• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Orchi - mám to úplně stejně...taky nezvracím, ale prostě je mi tak šoufl, že musím ležet a nějak nemůžu do sebe nic vpravit k jídlu..až tak kolem 10 hod se to zlepšuje ...a večer mi bývá ještě hůř...doufám, že se to obejde bez zvracení...
11. led 2010 v 09:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, me se v noci zdalo že se nam narodila holka.ale myslím si že budeme mít kluka.byvala spolužačka ze střední je v 18 tt a už ví že bude mít holku.

monaberuska1, gratuluji ke // na těhu testu.
11. led 2010 v 09:48  • Odpověz
orchi- ahojky :slight_smile: daschki, holky zvracite??je vam zle???me je zatim dobre :grinning: ale u maly jsme mela hrozny stavy :rolling_eyes: kazdej den od druheho mesice jsme zvracela a zvracela azvracela, klidne aji 5x denne to bylo hrozny :rolling_eyes: :confused: :pensive: a skoncilo to az v 5 mesici des :frowning2: navic sem kvuli tomu aji zhubla pac sem nic neudrzela v zaludku ale pak sli kilečka nahoru a nakonec ztoho bylo 17 kil nahoře :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 09:48  • Odpověz
tak mě zle je jen sem tam. Jak píšete, žaludek na vodě, ale nezvracím a i ten divnej stav je jen chvilková záležitost, jinak mi nic není a cítím se celkem fit. Až na celkovou únavu :slight_smile:
A já i u malé zvracela jen 3 x ale bylo mi slušně blivno dlouuuho x týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 09:51  • Odpověz
zolik uz mas 10 tt :slight_smile:je:slight_smile:žaludek na vodě to je hnus :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
11. led 2010 v 10:04  • Odpověz
ufff, tak jsem Vás dočetla...kecandy :slight_smile:. V práci Vám nějak nestíhám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Téma svatba - my jsme původně chtěli svatbu v Líšni na tom zámečku a tu hostinu na Kozí Horce, ale rozhodli jsme se (potom, co jsme na Horce byli na svatbě známým), že se vezmeme přímo tam na terase...mají to tam nové, zrekonstruované, krásný výhled. Ale na jaře v dubnu bych to neriskla, to může ještě klidně být i sníh....pokud to vyjde, tak svatba bude už s prckem v červnu 2011....

Gratuluju monaberusce - to je teda vypadá na první těhulku roku 2010... :wink:

Vecernicce pořád ještě držím palce, dolud se MS nerozjede, ještě to není ztracené - viz. já......

pak jste tu řešily pejsky...my máme 4letého výmarského ohaře, je to takový náš domácí poník, strašnej dobrák. Jsem taky mooooc zvědavá, jak se s prckem vyrovná...třeba až poleze :grinning: :grinning: :grinning:

Dashiki, Orchi - zatněte zuby, ještě chvíli a nevolnosti by Vás měly pustit....jak to čtu, měla jsem to naprosto stejné....večerní fuj stavy bez zvracení, ale stejně jsem byla nepoužitelná....blééééé
11. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Didi (nebo kdo to tu psal) : já jsem uvažovala o pořízení Angelsounds (něco podobného jako jsi psala Ty), ale MIchal mi to zakázal, že už bychom to přeháněli, navíc, kdybych náhodou nic neslyšela, byla bych strsšně vystresovaná a třeba by to bylo jen špatnou manipulací.....tak jsem si řekla, že má pravdu, holt prcka uvidím jednou za 4týdny...a až se začne hýbat, tak o něm budu vědět i bez UTZ...
11. led 2010 v 10:39  • Odpověz
daee, dekuji .-) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak uvidim dam vedet .-)dneska testuju odpoledne jeste a zitra rano tez :grinning:
11. led 2010 v 10:48  • Odpověz
mona: no já být tebou teda testuju až zítra ráno, v této fázi ti to do odpoledne ještě nezesílí, akorát budeš mít zředěnou moč, takže to je testování k ničemu........................
vecernicce taky držím palečky. ale daschiki s tou teplotou bych s tebou moc nesouhlasila, protože je normální, že po ovulaci jsou teploty kolem sedmatřiceti a když má dojít ms, tak klesnou. ale je teda divné, že měla zpoždění, to máš pravdu................
avally: seznámek jsem poslala..............................
a k té tabulce, je sice fajn mít tam ten termín vyšetření u dr, ale aby se to pak moc často neaktualizovalo a nebylo přetabulkováno, spíš bych počkala, až si i ostatní holky dopíší termín porodu a jména>
11. led 2010 v 10:53  • Odpověz
lauri: jméno my tam ještě dlouho asi nedoplníme....nemůžem se dohodnout :grinning:, ale kdyby přece jen na dopisování kontrol došlo, tak já jdu na velký UTZ (to beru jako další kontrolu) 27.01.

mona: souhlas s Lauri....testla bych až z ranní močí...to by se // mohly ukázat líp
11. led 2010 v 10:56  • Odpověz
holky a od kdy se dá použít ten Angelsounds? já o něm docela uvažuju, právě kvůli tomu většímu klidu. Třeba malá se ke konci těhu hrozně málo hýbala a nepomáhalo skoro nic. Žila jsem v docela velkem stresu jestli je vše OK :frowning2:

a souhlas s holkama - testovat je lepší obden nebo každý den ráno ať je moč koncentrovanější.

ale mě třeba TT ukázal krásnou čárku i večír. Ale je pravda, že jsem málo pila aby to nebylo tak koncentrované a něco bylo viidět :dizzy_face:
11. led 2010 v 10:59  • Odpověz
11. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Daee - díky - :wink:
11. led 2010 v 11:06  • Odpověz
lauri já těma teplotama myslela ten implantační pokles 6 DPO...kdy to Večerničce šlo z 37 na nějakých 36,8 a pak hned nahoru a navíc tam ten den měla špinění...kdyby to byla jen ta teplota samotná, tak to třeba občas může zkreslit a jak psala Sven, nemusí to nic znamenat, ale to šinění do toho mi prostě připdá, že ten 6 DPO se to uhnizďovalo...a pak měla ty tepltoky pořád nahoře..až dneska klesly...a to už má zpoždění...takže já si myslím, že to bylo tak...
11. led 2010 v 11:10  • Odpověz
zolik: a myslíš, že je to dobrá investice? že Tě to uklidní ne spíš znervózní?
Jo a chtěla jsem se Tě zeptat....znáš Epi-no (ten přístrojek na nácvik hráze před porodem,a by se předešlo nástřihu)? Psala tu Charlott, že si to pořídí....mě se to zdá dost peněz za něco, co mi požná pomůže, ale možná ne....ty už prcka máš, myslíš, že to k něčemu je?
11. led 2010 v 11:13  • Odpověz
laurinka: děkuji moc za seznámek, určitě se bude hodit :slight_smile:

Jinak já jdu k Dr. 22.1. to bych měla být 6+7 a mělo by být i srdíčko.
11. led 2010 v 11:15  • Odpověz
laurinka: my jména zatím taky ještě nevíme, absolutně se nemůžeme shodnout...takže u nás to bude hodně zajímavé :rolling_eyes: .

daee: o Epi-no jsem také něco slyšela, ale nevím, nevím, já si ho pořizovat nebudu...přijde mi to moc drahé a jak píšeš možná pomůže, možná ne...
11. led 2010 v 11:35  • Odpověz
holky tak testnu rano :grinning: jestli to ale teda vydrzim prave :unamused: já testovala naposled v sobotu odpoledne :sweat_smile:
11. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
tak se snižilo i porodne.
11. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ashle , jojo to nevis,??uz s eotom mluvilo jeste v roce 2009
11. led 2010 v 11:59  • Odpověz
a kolik to teď bude?
11. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
jejda...a na kolik? :angry:
11. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
holky fakt nevite???bude to 10 500kc
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
autor
o 3000,- takže je porodné 10000kč
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
ashle ale driv bylo porodne 13 500kc to mela ted moje sestra ktera rodila v rijnu 2009 ated je 10 500kč
11. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
paráda....porodné snížíme o 22
11. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
omlouvám se, jsem se uťukla, jak jsem rozčileně psala :grinning:

porodné snížíme o 22%, mateřskou nevím o kolik....ale sami sobě politici uberou jen 4% na platech a to neřeším, že si to vykompenzujou v dalších letech :angry: :angry: :angry:

A pak se divme, že porodnost klesá, že lidi zvažují každé mimi, odkládají je na později, až budou líp zajištění....že za pár let budou naši prckové každej živit dva důchodce.... :angry: :frowning2: :angry:
11. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
daee podle me snizujou na nesprávných místech, už takhle je mateřská nic moc jako :frowning2: a navíc te´d vlastně jde dolů aji mateřský příspěvěk ten se vyplácí v prvním půl roce života miminka, rodičovský zůstává,
jeee, my mame asi zarezervovane mistecko na obrad v Rosicich:slight_smile: Uplne me to tam okouzlilo. Maji hezke interiery, neni to moc preplacane a je to jako delane pro male svatby, juchuu:slight_smile: :grinning: :grinning: mam z toho radost, tak snad to vsechno vyjde. Misto na hostinu uz nebude takovy problem, to se dycky neco najde...
jako neberu porodné jako tu zásadní dávku pro rodiny s dětmi, ale štve mě, že se k tomu takto vláda staví....děti jsou přece základ...hodně dětí, hodně pracovní síly, plus pro ekonomiku atd....
11. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.