• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Jin: to s tim vasim pejsek je mi moc lito. Nasi minuly rok prisli o kokrika, museli ho nechat uspat, bylo to hodne tezke obdobi, meli pejska moc radi... musela jsem jim pomoct s tim poslednim krokem, jeste dlouho jim bylo moc smutno... ale cas vsechno zahoji.
My mame taky fenku a tak jsem zvedava, jaka bude ona psi mama nasemu mimcu...

Mela bych takovy dotazek na brnacky. Hledame mistecko na svatbu v Brne, zacatkem dubna, hned ten vikend po Velikonocich... pomozte mi najit nejaky pekny prostor, nejakou oddaci sin, ktera nebude sileny humr. Chteli jsme puvodne venku, ale protoze jsme ted zmenili plan a bude to zacatkem dubna, potrebujeme to nekde uvtnir. Myslela jsem treba nejakou odsvecenou kapli, nebo neco hezkeho, kde se daji delat civilni obrady. Prosim, poradte mi...
10. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
jinjin:
27.1. jdeme až.
10. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ahojky kočky moje.......................
tak jsem vás dočetla, byli jsme u známých na návštěvě a v obchodě, tak náš bobísek má zase nové capáčky dvoje a jeden super heboučký kabátek, nádherný, je to v albíčku....................

jinak k těm zvířatům - my máme zase kocoura, britského modrého, tak jsem zvědavá, jestli nebude lozit mimišákovi do postýlky......................

já jdu k dr. ve středu, tak už pomalu počítám zbývající hodiny, už se nemůžu dočkat, hlavně toho, jestli je vše ok a kolik miminek tam máme............................

vecernicka by už zítra měla zkusit testnout ne? už sse těším, až napíše......................
10. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
jinjin - no je to mladší kluk ode mě, ale strašně sebestředný a namachrovaný arogantní hajzl...pardon, že to tak píšu..neplní si své povinnosti a když ho prosím o pomoc s věcma, co má on dělat, tak je protivnej a říká, že měl stresy v práci a podobně...mluví jen o sobě, nikoho neposlouchá, hrozný narcis...zamilovaný sám do sebe... tak jsme se docela dohádali..asi na to u mě není zvyklej, protože já jsem většinou takovej tichošlápek, co si všechno nechá líbit...ale tentokrát jsem byla ve formě...navíc jsme byla naštvaná, že mi dal projekt, který jsem v životě nedělala, nic mi k tomu nevysvětlil..prostě mě odbyl...ale hlavněže umí jen kritizovat a poučovat a říkat, že to má být na 200%...no..to je jedno...prostě jsem se hrozně rozčílila..a teď mě to trochu mrzí, přitom jsem v právu..ale já prostě neumím být na lidi zlá...zjišťuju, že to není moc dobrý..já se pak trápím, že jsem jim řekla třeba něco špatnýho a přitom oni na to kašlou a už o tom ani neví...a navíc si to ani nezaslouží - takovou pozornost...nevím no...ale teď jsme koukali s manžou na Přátele, tak jsem už trošku veselejší...

Hrozně mě mrzí to s tím tvým pejskem...náš hafan má skoro 11 let a už špatně chodí na tlapky...mívá občas takové divné stavy, kdy celý den nemůže chodit, třese se, nejí, je apatickej...jakoby epileptický záchvat, ale celodenní :slight_smile:...zatíms e z toho vždycky vyhrabal, ale taky mě děsí, kdy to příjde...doufám, že ještě hodně dlouho ne :frowning2: Jak to u ní zjistili? Jestli se můžu zeptat a nevadí ti to...začala třeba nějak špatně chodit nebo tak?

orchie - my měli svatbu na zámečku v Líšni..a i dkyž je prostředí nádherný a měli jsme skvělýho oddávajícího, tak mě mrzelo, že to tam valilo jedno po druhým...ale v dubnu by to vlastně možná mohlo být klidnější...no a jinak kamarádka se bude vdávat ve Slavkově na zámku, ale tam to bude už všechno ais plný..docela pěkný mi to přišlo na nové radnici...tam ty schody a nádvoří...ale nevím...já kdybych se mohla vdávat ještě jednou,t ak bych to udělala jak říkáš někde pod širým nebem...pěkně v klídku...a nebo pak na nějakým hradě nebo zámku - třeba na Pernštejně...stejně jsme pak na hostinu vyjížděli mimo Brno, protože jsme to potřebovali kvůli manželově rodině i s ubytkem a v době Grand Prix to byl malér...na to holky bacha :grinning: Já trdlo to zamluvila na 18.8. a tehdy byla Grand Prix, takže všechny hotely obsazený...

No a ještě je to třeba hodně hezký v Líšni na Klajdovce (to ej spíš tip na hostinu, i když je to tam dražší)...s výhledem na Brno...já si myslím, že obřad se dá udělat kdekoliv...i někde v hotelu v nějaké hale nebo tak...kámoška se vdávala na Petrově v Denisových sadech...ale jak říkáš, v dubnu bude asi ještě zima..i když..nemusela by být už tak velká...možná yb to šlo i někde venku...
10. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
holky, tak tohle musíte vidět..... Nevím, jestli jste o něčem takovém slyšely, ale já jsem na to tedy hleděla jak tele :grinning:
http://www.obchod-rodinka.cz/detail.php?zbozi=620050
10. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
didi: já už to viděla, ale přijde mi to ujeté jak blázen........jako stejně tomu nezasvěcení vůbec nerozumí a akorát můžou být ženské vyplašené z toho, co uvidí, protože to samy nedokáží identifikovat..................
neumím si teda představit, že bych si sama doma dělala utz.......................přijde mi to fakt divné.
10. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
orchi - my měli svatbu na radnici v Řečkovicích. Zní to děsně - radnice, ale nám nevyšla Líšeň, pak ani Nová radnice atak jsme hledali dál... Řečkovice mají MČ taky v zámečku, je nove opravený, krásná síň s křížovou klenbou....Vele v předpokoji nádherné dřevěné schodiště, navíc perfektní domluva s matrikou. Vedle pod zámečkem je udělaný malinký parčík, taky nově opravený, schůdky, terásky...naše fotografka tam udělala super fotečky. Tady je link na mé album na BRMS, je tam vidět i ta síň. Je to úúúplně v klidu tak pro 80 lidí, pokud nebude vadit, že někteří budou stát.

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=313581&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
didid - moja kamarádka si to chválila. byla zblblá z koníku a em-mimina a tak, pořád se sledovala, jestli je vše ok nebo ne... a tenhle přístroj jí uklidnil vždycky, když měla depku. prý byla k mimču hned blíž... není to ultrazvuk, je to jen "zesilovač" tlukoucího srdíčka :slight_smile:
10. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
O tom psíkovi: já nechtěla rozsévat smutky, jak jsem psala, vlastně je každý den teď už dárek a opravdu to tak cítím a jsem šťastná, že je tu ještě s námi a veselá. Byli jsme v létě na veterině, protože si rozřízla tlapu, nu a když už jí to šili v narkóze, doporučila mi doktorka odstranit bulku na mléčné žláze a vykastrovat, aby se neudělala znovu an druhé mléčné liště. Operace veliká, brala jsem si volno kvůli ošetřování, 5xdenně mastičky atd,ale prý to bylo nezhobný a tak jsme jásali. Bohužel to metastázovalo do kosti a 14 dní poté, c o po operaci vstala, jí vyrostla na zápěstí grča. A protože je to velký těžký pes, nelze s tím nic dělat, na třech by se neunesla. Navíc to asi není primární nádor, ani ten na prsou asi nebyl, takže by to rostlo někde jinde asi dál. Doktoři jí dali 2 měsíce, to bylo září a je tu s náma a veselá a pro mě je to fakt zázrak a velký štestí, je to moje zlatíčko. Pořídila jsem si jí v 18 a rodiče mě tehdy málem vyhodili z domu :slight_smile: Dnes ji všichni milujou :slight_smile:
Koho to nezajímá, tak pardón, nějak jsem se rozepsala :sweat_smile:

Daschi. Zkus na to zapomenout ty a vůbec se tím netrap. Takovou blb za to nestojí a navíc teď nejde jen o Tebe. Možn proto, že jsi tichá, si vyskakuje. Když na něj takhle houkneš, dá nejspíš pokoj. Tenhle tip lidí bývá docela slabej :slight_smile: Nevím co je lepší, já jsem zase docela od rány, každýmu řeknu, co si myslím, a mám pocit, že se mě lidi někdy až bojí a moc se se mnou pak nebaví :grinning: Nu, co už, s tím nic neuděláme :wink:

Ten ultrazvuk jsem už též viděla, nevím, mě to úplně špatný nepřijde, ale na druhou stranu, asi to už fakt přeháníme, s tím strachem a tak...
10. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Jů Orchi, k té radnici. My se brali taky v Řečkovicích (jsem rodačka :wink: ) a mě to přišlo sice méně honosné (strop je malinko nižší a místnost tmavší), ale strašně v pohůdce. A hostinu jsme měli hned vedle - je tam Vavřinecká vinárna - restaurace, maximální spokojenost a hosté nemuseli nikam jezdit. Pěšky se přejde asi 100m, právě po schodech atp., takže focení jsme zmákli tak nějak za chodu. Jen tam nejsou pokoje na přespání.
10. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
jinjin- měně honosné. no když ted o tom přemýšlím, tak stropy asi nižší byly, ale to si uvědomuju až zpětně, předtím mě to ani nenapalo. a světla mi tam přišlo normálně... ani nevím, jestli svítilz lustry :slight_smile: ale fakt vzpomínám na tu pohodu, takové rodinné, i když nás bylo docela hodně, měla jsem čas si ještě před obřadem popovídat skoro se všema , byli jsme jediná svatba dne a tak nikdo nespěchal, matrikářka vyšla se vším vstříct, výzdobu zařídili.... vůbec jsem nelitovala, že to nevyšlo v Líšni a byla jsem moc ráda za super svatbu v Řečkovicích
10. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
holky, a my měli zamluvenou nejlepší restauraci ve městě a nakonec jsme to dva měsíce před svatbou změnili a udělali hostinu doma na zahradě. obřad byl taky venku, v altánu na mole rybníka a můj sen byl vždy svatba venku, ale nevěřila bych, že se to splní. ale nakoupili jsme bílé altány, zahrada je obrovská i s jezírkem a rybama, houpačkama a terasou a místností, kdyby bylo hnusně. měli jsme kamarády čísníky, domácí guláš a grilované maso, kámošku DJku no každý nevěřil svým uším, když jsme řekli, kde to bude, nikdo by si na to prý netroufl to organizovat - my to dělali s manžou vše sami ale stálo to za to, holky svatba století, každý byl nadšený....................a nic bych neudělala jinak, jedině pozvala víc lidí ještě snad...................fakt bomba............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pak vám někdy ukážu fotky, to je úplně o něčem jiném venku.............
11. led 2010 v 00:16  • Odpověz
TĚHULKY:

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP..................POHLAVÍ...................JMÉNA
daee.......... 28let.........5.10.2009..........12.6.2010...........nevíme...................??
didi21......... 24let.......13.10.2009..........28.6.2010.......chlapeček..................??
sven........... 31let ......17.10.2009......... 20.6.2010..........nevíme...................??
berucka...... 28let........17.10.2009
vanilkaa...... 27let.........24.10.2009
weri1..........29let.........11.11.2009
ashlee.........25let.........11.11.2009.........23.7. 2010........nevíme............simona/filip,alexandr
charlott...... 24let.........19.11.2009
katulline...... 23let.........29.11.2009
zolik.............27let..........5.12.2009.........14.8.2010........nevíme
maxi.smile.....25let..........9.12.2009
daschiki....... 25let.........15.12.2009.........27.8.2010........nevíme
makinecka....26let.........18.12.2009
orchidie........28let.........21.12.2009
anieanne......21let.........23.12.2009
jinjin.............26let........24.12.2009
laurinka.22.....22let........25.12.2009..........6.9.2010........nevíme...........Laura, Tobiáš
maciol.......... 29let........31.12.2009
avally........... 30let........31.12.2009

SNAŽILKY:

terinax..............21 let...............2 snažení/ 36DC
vitaminka.........28 let............... 2 snažení / 35DC (poslední cyklus 48 dní)
vecernice........ 30 let.............. 4 snažení / 32DC (poslední cyklus 26 dní)
rowennka........20 let................2 snažení / 21DC (poslední cyklus 55 dní)
jankabry..........23 let.................1 snažení /20DC (po revizi, poslední cyklus 31 dní)
nathali..............22 let.............. 8 snažení /11DC (poslední cyklus 53 dní)
helabella...........36 let.............. 6 snažení / 9DC (poslední cyklus 31 dní)
mmaxicka........28 let..................5 snažení /8DC (poslední cyklus 24dní)
dujinka............ 24 let............... 5 snažení /7DC (poslední cyklus 35 dní )
mirucha84...... 25 let................ 5 snažení /4DC (poslední cyklus 34 dní)
pajula............ 27 let................ 1 snažení/6DC (po revizi, cyklus 32 dní)
jessika.............26let ................ 4 snažení /3DC (poslední cyklus 36 dní)

SRAZÍK BRNO 16.1.2010 v 15 hodin:
Daschiki
Jessica
Daee
Jinjin
11. led 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky,

tak opět po víkendu v práci...vy jste toho zase nakecaly :grinning:

laurinka: můžu také poprosit o ten seznámek, e-mail Ti pošlu do IP...díky moc :wink:

orchidie: krásný flíček :dizzy_face:

pajula: já si myslím, že by jste si měli dát pauzu ve snažení cca 3 měsíce...

jessika: mrzí mě, že dorazila MS, ale nezoufej, příště to vyjde :wink:
11. led 2010 v 08:04  • Odpověz
ahojky holky .-)tak jsme dala do alba dva prvni testy ducháčci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čarky jodu ve skutecnosti vic videt ale nemohla sem to lip nafotit :grinning: :grinning: :grinning: dneska odpoledne budu delat jeste a zitra rano taky tak zas dam fotky :slight_smile: :slight_smile:
11. led 2010 v 08:14  • Odpověz
jess :grinning::grinning::grinning: tak zaprvé nádherný fotečky a za druhé :grinning::grinning::grinning: ty znáš Lenču H.? Nebudu psát celé jméno :grinning::grinning::grinning: Tak tys byla ta svatba, na kterou šla!!!! :grinning::grinning: Je to má spolužačka a velice dobrá kamarádka :grinning::grinning::grinning: Brno je faaakt malinkýýýý :grinning:
11. led 2010 v 08:43  • Odpověz
ahojky vespolek,

Monaberuska - gratuluju k ducháčkům :dizzy_face: :dizzy_face: jsou slabí ale jsou tam !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať čárečky krásně sílí :wink:

Jess :frowning2: :frowning2:

No a ještě číhám číhám na Večerničku, taky by měla přijít se zprávičkou jak je na tom,ne? stále držím pěstičky a doufám, že se přidá k nám nahoru do tabulky :dizzy_face:
11. led 2010 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím zase z práce :frowning2:

Jen k té svatbě, my měli mít 10.4. na Kozí Horce na přehradě (hostinu) a obřad na zámečku v Líšni....
Kozí Horka je na hostinu super, cenově dostupná a moc pěkná....možná Orchi kdybys tam hned cinkla, tak by ještě měli volnej ten náš termín (rušila jsem to minulý týden), ale nevím, jestli je to ten povelikonoční termín, cos chtěla.
Jinak na obřad je pěkný místo třeba ještě letohrádek Mitrovských (prý), pak je známá ta Líšeň (ale jde to tam jedno za druhým...), Slavkov (tam je to taky továrna na nevěsty) nebo ten klášter u Vojenské nemocnice (taky civilní svatby)

Holky jdu Vás dočíst.... :wink:
11. led 2010 v 08:48  • Odpověz
jo a jinak mám zprávy od Večerničky...

v sobotu ani neděli MS nedorazila, ale dneska klesla teplotka a prej se rozjelo špíňo, takže to asi vypadá, že se nepodařilo. Testík byl negativní.

Já si prostě nemůžu pomoct, ale já si myslím, že se jim to podařilo, jen se to na poprvý neudrželo. To bývá dost často problém a u toho měření se to dá fakt zjistit. Večernička psala, že by to byla dobrá varianta, že by byla za to ráda...a já tomu fakt věřím, protože když tam bylo u toho poklesu i špinění, tak to muselo "něco" (tedy oplodněné vajíčko) narušit, zvlášť když bere Utrogestan...u toho se prostě jen tak špinění z čista jasna neobjevuje...akorát se to teda zřejmě neudrželo...a proto ta opožděná menstruace...Tak jsem Večerničce psala, že si to fakt myslím, že to tak bylo a že většinou po tomhle zážitku se otěhotní hned znovu...:slight_smile: tak budem držet pěstičky...a já se tak těšila, jak ohlásím první těhulku roku 2010 :slight_smile:
11. led 2010 v 08:51  • Odpověz
moni - taky gratuluju k ducháčkům :grinning: :dizzy_face: jsou tam...

ještě mě napadlo holky, co kdybychom do tabulky přidaly ještě kolonku nejbližší kontroly u doktora? Ať víme, kdy komu držet pěstičky :slight_smile:

Daee - kámoška měla hostinu na Kozí Horce a nemohla si to vynachválit...prej to bylo fantastický... My jsme to měli v Olešnici (na sever od Brna u Kunštátu) v hotelu Závrší s bowlingem a byla to taky paráda, takže taky doporučuju, pokud je někdo tamější :slight_smile:

Páji - mrzí mě, co se stalo, ale jak píšou holky, asi bych počkala ty tři měsíce...aby sis nepřivodila zklamání a třeba by se to nemuselo nějak udržet...nebo minimálně jeden cyklus bych nechala přejít..to ale minimálně...
11. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Dobré ráno vespolek,
Mona: jsou tam, tak ať Ti pěkně sílí!
11. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Tak ohledně Páji- počkej3 cykly - Když jsem takhle začínala na únorovkách 2008 taky jsme tam měli 2 holčiny co o miminko zkraje přišly, právě nějaký 8 tt. MA a pak se obě dočkaly zdravých uzlíčků hned v červnu :wink: takže Paji - nech tělo trošku odpočinout a na jaře se na to vrhněte znova a uvidíš, že už to bude dobré

A s Večerničkou mě to mrzí, myslela jsem, že je jasná :frowning2: ale na druhou stranu jak píše Dasch -třeba už se v těle něco dělo, jen ještě nemělo sílu se to udržet a na podruhé už to vyjde :dizzy_face:
11. led 2010 v 09:06  • Odpověz
Jess: no já na moc svatbách zase nebyla, ale když jo, tak buď v kostele - červený v brně nebo křtiny nebo vranov nebo na nové radnici - nu a ve srovnání s tím, mi přijdou ty Řečky takový malinko menší. Ale máš pravdu, že jsou útulný :slight_smile:

Já nevím, ale Večerničce se MS ještě nerozjela, ne? Není ještě naděje?
11. led 2010 v 09:09  • Odpověz
já právě ještě ty pěstičky úplně nepouštím :grinning:...a pevně doufám, že se jí to nerozjede...:slight_smile:
11. led 2010 v 09:12  • Odpověz
Tak to jsme dvě :slight_smile:
11. led 2010 v 09:12  • Odpověz
SRAZÍK BRNO 16.1.2010 v 14 hodin u lávky v Mariánském údolí (ze zastávky do údolí vedou dvě cesty - jedna podél hospod jakoby nahoru, tak u té ne...a druhá vede hned od autobusu do lesa a tam je mostek...tak u toho mostku)

Daschiki
Jessica
Daee
Jinjin
Orchidie
11. led 2010 v 09:14  • Odpověz
monaberuska - gratuluji ke //, jen ať pěkně dál sílí :dizzy_face:

také věřím, že pokud to Večerničce nevyjde teď, tak příště je to tady... :wink:
11. led 2010 v 09:14  • Odpověz
moni, tak se šoupni do tabulky...co říkáš? :slight_smile:
11. led 2010 v 09:16  • Odpověz
holky děkuji .-)jojo snad budou pekne silit .-)dneska odpoledne dam vedet :slight_smile:

daschi jojo soupnu hned po tech zbyvajicich dvou testech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak budou silit
11. led 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, moc dekuju za tipy na misto svatebního obřadu... Už jsme mysleli, ze jsme nasli to prave, byvaly premonstrasky klaster, vojenska nemocnice v Zidenicich, tam je krasna obradni sin podle mych predstav, ale delaji tam jen soboty a my chceme obrad v patek... takze hledame dal.

Jinak je mi kazdy rano cim dal vic blbe, opravdu se z toho stavaji ranni nevolnosti. Ale blbe je mi teda k tomu i vecer... :frowning2: :confounded: :confounded: Neni mi na zvraceni, ale mam zaludek kvalitne na vode :confounded: . Omlouvam se za to, ze moc nepisu nebo nereaguju na vsechny zpravicky, ale nejak jsem rada, ze jsem rada...
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.