenský pás do auta - kde jsi ho sehnala a za kolik? vím, že stojí litr a to se mi nechce dávat, ale budu ho chtít pořídit.................a od kolikátého měsíce se to používá???
8. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
lauri: s tabulkou souhlas, můj TP: 12.06.2010, a víc jak všechny víme u mě nevíme :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 22:28  • Odpověz
ten pás do auta zvažuju taky (dost často jezdím)...myslíte, že je to dobrá investice? Na Aukru ho mají teď nový za 780,- a dost často se tam objeví použitý ještě za míň. Zvažuju, že bych ho pořídila a pak prodala dál...co myslíte?
8. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 4 snažení / 5.10. našla //, TP: 12. 6. 2010, pohlaví-nevíme, ?? / ??
didi21............. 24let............... 1 snažení / 13.10. našla //, TP: 28. 6. 2010, chlapeček, ??
sven............... 31 let ............. volný průběh pár měsíců / 17.10. našla //, TP: 20. 6. 2010, pohlaví-nevíme, ?? / ??
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let................2 snažení / 11.11. našla //
charlott.......... 24 let................ 2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let............... 1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let............... 2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let...............2 snažení/ 5. 12. našla 2//
maxi.smile........25 let............... 3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let.............. 3 snažení / 15.12. našla //
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //, TP: 6. 9. 2010, pohlaví-nevíme, Laura, Tobiáš
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

jessika.............26let ................ 2 snažení / 36DC (poslední cyklus 35 dní
terinax..............21 let...............2 snažení/ 33DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 32DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 29DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 18DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /17DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 8DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 6DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /5DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení / 4DC (poslední cyklus 35 dní )
mirucha84...... 25 let................ 5 snažení / 1DC (poslední cyklus 34 dní)

Může to takto být? Jména si dopište a termíny porodu případně opravte - dopsala jsem to podle toho, co má kdo u jména..................snad to takto může být, a smazala bych pak až bude po kontrole a bude termín porodu i to, kdy jsme našly //............ono to pak bude nepodstatné a zbytečně to bude zabírat místo.................ale záleží na vás............
8. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
a nebo bych to jen zkrátila, případně smazala počet snažení, to je taky k ničemu info ted už a může tam zůstat, kdy se našly // i termín porodu i pohlaví i jména.................ale nemyslím u všech, u čerstvých těhulí to může být tak jak to je, ale u těch co jsou dýl a mají už další info.............
8. led 2010 ve 22:36  • Odpověz
Didi, gratuluji ke chlapečkovi. A nechodíš k dr. do Timpa? Ta moje tam sídlí a tenkrát mi taky řekla, že na kluka vsadí ordinaci.
8. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Lauri, tak bych počet snažení a kdy byly // smazala. Já dioplním info ve středu po kontrole, ať to pak nepředělávám, ju?
8. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
daee: je to podobná investice jako monitor dechu, dá se bez toho být, ale když se něco stane, nestojí to za to..................
nový pás stojí litr, tak mě právě zajímá, jestli by šel třeba za pět stovek koupit někde bazarový................
a proto jsem se ptala sven, za kolik ho sehnala................
já ho ale pořídím každopádně, autem jezdím denně i jako řidič, i jako spolujezdec, takže do toho půjdu. kdybych jezdila autem jednou za týden někam tak to asi neužiju, ale jsem v něm někdy celé dny...........
8. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
lauri - já ten pás do auta sehnala na tuším na aukru kolem pětistovky, takže to šlo. Ještě ho teda nepoužívám (musím ho najít, kam jsem ho "uklidila" - kupovala jsem ho už déle, to jsem zdaleka ani nebyla těhu). Myslím,že je to dobrá věc, i když by se to asi dalo řešit i nějakým šikovným udělátkem. Jde o to, že na té placce vlastně sedíš a prostrčíš tím ten pás co ti jde kolem břicha, čímž to ten pás drží dole na podbřišku a nevylézá ti nahoru na bříško.
8. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Sven s tou pěněženkou je mi to líto, to jsou hajzlové hnusní.
8. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
maciol: ok, jdu taky ve středu, tak se mi taky možná údaje změní, ale to neva.........................
sven: díky za info, no já to právě hledám v inzerátech, nový jsem našla nejlevnější za devět stovek................a na bazaru cca šest set pade plus poštovné, což už mi teda přijde lepší to koupit nové....................a nebo shánět a hledat...............
no manža už vymýšlí, jak by to šlo vyrobit.............tak uvidíme, co z něho vypadne, on je takový můj koumák......
8. led 2010 ve 22:56  • Odpověz
holky a co když mám 2 termíny porodu? Dle UTZ a dle MS? Tak který???
maciol: jj, chodím do Timpa :grinning: a jsem strašně moc spokojená....
8. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
lauri: já nejlevnější nový našla na tom Aukru za 780,- vč. pošty...ale zdá se mi to stejně ranec, asi budu zkoušet ještě chvíli číhat na nějaký levnější "ojetý".

Holky jsem mrtvá, dneska jsem stejěn vydržela rekordně dlouho, ale už jsem :pensive:, tak dorbou noc...dneska byl zase den dobrých zpráv... :slight_smile:
8. led 2010 ve 23:01  • Odpověz
didi: dle UTZ by to mělo být přesnější...jestli jsem doktory dobře pochopila, takže všude říkám ten :wink:
8. led 2010 ve 23:02  • Odpověz
Didi to já taky, je to naprosto úžasná doktorka :sweat_smile: .
8. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.