• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
zoli, ty chceš taky Elišku? :slight_smile: Já bych hrozně ráda...chce to i tchýně, ale manža nechce ani slyšet...a kluka bych chtěla Lukáška nebo Tomáška a o tom nechce ten můj blázínek taky ani slyšet :grinning:...tak to bdue ještě boj...ale myslím, že ho vyhraju :grinning:
12. led 2010 v 10:02  • Odpověz
ja jdu na kontrolu 28.1 tak snad bude vše v pořádku,protože mi přestalo být špatně a je mi dobře,akorat nemam na některý potraviny chuť
já sem tak blbá,já mám pořád strach,co tam na té kontrole uvidím
12. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahojky holky,
tak moje kontrola už zítra, konečně, už se nemůžu dočkat..........................byla jsem dneska zase v obchodě, koupila jsem soupravičku na mimi velikosti padesát, kdyby bylo menší, za tři stovky šest kousků v HMku i s čepičkou a bryndáčkem, moc nádherné a na obojí pohlaví.............................
a taky jsem si koupila Těhotenský deníček a knížku Pomoc, jsem v tom......................tak super......už se těším na čtení..................... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ashlee: ty teprve dostaneš těhu průkajdu? nějak pozdě ne?
mně se líbí ještě Sofinka, Vaneska, Viktorka, Anetka, Nelinka, na holku bych vymyslela i deset jmen a na kluka Davídek nebo Dominik ještě kromě toho Tobíka
12. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Tobiáše přidají teď do kalendáře od roku 2011 :slight_smile:

Taky se mi líbí jméno David, ale bohužel se to neujme, protože to byl můj bývalý, kvůli kterému jsem si dost vytrpěla...tak z pochopitelných důvodů manžel nechce :slight_smile:
Taky bych na holčičku věděla tolik jmen! :grinning: Jen se dohodnout s manžou :grinning:
12. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Holky, prosím, až budete aktualizovat, nezapomeňte na tu Večerničku, že je dnes 1DC...říkala, že aspoň jí to bude rychle utíkat do plodných dní, až se vrátí z hor :slight_smile:
12. led 2010 v 11:08  • Odpověz
dasch: jj, já vím, ale ještě uvidíme, manžovi se většina jmen co se líbí mně líbí taky, takže jsem ráda. Chtěla jsem hrozně dlouho tu Lauru a ted mě začala ještě nahlodávat ta Sofinka, tak ještě nevím..................v první řadě chci vědět zítra, kolik těch mimísků čekáme a kdyby to byly dvě holčičky, tak je to jednoduché. :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Sofinka a Laurinka :slight_smile:...no jak říkám - tipuju u Tebe právě zrovna dvojčátka holčičky :slight_smile:...tka budu držet pěstičky a těším se, co nám povíš :slight_smile:
12. led 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
laurinka,ja už ji mam vypsanou ale poslali ji s krvi do laboratoře.vypisovali mi prukazku toho 28.12.,že tam dopišou krevni skupinu atd
12. led 2010 v 11:26  • Odpověz
daschiki: jé, to by bylo super kdyby to vyšlo, podle row by tam taky holčička mohla být, no uvidíme, já se té kontroly snad nedočkám, ale hlavně at je mimi v pořádku a roste.....................
ashlee: aha...............
12. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Teda Lauri - na tebe jsem zítra fakt zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: bylo by to moc prima mít tu nějakou doublemaminku :dizzy_face: :dizzy_face:

Daschi - jj. Eliška by se mi moc líbila, je taová milá a ošlklivě se jí říct ani nedá. :dizzy_face: :dizzy_face: Ale typuju u sebe tentokrát klučíka :slight_smile: tak uvidíme co z toho v srpnu vyjde. A Tomášek a Lukášek se mi líbí taky a moc. Ale máme je oba už jako synovečky v rodině, takže nic. U nás z klučičích jmen jsou všechny hezké vybraná - Tomáš, ONdřej, Jakub, Jan, Lukáš a pak ještě Vašek a Petr, ale ty by jsme stejně asi nedali. Ale i tak je přebráno, no, hold byli sourozenci rychlejší a umí samé klučíky :grinning: :grinning:

Takže u nás je teď v otazníku u kluka Michal, Martin a mě by se líbil Matěj ale to zas nechce manža, tak uvidíme. Ještě by šel David nebo DAniel ale ale... u kluka se nějak nemůžem dohodnout :sweat_smile:
12. led 2010 v 11:37  • Odpověz
Lauri: já taky tipuju dvě holčičky....čím dýl se tady o tom bavíte, tím víc jsem přesvědčená, že mimi budou dvě :wink:....a kdyby páreček holčiček...co by na to říkal manžel? Zkusili byste ještě chlapečka "do třetice"?

Holky a ten náš Matyášek taky bude nově v kalendáři :slight_smile:. A jak říkáte, holčičích jmen mě napadá spousta, ale s chlapečkama mám problém...celej život jsem chtěla Kryštofa, ale bohužel se mi to nelíbí k příjmení Král :frowning2:.
12. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Lauri - tak to by mě taky zajímalo, jestli by jste to pak prubli do 3tice :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - a máme stejný problém mě se líbí zase jména která končí písnemem L a naše příjmení začíná na L, takže je to takové neforemné a tvrdé, tak pořád špekulujem
12. led 2010 v 11:41  • Odpověz
lauri:
Dočkáš, neboj =) Co mám říkat já ? My máme kontrolu až za 14 dní =)

maciol:
Kdyžtak mi prosím k té kontrole dopiš, že by mělo být poprvé srdíčko. Děkuju :slight_smile:
12. led 2010 v 11:42  • Odpověz
holky...my máme zase takové hodně zvučné jméno...s "R" a manžel chce Roberta...tak to se k tomu nehodí...ale zajímavý, že třeba BArbobra...to by se hodilo dokonale...no, jenže to nechce manžel...a já rpávě mám ráda jména, která prostě nezní hezky ani oficálně...Eliška je krásný...takže to asi zkusím prosadit a když mi navíc pomůže tchýně...:grinning::slight_smile:
12. led 2010 v 11:44  • Odpověz
teda Barbora :grinning: Ne Barbobra :grinning:
12. led 2010 v 11:44  • Odpověz
ježiš já jsem úplně na palici :grinning: co to tam píšu?!?! :grinning: Samozřejmě, že jsem chtěla napsat, ež mám ráda jm=én, co ZNÍ hezky i oficiálně :grinning:...třeba mně vadí, dkyž mi někdo říká Evo...zní mi to nepřátelksy..jako bych něco provedla :slight_smile:...moje jméno má tolik hezkých variant, že prostě "Evo" zní jako nadávka :slight_smile:
12. led 2010 v 11:46  • Odpověz
zolik: mě se Matěj taky moc líbí, ale předběhli nás dobří známí....takže už tohle jméno dávat nechceme. Stýkáme se hodně často, tak by to nebylo dobrý volat na oba prcky stejně :unamused:

Okolo sebe mám miminka se samými zvláštními jmény. Sestřenice má chlapečky Floriána a Fabiána, šéf syna Jáchyma a dceru Bohdanku, a vrchol je sousedka, která má Polyxenu... :slight_smile:
12. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Dashiki: já jsem Kristýna a celou základní školu mě učitelé deptali oslovením Kristo....fuj, hrůůůůza!!!Úplně jsem to nesnášela :angry:
12. led 2010 v 11:56  • Odpověz
ahojky holky ... jeeee vy máte krásné téma :slight_smile: tiše závidím
kéž bysme se s manželem mohli taky už dohadovat nad jmény, i když co jsem se o jménech pro dětičky jednou bavili tak to asi bude hodně veselá diskuze, máme dost odlišný vkus :sweat_smile: ale zatím to neřeším nechci nic zakřiknout...
no jinak u mě to bude asi na dlouho, včera jsem byla u doktorky a k Duphastonu, který nezabíral mě přidala Estrofem :unamused: tak z toho nemám kdoví jakou radost....
12. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Tak to my jsme se s manžou na jménech shodli docela rychle. Původně to měli být Alex a Vanesa, ale Alexe nám zatrhla rodina ( a nakonec jsme jim dali za pravdu ), no a Vaneska pak nějak vyšuměla. Chtěla jsem Filipa a Eriku, no tak to mi manža zatrhnul, a na třetí variantě jsme se shodli stoprocentně, a pravděpodobně už nadobro. Takže ve finále budeme mít Matyáše nebo Nelu :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
holky no manža už syna má, z prvního manželství, takže i proto chci dvě holčičky.................a kdyby to byly dvojčata ted, tak určitě bysme chtěli třetí, až by odrostly......................a když bude ted jedno, tak chvilku po něm, dva tři roky chci druhé a třetí až někdy pozdějc, takového rozmazlovacího prcka chápete...........................my máme s manžou každý jednoho sourozence, takže dvě děti chceme aspon a asi bych brala fakt ještě to třetí..........................a když by ted byli dva chlapečci, tak třetí by bylo určitě, u nás je i kocour chlap, tak at tam nejsem samotná ženská. já chci kupovat šatičky a česat culíčky.........................asi jako každá ženská.........................
ale kdyby ty dvojčátka byli kluk a holčička, tak bysme byli taky spokojení. ale je to fuk, ted "nechci" dva kluky jen proto, že prostě chci nějakou tu holku, tak když by byla už ted, tak je mi pak pohlaví toho třetího jedno, ale kdyby nebyla, museli bysme se modlit pro holčičku a to nechci. takže tak, no uvidíme no.....................
12. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
:slight_smile: Daee - tak to se ti nedivím...Kristo taky nerada Kristýnky oslovuju..říkám třeba Kristy...já ráda zakončuju jména na "i"...takže Evi, Hani, Tery, Kristy..prostě tak se mi to líbí :slight_smile:

jo a teda Polyxena je hustááááá :grinning::grinning::grinning::grinning: chudák dítě...to se mu chtěla pomstít? :grinning::grinning: Já přoád manžela napomínám, že prostě to dítě pak nesmí mít trauma z toho jména, že musíme být aspoň trošku normální...

anie - třetí kombinace je nejpěknější...:slight_smile:

mmaxi - nebok, však brzy budete taky řešit jména :slight_smile: Divím se, že ti Duphaston nenahradila Utrošem...já vím, že sjem šílená...jak ten Utrogestan pořád tady propaguju...a přísahám, že nejsem žádnej jejich dealer :grinning: Ale prostě já jsem s ním fakt byla spokojená...Duphaston mi nezabral...
12. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
daee no kristo je strašné, tak bych ti teda nikdy neřekla. Já jsem Tereza a taky nemám ráda, když mi někdo říká Terezo, a říkali mi tak taky jen ve škole. A nebo Terko občas no.
12. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Dashi - souhlas, já nevím, kde na to Ti učitelé tehdy přišli a navíc skoro všichni...jako nějaký postižení celýho učitelskýho sboru :grinning:. Ta úleva, když jsem přešla na gympl a začali nám vykat a říkat příjmením :slight_smile:

K té Polyxeně...to je normálně klasické řecké jméno (má prarodiče z Řecka a tohle jméno je po prababičce či co) a museli prá na matrice dokládat, že to jméno skutečně v Řecku oficiálně existuje...jo a holčičce říkají Polynka...takže já normálně zprvu myslela, že je Apolena :grinning:

Anie: Matyáška budem mít nejspíš v případě kluka taky, Nelinka neprošla, byla zamítnuta hned v prvním kole. Ale mě se tahle kombinace mooooc líbí - hezký výběr :wink:
12. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
NO to si holky vyberte, každé jméno se dá říct krásně a blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jmenuju se Simona a celé dětství mi říkali Simák - Slimá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale manžel naštěstí ne, přesně jak tu bylo psáno nejčastěji mi řáká Simi nebo Simčo a to je fajn a jsem na to zvyklá -Ale Simona - mi příjde tvrdé :confounded:

Anie - taky souhlas s 3tí variantou - je nejhezčí

Ad ty exotický jména - mazec - skoro všechny - nevím, v tomhle jsem ale asi Čech jak poleno, líbí se mi jména co jsou u nás v kalendáři nebo jsou aspoň převztatá a stálá, já tu exotiku moc nemusím
12. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
Koukám, že tady se vybírají jména :slight_smile: Mně se taky hodně líbí jména, která se můžou zakončit na -i. Nemusím úplně takové ty nejmodernější, ale většinou se mi líbí česká klasika.

Lauri -- stejně jako ostatní jsem hrozně zvědavá, jestli jsou u tebe v bříšku fakt hned dva puntíci :slight_smile:
12. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
zolik: já mám kámošku Simonu a ve škole jí říkali Timi místo Simi, nevím proč a já jí říkám Simkarto - já dala vždy každému nějakou podivnou přezdívku, ale ujalo se to..........................takže jí tak říká víc lidí, ale jako ze srandy, ne pořád..........................

hela: děkuju, já jsem čím dál víc napnutá čím se to blíží a až mi zítra doktor řekne, že tam je jedno, já budu snad smutná - přitom holky by to bylo mnohem jednodušší co se týče péče, času a váhy kočárku, a taky všech věcí dvakrát. Ale mně to prostě přijde nádherné mít dvě miminka................................
Akorát bych se teda bála rizikového těhotenství a porodu..........ale dvojvaječná jsou naštěstí mín riziková než jednovaječná.
12. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
me se nelibí moje jmeno,jmenuju se lenka.
12. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
ashlee: a proč, vždyt to je v pohodě jméno.......................
já jsem celkem spokojená, Tereza je celkem moderní a v mé věkové kategorii jich ještě není moc, ted u miminek jeto už horší, no a brácha je Jakub, to se mi taky líbí. Takže naši měli celkem dobrý vkus.
12. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
my se jdeme ve čtvrtek podivat na kočarky do obchodu.Me se nejvic libí austin coletto3 2009.ale ten tam asi mit nebudou
12. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.