• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
daee: Tak to je fajn nahoda:slight_smile: Ja to mam dostat pozitri. Spinim sem tam lehounce jako pred MS, ale na MS to zatim nevypada. Akorat me pred tim, nez jsem zacala spinit, desne bolely zada, jako zablokovane... Je teda fakt, ze me obcas zaboli v podbrisku, ale to jen tak sem-tam a pak to zas odezni. No, uvidime, spis s tim radeji moc nepocitam, i kdyz prilezitosti, kdy se mohlo neco uchytit, bylo tento mesic celkem dost , tak jsem zvedava.
MS ma prijit pozitri, tak uvidime, ale nejak moc to zatim neresim. Dost bych se divila, kdyby se nam zadarilo takhle brzo. Samo, ze bych byla moc rada :slight_smile:
Taky planuju z vitaminku (femibion) prejit jen na samotnou listovku :grinning:
3. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
beruska31: tak to mame uplne stejne data posledniho cyklu :slight_smile: Tak muzem cekat spolu, jak to dopadne :sunglasses:
3. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Nezalozime si tabulku? Kdybyste chtely, tak se pridejte:

majdalena......27let....26DC
3. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj beruska...testovala bych nejdřív, až bude MS meškat tak den dva...co jsem poochytila tady na diskuzích, tak dřív se ukážou // jen menšině holek. Je to prý většinou moc brzy....ale vydržet to čekání, že...:slight_smile:

majdalena... spoustě holek tady se zadařilo na první pokus :wink:
3. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
ahoj lidi. :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz
připisuju se do tabulky :slight_smile:
ještě bych možná přidala kolikáté je to právě snažení...jestli jste pro

majdalena......27let....26DC
daee.............28let....4snažení/28DC
3. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
ashlee..... 24let(v řijnu mi bude 25let)..4DPO
3. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
Menstruaci bych mela dostat 15.10. .Ovulace by měla byt 29.10. ,pokud se nam nezadařilo na konci zaři :grinning:
3. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
ashlee čtvrtý den po ovulaci je u tebe kolikátý den cyklu? ať tam máme všechny stejné údaje....jestli nevadí :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:07  • Odpověz
majdalena......27let...2.snazeni/ 26DC
daee.............28let....4snažení/ 28DC
3. říj 2009 ve 22:08  • Odpověz
ahoj holky, můžu se taky k vám přidat? Je mi 27 let, snažíme se s přítelem už pátý měsíc a zatím nic. Svatbu plánujeme někdy na jaře, když se mimi povede, tak se nějak přizpůsobíme. Jinak to mám dostat ve čtvrtek a toto úterý jedeme s přítelem na spermiogram, aby jsme vyloučili možnost, že je problém v něm. Od 20 let bere kortikoidy, což asi není dobrý,tak pro jistotu tam zajedem. Tak držte prosím palečky.
3. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
majdalena......27let...............2 snazeni / 26DC
daee.............28let...............4 snažení / 28DC
zuzka111.......27let...............5 snažení / 24DC
3. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz
Zuzka vítej...jsem ráda, že je tu ještě nějaká další (mírně) pokročilá snažilka jako já :wink:. Třeba nám právě ten čtvrtý/páty pokus vyjde!! Držme si palce...
Na spermiu to určitě zvládne(te) :slight_smile:

JInak snažíte se jen tak neplánovaně nebo to už nějak řešíte? Myslím jestli měříš BT nebo kupuješ OVUtesty? My poslední dva cykly jedem podle OVU testů, minule to nedopadlo, teď to ještě nevzdávám, uvidíme :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:26  • Odpověz
Ahojky holky,

také bych se ráda přidala. Je mi 30, o miminko se snažíme od konce srpna. HA jsem nikdy nebrala a cyklus mám pravidelný. Co se týče vitamínů, zatím beru jen kyselinu listovou a až budu těhotná začnu brát Femibion.
Také se napíši do tabulky :wink:

majdalena......27let...............2 snazeni / 26DC
zuzka111.......27let...............5 snažení / 24DC
avally............30let...............2 snažení / 21 DC
3. říj 2009 ve 22:35  • Odpověz
daee: No BT si neměřím, já jsem zatím na to dost pohodlná. Snažíme se opravdu poctivě, aspon bych tak řekla, minulý měsíc jsem poprvé použila ovutesty, vyšel pozitivní 16DC a i když jsme se snažili, tak stejně to nevyšlo. Tenhle měsíc jsem to moc nevychytala, udělala jsem si ovu testy, asi 3, ale ob den a nějak se mi nic neukázalo a tak jsem si řekla, že to tenhle měsíc nechám být a uvidím, ale tenhle měsíc jsme se snažili obden a poslední snažení bylo 21DC, ted už se snažit nemůžem, protože musíme abstinovat kvůli tomu spermiogramu. Jinak těhotenský příznaky zatím žádné. Nevím, jestli třeba nedělá problém to, že jsem brala 15 let HA. A jak jsi na tom ty?
3. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz
holky koukám, že máme podobné délky cyklu, aspon můžeme čekat společně na konec měsíce.
avally: vítej:slight_smile:Tak to si myslím, když jsi nebrala žádnou HA, tak by ti to mohlo vyjít hodně rychle. Tělo není ničím ovlivněné..držím palečky
3. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
zuzka111: taky planujeme svatbu na jaro nebo podle toho, jak by dopadlo mimi :slight_smile:a kdyz nedopadne, tak svatbu na zacatek leta.

daee: ja jsem tak nejak pocitala, ze nam to bude trvat tak cca. 1/2roku, rikala jsem si, ze to je asi takova maximalni doba, kdy jsem schopna, moc se tim nestresovat. Naplanovali jsme si s pritelem ruzne aktivity a veci, co chceme podnikout a dodelat po dobu snazeni, abychom se nemuseli soustredit jen na to, jestli mimi prijde ted nebo az za cas. Ale stejne myslim, ze holkam to stejne neda a zkoumaji veci kolem. Vzdyt to prece nejde prehlizet vlastni telo, kdyz od nej chceme takovy zazrak, no ne? A tak me zajima, jestli to kolem toho 4-5 snazeni zacina cloveku vrtat hlavou?

Ja jsem ted zkusila ovu testy ve dnech kolem ovu a celkem to vyslo, jen jsem je mela tak dost pozitivni i po tom, co jsem myslela, ze ovu uz probehla,. Byla jsem celkem zvedava, jestli vlastne vubec ovuluju a jestli to vychazi na vypoctene dny nebo kdy vlastne...
3. říj 2009 ve 22:39  • Odpověz
Holky, jeste jsem upravila tabulku, abychom vedely, kdo je nejdal a kdo by treba mohl hlasit // :grinning:

majdalena.....27let...............2 snazeni / 26DC
zuzka111......27let...............5 snažení / 24DC
avally............30let...............2 snažení / 21 DC
3. říj 2009 ve 22:42  • Odpověz
majdalena: no je fakt, že už to páté snažení mi začíná vrtat v hlavě čím to asi je, tak asi proto i ten spermiogram. Člověk má strach, když přítel bere už čtrnáct let ty prášky, tak abychom vyloučili jeho vinu. Doktor mi nabízel prášky, které stimulují vaječníky,aby vajíčko lépe dozrálo, ale je tam riziko potratu nebo dvojčat, tak přítel navrhl ten spermiogram, než se začnu něčím dopovat. Ale zase je fakt, že tenhle měsíc jsem asi po čtyřech měsících začala chodit 3krát týdně cvičit a dost to psychicky pomáhá. Takže doporučuju.
3. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
zuzka111: sport je k nezaplaceni, s tim naprosto souhlasim. Ja se ted v posledni dobe dostala tak akorat k dlouhym prochazkam se psem a to je naprosto k nicemu. Neni nad to se obcas poradne vypotit nekde v telocvicne :grinning: Co za cviceni provozujes? :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:50  • Odpověz
Zuzka111: já jsem si také myslela, že když jsem nikdy nebrala žádnou HA, že by se to mohlo povést hned na začátku, napoprvé se to nepovedlo, tak uvidíme jestli se to podaří teď :wink:.

Také všem držím palečky, ať se na testíku brzy objeví // :slight_smile:
3. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz
majdalena:jak se zapisuje do te tabulky ja chci tak
3. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz
zuzka,
tak já jsem brala antikoncepci tak pět let, ale už pět let ji taky neberu.
Nejdřív, když jsme se začínali v červnu snažit, tak to bylo pod heslem "necháme tomu volný průběh", ale když se 2x nezadařilo, tak jsme investovali do OVU testů. Vypadá to, že OVU mám stejně pravidelnou jako MS...oba testy vyšly pozitivní 15den. Tento poslední cyklus jsme prosnažili hodně poctivě, tak pořád doufám, že jsme se trefili. Žádné zvláštní příznaky zatím taky nepozoruju. Bolela mě tak dva dny prsa (ale to mám před MS vždy), jen je zvláštní, že jsem přestala špinit, protože před MS vždycky tak ty čtyři dny špiním a pak se to rozjede...a teď nějaké minimální špinění proběhlo tak dva dny a teď konec...vůbec nic... :confused:
3. říj 2009 ve 22:58  • Odpověz
majdalena: ja mam teda dnes 27 DC,to čekaní s testy to je opravdu k zblaznění jsem hrozně nedočkava
3. říj 2009 ve 22:59  • Odpověz
majdalena :jo budeme čekat spolu,snad se nam to podaří
3. říj 2009 ve 23:02  • Odpověz
majdalena...když to nevyšlo na té dovolené (3pokus), tak mě to hodně zamrzelo. Začala jsem na to víc a víc myslet a všímat si, kolik je okolo mě pořád těhulek a maminek a nemohla jsem dostat z hlavy myšlenku proč se nám to nedaří :unamused: (pořád mě to napadá, ale snažím se být pozitivní - vždyť to ještě není tak dlouho).
V půlce října jdu k doktorovi na pravidelnou prohlídku a pokud se nám nezadařilo ani teďv září, tak jsem připravená umluvit ho, aby přítele poslal na spermio a mě na hormonální profil. Jestli je někde chyba, chci to raději vědět, co nejdřív...
3. říj 2009 ve 23:05  • Odpověz
majdalena: no já ted chodím na Life Style, Aerobic a P-class. Dlouho jsem tam nebyla , tak vždy ten třetí den v tom týdnu se nemůžu ani hýbat a přes víkend odpočívám, abych nabrala další síly, jsem ráda, že jsem začala, před tím jsem si říkala, co kdyby se vajíčko uhnizdovalo a já mu tím něco udělám, tak jsem vydržela 4 měsíce nic nedělat, ale když jsem se na sebe podívala, tak jsem si řekla, že do toho jdu znova :grinning:

avally: myslím, že to už přijde brzy:slight_smile:, myslím,že máš malinko výhodu, když jsi prášky nebrala, ale vím, že spousta lidí taky otěhotní hned po vysazení HA. Takže moc držím palečky

beruška:normálně si zkopíruj celou tabulku, dopiš tam svoje údaje a pak jí jednoduše vlož nazpět
nebo napiš údaje a já je tam dopíšu, vždy musíš brát tu poslední tabulku, aby to bylo aktuální.
daee:jo to čekaní je hrozné ja jsem hrozně netrpěliva,ale asi to nema smysl dřiv než v den menstruace
zuzka - s tím sportem naprosto souhasím. Od září jsem si koupila permanentku na power jógu a 1x týdně chodím na tenis. Taky mě napadá, že co kdybych byla těhu a tím skákáním si ublížila, ale není to nemoc a když je u toho dobře mě, tak mimču snad taky :slight_smile:
3. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
beruška:a kolik ti je let a kolikátý měsíc se snažíte?
3. říj 2009 ve 23:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.