• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
já mám teda zatím šestý týden, ale v pondělí už by mi měl naskočit sedmý................a to už jsou jen dva dny před prohlídkou u dr...............jak já se těším..............
9. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Koukám na mapu a na konečné 45 je i parkoviště - to je super, protože já se tam busem dostanu jen dost španě. Snad tam nebudu jediná snažilka!
9. led 2010 v 11:34  • Odpověz
Achjo, mě se zase dělá opar :frowning2: To je děs, mám to co 3týdny :unamused: Chjo.
9. led 2010 v 11:42  • Odpověz
JESICAA TAK JA POCKAM :slight_smile:JESTE PO DRUHEM TESTU PAK BYCH SE PODPISLA POD TEHULE DOUFAM ZE JO :slight_smile:

DASCHIKI - MOC DEKUJI SMAD TO NENI SPATNY TEST ALE ZACINAJICI TEHU :slight_smile:TAKY JSI MELA SLABY CARKY????TEDA TU JEDNU???:slight_smile:KOUKÁM TY JSI 8TT MOCINKY GRATULUJI :slight_smile:MOC MOC :slight_smile:

JINJIN. MOC DĚKUJI :slight_smile:JJO ZKUSIM MTESTIK MAM UZ DOMA ALE TAK SNAD TO VYDRZIM DELAL SEM SI HO VCERA TAK ZITRA RANO UZ BCH MOHLA :_d:grinning: ZKUSIT ZNOVU A UVIDIM :slight_smile:
9. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Daee - děkuji, vy jste mě všechny teď tak krásně uklidnily...uf :slight_smile: Jojo, beru Utroš 2-2-2. No, zatím od té chvíle je úplný klid, tak doufám, že to bylo taky jen cévkou nebo třeba tím blížícím se termínem očekávané MS...

Jess - jojo, tam je to právě v pohodě na parkování...a MHD je to kratší ze Šlapek trolejákem na Krejčího, tam vystoupit, přeběhnout na druhou stranu a počkat na 78, která Tě zaveze do Líšně na Náměstí Karla IV. a pak odtud 45kou pár zastávek do Mariánskýho....není to tak dlouhý, ale je to hodně přestupování, takže je jasný, že autem je to asi pohodlnější...:slight_smile:
9. led 2010 v 11:45  • Odpověz
maci: tak jsem to zkoušela a říkala jsem si, že když padne - královna, páže, velekněžka nebo císařovna, tak se to holka a král, rytíč, císař, velekněz - kluk. Ale ať jsem se soustředila jak jsem mohla, tak jsem pořád tahala karty typu vůt, tři meče a tak, takže nevím :frowning2:

jess: jasně. Ráda se podívám :slight_smile:

Jinak vás všechny zdravím
9. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Moni - děkuju :slight_smile: jinak takhle tady fak začínal úplně každej...mrkni ke mně do albíčka, nebo k Laurince...nebo k Jin...ke komukoliv...máme focené testy a vždycky tam nejprve byli duši..i když já jsem u toho svého 3. těhotenství (po těch dvou nezdarech) našla už celkem silnou...ale předtím to fakt byli úplní miniduši a viděla jsem je hlavně na denním světle a pod určitým úhlem :grinning: To, že se to neudrželo, je už druhá věc, ale normálně to bylo regulérní těhotenství...já měla málo progesteronu, tak proto to dvakrát krachlo...teď už beru Utrogestan ve vysoké dávce a hned se mimís pěkně udržel :slight_smile:...a snad bude i dál...
9. led 2010 v 11:48  • Odpověz
moni: mrkni klidně i ke mně, taky jsem měla dušíky.................takže klídeček a držím palečky.....................
9. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
Dashi - a vlastně jsem Ti zapomněla napsat, že já jsem špinila (hnědé fleky) do té doby, než mi nasadili Utroš s pauzami (třeba týden) skoro celý první trimestr....z té jizvy na děl.čípku, co mám operovaný...
A teď už mám týden Utroš úplně vysazený a nešpiním vůbec ťukťukťuk....
Takže se neboj, mimi si u Těbě vrtá hnízdečko....aby se mu pohodlně leželo...niv víc to nebude :slight_smile:.

Já účast na srazíku potvrzuju znova...přijedu asi busem na konečnou.
Jo ale holky pro případ nějakého zádrhelu bych asi některou z Vás poprosila, aby si se mnou vyměnila tel.číslo, abych mohla kdyžtak dát vědět.... :wink:
9. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
máš ho v IP :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
DASCHIKI TAK TO MOC DRŽÍM PALEČKY ABY VAM TO VYSLO :slight_smile: NA 100% :slight_smile:MOC MOC PREJU :slight_smile:A VY SE SNAZITE O PRVNI NEBO O DRUHE ??:slight_smile:JA NEVYDRZELA :slight_smile: A TED SEM SI UDELAL DALSI TEST A ZAS TAM MAM DUCHA :grinning: SLABOUNKY ALE TAKY NAKLANIM TEST :grinning: TROSKU JE TO LIP VIDET Z UHLU:grinning: MANZELA SEM ZAUKOLOVALA ABY MI JESTE KOUPIL TEST A UDELAM SI HO RANO ZITRA JESTE :grinning: NEBO POZITRI ALE JA NEVYDRZIM SEM DESNA JAK VIM ZE TEN TEST TADY MAM TAK DELAM :grinning:A URCO KOUKNU K TOBE SEM TEDA ZVEDAVA :slight_smile:

LAURINKA DEKUJI, TAKY JDU NA TEBE KOUKNOUT JA PARVE TAKY KDYZ NAKLONIM TEST JDE TO O ENCO LIP VIDET :grinning: ALE JAK SEM PSALA TED SEM DELAL DRUHEJ PRED PETI MINUTAMA A DALSI DUCH JEN SLABOULINKATY :slight_smile:TAK MANZEL KOUPI JESTE JEDEN A RANO EJSTE CHCI PROJISTOTU :slight_smile:JESI ENMAM VADNE TESTY TREBA :grinning:
9. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
No jo Moni, ale to děláš z odpolední moče...tak to je ještě hůř vidět určo...:slight_smile: Takže zítra ráno už bude určitě silnější...nebo kdyžtak pozítří :slight_smile:

My se snažíme o prvního potomečka :slight_smile: Tak doufám, že se to dotáhne až do konce, moc už se na něj těšíme :slight_smile:
9. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
moni, proč píšeš těma velkýma písmenama, snad i v pravidech stránky je že se to nemá................... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
ahoj holky,

teda vy jste toho napsali.My jsme včera koukali na avatar.
Koupila jsem si přes internet těhotensky pas,zaplatila jsem to v neděli a až ted mi napsali že to odeslou.to jsem zvědava kdy to přijde.
9. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
ashlee - a jak se Ti to líbilo?
9. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Daschiki- jojo prave sem to zkusila z odpoledni rikam kdyz sem tak s eukaze aji trochu odpoledne :grinning: jo o prvni mimi :slight_smile:je tak to moc moc držím pěstičky :slight_smile: at se vše dotáhne ž do konce :slight_smile: :slight_smile:

Laurinka- moc se omlouvám, líp na to vidím, já sem slepec :grinning: ale už sem si vzala brýle :grinning:
9. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
daschki tak ty mas yt carecky dost silne :slight_smile:oproti mne :grinning: moc hezke fotecky ta sik tehulka je hezka :slight_smile:to s emoji postave neda neda prirovnat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka tak ty tvoje tesiky jsou covece dost podobne tem mim :grinning:taky slabotiny :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
me se ten avatar libíl ale manželovi ne,říkal že to je nuda.
9. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
ashlee: a jaký pás - do auta nebo na oblečení?
mona. jj, já měla jen stínečky, ale zřetelné, akorát vyfocené byly slabší.................ale testila jsem každý den a vidíš, jak zesílily..................takže moc držím palečky............

no my na procházku nakonec nejdeme, začalo hrozně pršet, takže jsme zalezení doma. jako včera, tak já už nevěděla co mám dělat, chci péct nějakou tvarohovou buchtu, ale zatím sedím a sepisuju si výbavičku, co vše pro mimi pořídit.................at mám přehled, docela mě to baví...............
9. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
laurinka,oblečení abych měla v teple břicho.
taky přemyšlím že koupim pas na břicho do auta.

taky už sepisuju co budeme potřebovat pro mimi .Nebudu kupovat postylku,protože budeme mit po manželovi,jen ji trochu spravi,mame i jidelní židlíčku a kolibku.
9. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
autor
TĚHULKY:

daee.............. 28 let.............. 5.10. našla //, TP: 12. 6. 2010, pohlaví-nevíme, ?? / ??
didi21............. 24let............... 13.10. našla //, TP: 28. 6. 2010, chlapeček, ??
sven............... 31 let .............17.10. našla //, TP: 20. 6. 2010, pohlaví-nevíme, ?? / ??
berucka.......... 28let............... 1 snažení / 17.10. našla //
vanilkaa.......... 27let................ 1 snažení / 24.10. našla //
weri1..............29 let................4 snažení/ 11.11 našla //
ashlee.............25 let..............2 snažení / 11.11. našla // , TP: 23.7. 2010,pohlaví nevime, simona/filip,alexandr
charlott.......... 24 let................2 snažení / 19.11 našla //
pajula............. 27 let...............1 snažení / 19.11. našla //
katulline.......... 23 let...............2 snažení / 29.11. našla //
zolik................27 let.............. 5. 12. našla //, TP: 14. 8. 2010, pohlaví-nevíme, ?? / ??
maxi.smile........25 let..............3 snažení / 9.12. našla //
daschiki........... 25 let..............15. 12. našla //, TP: 27. 8. 2010, pohlaví nevíme, ?? / ??
makinecka........26 let...............3 snažení / 18.12. našla //
orchidie........... 28 let............... 3 snažení / 21.12. našla //
anieanne..........21 let................2 snažení/ 23. 12. našla //
jinjin.................26 let................3. snažení / 24. 12. našla //
laurinka.22........22 let.................1. snažení / 25. 12. našla //, TP: 6. 9. 2010, pohlaví-nevíme, Laura, Tobiáš
maciol............ 29 let.................. 4 snažení / 31.12. našla //
avally............. 30 let...................5 snažení / 31.12. našla //

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 34DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 33DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 30DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................ 2 snažení / 19DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /18DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení / 9DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 7DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let................ 5 snažení /6DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení /5DC (poslední cyklus 35 dní )
mirucha84...... 25 let................ 5 snažení /2DC (poslední cyklus 34 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení / 1DC (poslední cyklus 36 dní)
9. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky,

didi -- gratuluju k chlapečkovi!! :slight_smile:

Maxi -- tobě veliká gratuluace k srdíčku, první velký otazník máš za sebou :slight_smile:

daschiki -- doufám, že už u tebe bude všechno v pořádku, ale mně v minulém těhu vždycky dr říkala, že kdyby něco, tak jet rovnou do nemocnice. Sice se tím myslí něco většího (ne jen jednorázové špinění), ale i tak si myslím, že je lepší jet zbytečně než vůbec a pak by mohl být problém. Já v prvním těhu měla hematom a špinění přešlo do krvácení (ve 12.týdnu), takže panika a nakonec jsem 14 dnů ležela v nemocnici a pak ještě 2 měsíce doma.
9. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
ashlee: tak to jo................to chci pak taky omrknout ty pásy na bříško................
no a já mám ten seznam už několikastránkový, tak jsem zvědavá, jak bude nakonec dlouhý..........ale nechávám si tam místo, abych si to vytiskla a mohla si dopisovat, jaké jsou možnosti, co se nám líbí a co kolik stojí.
9. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
vsetkym moooc gratulujem k miminkam hlavne aby vsetko bolo bez problemov
co porabate?mate nejake plany???
my sme doma pozerali nejake filmy ale rada by som zasla aspon na prechadzku ked je vonku tolko snehu potom aj obed lepsie chuti :slight_smile:
9. led 2010 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz
laurinka a tedy jsi v 6 tt a kdy ti rekla dr, jako kdy ti to teda poznala??ze jsi tehulka??do brzo ze??:slight_smile:
9. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
mona. já jdu k dr. až ve středu, chci aby už bylo zrovna i srdíčko, nemá cenu tam chodit dřív než v pátém nebo šestém týdnu.a ani v šestém ještě srdíčko nemusí být, takže si radši počkám.............................
9. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
laurinko no presne to bych taky chtelaam jit tak nejak na tzen 6 azt 7 tt ale jak to poznám??a ty viš jak že jsi v 6tt??????
9. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Hoky k tomu těhu oblečení....já zatím koupila jedny nové těhu rifle, ty mají vysoký pás samy a krásně hřejí bříško i ledviny (stály 700,- v Puntanele v brněnské Olympii). Byly to první, co jsem si koupila a doporučuju všem, jsou strašně pohodlné a dobře sedí...ony ty normální riflíky mě prostě strašně brzo tlačily i když pupík ještě nebyl vůbec vidět.

Jinak na Aukru jsem si koupila manšestráky těhu na zimu (140,-), 3x těhu tričko (celkem 150,-) a 2x další těhu rifle Next (celkem 250,-) a černý těhu pás (100,-). Snad do jara vydržím a uvidíme co pak, budu asi potřebovat nějakou jarní bundičku, protože ty co mám určo nezapnu + asi ještě dojde i na nějaký letnější oblečení....

Lauri - taky nejseme ven, je tam hnusně, tak díky za tip co podniknout, jdu sepisovat výbavičku :wink:
9. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
můžeme pak ty výbavičky probrat, já určitě na něco (spíš víc než míň) zapomenu, takže budu ráda za tipy od Vás, co by tam určo nemělo chybět... :sweat_smile:
9. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
daee ahojky koukni aji na MMB dlouho jsme nakupovala na aukru ale na MMB jsme pak nejak presedlala a muzu rict levny a parada :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.