• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
mona: no jednoduše spočítá se ti to i tady, když zadáš do profilu datum poslední ms a na netu je spousta takových kalkulaček, má to tak spočítané většina z nás, a nebudeš mít pak v pase napsané snažíme se otěhotnět, ale tehdy a tehdy čekáme mimi...........

daee: já ti ten můj seznam klidně pošlu mailíkem a můžeš si to porovnat....................
a mimochodem, máš teda spoustu těhu hadříků, to koukám......................já toho snad ani tolik nechci kupovat, i když za takové ceny bych se taky neubránila...................
no a a ty těhu kalhoty - mají je i třeba v C&A nebo v HM nebo tak? my tady puntanelu nemáme.................a nechci zase nějaké drahé obchody...............
9. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
mona: já se v tom mimibazaru musím trošku zorientovat, nějak mi to nejde ta kdobře jako na Aukru :frowning2:

lauri: taky doufám, že už nic těhu kupovat nebudu :grinning: ....až pak asi na jaře v létě...to budu asi větší cvalda a do původních věcí se vůbec nedostanu...A kromě těch riflí z Puntanely je všechno nošené (ale není to vůbec vidět). Ono taky záleží na postavě, jestli jsi štíhlounká tak stačí normální trošku delší tričko a jsi v pohodě, ale já košile nezapnu přes prsa a trička mi začínají být krátký a vypadá to blbě :frowning2:

A rozhodně v C&A a HM mají těhu věci, mě se teda třeba v HM na podzim když jsem tam byla nic nelíbilo....samý takový pytlovitý tuniky a ve smutných barvách (šedá, hnědá, tm.fialová) :frowning2:, ale rifle a kalhoty obecně tam určitě budou mít, určitě vybereš :slight_smile:
9. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Lauri: tady jsem našla seznam výbavičky....odpovídá to tomu tvému seznamu?

http://www.miminko.estranky.cz/clanky/Vybavicka/Vybavicka-pro-miminko
9. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
laurinka tak sem to udelal a nejak teda asi kol 5tt nebo 6tt jsme mi to vypocitalo teda:slight_smile:

laurinka jojo to znam taky jsme na aukru byla jak doma a tezce mi slo orientovat na MMB ale v pohode :slight_smile:pak lepsai jak aukro :slight_smile:a hlavne jsou tam skoro jen maminky a clovek si snima aji pokeca a poradi :slight_smile:
9. led 2010 v 15:00  • Odpověz
mona: tak já to jdu zkusit prozkoumat :slight_smile:
9. led 2010 v 15:01  • Odpověz
Ahojky, chtěla jsem napsat, že si mi ozvala monaberuska1, že chce mezi námi zůstat. Ale to už napsala i sem.
Teda monaberus a hned takové dobré informace, tak snad bude čárka sílit, držím palečky.
Měla jsem tu od rána mamku, tak jsem se sem vůbec nedostala. Z mimouška má samozřejmě velkou radost.
9. led 2010 v 15:07  • Odpověz
heli - děkuju...no já jsem si říkala, že určitě to nepodcením...celý den jsem ležela, ale holky od té doby vůbec nic...nechci zacházet do detailů, ale ono se to malý špinění objevilo těsně když jsem šla na záchod...myslím teď na velkou :grinning: Já se omlouvám, že to tady řeším...připadá mi, jestli to nemohlo být spíš, že možná mám problém teď s hemeroidy (což prý má dost těhulek už od začátku)...a nebo jestli nepraskla nějaká žilečka...Protože úplně pusto prázdno..i když jsem uaváděla Utroš, tak vůbec nic....kdyby se to ale ještě objevilo, tak určitě někam zajedu...to ani nebudu váhat..ale to fakt bylo prostě pár flíčků a trošku na papíře...a od té doby nic...takže uvidím :slight_smile: Ale určitě si dám bacha...celej den ležím...:slight_smile: a flákám se :slight_smile:
9. led 2010 v 15:14  • Odpověz
lauri - můžeš ten seznámek poslat i mně?
9. led 2010 v 15:22  • Odpověz
daee :slight_smile:jojo utikej to zkoumat .-)pak rekni :slight_smile:jaka co:slight_smile:ja sem s eted tak moc prejedla ze jdmee na prochajdu :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 15:27  • Odpověz
mona: no ale u tebe to bude nepřesné, v šestém týdnu, jak ti to tady ukazuje, určitě nejsi :grinning: :grinning: :grinning: , já našla // jako ty ted pětadvacátého prosince, ty můžeš být maximálně ve čtvrtém, podle mě máš dlouhé cykly...................záleží na tom, kdy jsi měla ovu, já přesně čtrnáctý den cyklu, tak to se dobře počítá, ale u tebe to vypadá, že to bude jinak. ukazuje ti to dokonce termín porodu den přede mnou, což je blbost....................záleží na té ovulce.....

daee: tak já se mrknu v c&a i v hm a uvidíme. do brna nebo do prahy taky občas jezdíme, ale já jsem štíhlá hodně a prsa mám malé, takže mně budou stačit ty kalhoty a nějaká trika spíš ke konci........
ten seznámek, co jsi sem dala, je fajn, ale já si to právě podle takových, co jsou na netu, sestavuju sama, protože spousta věcí bývá v těchto seznamech nedostatečná a některá naopak zbytečná................takže sito píšu podle sebe.....
daschiki: jasně, že ti to pošlu, díky za mailík..................ale ještě to není hotové, ale aspon pro nahlédnutí ti to pošlu zrovna, at se můžeš podívat, u každého je místo, na dopsání vlastních konkrétních věcí a můžeš si to otevřit ve wordu a dopsat podle sebe..............
9. led 2010 v 15:35  • Odpověz
jé holky,nechcete nějakej seznámek poslat i mě?já sem na tyhle věcy trouba a ani by mě spousta věcí nenapadlo :frowning2:
zítra manžel odjíždí na tři týdny na služebku do německa a já tu budu táááááááák dlouho sama jen s kočkama :astonished:
9. led 2010 v 15:41  • Odpověz
Lauri - děkuju, no koukám a to je parádička...to se bude hodit...máš to pěkně propracované (i když píšeš, že to ještě nění kompletní :slight_smile::wink: )
9. led 2010 v 15:42  • Odpověz
Lauri: tak to já ti pošlu do IP mejlík a prosím taky o seznámek, děkujůů :grinning:
9. led 2010 v 15:42  • Odpověz
daschiki. tak měla bys to mít v mailíku................
makinecka: tak mi pošli do IP mail a já ti to pošlu............................není hotový, ale každá si ho může dopsat sama podle sebe, tak si myslím, že se to může hodit....................
já tam teda nemám hlavně oblečení, ale spíš vše ostatní kolem.................takové to na co by se mohlo zapomenout a jsou tam i věci do porodnice......
9. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Lauriii, pošli mi to taky prosím :slight_smile:
9. led 2010 v 15:44  • Odpověz
já spoustu oblečení dostanu od ségry,má 2 děti a malýmu jsou 2 roky,tak dostanu oblečky na miminko a spoustu dalších věcí i postýlku,tak sem ráda.
vím že to sou krásný neobnošený věcičky co můžu ještě použít a nemusím toho tolik kupovat
9. led 2010 v 15:48  • Odpověz
daschiki. děkuju za pochvalu.....................tak to jsem ráda, že se ti to bude líbit.....................
maki: tak to máš fajn...............to dost ušetříš............ :slight_smile:
tak jdu to poslat dál, těm od koho mám mailík v IP, snad se vám to bude taky líbit holky, ale jak jsem psala už daschiki, mám tam třeba vypsané kočárky a tak, prostě věci, co se týkají mě, tak si to můžete každá promazat, dopsat a upravit podle sebe............
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz
tak já jdu usmažit manželovi řízky a upíct čokoládovej štrúdl,ať má něco na cestu
bude mi smutno amusím se učit,fůůůůůůůůůůj já se tak nerada učím,ale musím mám 3 zkoušky,asi v únoru nebo březnu a snad už budu mít atestaci za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 15:58  • Odpověz
holky, takže posláno:
daschiki, daee, sven, makinecce, anieanne.............
jen pak napište, jestli vám to vůbec k něčemu bude a jestli vám to přišlo, jdu upéct tvarohový koláč, tak za chvíli se vrátím.................
9. led 2010 v 16:05  • Odpověz
maki - studuješ medinu? Jestli jo, tak to teda klobouk dolů...

Holky vy mi děláte chutě - tvarohový koláč, čokoládový štrůdl...

Ten můj dostal na cestu obložený rohlíky :grinning:...Se musím polepšit...:slight_smile:
9. led 2010 v 16:07  • Odpověz
nééééééé medinu né,prohlubuji si znalosti ve svém oboru,sem zdravotní laborantka
9. led 2010 v 16:10  • Odpověz
lauri:
Přišlo, díky :slight_smile: Později se na to mrknu, jste mě tak pozitivně naladily, že jdu taky něco upéct :slight_smile:
9. led 2010 v 16:41  • Odpověz
maki: máš můj obdiv, mně by se už nechtělo studovat................
anie: super, není zač..............
tak já už mám koláč v troubě, snad bude dobrý.......................
mě už to doma tak nebaví, to je hrůza, jak jsme tady zavřený už dva dny kvůli tomu sněhu a ledu.................
9. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Rada bych se take pridala, jestli smim :slight_smile: Od rijna se taky snazime o mimi. Posledni ms jsem dostala na konci listopadu, ted to bude sedm tydnu a nic. Jsem porad unavena, poboliva me v podbrisku a obcas se mi zveda zaludek. V tydnu jsem si delala test, ale byl negativni. Co myslite...
9. led 2010 v 16:45  • Odpověz
medakote. ahojky, klidně se přidej, vítám tě mezi námi,...........
no já měla poslední MS 30. 11. a pozitivní testík mi vyšel už 25. prosince, takže jsem už v šestém týdnu. tak u tebe nevím......jak máš pravidelné cykly? a měříš třeba BT nebo děláš testy, abys věděla, jestli máš ovulaci?
9. led 2010 v 16:49  • Odpověz
ten seznam je dobrej,moc děkuju
si připadám jak debil že ani nevím kolik mimi potřebuje věcí :astonished: asi budu muset k ségře na školení
mě se taky nechce učit ale musela sem se na to dát kvůli práci a už jenom ty zkoušky no,aspoń se zabavím když bude manžel na té služebce a o pauzách si sem přijdu pokecat a myslím že to budou dlouhý pauzy :sweat_smile:
9. led 2010 v 16:50  • Odpověz
já jsem pekla včera - makovej štrůdl a včera byly i řízky...dneska taky a protože jsem plánovala dneska vyjet do obchodů a nevyjela jsem (páč mám na autě 20cm ledu :grinning: ), tak zítra to vydím na výlet pěšky do místních potravin, protože zádoby se nám tenčí :slight_smile:

medakote - ahoj, přidej se, jasně....mno 7týdnů od poslední MS a negativní test, to se mi zdá tročku zvláštní...kdy jsi ji měla dostat: Jak dlouhý jsi mělat třeba poslední cyklus?
9. led 2010 v 16:51  • Odpověz
maki: děkuju, to jsem ráda.................ale to zase všechno nepotřebuje, víš jak, mimís potřebuje čistou plenku, prso s mlíkem a postýlku..................a lásku...................
já tam toho mám spíš víc, ale nemusíš mít vše................to už záleží na každém...................
medakote: já myslím, že máš bud nepravidelné cykly a tím pádem ovu pozdějc, nebo bez ovu a nebo nevím. být tebou si zajdu k dr. já to měla podobné, dal mi prášky na ovu a otěhotněla jsem napoprvé....................

daee: my máme naštěstí zásoby veliké, ale stejně se chci zítra v obchodě stavit - v tescu, však víte, kde mají nejlepší hadříky na mimi, to se nesmí minout ten regál, manža už rezignoval a jen tam vejdem, tak se mě ptá, jestli tam jdu, že by zatím nakoupil jídlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:01  • Odpověz
no uvidíme, silnice už jsou tu celkem bez sněhu, jen mokré...možná vyrazím přece jen zítra do obchodůůů juchůůů :grinning:
9. led 2010 v 17:09  • Odpověz
laurinka- teplotu nemerim, nekde jsem vycetla, ze by se to melo rano pred vstavanim a ja vstavam v nekrenstanskou hodinu, kdybych hned nevylezla tak okamzite znovu usinam...
U Dr jsem byla, rikal, ze je to nejspis opozdena ms od vysazeni prasku a rikalat beru Ecko a at prijdu za mesic kdyby porad nic. Ale porad jsem tak nejak doufala, ze se treba druha carka nemusela objevit... je to hruza jak clovek doufa a jak sam sebe presvedcuej aby na to nemyslel, ze si zablokuje psychiku...
9. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.