• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažime se od října

(Zamčená)
10. ledna 2011 
Praha a okolí by mi vyhovovalo...
13. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Anie myslím, že takových je Vás tady víc....Vecernicka, Sven a asi i další...tak jen se domluvit :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Nebojte, holky...na jaře podniknem velkej sraz nás všech...prostě si uděláme výlet o víkendu..třeba do té Prahy :slight_smile:
13. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
praha :astonished: :astonished: ta je ejste dal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
tak je jedna holky, držíme palečky Laurince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a pro srazík jsem všema 10ti
13. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
Laurinka šla už na 12, tak to už má výsledky známé :slight_smile:

Snad nám to brzy přijde všechno povykládat...
13. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Já jsem tak zvědavá, jak ta Lauri dopadne ... já bych se teď z dvojčat zbláznila, ale mít je jako první... třeba by to fakt nebylo tak hrozný :grinning:

Pro sraz v Praze jsem všema deseti :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem dneska mela sokovy zazitecek u obvodniho dr. Uz se k nemu delsi cas chystam, co vim, ze cekame cvrcka, protoze me po vecerech trapi busenni srdce a otec trpi na arytmii. Dneska jsem tam naklusala, protoze to pry stejne musim jako tehotna, kvuli celkove prohlidce. No, hned me poslechl a poslal rovnou na kardiologii, at se objednam. Tam kdyz jsem rekla, ze jsem tehotna, vzali me rovnou, natocili ekg a co byste rekly? Mela jsem ho tam... malinkou arytmii. 21.1. posupajdim pro holtra a cely den budu sledovana. Je fakt, ze posledni dny byl v praci celkem stres, takze se nedivim nicemu, ale me to trapi v klidu vecer. No, obvodak mi navrhoval, jestli nechci zustat doma a trochu si vydechnout... takze jakmile se nebudu citit, zustavam na par dni doma. Kardiolozka rikala, ze v tehotenstvi se muze malinky problemek zvyraznit a muze vic potrapit a ze chce radeji vedet, co tam za cely den bude videt.

Jinak k velikosti prsou, to ja tady asi bude nejmensi plochodrazka, s myma kosickama B :grinning: :grinning: :grinning:

Jin: snazim se porad cvicit na zada, aby me nebolely a v tom je trochu i cviceni na bricho. Gyndr. rikal jen, ze nemam namahat brisni lis (jako kdyz clovek potrebuje, ehm...zatlacit z pod plic) a prilis protahovat brisni stenu, jinak proste delat, na co se citim... takze nedelam nic, pac je mi skoro furt spatne. Ale kdyz cvicim rano na zada, neni mi pak pres den tak soufl....
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Laurinka už asi ví jestli je 2 nebo 3v1, ale my se to dozvíme až kolem třetí, myslím, že tu psala, že jde ještě něco zařizovat.....jééé já jsem zvědavá :zipper_mouth:
13. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
jé tak to jsem se s tím časem zase sekla :unamused:

ale zvědává jsem teda fest :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale v tenhle čas už budem s terkou asi bohužel venku, no co dočtu večír, i když budu napjatá jak kšandy :frowning2:
13. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
tak co laurinka??pořad nic??skara :grinning: :grinning: :grinning: zaky sem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby zvědavý se nezapřou jak na to koukám :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:50  • Odpověz
:grinning: Já taky pořád nakukuju...:slight_smile: Lauri, nenapínej :slight_smile:
13. led 2010 ve 13:51  • Odpověz
určitě lauri je už tady a kouká co píšem a směje se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
ahoj holky,

taky jsem zvědava jak dopadla laurinka,jestli bude mit 2 nebo 1 miminko.

Ja jdu zitra na kontrolu až v 11:30.manžel jde se mnou a pak jde k zubařovi.
jestli mi dr. bude dělat utz tak si řeknu o dvě fotky.jednu pro manželovi rodiče
13. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Já si určo řeknu o víc foteček na NT screeningu (pokud to půjde - Daee???), protože to už bude mimís velkej a jednu bych si nechala, jednu dala našim a jednu tchýňce a tchánovi
13. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
Taky tu netrpělivě vyhlížím, kdy lauri napíše :slight_smile: Jak píše hela, já bych se teda taky asi šla s dvojčatama hodit mašli, když lauri se na ně tak těší :slight_smile:

Jinak orchi, já co jsem těhu, tak mi taky tluče srdce o něco málo rychleji než normálně, večer třeba ležím, koukám na tv, a z ničeho nic se zrychlí, a za chvilku zase spomalí...
13. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
anieanne: tak na to bacha... muze to sice prej byt vsechno hormonalni a tak, ale urcite to rekni obvodakovi, az k nemu pujdes na celkovou tehu prohlidku. U me poznal jen poslechem normalnim fonendoskopem, ze tam neco uplne nesedi, a to ja pres den subjektivne vubec nic necitim....
13. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
Dashiki: zkus si na NT říct o víc fotek, uvidíš, třeba uspěješ, ale já myslím, že když jo, tak si to budeš muset zaplatit....
Já ani nevěděla, že fotku dostanu (a neměla jsem odvahu se ptát)...sestřička mi ji vrazila při odchodu s půkazkou a výsledky...a než jsme se rozkoukali, byli jsme venku z ordinace :grinning:

Orchi: já mám od narození šelest, na kardiu už jsem byla a vše ok, nezhoršuje se, rodit můžu normálně. Jo a srdce prý v těhu dle Dr. tluče normálně rychleji protože postupně máš v těhu až o 40% krve víc než normálně!!
Tím nechci zpochybňovat tu u tebe diagnostikovanou malou arytmiii, ale že je normální když jinak zdravé těhuli tluče rychleji srdíčko i v klidu...
13. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
jasne, ja jsem to taky brala jako normalni vec, ze to k tomu proste patri, ale vzhledem k tomu, ze se muj tatik na to leci a museli mu dokonce delat urgentne maly zakrok, radeji jsem chtela, aby to nekdo pohlidal a rekl mi, jo, je to v pohode a nemusite se bat. Ja se nikdy se srdcem nelecila. Sestricka na interne mi hned domluvila toho holtra, aby se to hned mohlo ohlidat. Ja tam nabehla jen, ze se objednam a dr. sama prisla s tim, ze me radeji hned vysetri, aby to nebylo nic horsiho.

Teda, kde vaznou ty zpravicky od Lauri? To je napinave....
13. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
já jsem se zase objednala na začátek února k zubařce....brrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Chodím tedy pravidelně co půl roku, ale stejně ji (jinak moooc hodnou a milou paní) nemám ráda :zipper_mouth:.
Byla jsem naposledy koncem září (takž už těhu, ale ještě jsem to nevěděla :grinning: ) a půl rok bude až někdy v březnu, ale někde jsem zase vyčetla, že se má jít zhruba v půlce těhu, tak jsem jí cinkla dřív. Hlavně ať mi nenajde plnou pusu kazů, jak mi mimi vycucává všechny živiny :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
13. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky a lauri byla na umelem oplodneni??ze si mysli ze ma dvojcata,???????nebo si to jen mysli??
13. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
daee:
Já byla minulou středu, počítala jsem s tím, jak mi bude vrtat nejméň půlku tlamy, a ono nakonec ani kazík :slight_smile: Taky chodím co půl roku, a minule mi právě vrtala dva, tak jsem s tím byla i tentokrát tak nějak smířená..
13. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
monaberuska:
Nene, nebyla, a le uvolnila se jí dvě vajíčka :slight_smile:
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
monaberuska1,laurinka nebyla na umělem oplodnení.
13. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
aniane ashle- jo ahhha :slight_smile:tak to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Anie: mě právě minule říkala, že jeden zub mám prý "odvápněnej" či co, že pokud nebudu poctivě čistit, tak příště budem vrtat, ale že se to může ještě zpravit...tak čístím a čistím, ale uvidíme no. Už jsem ji vyzpovídala, jestli mi může zub umrtvit, když jsem těhu a prý jo, že dnes už jsou šetrné injekce a navíc plus je, že matka není ve stresu, zákrok je rychlejší a tudíž i víc v pohodě pro mimi. Se mi ulevilo, protože bez injekce bych tam asi porodila na tom křesle
13. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
daee:
Takže až budeš přenášet, víš, co s tím - k zubaři a pěkně bez injekce :grinning:
13. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
hele tak laurinka asi napina :grinning: ja jdu s malou ven tak doufam ze az se vratim tak uz laurinka pisne :slight_smile:
13. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky my jsme doma z plavča a za chvilinku vyrážím k doktorce.
Taky nakukuji na zprávičky od Laurinky, doufám, že je všechno v pořádku. Třeba má moc dobré zprávy a vyrazili s manžílkem ještě na nákupečky.
13. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj kecalky........................

maciol. dobře jsi to odhadla, opravdu jsme šli ještě nakoupit,.......

holky, vy jste dobré, já si ted dočetla kousek co jste tady psaly a fakt se trošku směju, ale jste hrozně moc hodné, že na mě myslíte, určitě to pomohlo.........................................

takže drbny moje milé, máme to za sebou, ale asi vás trošku zklamu............................čekáme miminko - 1

Dělám si srandu, já jsem moc ráda, protože ty dvě jsou fakt rizikovější, ale já jsem tak šťastná. Miminečko jsem viděla na ultrazvuku, říkal že odpovídá šestému týdnu, samotné mimi má čtyři milimetry, no a jak mu blikalo srdíčko, nádhera......................a pak mi i pustil zvuk, já nikdy nechápala, proč všichni na těch vyšetřeních brečí - no už se ani nedivím - málem jsem brečela taky, bylo to fakt nádherné, takové prťaté....................
Doktor nadšený, sestřička taky, dal mi průkajdu zrovna, do ní mi vložil fotečku aniž bych si musela říkat, ani peníze po mně nechtěl, fakt paráda. Takže prý je vše ok, podle MS jsem 6plus2, podle UTZ 6plus1, takže dobrý........................na další kontrolu jdu 11. února, tak si to pak musím změnit v tabulce.......................

no a byli jsme v tescu, manžovi se ulevilo, že mimísek je jeden, tak řekl, že mu jdeme něco koupit, tak máme šest bodyček po třiceti kačkách a spací pytel za sto dvacet korun - slevněný ze čtyř stovek, takový nádherný béžový, pak to vyfotím a dám do albíčka..............................

Takže děkuju všem za podporu, fakt jsem moc štastná a doufám, že i nadále se to bude vyvíjet dobře - jo a ještě mi dr. řekl, že to bylo vajíčko z pravého vaječníku a oplodněné bylo patnáctého prosince - takže víme všechny detaily..............................
13. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.