• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
jůůůůů 19tt...holky dnes jsem přesně v půlce páteho měsíce, tzn. v půlce těhu, jestli to dobře chápu... :slight_smile:
10. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
krásnou odpolední neděli :slight_smile:já ted delala velkej uklid celyho baraku pac tady mame labradora :frowning2: a chlupy sou vsude takze to je kazdej den vytirani :frowning2:ma nemocny klouby takze nemuze bydlet na zahrade a musi byt tady doma :frowning2: ale uz me to teda leze krkem jako :frowning2: nemate zkusenost s chlupama???ho asi toho psa obalim do nejakyho p\tle a at chlupy padaji do pytle :grinning: :grinning: :grinning:a bude

laurinko tak to je mi líto:_(:frowning2:ze jsi tchyni ani nepoznala :frowning2:

daschki, teda no tak to je daleko slovensko :frowning2: jo tady moc dekuji :slight_smile:vsak ty taky mas krasny:slight_smile:
10. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky - tak já mám TP: 31.07.2010, dle UTZ : 28.07.2010
pohlaví - nevíme
jména: pro holčičku zatím nevíme a pro klučíka Toníček :slight_smile:
10. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
ahojky krasny den prajem :slight_smile:
ja som teraz troska upratala a varim nedelnajsiu polievocku a potom asi pojdeme troska von co mate nove???
10. led 2010 ve 12:49  •  1 dítě  • Odpověz
lauri:
To bude tím delším cyklem :wink:
10. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
ahoj holciny, na srazik se mnou urcite muzete pocitat.
Add tchyne: ja mam taky skvelou skoro-tchyni, tak jsem za to moc rada.

Dneska rano vlezla na vahu a Vanocni 2,5kg jsou dole... :confused: :sweat_smile: i kdyz vlastne porad neco jim. Jenze mi vsechno roste v puse, jim casteji a mensi porce, niceho nedokazu uz snist tak, jako pred tim... staci malo a hned jsem najezena. Zjistila jsem, ze nejvic mi vyhovuje ovoce, ovocne stavy a pyre. Sladke nemuzu ani videt, ackoliv jsem byla velky milovnik cokolad a oplatku... Den zacinam douskem dzusu, co mam u postele a tak se bojim, aby se mi moc nekazily zuby. Rozhodla jsem se, ze si budu radeji nosit zubni kartacek a pastu i do prace.
Taky mate nekdo pres den v puse takovou hnusnou pachut? A slinite nekdo taky tak silene jako ja? Si nekdy pripadam jak bernardyn... a vetsinou prave asi z toho mi je pak vetsinou odpoledne soufl...
10. led 2010 v 15:02  • Odpověz
jo, jinak mam konecne v albu prvni fotecku naseho mimiska, tak mrknete... jezis, jsem hrozna, ze se takhle podbizim, ale ja jsem za ni strasne rada, porad na ni doma cucim :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 v 15:04  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........28.6.2010.......chlapeček..................??
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010..........nevíme...................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............simona/filip,alexandr
charlott...... 24let.........19.11.2009
katulline...... 23let.........29.11.2009
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009
jinjin.............26let........24.12.2009
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 35DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 34DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 31DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................2 snažení / 20DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /19DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /10DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 8DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /7DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení /6DC (poslední cyklus 35 dní )
mirucha84...... 25 let................ 5 snažení /3DC (poslední cyklus 34 dní)
pajula............ 27 let................ 1 snažení/5DC (po revizi, cyklus 32 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení /2DC (poslední cyklus 36 dní)

SRAZÍK BRNO 16.1.2010 v 15 hodin:
Daschiki
Jessica
Daee
Jinjin

Jen jsem se přehodila z těhulek :frowning2: do snažilek.

Chtěla jsem se jen zeptat,jelikož jsem po revizi,tak musím dodržet 6-ti nedělí apak teprve můžeme začít se snažením o mimíska :slight_smile:,myslím si,že až nebudu mít MS,tak už by jsme to mohli zkusit,né?
10. led 2010 v 15:36  • Odpověz
autor
ahoj pajulo,
dr.ti řekl že se mužete snažit o mimi po 6ti nedelí?moje kamoška mohla až po třech měsicích.
10. led 2010 v 15:41  • Odpověz
holky jak myslite po revizi jako,??
10. led 2010 v 15:45  • Odpověz
Tak to vypada, ze ms prichazi, docela se mi ulevilo, i kdyz mi ted bude par dnu pekne blbe.
S merenim teploty po skonceni ms asi zacnu, holt koupim novy teplomer :slight_smile:) a budu kreslit grafky. Akorat si o tom budu muset jeste neco najit. Aspon budu vedet na cem jsem. Stejne by me to dr asi nechal delat. Byla jsem na srazu s kamoskou, ceka druhe, v srpnu a z placu mi vysypala jmena ctyr nasich spolecnych znamych ktere maji cerstve mimi nebo jsou v tom...
10. led 2010 v 17:25  • Odpověz
orchi: krááásnej flíček....počkej příště, to už bude malinké mimi :wink:. Jinak já na to slinění moc netrpím, ale říká se, že to často bývá....teďuž taky můžu všechno a klidně i velké porce, ale tak do konce toho 12tt jsem to měla jako ty...po troškách, pomalu, žádný přecpávání... :slight_smile:

Holky tak jak se tam na tom srazíku poznáme? Jestli bude hezky, bude tam milion lidí....těžko se všech ptát "nejsi ty z Koníka?" :grinning:. Přemýšlím, jestli je tam nějaký bod, u kterého bychom na sebe mohly čekat....
10. led 2010 v 17:30  • Odpověz
orchidie, teda takový mimimimiiim semínko :slight_smile:paráda .-)krásný:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: mocinky gratuluji :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: takze ti to doktorka zjistila v 6+3 ?????
10. led 2010 v 17:39  • Odpověz
orchi a vkolikatym jsi??7tt urcite ne :grinning: :grinning: :grinning: to vic :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Jak si tak sedím u PC, tak jsem šla a otevřela si k tomu sklenici kyselých okurek. Manža na mě chvíli koukal a pak povídá - "Tjo, ty máš chutě jak těhotná." No měla jsem v tu chvíli chuť ho vykastrovat :grinning:
10. led 2010 v 17:56  • Odpověz
anianne :_D :grinning: :grinning: :grinning: tak dobrou chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a on ví že jsi těhotná ne??? :grinning: :grinning: :grinning: nebo ne?? :grinning: :grinning: :grinning: ale asi podle tve reakce urcite vi :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:00  • Odpověz
aniane a vckolikatym presne jsi???v 7tt??je blbost ne??nebo jo??? :slight_smile: nejsi vic??
10. led 2010 v 18:02  • Odpověz
mona:
Děkuju :slight_smile: Jj, ví to. On to říká ze srandy. Hele, šestej, sedmej, sama nevím :grinning: Poslední MS 19.11., ale zase 37 dní dlouhej cyklus... Dr. mi to neřekl, ovu jsem si nehlídala, ale teď ve středu byla vidět dutinka s váčkem, což je prý vidět v tom šestém týdnu. Tak jsem si to zkusila spočítat, a vycházelo by mi to na dnešek 6+6tt.. Ale kdo ví :sweat_smile:
10. led 2010 v 18:09  • Odpověz
jo ahah ja mela posledni MS 28.11 :grinning: :grinning: ale 28 klasika :slight_smile: :wink: ovu sem si taky nehlidala :sweat_smile: :sweat_smile: a o jake dutince to mluvis??jsme nejak mimo v tomhle :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:14  • Odpověz
mona:
O tom "bazénku", ve kterém se bude mimi čvachtat. Tady http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3317118&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1 jsem si vypůjčila fotku z alba uživatelky zdepros. Bylo u mě vidět skoro totéž. Dutinka je ta černá skvrna ( u ní dvakrát - dvojčata ), a ty tečky v nich jsou dle mého názoru taky teprve žloutkové váčky. Takže takhle nějak vypadal můj utz.
10. led 2010 v 18:19  • Odpověz
orchi: no krasny bobisek :slight_smile: za par tydnu uz uvidis i rucky a nozky :wink: je to nadhera

pajula:vitam te zpet, doufam ze je vse v poradku..ja bych mozna mesic pockala a pak bych do toho sla znovu..
10. led 2010 v 18:31  • Odpověz
anieanne- jo ahah moc dekuji .-)zrovna pred chvilkou jsme si toto album prohlizela :slight_smile: me zaujalo to velikáááááánské bříško:slight_smile:
10. led 2010 v 18:35  • Odpověz
holky, jdu si k Vám pro dávku optimismu a pozitivní nálady, protože jsem se teď tak strašně vytočila kvůli jednomu kolegovi z práce...on je to vlastně můj nadřízený...my jich máme ale víc...project managerů...no...musím to vydýchat...ale jsem taaaak vytočená..jdu zbaštit čokoládu...

jdu si vás dočíst..miminka a fotečky...to jsou krásnější témata

pokud jde o to, kde se sejdeme...tak co prostě postávat jakoby bokem od zastávky, jak vede ta asfaltka už do lesa v Mariánským...u toho mostku
10. led 2010 v 19:16  • Odpověz
daschiki, pojd se semka uklidnit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a sbašti čokoládku já sid alal kneldo zelo vepřo :grinning: :grinning: :grinning: sem přibrala to je děs :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty vánoce by měli udělat jinak :grinning: :grinning: :grinning: a ne že se bude jíst cukroví a chlebíčky atd.salátek, bych to udelal jinak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 19:22  • Odpověz
dekuji, dekuji prevelice za gratulace... Mam z toho naseho flicka fakt radost. Tak nejak postupne ve mne ten pocit roste, sam od sebe, asi spolecne s tim nasim flickem.

monaberuska1: dr. mi tenhle utz delal v 6+2, coz je 7.tyden. No, taky si na tyhle podivne pocty teprve zvykam :dizzy_face: :grinning:

daschiki: na kolegy se vyprdni, tady u nas dycky najdes utechu :wink: :dizzy_face:

Ted o vikendu mi rikala kamaradka, ze se ji na na tehu nejvic libilo to, jak ji bylo od toho druheho trimestru najednou vsechno sumak... proste zadny nervy a byla jen v pohodicce. Ze si sama vsimla toho, ze ten zacatek tak pohodovy nebyl, ze to proste spis byl ze zacatku spis na pul strach, na pul radost a pak to proste najednou preslo v tu bezmeznou pohodu.... Tak se na to se fakt moc tesim :grinning:
10. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojky.

Mona: tak to jsme na tom úúúplně stejně. My mám psíka s rakovinou kostí, takže taky hezky spinká v teple u topení. A chlupy jsou všude, prostě každej cm čtvereční asi stovka. Ale je to moje první dítě, prostě člen rodiny a tak trpím tiše a jsem ráda, že je ještě s námi, podle MVDr. měla už zemřít :frowning2:

Orchi: krásnej prďolka :slight_smile: Vůbec se npodbízíš, každá se ráda pochlubíme, úplně v poho!

Anianne: my to máme úplně stejné, já byla na ultrazvuku v 5+6 a taky viděla Dr. jen dutinku a váček. Kdy jdeš zase? Já za čtrnást dní - 21.1. a jsem strašně napnutá, bojim se a těším zároveň. Poprosila jsem manžu, ať jde se mnou, kdyby to bylo zase špatný, asi bych to sama neustála. A když tam bude i se srdíčkem, budem se radovat spolu :wink:

Daschi: co mizera šéf provedl? Taky s manželem vždycky večer rozebíráme, jak jsou protivný (a to já mám šéfa otce :confounded: )

Srazík: no, já to tam moc neznám, parkoviště snad najdu, tak kdyžtak ten přesnej bod prosím popsat nějak hodně polopaticky - asfaltka, která vede do lesa je tam jen jedna? A je vidět od parkoviště?
10. led 2010 v 19:53  • Odpověz
orchidie: máš krááááásného malinkatého prcka, tak ať se mu daří.
Jinak to co Ti vykládala kamarádka bude pravda. Já se cítím úplně stejně. V I.trimestru jsem byla chvilkama šťastná, chvilkama jsem měla různé pochybnosti, občs nějaká ta nevolnost a štvalo mě, že si těhu neužívám tak, jak bych si představovala. A teď.....úplná parááááda. Cítím se skvěle, nabitá energií, prcka nadevše miluji a těhu si fakt užííívám. A ještě velká změna nastala, když nám paní Dr. řekla, že čekáme chlapečka!Hned Vám je to miminko zase blíž a už mu říkáme jménem.
Teď mě napadá, že až budete zítra aktualizovat tabulku, tak mi můžete napsat jméno: Filípek. Včera jsme se konečně shodli. Bylo to jediné jméno se kterým jsme oba souhlasili a neměli žádné výhrady.
10. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
ahojky holky, přeji pěkný večer, mě koník skoro vůbec nejede :frowning2: :frowning2: jde mi to pomalu jak hlemýžď :angry: :rolling_eyes:

jinjin jejda tak to je mi lito :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Mona: to nic, teď už jsme s tím vyrovnaní a těšíme se z každého dne :slight_smile: Jediné,, co mě staršně mrzí, vždycky jsem chtěla, aby moje psice poznala moje děti, ale to asi nevyjde... ona by jim byla skvělá psí máma.

Taky mi koník moc nejede, asi to vzdávám.

Jména, no holky jsou jasný Zuzka nebo Julie. Ale kluci? Lukáš? zatím nejsme úplně spokojení.

Tak to už bych se moc těšila na druhý semestr!
10. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Já su ale tupka - semestr ne, že ale trimestr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.