• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Dobré ráno :slight_smile:

Tak přednostně se přidávám k držení palečků dnešním kontrolám :wink:

Jinak holky, teda děkuji za komplimenty k postavě, ale jsem všechno možný, jen ne štíhlounká a vychrtlá :grinning: Fotka asi zkresluje :wink: Každopádně jsem sama zvědavá, kdy bude pupík vidět. No ale úplně nejvíc jsem zvědavá, kolik těch drobků bude mít lauri :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

Laurinko a Maciol také Vám moc moc držím palečky :wink:

Laurinko: koukala jsem Ti do albíčka, ty knížky vypadají fakt hezky :slight_smile:.

Co se týče břicha, já jsem také taková vychrtlinka, ale už týden cítím, že jsem celá taková nafouklá (hlavně večer), na mě to bude asi vidět hodně brzy :unamused: ...
13. led 2010 v 09:08  • Odpověz
dobré ránko říjnovky,

Lauri, Maci - držíme s Terinkou i miminkem všechny palečky co máme a těšíme se na krásné zprávičky od dr.

Nevíte holky někdo na kolik hodin je objednaná Laurinka? :dizzy_face: jsem zvědavá jestli v bříšku ukrývá hned dva pokládky

a mě teda včera kamarádka řekla - že mi pěkně narostly prsa - že je to až provokace - už teď mám košíčky D :sweat_smile: ale mě se zrovna zdá že mi spíš roste pupek než prsa. I když na těch to taky cítím....

Monaberuska -krásně sílí ta druhá čárečka :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál
13. led 2010 v 09:35  • Odpověz
já mám pocit, že Laurinka je na ráno...a Maci je až na těch 16:15 jestli to říkám dobře...

Tak snad se brzy dozvíme...já myslím, že Lauri jde kolem 10...ale nejsem si jistá...
13. led 2010 v 09:38  • Odpověz
zolik:
Jojo, taky mám v základu Dčka :grinning: A prsa už se mi taky pěkně nafoukly, už to na sobě sama pozoruju, a manža si taky neodpustí rádoby vtipně poznámky :grinning: Ale pořád se vejdu do svojí podprsenky :wink: Já doufám, že ze základu velký prsa už by se moc zvětšit nemusely...
13. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Moc moc držím palečky na kontroly Maci i Lauri a těším se na samé dobré a nejlepší zprávičky :slight_smile:

Já mám termín 4.9.2010 ale je to stráááášně dopředu, není?

Jinak já už od října rostu. Vždycky si koupím větší gatě a za měsíc, dva jsou mi těsný :( Přibrala jsem 6kg! Nu a teď se snažím jíst racionálně a zase jsou mi gatě menší - tak já nevím. Asi si koupim těhotenský a budu je nosit i kdbych těhu nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prostě mi přijde, že se mi ten břuch taky nějak zvětšil - nebo jak psala Dae ztuhnul :slight_smile:))

Mimochodem těhule - cvičíte někdo na břicho, jako posilování? Na porod je asi lepší mít trochu svalů, ne? Jasně, že jsem to měla řešit dřív, ale holt neřešila, zajímám mě, nevíte někdo, jestli se to zlehka může?
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
zolik jojo sili, dnesk si musim koupit test abych vedela jak sili :grinning: :grinning: a zitra rano delam :grinning: :grinning: :grinning:

aniane krasny album :slight_smile:koukám první fotečka pupíčku :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: pěkná fotečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky laurinka a maci jdu dneska na gyndu????poprve??? :slight_smile: :wink:

a jinak se bavite o postave koukam ze pisete jak jste vsichni hubeny to asi ja jedina jsme tady ... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. led 2010 v 09:42  • Odpověz
zolik: moje startovní velikost byla 75E, už nosím aspoň měsíc novou podprdu 75F....takže vím o čem mluvíš a sama jsem zvědavá, na jaké velikosti skončím :wink:. Jinak až posledních 14dní mi roste trošku pupík, předtím rostly jenom prsa. Ale zase si můžu gratulovat, že mě vůbec nebolí nejsou citlivá na dotek atd....
13. led 2010 v 09:45  • Odpověz
tak to už je za chvilinku :dizzy_face: :dizzy_face: tak držíme palce jasný :dizzy_face:

já na břicho neposiluju, ale posiluju furt s malou, pořád ji tahám, takže se ničemu nevyhýbám. A ač váha je tak nějak plus mínus půl kila stejná, v kalhotech už je to přes bříško dost těsný, takže rozepínám knoflík :sweat_smile:

Anie - no tak to jsme na tom stejně :grinning: :grinning: a myslím, že i DAee - je prsatice :grinning: to jsme se tu sešly :grinning: :grinning:

jinjin - napsat TP tam můžem, pro všechny je to ještě daleko,ale musíme doufat, že je vše ok, i když strašák straší asi u každé :wink:

a já jdu Anie teda omrknout albíčko :dizzy_face:
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojinky dámy,
tak jsem si dneska trošku přispala, at jsem na doktora fit. Jdu tam na dvanáct, ale pak jdeme do města na obídek a pak ještě něco poplatit, takže se sem dostanu až tak kolem druhé třetí, ale hned jak budu moct tak napíšu, dneska se mi už zdálo, že jsme měli mimišátko doma, byla to holčička a byla jedna a byla překrásná..................
prostě mi z toho už hrabe i ve snech.........................

maci jde podruhé, já jdu poprvé......................
13. led 2010 v 09:49  • Odpověz
daee tak to mas dobry teda :grinning: :grinning: :grinning: já nosím podrpdy D, no jo ty uz jsi 19tt :slight_smile:to uz ted poroste raz dva vid?,:slight_smile:ja mela u maly strasne citlivy prsa a ted taky nemuzu si je ani utrit rucnikem, ztoho duvodu sme usoudila aji ze asi budu v tom :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Lauri - to je škoda, jsme se těšili na zprávičky - ale i sen byl pozitivní :dizzy_face: a byla to ta vysněná holčička :dizzy_face: :dizzy_face:

Daee - no já mám tohle těhu úplně jiné, bolí mě prsa a bradavky to u prvního ne, není my zle, to u prvního bylo, teď mám jen chvilkové návaly a zase OK, bříško roste mnohem rychleji - ale to je asi pochopitelné, je to druhé těhu a děloha je už vytahaná :sweat_smile: ale celkově je to prostě jiné. tak uvidíme jestli bude jiné i pohlaví :slight_smile:
13. led 2010 v 09:52  • Odpověz
laurinko- ahoky je a ja ymslela jak se tu pise ze uz brzy napises jak jsi dopadla, a ty jdes na prvni????prohlidku??tak dej co nejdriv vedet jo??:slight_smile:no ale hele nebylo by to spatny vid??kdyby ten sen byl opravdu :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 10:01  • Odpověz
mona. jj, jdu na první, nemělo by cenu chodit tam dřív musela bych pak zbytečně dvakrát kvůli srdíčku jako maciol a to nemá cenu..............
a ten sen bych brala, byl fakt jako živý...........
13. led 2010 v 10:15  • Odpověz
laurinka taky sem chtela jit dyl, ale nemam prasky dosli mi tak v pondeli tam jdu??a ty jsi mela posledni MS kdy??
13. led 2010 v 10:16  • Odpověz
já měla poslední ms 30. listopadu, a ovulku 14. prosince. Dneska jsem jakoby 45DC................
13. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Wow, zolik, tak oproti daee jsem plochý prkna :grinning: Ečka bych tahat nechtěla, ale tebe se asi taky nikdo neptal, jestli je chceš nebo ne... :zipper_mouth:
13. led 2010 v 10:32  • Odpověz
laurinka, dej hlaven vedet jak jsi dopadla juj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Annie - ani já bych se s tím tahat nechtěla, už takhle mi příjdou hodně velký a bolí z toho záda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co manželovi se to líbí a dají se zatím skrýt i nedostatky, takže vše má své výhody :grinning:

Lauri - máš recht, jen by jsi se stresovala, ale sama uvidíš . jestli budou já ovulku měla 22 listopadu a na první srdíčkovou kontrolu šla 21. prosince a stejně nic :unamused: ale co hlavně že bylo o týden později. Jen tím chci říct že kdyby dneska ještě náhodou nebylo, nic se neděje. :wink:
13. led 2010 v 10:55  • Odpověz
zolik. ok, díky za uklidnění, já to tak beru, že být nemusí, vlastně ani u maciol, tak je o pár dní ještě za mnou, takže její dr. jestli ji pozval na tento týden - možná je to taky brzo............někdo má srdíčko už v šestém týdnu a někdo až pozdějc no..... :grinning:
a napíšu určitě.....
13. led 2010 v 11:00  • Odpověz
holky vy mate ale kozyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlaty mojue Déčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:04  • Odpověz
tak já myslím, že do téhle debaty se asi nezapojím se svýma Céčkama :grinning:
13. led 2010 v 11:37  • Odpověz
daschi to jsme nastejno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: C a D jsou skoro stejne tady uz se jelo ve velykm E a F :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky, ale kdybyste mě viděly (jakože některý v sobotu uvidíte :wink: ) tak byste mě na 75F určo netiply, nikdo mi to nevěří :slight_smile:. Mám ty prsa hodně pevný (zatíííím teda) a nosím výhradně zmenšovačky...
Ale jak tu někdo psal, já si ty prsa nevybrala, co by dala za céčka :frowning2: , uvidíme jak budou vypadat po mýválkovi, případně s nima něco udělám... :slight_smile:
13. led 2010 v 11:52  • Odpověz
daee víš jak se říká hoď na trakař a jedéééééééééém :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ti verim moje sestra ma snima taky trapeni ma veliky nevim kolikatky ale ma uz problemy ze zada kvuli prsum :frowning2:chudak, ale clovek si postavu nevybere
13. led 2010 v 11:55  • Odpověz
třeba se mi po kojení zmenší :wink: , prý i to se stává....a já bych to brala
13. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Já chci taky na srazík :frowning2: Ale do Brna to je dááleko dááleko... :cry:
13. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
taky se to stava, jako nekdo riak ze kojeni mu pomohlo ktomu ze zhubl nekdo ze zas stloustl :slight_smile:kazad jsme jina :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
anie: no mluvilo se tu i o srazu Praha+okolí a pak taky o srazu všech říjnovek...ale to nějak vyšumělo se mi zdá :frowning2:
13. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
ja bych taky chtela na srizik, ale taky to nemam od sud kousek :frowning2: :frowning2: jezdime tam jen na vylet
13. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.