• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
lauri:
Já dneska v Globusu obdivivala dupajdy. Nááádherný, úžasný, ňuňatý. Ale nakupovat mi přijde ještě brzy, tak jsem jim jen zamávala a se slozou v oku odešla :slight_smile:
9. led 2010 v 17:12  • Odpověz
lauri:
V čem to máš uložené ? Nejde mi to otevřít.. Nemáš to náhodou v 2007 ?
9. led 2010 v 17:15  • Odpověz
medakote: no po vysazení prášků často bývají cykly dloooouhé a chvíli trvá, než se tělo hodí do normálu...
9. led 2010 v 17:17  • Odpověz
anie: jj, přesně v tom. ale jiný nemám. tak nevím jak jinak ti to dát.......................jedině zkopírovat do textu mailu jinak fakt nevím, nebo jestli má některá z holek jiný word než 2007, tak ti to může převést.
9. led 2010 v 17:17  • Odpověz
lauri:
Otevři ten soubor, dej uložit jako a vyber "1997-2003". A pak mi to pošli v té nové verzi, prosím :slight_smile: To už normálně otevřu.
9. led 2010 v 17:18  • Odpověz
medakote - ahojky...medy, já myslím, že pokud jsi vysadila v říjnu prášky, tak to odpovídá...měsíc dva ještě fungují hormony po HA, ale potom se většině holkám ty cykly začaly prodlužovat, musely chodit na vyvolávačky a tak...aby měly vůbec ovulaci a podobně...já jsem měla opačnej případ...já jsem zase menstruovala v jednom kuse a když ne MS, tak jsem aspoň před ní dva týdny špinila...takže vlastně vkuse něco...a pak holky mají zkušenost, že jim to prostě bez Agolutinu (ta vyvolávačka) nepřijde třeba i 60 dní...takže já bych určo doporučila o tom promluvit s doktorem, protože pokud bys měla každý cyklus čekat 50 dní na MS, tak zaprvý nemusí ani být ovulka, tím pádem je to pak vlastně zbytečný stres a zbytečné snažení ...mrzí mě, jestli jsme tě zklamaly...ale aby ses dočkala mimíska co nejdřív, v což pevně doufám a držím Ti moc pěstičky, tak určitě hned skočit za doktorem a nechat si píchnout injekci a nechat si nasadit hormony na úpravu cyklu...
9. led 2010 v 17:19  • Odpověz
daschiki, obavam se, ze to bude jak rikas. vysadial jsem v zari, do listopadu to fungovalo a ted nic. jak dr rikal, tak v unoru mam prijit kdyby nic a da vyvolavacku. Takze ted bude jen takove hluche obdobi a cekani... A nalada mi ted klesla jeste vic, protoze mi ted prisla sms, kamaradka pise, ze je podruhe tehotna.... Svagrova ma od zari druhe a sestrenka prisla o vanocich s briskem... Ach jo, ja jsem hrozna, ja normalne zavidim.
Diky moc za rady. Pujdu vykonavat nejakou cinnost, ta na to nemyslim ....
9. led 2010 v 17:26  • Odpověz
medakote: no těhotná podle mě určitě nejsi, spíš budeš mít problém s cykly. vyžádej si u dr. hormonální profil a on ti zjisít, s čím je problém. pokud bude dr. neochotný, přejdi k jinýmu - pokud chceš teda otěhotnět, jak říkám, měla jsem to jako ty a přirozeně bych se mimi nedočkala, neměla jsem totiž ovu.................
anie: zkusím.........
9. led 2010 v 17:28  • Odpověz
medy - nebuď zoufalá, protože jakmile ti nasadí hormony, tak to půjde rychle ani nevíš jak...dají ti clostík na ovulku zřejmě...a pak ti dají utrogestan na to, aby se ti srovnal cyklus a chodila MS...a věř tomu, že klidně do dvou měsíců už můžeš být těhulka...takže nezoufej...tady jen chce, abys doktorovi řekla, ať s tím začně něco dělat a jestli není možnost to nakopnout těmi hormony...Já třeba Utrogestan považuju za nejlepší lék na světe :grinning: ...a je škoda, že nemůžeš měřit BT, protože bys aspoň věděla, jestli a kdy máš ovulku...a to se dá otěhotnět i při dlouhých cyklech..ale většinou to bohužel bývá tak, že holky nemívají ani tu ovulku :frowning2:
9. led 2010 v 17:34  • Odpověz
meda: jak píšu já, měla jsem šedesátidenní cykly a ovu nikdy v životě-napsal mi clostilbegyt, ovu přišla předpisově čtrnáctý den cyklu, a hned jsem těhu................takže stačí s tím jen něco dělat...........a ne se nechat od doktora uchlácholit kecama, že máš čas atd, jak to někteří umí, musí ti prostě zjistit, jestli míváš ovu.........
a stou teplotou - mně teda teploměr měří asi dvacet sekund, tak nevím, v čem máš problém...............taky se mi nechce vstávat, ale té půlminuty mě nezabilo a měla jsem o svém těle přehled..........
9. led 2010 v 17:44  • Odpověz
lauri:
Už to jde otevřít, díky =) Jdu študovat :wink:
9. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Lauri, pošli mi to prosím prosím taky. Posílám do IP mail. Moc díky!
9. led 2010 v 18:33  • Odpověz
anie: super...........
jin: posláno..... :wink:
9. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Tak když jste u toho pečení, já jsem si po obědě zdřímla a dala se do pečení ořechové bábovky. K Vánocům jsem dostala tyčový mixer s nástavcem na šlehání sněhu a dvě kuchařky, před Vánoci si koupila silikonovou formu, tak že to vyzkouším. Mixer jsem teda vyzkoušela už při dělání oběda, sekala jsem maso na lasagne. Nejdřív jsem zjistila, že už nemám vlašáky, tak jsem nahradila lískáčema. Pak jsem ušlehala máslo, cukr, vejce... a když jsem chtěla vážit mouku, tak jsem zjistila, že v ní jsou brouci, v druhé taky.... Volám mamce, jakou že můžu místo polohrubé dát, jestli hladkou nebo hrubou, ona že hrubou. Tak jedna hrubá - brouci, druhá hrubá - brouci. Další telefon mamce, jestli teda můžu hladkou. No, prý že to nikdy nezkoušela, ale že jinou stejně nemám. Tak OK, s vidinou vyklízení celé spíže jsem dala hladkou mouku, v ní jediné nic nebylo, byla kupovaná minulý týden. Tak, těsto mám, ještě do něj dát našlehaný bílek. No, co vám budu povídat, tyčový mixer ani s tím super nástavcem není na sníh nic moc, tak jsem ho tam nakonec nalila v polotekutém stavu. To jsem zvědavá, co z toho vyleze. A to já si zakládám na tom, jak umím vařit a péct! No, mažel říkal, že při nejhorším to vyjíme lžičkou :grinning: No a nakonec jsem se dala do spíže, nikde jsem nic nenašla, ale aspoň je tam po dlouhé době ulizeno :slight_smile:
9. led 2010 v 18:44  • Odpověz
laurinka:slight_smile:no mas pravdu ja taky podle mych vypoctu tak pocitam 4 tt ale toto mi to njak blbe ukazalo :astonished:
9. led 2010 v 18:45  • Odpověz
medakote - s těma bříška a mimčama v okolí vím, co myslíš. Moje setřenice čeká mimi v únoru a všichni jsou z ní celý pryč. Řešilo se to celý Vánoce. Já jí to stašně přeju, ale prostě bych chtěla taky A "zasvěceně" se s ní bavit nemůžu, nikdo doma neví, že se pokoušíme.
9. led 2010 v 18:48  • Odpověz
anieane, ahojky :slight_smile:koukam ze jsi tehulka:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc gratuluji :slight_smile:
9. led 2010 v 18:48  • Odpověz
jess: a jéje, tak to jsem teda zvědavá, co ti z té buchty vyleze................já kdysi našla v hladké mouce moučné červy a hnus teda................

ale já to dělávám tak, že si vždy nanosím všechny suroviny - jako třeba v telce, kde jsou pořady o vaření, a pak až začínám cokoli smíchávat, protože se mi taky občas stane že něco nemám, nebo mám málo a nebo je to zkažené nebo tak.........................
tak pak napiš, jak jsi dopadla...........a proč si ten sníh neušlehala ručně? to není zase takový problém.....

monaberuska: no jak píšu, maximálně čtvrtý týden a ukázalo ti to blbě, protože máš podle mě dlouhé cykly? jsi měla poslední MS 28. listopadu???? to by mi tak vycházelo.................a kdy máš ted termín MS a jak máš dlouhé cykly???,
9. led 2010 v 18:51  • Odpověz
laurinka - no, za prvé nemám takovou tu metlu, za druhé jsem to klidně mohla dát i do normálního robota, ale v něm bylo to těsto a nechtělo se mi to přendavat, mýt sušit a špinit další nástavec na šlehání... :wink: Právě jsem jí vyndala, chladne.
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
laurinka presne posledni MS mi zacala 28.11 a skoncila 2.12 a termon na MS bych mela mit nejak na konci prosince jsme mela mit, ale mam to trosku rozhazenejsi :frowning2:jak sem vysadila antikoncepci v rijnu tak to mam tak vselijak, prave :frowning2: ale posledni MS mi zacala 28.11 jak pises :slight_smile: a vzdycky nez sem vysadila prasky tak vzdycky sem to mela zhruba po tech 28 dnech
9. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Tak bábovka překvapivě super :slight_smile: Akorát se mi trošku přilepila na formu, což se mi posledně nestalo. Tak nevím...
9. led 2010 v 18:57  • Odpověz
monaberuska:
Děkuju, tobě taky congratulation :slight_smile:
9. led 2010 v 19:00  • Odpověz
aniane, ja jeste u dr nebyla, objevili se mi jen slabounke carecky takze jeste nevim :grinning: ty jsi uz u dr byla????jsi tedy v 8tt??presne?
9. led 2010 v 19:02  • Odpověz
monaberuska:
Já už mám za sebou dva UTZ. První 30.12., to ještě nebylo nic vidět, druhou teď ve středu, to už byla vidět dutinka a žloutkový váček. Osmý přesně nevím, spíš o týden méně, tohle je podle MS a já měla dlouhý cyklus..
9. led 2010 v 19:04  • Odpověz
anianne :slight_smile:jo tak to jo :slight_smile:teda a dobry??vsecko??:slight_smile:to je parada ja normlane byla tady u nas ve dvou lekaren pro TT a oni mi rkeli obe lekarny ze maji vyprodano :astonished: :astonished: :astonished: tak sem si tak rikala ze snad vsici jsou ted tehotny :_Dja pujdu k mudre nejak asi za tyden zavolam tam :slight_smile:abych byla spon v tom 6tt :slight_smile:
9. led 2010 v 19:08  • Odpověz
mona. pokud užíváš prášky, tak je jasné, že to máš pravidelné......................
no jo, tak si měla ovu pozdě, já ji měla třináctého prosince, takže proto už pětadvacátého pozitivní testík, pokud ty máš pozitivní až ted tak byla ovu snad před silvestrem někdy teprve.............můj odhad........

jess: tak super, že se bábovka povedla................. :wink:
9. led 2010 v 19:09  • Odpověz
laurinka nene uz je neberu v rijnu sem je vysadila :slight_smile: ja moc tu ovu prave nesledovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja jak sem je vysadila tak sem to mela takovy rozhazeny ale taky mi to tak vychazi nejak tipuju 4tt:slight_smile:uvidime :slight_smile:úbudu di delat testy :slight_smile:a uvidim :slight_smile:jak carka bude silan pujdu k mudre :slight_smile: :slight_smile:
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz
monaberuska:
Snad dobrý, ono tam toho k vykoukání moc nebylo. Ale Dr. povídal, že vzhledem k pozdější ovu tak nějak odpovídáme. Další kontrolu máme 27.1., a to už prý bude určitě mimčo a možná i srdíčko.
9. led 2010 v 19:24  • Odpověz
jess - nic si z toho nedělej, já jsem taky takhle už musela vyhodit několik pytlíků s moukou a dokonce i rýži..ty mrchy broukovitý se dostanou všude...teď to řeším tak, že to prostě mám ve skleněných šroubovatelných dózách a mrchy už na to nemůžou :slight_smile:

lauri - přesně jak píšeš...taky si všechno chystám...a já jsem teda extrém..já vše navážím nachystám do mističek...mě to strašně baví...tak jak píšeš, že to dělaj v telce...je to mnohem lepší...sice víc nádobí, ale máš přehled a přidáš přesně to, co potřebuješ v danou chvíli a ne na poslední chvíli zjistit, že jsem zapomněla nakrájet slaninu a rychle krájet, než vykypí halušky :grinning:
9. led 2010 v 19:29  • Odpověz
monaberuska:
Koukala jsem na ten kalendář u tebe ve fotoalbu, no to je bomba ! Vypadá to luxusně. Můžu se zeptat, jak jste to dělali ? Sami, nebo jste někam odnesli fotky a řekli "udělejte to tak a tak"?
9. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.